Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeOct 3rd 2011
     permalink
    Aguniu - niby nie, ale na wszelki wypadek kilka sztuk może i powinnam zakupić...tylko że ciężko coś upolować z używanych a nowe to widziałam w sklepie to ceny z kosmosu są na te malusieńkie ubranka ... no nic , trochę czasu jeszcze mam to zobaczymy , najwyżej w ostateczności jak się maluchy urodzą to mąż weźmie kartę i pojedzie na zakupy po maleńkie ubranka :-)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 3rd 2011
     permalink
    Marezka jest tego trochę na Allegro :smile:

    1
    2
    3

    :smile:


    ale jednak może warto poczekać bo jak się dzieciaczki urodzą między 2,5 a 3 kg to może to 50 cm będzie dobre :wink:
    a najwyżej tak jak mówisz mąż będzie gonił i szukał :smile:
    zanim ze szpitala wyjdziecie to zdąży :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeOct 3rd 2011
     permalink
    TEO - dzięki za linki ale chyba poczekamy...może w cudowny sposób maluchy urodzą się po 50cm :-)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 3rd 2011
     permalink
    mareza: TEO - dzięki za linki ale chyba poczekamy...może w cudowny sposób maluchy urodzą się po 50cm :-)


    też myślę, że warto poczekać :smile:
    póki co centylowo idą w normie więc możliwe, że wytrzymają na tyle, że będą miały po 50 cm spokojnie :wink:
    --
  1.  permalink
    o rety! i ja musze pokupowac cos malego malego, bo z Karolinki to niewiele jest malych ciuszkow( urodzila sie jako maly klocuch - 4315g), no i teraz te wszystkie rozowosci to niewiele sie przydadza, bo 2 chlopczkow nam sie szykuje:confused:
    -- [img]
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 3rd 2011
     permalink
    Ala, ewentualnie zapakujecie dwójke do jednego pajaca i z bańki! :wink::wink::wink::wink::wink:
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeOct 3rd 2011
     permalink
    I jakie to ekonomiczne :-))
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 4th 2011
     permalink
    Przyszedł mi karmnik z allegro - tak zwykły bawełniany za 9,90, z przeznaczeniem TYLKO do szpitala na czas do nawału (potem sobie strzelę Royce'a). I jest w porzo. Miseczka większa o numer niż teraz, akurat ma tyle miejsca, żeby się jeszcze wypełnić o rozmiar. Tylko wzięłam obwód 5 cm mniejszy niż teraz i myślę, że spokojnie mogłam wziąć 10cm węższy - to takie info dla tych, które chcą kupić taki zwykły bawełniany karmniczek.
    •  
      CommentAuthormorela1
    • CommentTimeOct 4th 2011
     permalink
    ooo dzięki za rade bo właśnie zamierzam kupić :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeOct 5th 2011
     permalink
    od jutra w tesco chusteczki Huggies Pure 3 x64szt plus gratis 3 x 64 szt za 21,99zł
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 5th 2011
     permalink
    czyli w sumie 6 paczek za 21,99 ?
    czy jak ? :cool:
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeOct 5th 2011
     permalink
    tak 6 paczek
    napisałam tak jak jest w ofercie :-)
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeOct 5th 2011
     permalink
    Dziewczyny w Tesco trochę droższy jest sześciopak chusteczek Pampers... A one są lepiej nawilżone jak dla mnie...
    No kwestia Waszego wyboru...
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeOct 5th 2011 zmieniony
     permalink
    ja tylko piszę że jest taka oferta :-) a kto co woli :-)
    Jaheira - te pampersowe były w ofercie tylko do dzisiaj, ale ta sama promocja od dzisiaj do 10.10 obowiązuje w carrefourze 6 paczek pampersowych chusteczek - 25,99 zł :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 5th 2011
     permalink
    Jaheira: Dziewczyny w Tesco trochę droższy jest sześciopak chusteczek Pampers... A one są lepiej nawilżone jak dla mnie...
    No kwestia Waszego wyboru...


