Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Annalena, Mamo-tato ja polecałam już wcześniej, ale chyba nie dałam linku i faktycznie mogło być ciężko znaleźć.
    Ja kupiłam u nich komplet pościeli, rożek i pościel (wypełnienie). Wszystko jest bardzo dobrej jakości. I kołderka z poduszką, bardzo fajna w przystępnej cenie, coś koło 45zł.
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    A co do pościeli do wózka, ja chyba nie będę kupowała. Kupiłam małemu używany kombinezon, wiem że drugi kupili moi rodzice (jeszcze go nie widziałam). Do tego gruby koc i myślę, że będzie ok:)
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Annalena, pościel w bardzo dobrej cenie z tego linku co przysłałaś, tylko dla mnie za bardzo wzorzysta :wink: Wolę bardziej dyskretne pościele. Mały haft i tyle:)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Annalena - oglądałam wlaśnie te same pościele! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    no właśnie, ja tez wole takie jednolite a nie takie oczojebne;) ale sie zastanawiam, bo cenowo między mamo-tato a mybabylove jest kilkadziesiąt zł różnicy na komplecie (pościel+wypełnienie+takie tam różne)....
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Annalena: ja tez wole takie jednolite a nie takie oczojebne;)

    hi hi - mi się spodobały tam te kremowe - w żyrafy czy coś :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Kilkadziesiąt złotych różnicy, ale potem będziesz na to patrzyła codziennie :)
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    myszerej: potem będziesz na to patrzyła codziennie :

    no wiesz;) na szczeście ściany mamy stonowane, w zadne tam latające badziewia w pstrych kolorach, wiec jeden misio więcej mi nie zrobi róznicy, a dziecko jak zabrudzi to bez róznicy. ale część wzorów sie tam pokrywa, a za cenę drukowanej bawełny od mamotato jest pościel z haftem w mybabylove, więc to troche robi róznicę.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Ja polecam posciel "Mamo tato" - nasze egzemplarze mają i po 4 lata i są naprawdę super
    Pościeli do wózka nie miałam i wg mnie zbędny gadżet bo tak naprawdę nawet i kocykiem nie przykrywam w ciepłe dni - bardzo rzadko to robię naprawdę a w zimie wiadomo śpiwór
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    ja chciałam pościel w dość żywych barwach to mi dziewczyny napisały, żeby nie bo noworodek może być przez to rozdrażniony itd
    no i nie kupiłam w sumie...
    a chciałam w takie paseczki turkusowo brązowo jakieś tam...

    a teraz to nie wiem jaką :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Annalena, na pewno między sprzedawcami bywają różnice i to spore w cenach. Zawsze możesz kupić tańszą pościel i za jakiś czas ją wymienić jeśli stwierdzisz, że to nie to. Ja nie ukrywam, że dostałam tą pościel w prezencie, więc nie musiałam oszczędzać :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    ok, ale abstrahując od barw, to mybabylove ma te same tkaniny co mamotato, więc tylko daję znaka, że jak komuś nie robi róznicy jeden misio więcej, to jednak kilkadziesiąt złotych na komplecie to jest różńica (7el komplet to różnica 50zł).
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeAug 8th 2011 zmieniony
     permalink
    myszerej włanie przegladalam termometry i taki znalazłam
    allegro.pl/bezpieczny-termometr-galowy-dokladny-jak-rteciowy-i1741144762.html
    nawet nie wiedziałam ze cos takiego jest! i tez sie zastanawiam jaki wybrac...rteciowy najlepszy moim zdaniem, ale przy małymdziecku troche strach. tym przykladanym do uszu czy czola wogóle nie wierze. Ostatnio widzialam termometr z awentu w smoczku. miała ktoras mama z takim do czynienia?
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    ja planuję kupić takie cudo:
    braun
    w kauflandzie widziałam za 50zł
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    lecia_28: rteciowy najlepszy moim zdaniem


    Rtęciowych już nie sprzedają. Przynajmniej tak mi się wydaje, że wg nowych przepisów nie wolno.

    Annalena, no pewnie jak komuś nie robi różnicy to nie ma sensu przepłacać, pewnie też bym szukała najtańszej opcji:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    myszerej: Rtęciowych już nie sprzedają. Przynajmniej tak mi się wydaje, że wg nowych przepisów nie wolno.

