Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    Ja słyszałam, że wkładki Johnnsona są fajne :) Ale to pewnie jak wszystko na zasadzie, co komu przypasi.

    A co do tej dziewczyny i laktatora to to jest skandal, żeby leżąc w szpitalu musiała pytać się ludzi na forum co i jak:shocked:
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    zabkaa25: A co do tej dziewczyny i laktatora to to jest skandal, żeby leżąc w szpitalu musiała pytać się ludzi na forum co i jak:shocked:



    booo to jest tak, ze ona urodziła w poniedziałek
    i już dawno powinna wyjść
    ale Malutki ma paciorkowca plus ona była cukrzycową mamusią i muszą dziecko przebadać czy też nie ma cukrzycy [chyba albo źle coś zapamiętałam] i ona jest tam od środy na zasadzie osoby towarzyszącej dziecku....
    nie jako pacjentki...
    no i mają ją w tyłku niestety :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    To dobrze wiedzieć Teo.
    .
    Nie dziwcie się dziewczyny w szpitalach różnie bywa, gdzie niegdzie mają wszystko gdzieś.
    A przecież teraz w kwietniu weszło rozporządzenie i tam jak byk jest napisane, że to obowiązek położnej poinstruować, pomóc kobiecie przy karmieniu, pokazać jej!!!!
    Niestety ciągle jeszcze widać, że prawo sobie a życie sobie:sad:
    -- ,
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    Jakby nie było to widząc, że dziewczyna się męczy mogłyby za przeproszeniem "krowy" jej pomóc.
    Ach co za znieczulica, czy to tak dużo potrzeba!!
    -- ,
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeAug 12th 2011 zmieniony
     permalink
    No ja się dziwię mimo wszystko... Przykre to bardzo. Chociaż przykre to chyba złe słowo - raczej żenujące... Mam nadzieję, że ktoś jej pomoże.
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    ano to wiadomo, jak już leży to nic by się położnej nie stało jakby pomogła...
    no ale pomóc nie chce więc tego...
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    Też słyszałam wiele dobrego o wkladkach Johnnsona i takie właśnie kupiłam. Zobaczymy, czy się sprawdzą.
    --
    Co do wypożyczenia laktatora ze szpitala, to nie mam specjalnych oporów. W szpitalu, w którym będę rodzić przynoszą wszystko wysterylizowane i specjalnie zapakowane (oznaczone, że jałowe). Tak kocyki, jak i pieluchy itp. No ale może to dlatego, że jest to Szpital "Przyjazny Dziecku". Oddział jest nowiutki a sale porodowe wyglądają jak SPA:wink: Mam tylko nadzieję, że nie zabraknie dla mnie miejsca, kiedy zacznę rodzić:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    aneta01: No ale może to dlatego, że jest to Szpital "Przyjazny Dziecku". Oddział jest nowiutki a sale porodowe wyglądają jak SPA
    Anetko życzę Ci z całego serca byś sie nie rozczarowała. U nas też jest szpital przyjazny dziecku Porodówki i ogólnie oddział po remoncie jeden z lepszych ple ple ple a zastanawiałam sie czy nie rodzić na zadupiu gdzie nie tyl;ko krzyczą o tym plakaty ale taki jest personel
    --
  1.  permalink
    No a własnie które w końcu te wkładki laktacyjne najlepsze?
    Bo zamierzam teraz kupić i nie wiem na co się zdecydować :sad:

    Laktator mam Aventa bo dostałam wcześnie pare buteleczke z tej firmy na różnych promocjach więc stwierdziłam że akurat beda pasować.
    -- // //
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    nightingale_84: No a własnie które w końcu te wkładki laktacyjne najlepsze?
    Bo zamierzam teraz kupić i nie wiem na co się zdecydować :sad:


    podobno najlepsze takie największe...
    małe, okrąglutkie się nie sprawdzają bo mleko przecieka bokami :wink:

    warto też zwrócić uwagę, czy mają plasterek do przyklejania do biustonosza [żeby się nie przemieszczały]

    tomme tippe taki plasterek posiadają :wink:

    ja dzisiaj dostałam dwie małe buteleczki AVENT a w sumie miałam kupić Tomme Tippy [tam mają takie fajne smoczki z odpowietrzaniem powietrza i o fajnym anatomicznym kształcie cumla...] i teraz nie wiem co zrobić...
    --
    •  
      CommentAuthoraneta01
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    Agunia05: Anetko życzę Ci z całego serca byś sie nie rozczarowała. U nas też jest szpital przyjazny dziecku Porodówki i ogólnie oddział po remoncie jeden z lepszych ple ple ple a zastanawiałam sie czy nie rodzić na zadupiu gdzie nie tyl;ko krzyczą o tym plakaty ale taki jest personel