    ja w ogóle chusteczek mokrych nie kupuję bo postawiłam na wodę i gaziki :devil:
    więc tak tylko zagaiłam bo chciałam wiedzieć czy dobrze zrozumiałam :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    Donosze, ze w H&M sa przeceny ciuszkow. Ja kupilam pare sukienek i spodenek na wiosne po 10zl, wiec jak ktos ma ochote i mozliwosci, to warto zajrzec.
    •  
      CommentAuthorbahel
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    Dzięki! Jak dam radę to się w sobotę wytoczę i może coś kupię :)
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 6th 2011 zmieniony
     permalink
    kupon rabatowy na pampersy w Carrefourze: http://www.pampers.pl/pl_PL/programy-pampers
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 6th 2011 zmieniony
     permalink
    Laski, odradzam zakupy u sprzedawcy z allegro Raj Rodzica. Wydałam u nich kiedyś sporo kasy na wyprawkę. Teraz kupiłam przewijak. Przysłali troche inny niż chciałam, ale luz. Myślę sobie, dam im pozytywa, bo to drobiazg, ale napisze, że to nie do końca fajne jest.
    A kolesie mi odpisują w chamskim tonie, że na pewno byłabym zadowolona płacąc w stacjonarnym 2 razy węcej.
    jak dla mnie to jest zero kultury, zwłaszcza wobec klienta, który wcześniej sporo jjuż u nifch kasy zostawił.
    nie wyobrazam sobie sytuacji, że mam jakiś problem i chce wymienić towar czy coś - to jak wtedy by zareagowali?
    Tak więc odradzam, jak nie chcecie miec nieprzyjemności.
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    Madzia dzięki za uwagę... Ja sobie właśnie coś u nich upatrzyłam dziś...
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    ja u nich ostatnio kupiłam i nie było problemu....
    ale skoro po chamsku odpisali to faktycznie lepiej omijać.....
    --
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    bladykot - dzięki za info
    jutro męża chyba wyślę po zakup pampków po paczce z podanej rozmiarówki :-)
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    Mnie tez zdziwiła reakcja. Bo kurcze pisze im: "Dam państwu pozytywa, bo to drobiazg, ale może warto pstryknąć fotki wszystkich produktów do aukcji, żeby klienci nie byli rozczarowani. Ja więcej niestety nie skorzystam". A koles do mnie z takim tekstem.
    zatem good bye. akurat dobrych sprzedawców na all jest sporo.
    ale ocdzywiście jak tam u nich bierzecie coś, co wiadomo, że przyjdzie takie jak na zdjęciu, to musz eim oddac sprawiedliwość, że mają szybką dostawę i pozostałe produkty się zgadzały z opisem, z tych, co zamówiłam w sierpniu.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    Madzia - możesz podać ich nick na all?
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    Aaa, bo dałam linka do ich esklepu zamiast kont a w all. już zmieniłam wyżej na właściwy. o taki.
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 6th 2011 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, jesli ktoras bylaby zainteresowan, to mam sporo ciuszkow na sprzedarz(body dl. i kr. rekaw, spiochy, pajacyki, sweterki, polspiochy, sukienki, becik, materacyk bezpieczny, poduszke do karmienia itp). Uniwersalne, dla dziewczynki duzo i pare dla chlopca. Mam nawet ubranka tiny baby(do 2.4kg i ok 50cm wzrostu). Tanio!
    Jak co to moge podeslac zdjecia na maila. Moj email to :montenia@onet.pl
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeOct 6th 2011 zmieniony
     permalink
    Teorka a na spacerze lub u lekarza jak się zdarzy kleks to czym wytrzesz? :) będziesz nosić ze sobą waciki i wode w butelce? :)
    mi osobiście najbardziej pasują husteczki z pampersa, sporo nawilżone. Nivea trochę mniej
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    jowita: będziesz nosić ze sobą waciki i wode w butelce?