    Dokładnie.
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    O właśnie Talinka, o czymś takim myślałam. Termometr douszny, albo w ogóle na podczerwień czy coś :) Co bym nie musiała go nigdzie dziecku wtykać :)
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    nie wiem jakie są pieluchy z allegro,ale moja teściowa kupiła w sklepie pieluchy tetrowe po 3 zł /szt!!! :shocked:
    ja je dzisiaj uprałam w 40 stopniach , zaglądam do pralki a tam jakieś pokurcze straszne, wyjęłam, próbuję to jakoś rozprostować i zrobić z tego pieluchę a to w sumie ni w ząb, mało tego to się tak nitki poprzesuwały że jeszcze ze 2 prania i z pieluchy szmata ! zaniosłam teściowej niech idzie z tymi pieluchami i coś z tym zrobi, bo szkoda kasy na taki badziew i za taką cenę !!!
    a dostaliśmy od kogoś nowe pieluchy tetrowe to tamte to nawet po praniu jak się dobrze je rozciągnie i strzepnie to prasowania nie wymagają i nitki się nie przesuwają tworząc jakieś dziury!!!
    --
    •  
      CommentAuthortoudi153
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    na allegro tanie sa:) wydaja sie fajne:)mniej problemu i dzieciaczek sie nie denerwuje..z microlifa ok 20 zl
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    myszerej: jak komuś nie robi różnicy to nie ma po co przepłacać

    Myszerej, I hate u! pokazałaś mi to mamotato i sie zakochałam tam w jednym wzorze. I co ja biedna pocznę;) pewnie pomyśle o tym z 2 tygodnie i przepłacę
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Annalena: Myszerej, I hate u!

    Hehe! Mają cudne wzory:bigsmile: Ja się w niektórych po prostu zakochałam i już innej pościeli nie chciałam nawet oglądać :)
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeAug 8th 2011 zmieniony
     permalink
    Jeśli chodzi o pościel, to osobiście jestem zachwycona marką Nino, choć nie należy do tanich. Byłam ostatnio w takim wielkim sklepie dziecięcym i pomacałam chyba z 10 pościeli rożnych firm i jak dla mnie rewelacja! Zamówiłam i nawet wyprałam już rożek i wygląda na to, że pranie Nino niestraszne. Tu podsyłam linka
    "nino":http://allegro.pl/nino-posciel-3-czes-przescieradelko-i1743887336.html, ja mam Gatito blue z niebiesko-brązowym kotem i jest prześliczna. W tej ofercie nie ma chyba ochraniacza na łóżeczko, ja kupowałam z ochraniaczem. Co ważne ma on system easy wash, znaczy wyjmuje się z niego wypełnienie i pierze tylko powłoczkę, dzięki czemu szybko schnie. Dodatkowo dostałam rożek, o którym nie było mowy w ofercie, więc urarowali mnie tym bardziej:smile:
    Termometr też już do mnie dotarł - jestem wierna "Microlife":http://allegro.pl/apteka-microlife-nc100-termometr-bezdotykowy-3w1-i1724045011.html
    Fajnie działa, już właśnie dzisiaj strzelałam eMowi w czoło, bo się przeziębił i ma gorączkę.
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeAug 8th 2011 zmieniony
     permalink
    Kurcze, jak się wrzuca przekierowanie do linka, bo robię tak, jak pod wykresem i mi nie linkuje:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 8th 2011 zmieniony
     permalink
    musisz kliknąć "link" na pasku nad miejscem do wpisania komentarza i w okienko, które ci wyskoczy wpisać adres. później wpisać jakiś tekst i znów kliknąć na słowo link :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    O termometrach było TUTAJ
    Ja na tych pistoletowych się przejechałam :P używam Microlife i dzieciakom zakupiłam taki jak mam ja :P
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Ja kupiłam wzór Miś na księżycu w błękicie

    Dla dziewczynki kupiłabym to samo tylko w fiolecie:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Talinka, widzę że nie tylko mnie musisz szkolić, hehe
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    myszerej: Ja kupiłam wzór Miś na księżycu w błękicie