    Aguniu, mam nadzieję, że będzie w miarę ok. Chodziłam tam do szkoły rodzenia, więc zdążyłam podpytać różne osoby, poza tym leżałam kilka dni na patologii w innym szpitalu i wszystkie dziewczyny stamtąd mówiły, zeby rodzić własnie w tym :przyjaznym". Ale to już inny temat:smile:
    Jeszcze mi się przypomniało, że wkładki Babyono kilka dziewczyn polecało:smile:
    --
  2.  permalink
    TEORKA: warto też zwrócić uwagę, czy mają plasterek do przyklejania do biustonosza [żeby się nie przemieszczały]


    no! Na to koniecznie trzeba zwrocic uwage, bo potem pojde do sklpu i nie bede sobie w bluzce grzebac jak mi się cos tam poprzemieszcza i bedzie niewygodnie :wink:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    yyy nigdy mi sie wkładka nie przesunęła i zdarzało się że nie wkładałam ich w stanik ale obcisłą koszulkę po domu - jeśli stanik będzie za duzy to owszem przesunie się a tak to nie powinna
    --
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    mi bardzo odpowiadały wkładki laktacyjne z PENATENA :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    iwrowe: mi bardzo odpowiadały wkładki laktacyjne z PENATENA :)
    mi też, tyle że po Weroni Antosi i Natku używałam Avent wielorazowych a Panten miałam jak mi nie wyschły, lub jak się prały
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 12th 2011
     permalink
    Właśnie zrobiłam listę rzeczy, które jeszcze muszę dokupić..... Kosmos. Ale na szczęście większość będzie od jednego sprzedającego z allegro. Mamy teraz wygodę z tym internetem :)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Dziewczyny - ile czasu przed narodzinami dziecka kupowałyście/ planujecie kupować kosmetyki dla Malucha? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    ja mam już kupione :wink:

    postawiłam na serię BAMBINO [ja tylko tego mogę używać, nawet Nivea mnie uczula....]
    tzn mydełko, szampon, kremy itp
    mam też oliwkę ale o niej czytałam wiele różnych opinii i nie wiem czy będziemy stosować
    zależy jaka będzie skóra i czy będą z nią problemy jakieś...

    mam jeszcze małe Olilatum, jakąś próbkę
    ale po przeczytaniu wielu opinii kobiet, położnych itp postanowiłam zacząć od mydełka i kremu po kąpieli a jak się okaże, że skóra sucha i wymaga lepszego nawilżenia to dopiero wtedy spróbujemy np Oilatum....
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Ja chcę próbować Johnsnona, mimo wielu nieprzyjaznych opinii. Moi rodzice używali na mnie tylko Johnsona i nic mi nie było. Także będę próbować.
    I tak sie zastanawiam czy to nie za prędko na kupowanie? :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    czemu za prędko ?
    jak zdecydowałaś się na Johnsona to po prostu kup i tyle :wink:

    jeśli się okaże zły/uczuli lub cokolwiek innego to następny rodzaj kosmetyków i tak dopiero po porodzie kupisz bo wcześniej się nie przekonasz, czy dziecku szkodzi czy mu podpasuje :wink:

    także ja dlatego kupilam już bo do porodu i tak nic innego nie wymyślę a najwyżej potem będziemy zmieniać :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Hmmm no właściwie to nie wiem :bigsmile: w końcu datę ważności kosmetyki mają dłuuuugą :bigsmile:
    to może dziś w Tesco coś kupię :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Talinka: w końcu datę ważności kosmetyki mają dłuuuugą :bigsmile:


    no dokładnie...
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Ja też miałam napisać, że można kupić wcześniej sprawdzając oczywiście do kiedy są ważne.
    .
    Najlepiej to wogóle będąc w aptece przy okazji innych zakupów poprosić o jakieś próbki kremów, kosmetyków dla dzieci (można wypróbować jak już dziecię się urodzi i wtedy kupić te które np nie uczulają) - niestety u mnie w mieście do tej pory ni etrafiłam by były.
    Ale wiem, że apteki dostają takie próbki tylko że w tych mniejszych miejscowościach aptekarki biorą dla siebie/znajomych a nie dają klientom.
    W większych miastach koleżanki pisały że nie ma z tym problemu i właśnie tak wypróbowały najlepsze kosmetyki dla swoich dzieci bo wiadomo, że różnie z tym bywa nawet tych najlepszych marek.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    ooo to będę musiała popytać w aptekach :)
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Koleżanka poleciła mi Emolium zamiast Oilatum, podobno dużo tańsze i nie trzeba potem oliwkować dziecka. Nie kupujcie też żółtych oliwek! Okrutnie farbują ubranka potem.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Ja mam oliwkę Johnsona w żelu i zwykłą :wink:
    Na razie używam na sobie, ale myślę, że wystarczy mi dla dziecka też :bigsmile:
    --
  3.  permalink
    Też stawiam na nasze Bambino.
    I na początek kupuję tylko mydełko, i płyn do kąpania albo szampon.. a no i oliwka..
    Zobaczymy jak na to dziecina zareaguje :smile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeAug 13th 2011 zmieniony
     permalink
    myszerej: Nie kupujcie też żółtych oliwek! Okrutnie farbują ubranka potem.

    Ja używam oliwki Bambino- jest żólta. Żadne ubranko mi nie zafarbowało.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    ja pozbieram trochę próbek w aptekach.
    Talinka najfajniejszy zestaw startowy Oilatum dostałam w aptece Hinz w CK Kaszuby.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Dzięki bladykotku! Zapamiętam.
    Zapytam jeszcze w DOZ, bo tam zbieram punkty na kartę, więc częściej bywam :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Ja z kosmetyków kupuję tylko Oillum (do kąpieli raz na tydzień), płyn do kąpieli i do włosów Hippa 2w1, Sudokrem w razie potrzeby, na co dzień Linomag, i krem do buzi na zimę. Tak doradziła mi położna. Żadnych oliwek, balsamów do ciała itd.
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Dzisiaj udało mi się dostać parę próbek kremów w aptece.
    .
    No i w tesco jak byliśmy to była masa ludzi i mówię do A chodź do kasy dla ciężąrnych ale tam też tłum (oczywiście "ciężarni" panowie przeważali:devil, na inwalidów nastolatkowie też nie wyglądali).
    Za to jaka miła niespodzianka- pani z kasy krzyczy na koniec do nas PROSZĘ PANIĄ to PANIĄ OBSŁUŻĘ:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    I tym sposobem pierwszy raz w życiu poczułam szacunek dla przyszłych mam:bigsmile:
    Nie powiem miło było.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Jonson ToptoToe, szampon Jonson, Oilatum co 2 kąpanie Nata, Dla Antosi ciut więcej kosmetyków idzie masa balsamów, kremów maści nawilżających. Do pupy NIC - a jak cos się dzieje to Sudokrem lub Clotri
    --
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    u nas oilatum było co kąpiel, ale jak sie ma taka twardą wode, to mus.... teraz juz sporadycznie, ale po kapieli oliwka J&J :)...reszta kosmetykow tez J&J :)
    dzieczyny dobrze piszą, warto sie przejsc po kilku-kilkunastu aptekach i "wysępic" jakies próbki :P
    sudocrem jest bardzo dobry i wydajny o ile ktos nie kładzie codziennie kilkucentymetrowej skorupy na pupe dziecka:P (na wypryski u dorosłych tez sie sprawdza:))
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    No ja już mam wychtę próbek, zobaczymy, co małemu najlepiej podejdzie :)
    Z tego, co wiem, sudokremu codziennie nie powinno się używać, lepiej linomag bo sudokrem to już bardziej do "zadań specjalnych" ;)
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeAug 13th 2011 zmieniony
     permalink
    "Najlepsze efekty przynosi nakładanie kremu Sudocrem® podczas każdej zmiany pieluszek, co pomaga zapobiegać nawrotom odpieluszkowego odparzenia skóry." SUDOCREM
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Ja się z tym nie zgodzę (wiadomo, co polecam producent, by jak najczęściej) - przy teściowej używamy linomagu na co dzień i sudokremu tylko, jak sytuacja jest poważna i sprawdza się super, tak samo radziła mi kuzynka, która jest położną i pracuje w szpitalu, więc zamierzam tak samo działaś z maluszkiem :)
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeAug 13th 2011 zmieniony
     permalink
    Ja też nie smaruję za każdym razem i nie za każdym razem przecieram chusteczkami - po wypróżnieniu się myję pupę pod ciepłą bieżącą wodą, a zamiast chusteczek - waciki też nasączone ciepłą wodą- a dupcia córci nie jest ani czerwona ani odparzona.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    zabkaa25: Ja z kosmetyków kupuję tylko Oillum (do kąpieli raz na tydzień), płyn do kąpieli i do włosów Hippa 2w1, Sudokrem w razie potrzeby, na co dzień Linomag, i krem do buzi na zimę. T