    Zawsze można włożyć do woreczka mokre waciki :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    a z chusteczkami Huggies macie doświadczenie? kupiłąm jedną paczkę, zeby było z tej samej firmy co pierwsze pieluchy, by w razie czego wiedzieć, co uczula dupkę.
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 6th 2011 zmieniony
     permalink
    Mareza, mam w roznych cenach np. zestaw body 5sztuk za 7-8zl, pajacyki 5szt.9-10zl, komplecciki body +pajacyk 8zl,kombinezony po 24zl ,moge przeslac ci maila z zdjeciami i cenami. w razie co to mozemy sie dogadac.
    Przepraszam,ze nie odpisuje na priv, ale nie mam aktywnego konta.
    Podeslij mi adres email to przesle zdjecia, bo jest tego naprawde sporo.
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    Magdalena, ja uzywam tylko chusteczek huggies, bo one sa najbardoiej zblizone do czystych wacikow z woda. Inne np.pampers sensitive iuczulaly obydwie moje corki.
    •  
      CommentAuthormareza
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    montenia napisałam już na Twojego maila
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 6th 2011 zmieniony
     permalink
    jowita: Teorka a na spacerze lub u lekarza jak się zdarzy kleks to czym wytrzesz? :) będziesz nosić ze sobą waciki i wode w butelce? :)


    się mi wydaje, czy szydzisz delikatnie ? :tongue:
    damy radę jakoś...
    ewentualnie zakupię mokre chusteczki i będę je tylko na spacerze używać..
    albo tak jak AGAEL pisze - wezmę mokre gaziki do woreczka...
    spoko majonez...

    poza tym nie wiem co takiego w tym dziwnego - mam masę koleżanek, które od urodzenia używają tylko wody i gazików a nie pachnących, nasączonych chemią i nie wiadomo czym jeszcze chusteczek..
    i wiem, że się da bo je obserwuje i ani jedna nie narzeka :smile:
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 6th 2011 zmieniony
     permalink
    Mnie najbardziej odpowiadały chusteczki Bambino i mam nadzieję, że sie nie popsuły przez ostatnie 3 lata :wink: Pampersy tez były ok.
    Teorka widzę Cię oczyma wyobraźni w akcji z gazikami na tym spacerze :)
    Mam do Was pytanie o pościel. Jaką kupowałyście? Może któraś ma sprawdzonego sprzedawcę np. na allegro...? Czy któraś z Was ma doświadczenie z przybornikiem na łózeczku?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    poza tym jak ostatnio byłam u bratowej i Iwko się usrał a ona zaczęła go myć chusteczkami i poczułam ten smród kupy połączony z zapachem chusteczek to mi się słabo zrobiło...
    już 100 razy lepiej samo gówno pachnie, bez kitu :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    nana81: Mnie najbardziej odpowiadały chusteczki Bambino i mam nadzieję, że sie nie popsuły przez ostatnie 3 lata :wink:


    ja ostatnio je kupiłam
    dla siebie :smile:
    dwa razy spróbowałam się nimi wytrzeć w miejscach newralgicznych i mnie tak piekło i szczypało, że o mało co nie zwariowałam :smile:
    więc ja nie wiem jak można takimi chusteczkami myć delikatną skórkę dziecka...

    tzn wiem, że można z powodzeniem bo przecież większość tak robi..
    ale ja jakoś się czułam ulepiona a nie umyta i mnie na prawdę szczypało :wink:
    także jakoś ja osobiście przekonania nie mam, ale wiadomo każdy robi tak jak uważa :wink:
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    U nas nigdy nic się niedobrego po nich nie działo i jeśli chodzi o zapachy to najbardziej mi się podobał :bigsmile: Zobaczymy.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    nana81: Czy któraś z Was ma doświadczenie z przybornikiem na łózeczku?