    Bardzo ładna :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorlecia_28
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    ja w tym roku kupilam rteciowy w aptece bez problemu, jak jeszcze mierzyłam temperature zeby zajsc. Nam wszystkim mamy rteciowymi mierzyły, ale ja dziecku bym sie bala dawac. No jakos nie ufam tym na podczerwien czy przykladanym do czola/ucha. Agunia a Ty uzywasz dla dzieciaków takiego samego jak Microlife owulacjny? no i ja bym nie chciala dać za taki termometr 90zl, myśle że 40-50 to juz gorna granica
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 8th 2011 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    lecia_28: ja w tym roku kupilam rteciowy w aptece bez problemu

    To chyba musieli mieć jakieś stare zapasy, bo ja chciałam kupić to mi pani farmaceutka powiedziała, że nie ma szans. Nawet już nie produkują takich termometrów i zostaje tylko elektroniczny, albo taki który wygląda jak rtęciowy, ale w środku jest coś innego (nie wiem co)
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    ja się waham czy brać gładka pościel, bo niby zabrudzenia widać. no ale przeca nie będziemy karmić dziecka buraczkami w łózeczku, nie? ;) a ta ladka najfajniejsza własnie (misie na księzycu i taki etam:)
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeAug 8th 2011 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 8th 2011 zmieniony
     permalink
    wkleiłaś dwa razy http :tongue:

    fioletowa genialna! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    lecia_28: Agunia a Ty uzywasz dla dzieciaków takiego samego jak Microlife owulacjny?
    Tak mam "dla rodziny" MT1622 tak samo jak mój ze złotą końcówką i taki zwyklejszy
    http://www.microlife.pl/WebTools/ProductDB/images/products/pro_mt16f1_g.gif
    Przerobiłam bardzo wiele termometrów przez te 14 lat macierzyństwa i jak narazie te mi najbardziej odpowiadaja
    --
    •  
      CommentAuthoragigi
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Annalena odpowiadając na Twoje pytanie o oliwę: smarujemy całego malucha po każdej kąpieli - na początku pachnie jak oliwa, ale już przy kolejnym karmieniu, po 3 godzinach pachnie sobą, a skórka ładnie wygląda. Do pupy używamy alantanu plus przy każdej zmianie pieluchy.
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Dzięki Talinko:bigsmile:, naumiałaś mnie:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Super :wink:
    --
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    aneta01: Próba generalna
    pościel Nino


    Piekna ta pościel, fajne są też Feretti.
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    sara32: Piekna ta pościel, fajne są też Feretti.

    Feretti też jest super (mam rożek tej firmy i jest porządnie wykonany, mięciutki). Kupię jako drugi komplet ale póki co pościel raczej nie będzie maluszkowi potrzebna, więc jeden komplet (głównie ochraniacz na łóżeczko) wystarczy. Wydatki rozłożą się w czasie, to i kieszeń tak bardzo tego nie odczuje:wink:
    --
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeAug 8th 2011
     permalink
    Feretti jest super :):)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Wygrałam wczoraj fotelik samochodowy. Za 35zł. Chyba niedrogo?
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    cena atrakcyjna, a sprawdzałaś jak jest z jakością tych fotelików? Jakie mają opinie?
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Będzie użyty tlko raz, więc myślę, że krzywdy dziecku nie zrobię. :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    a no chyba, że tak:bigsmile:
    My spędzamy pół życia w samochodzie, więc fotelik musi być porządny, chociaż i tak nie będzie z najwyższej półki, bo na taki mnie nie stać :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    My nie mamy auta. Potrzebuję tylko na wyjście ze szpitala. :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    To się nie dziwię, też kupiłabym coś najtańszego. Albo pożyczyła od kogoś :)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Właśnie nie mam od kogo pożyczyć, dlatego kupiłam. Może na jakieś krótkie podjechanie gdzieś np. się przyda :) A jak nie - to sprzedam :)
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    Wiesz, może warto mieć gdybyś musiała podjechać gdzieś taksówką czy coś. Nigdy nie wiadomo kiedy fotelik będzie potrzebny.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 9th 2011
     permalink
    No właśnie. I ew. na wesele siostry R., ale to dopiero w sierpniu, więc ten już będzie za mały pewnie :wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.