    no ale to czym będziesz Maluszka codziennie myła ?
    czy tylko woda z tym płynem do kąpieli i tyle ?

    kurcze nie wiem ja jak sie sama kąpałam i wlewałam do wody jakiś płyn to i tak musiałam jeszcze użyć mydła albo żelu albo czegokolwiek bo miałam wrażenie, że sama woda z płynem nie wystarczy.....

    poza tym ŻABKA wszystkie położne radzą, żeby kupić wszystko jednej firmy....

    bo jak Ci Maluszka uczuli [tfu tfu tfu odpukać !!] to nie będziesz wiedziała co
    czy Oillum czy Hipp czy jeszcze cos innego :wink:

    a próbek ja też trochę mam
    głównie ten OILUUM właśnie, dostałam ostatnio w aptece :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeAug 13th 2011 zmieniony
     permalink
    Teo, źle się wyraziłam, to nie jest płyn do kąpieli tylko żel do kąpieli plus szampon, w sensie nie dajesz go do wody tylko na rękę i myjesz dziecko (skórę i włosy) ;)
    Kuzynka mi nic nie mówiła o tym, że musi być jednej firmy, i tak się zorientuję, co uczula jak trzeba będzie - Oillum raz w tygodniu czy Hipp na co dzień - stosowanie nie pokrywa się ;) Z kremem też wyczaję w razie wu :)

    Ja Oillum próbki właśnie jeszcze nie mam, muszę gdzieś wysępić :wink:
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    ja smarowałam codziennie delikatnie sudocremem i nigdy odparzeń nie miałysmy :):) stosowałysmy rowniez Nivea baby krem p/odpazeniom = tez dosc fajny
    mysle, ze czasem warto sie kierowac zasadą, ze to co było dobrez u innych nie zawsze sie musi sprawdzic w przypadku mojego dziecka, owszem moze, ale nie nalezy generalizowac, ze to jest super a tamto jest be...i ze u kogos tam nie poskutkowało...bo skóra dziecka moze roznie zareagowac...nawet po jakims czasie :) to jest wielka niewiadoma z tymi kosmetykami, jak dzidzia na nie zareaguje :) ja z racji koneksji rodzinnych mam pełną reklamówke probek :D czasem nawet sie przeterminuja :/
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    iwrowe ja to rozumiem, że nie zawsze się wszystko sprawdza u każdego dziecka :) Nie chodzi o to, żeby na siłę coś stosować :) Z tym sudokremem chodzi mi o to, że to już jest preparat bardziej specjalistyczny i lepiej zacząć od zwykłego kremu, żeby potem w razie wu mieć jakąś alternatywę. Tak jak z Oillum czy Oilatum, to są preparaty do kąpieli dermatologicznej i po co na pierwszy ogień je brać, a co potem, jak się będzie coś ze skórą działo? O to mi chodzi :)
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeAug 13th 2011 zmieniony
     permalink
    a co ma byc potem skoro oilatum/oilum sie sprawdza??
    p.s. linomag masc nie powinno sie stosowac u dzieci ponizej 11 roku zycia (!!) - Ze względu na zawartość kwasu borowego ...
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeAug 13th 2011 zmieniony
     permalink
    No jak się sprawdza to nic potem, problemu nie ma ;) Tylko, że o tym się dowiesz dopiero, jak zaczniesz stosować ;)
    Ale to tylko moje zdanie jest, każdy robi jak chce ;)
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    tak wiec kazde dziecko jest "kroliczkiem doswiadczalnym" ;)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    zabkaa25: to nie jest płyn do kąpieli tylko żel do kąpieli plus szampon, w sensie nie dajesz go do wody tylko na rękę i myjesz dziecko (skórę i włosy) ;)