    Nana masz na myśli taki przywiązywany, materiałowy przybornik?
    Ja mam coś takiego i póki co w ogóle się u mnie nie sprawdza.

    Co do pościeli to na pewno nie polecam tej Bardzo ładnie prezentuje się na zdjęciu jednak w rzeczywistości taka ładna nie jest.

    Wojtuś jednak do tej pory pod kołderką nie śpi. Na początku było spanie pod kocykiem i w rożku, ale z jednego i drugiego rozkopywał się.'
    U nas sprawdzają się śpiworki.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    ja kupiłam i jestem zadowolona
    dobry gatunek i w ogóle :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeOct 6th 2011 zmieniony
     permalink
    Ja mam tę pościel
    Jest rewelacyjna
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    TEORKA: połączony z zapachem chusteczek

    Teo, to jakbyś chciała nabyć jakieś chusteczki na wszlki wypadek,to polecam Huggiesy właśnie z tego względu, że są bezzapachowe - ja też dlatego się na nie zdecydowałam.
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    Tak, chodziło mi o taki przywiazywany do łózeczka - ładnie wyglada, ale chciałam wiedzieć, czy do użytku sie nadaje - dzięki.
    Widzę, że kupowałyscie same powłoczki, a wkłady? Myślałam, zeby kupić wszystko za jednym zamachem, ale nie wiem, czy to dobry pomysł.
    Śpiworek to super sprawa (już mamy) i zgadzam się, że kołdra właściwie niepotrzebna, ale cos w łóżeczku muszę mieć :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorcerisecerise
    • CommentTimeOct 6th 2011 zmieniony
     permalink
    Rzeczywiście- z Huggiesami nie było tak źle zapachowo. Choć mi nie podpasowały ogólnie. Ale położne w szpitalu w którym rodziłam polecały-własnie ze względu na skład.
    My mamy od kilku miesięcy Mustelę, fajne są. I Lidlowe Toujours też niezłe.

    Co do pościeli-też mamy Feretti, i dla starszej i dla młodszego. Super jest, naprawdę polecam
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeOct 6th 2011 zmieniony
     permalink
    nana81: Widzę, że kupowałyscie same powłoczki, a wkłady?

    Ja mam ten i jestem bardzo zadowolona
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    nana81: Śpiworek to super sprawa (już mamy) i zgadzam się, że kołdra właściwie niepotrzebna, ale cos w łóżeczku muszę mieć :confused:


    Ja po swoim doświadczeniu mimo wszystko poczekałabym- bo nasza pościel leży gdzieś kątem schowana razem z kołderką i poduszeczką.
    U mnie w łóżeczku przydaje się tylko prześcieradło i ochraniacz- i ten też od niedawna, odkąd Wojtek przewraca się na brzuch i potrafił uderzyć się w szczebelki...
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    A swoją drogą może ktoś może polecić jakiś ajny ochraniacz na całe łóżeczko?
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    Jaheira: A swoją drogą może ktoś może polecić jakiś ajny ochraniacz na całe łóżeczko?

    Widziałam w IKEA takie długie, na całe łóżeczko. Ale nie wiem, jak z jego jakością.
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    agael77: Widziałam w IKEA takie długie, na całe łóżeczko. Ale nie wiem, jak z jego jakością.

    Jakościowo jest ok. Prany już wiele razy, nic się z nim nie dzieje.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    Magdalena: Teo, to jakbyś chciała nabyć jakieś chusteczki na wszlki wypadek,to polecam Huggiesy właśnie z tego względu, że są bezzapachowe


    o widzisz nawet nie wiedziałam :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeOct 6th 2011
     permalink
    hydrazine: Jakościowo jest ok. Prany już wiele razy, nic się z nim nie dzieje.

    Oo, to super- bo niedługo ten, który mam, będzie za krótki ( a raczej już jest i nóżki nam wyłażą)i trzeba będzie zmienić.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.