    ano chyba, że tak :wink::wink::wink:

    co do reszty - wszystkie położne mówią, żeby kupować jedną serię i nie mieszać
    i wszędzie tak piszą na necie....
    ale się nie kłócę bo się nie znam tylko pisze to co czytałam :wink::wink::wink::wink:


    co do Oillum/Oillatum/Ballneum i tego typu kosmetyków - wszędzie piszą [hehe jaka ja oczytana....] żeby nie dawać od początku w ogóle...
    dopiero jak się okaże, że skóra jest za sucha i potrzebuje innego nawilżenia to wtedy...
    bo jak zacznie się od początku a mimo to dziecko będzie miało suchą skórę to wtedy za bardzo nie ma już czego użyć....

    ale też nie wiem ile w tym prawdy...
    my w każdym razie mamy zamiar nie używać
    chyba, że wystąpi taka konieczność ale nie ma co zakładać, że naszemu dziecku będzie potrzebny taki rodzaj natłuszczania...
    jak po tatusiu odziedziczy skórę to raczej suchej mieć nie będzie :devil:
    --
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeAug 13th 2011 zmieniony
     permalink
    u nas w szpitalu na "wyjscie" kapali w Oilatum :P :):)
    duzo tez zalezy jaką masz twardą wode...u nas jest tak fajna, ze jak sie wychodzi po kąpieli to sie jest bielutkim jak dziecko młynarza...skóra napieta jakby co dopiero spod skalpella chirurga plastycznego wyszła..."cudowne uczucie"...emolienty sie bardzo przydają :):)
    p.s. probka oilatum kremu czasem jest w niektórych czasopismach dla kobitek spodziewających sie dzidziusia...Dziecko, MAm dziecko etc...
    --
    •  
      CommentAuthorzabkaa25
    • CommentTimeAug 13th 2011 zmieniony
     permalink
    Teo, też pisałam wyżej o tym samym (akurat o Sudocremie, że takim bardziej specjalistycznych preparatów nie ma co na pierwszy ogień dawać) - z resztą Oillum jest zdaje się dopiero od 1 miesiąca, więc na początek się nie nadaje (tutaj mam Hippa). Jak jest wszystko ze skóra malucha ok to nie ma co, chociaż taka kąpiel raz na tydzień nie zaszkodzi.

    Co do kosmetyków w tej samej serii - też o tym czytałam, ale zaufam kuzynce, jednak nie wszystkie położne tak myślą ;) Najwyżej mnie życie naprostuje ;) Ale póki co takie wyjście mi się wydaje ok :) Z resztą moja kuzynka inna też tym systemem jechała i sobie chwali więc zaryzykuję ;)

    Iwrowe - jakby nie patrzeć, każde dziecko jest królikiem doświadczalnym w tym sensie - każde jest inne, i będą mu odpowiadać inne kosmetyki, pieluchy, wózki, nosidełka, no niestety, ale krzywda im się chyba z tego tytułu nie dzieje ;)

    Wodę mam chyba ok, nie narzekam, mój mąż też nie, chociaż my oboje z tych bez problemów skórnych typu przesuszenia, jak w życiu balsamów nie używałam... więc trudno powiedzieć ;) A przeprowadzaliśmy się kilkakrotnie więc w sumie chyba żadna woda nam niegroźna... Zobaczymy, jak z maluchem, może się okazać, że od razu będzie Oillum i tylko to...
    -- Aniołek Antoś 18tc [*] Kochamy Cię :* (ur. 22.05.2014).
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    Dokładnie Zabko :):)o taką konkluzje mi własnie chodziło :):)
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 13th 2011
     permalink
    TEORKA: bo jak zacznie się od początku a mimo to dziecko będzie miało suchą skórę to wtedy za bardzo nie ma już czego użyć....
    Oj uwierz mi jest i to duzo - ale to niestety kosztuje i to dużo - Antosia ma atopie i rybią łuskę więc wiem coś na ten temat. Miałam juz różne rzeczy do kąpieli Młodej i najlepszy dla nas jest Oilatum. Oliwki nie przeszły - chwilę używałam nivea a potem dopadłam balsam JJ zielony taki Naturals - on jest dla Tosi najlepszy, podobnie jak kremik który używamy do buzi
    zabkaa25: z resztą Oillum jest zdaje się dopiero od 1 miesiąca,
    z tego co mi wiadomo od urodzenia
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.