Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeNov 18th 2012
     permalink
    Aaa no tak zapmnialam o jedzeniu pod korek i ulaniu polowy mleka ;) i przebiurka;)
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeNov 18th 2012
     permalink
    Z drugiej strony możesz sobie potem jeszcze dokupić albo jak ktoś będzie pytał co potrzebujesz to mówić, że pajace, albo body :)
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeNov 18th 2012
     permalink
    Powinnas miec jakis sweterki, bluzy, bluzeczki na bodziaka, spiochy czy pol spiochy.
    --
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeNov 18th 2012 zmieniony
     permalink
    Można zakładać malcowi body, jak mu jeszcze pępek(kikut) nie odpadł? bo różnie mówią,i się właśnie zastanawiam, czy rzeczywiście body malucha uwiera w kikut?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 18th 2012
     permalink
    ruda03: Można zakładać malcowi body, jak mu jeszcze pępek(kikut) nie odpadł?



    my nie mieliśmy ani jednego kaftanika a kikut wisiał dobry miesiąc :wink:
    ja używałam tylko bodziaków [wkładanie przez główkę mnie nie przerażało], czasami pajacyków [ale to głównie na noc]

    no ale ja mą córką również z kikutem brzuszkowałam, kąpałam zanurzoną po same uszy itp
    nic jej nie było
    z resztą ten kikut to chyba martwa tkanka to boleć bankowo nie boli :smile:





    ACIA wg mnie zdecydowanie powinnaś kupić coś w rozmiarze 56 bo w tych co masz się Tosia jak nic utopi :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeNov 18th 2012
     permalink
    Przy pierwszym dziecku kupowala na poczatek tylko ciuszki na 0-3 m-ce (ok.62cm),wszystko bylo duuuzo za duze i musielismy w biegu dokupowac tzn ,maz latal po sklepach,bo ja po cc bylam.
    Przy drugiej corce juz sie zaopatrzylam w ciuszki rozm.56 i one takze byly dosc duze(choc corka miala po urodzeniu 55cm).
    U nas codziennie schodzily po 3-4 pajace, tyle samo body (czasem wiecej)
    Acia, ty masz tylko tam 3 pajacyki? Ja mysle,ze 6 to minimum, do tego jakies spiochy,sweterek,bluza,polspiochy,spodenki dresowe,bluza. Te pajace i body to mysle,ze max na 1-2 dni :wink:
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 18th 2012 zmieniony
     permalink
    Ruda ja zakladalam normalnie body przez glowke Nadii i zapinalam w kroczu.Kaftanika ani razu na sobie nie miala. Kapalam cala w wiadrze razem z kikutem.Tylko go osuszalam, nie smarowalam niczym, nie przemywalam. No jakby go nie bylo i odpadl po 10 dniach jakos jesli nie po tygodniu;-) przepraszam za brak polskich znakow, pisze z telefonu.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeNov 18th 2012
     permalink
    PENNY: Ruda ja zakladalam normalnie body przez glowke Nadii i zapinalam w kroczu
    Tak się zastanawiam, że jak się nie będzie dziecku w ogóle nic przez główkę wkładać, to potem jak w końcu będziecie chciały go w coś przez główkę ubrać, to będzie płacz. Ja mam awersję do napek i generalnie szybciej mi było przez główkę przełożyć niż zapinać te miliony napek razy 2 :) Zresztą pajace zostały tylko te, które są zapinane na suwak, reszta się u mnie nie sprawdziła. Ale to ja, wiem że wielu osobom napki nie przeszkadzają, może dlatego, że mam 2 wierzgające maluchy do obsłużenia i skracam sobie czas jak mogę :)
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeNov 18th 2012 zmieniony
     permalink
    ja też powoli ma dość napek, a wraz z rosnącym dzieckiem liczba napek wzrasta- MASKARA!
    na początku bałam się zakładać przez głowę, ale że miałam tylko jedno body zapinane kopertowo to musiałam to ogarnąć :)
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 18th 2012
     permalink
    Doti u nas pajacyk to tylko na noc byl ewentualnie :-) teraz spi w doroslej pizamce :-P i tez nie raz klelam na te napy cholerne :-D
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeNov 18th 2012
     permalink
    teraz spi w doroslej pizamce :-P

    proszę o fotkę, (jestem przed zakupem większych gdyż powoli mi zaczyna Lu wyrastać)
    cobym wiedziała czego szukać ;)
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeNov 18th 2012
     permalink
    A jeszcze pozapinać te napki po trzeciej pobudce w nocy po ciemku.. MASAKRA :devil: Teraz w nocy nie przewijam, ale z kolei w dzień są tak ruchliwe, że jakbym miała celować napkami na wierzgających nóżkach, to bym się chyba zastrzeliła :) Penny daj fotkę...
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeNov 18th 2012
     permalink
    Jutro pykne fote i wkleje, pizamka oczywiscie darowana ;-)
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeNov 18th 2012
     permalink
    A jeszcze pozapinać te napki po trzeciej pobudce w nocy po ciemku.. MASAKRA Teraz w nocy nie przewijam, ale z kolei w dzień są tak ruchliwe, że jakbym miała celować napkami na wierzgających nóżkach, to bym się chyba zastrzeliła :) Penny daj fotkę...

    w dzień nie nosi nic co ma więcej niż 5 napek ( bodziak 2-3 w kroku, 2 przy szyi) a w nocy nie przewijam, wiec tylko zakładanie pajaca po kąpieli i jedna zmiana pieluchy rano- do przeżycia!
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeNov 18th 2012
     permalink
    Moja Nadia tez juz do pizamki awansowala :D Tzn. dziadkowie Jej kupili, najpierw bylo to dla mnie mega dziwne, a teraz uwazam, ze jest rewelacyjna :D
    U nas tak samo- od poczatku body :p
    W ogole teraz to jest masakra z moim dzieckiem- przebieram Ja po 4 razy dzien, bo non stop zasliniona :p
    --
    •  
      CommentAuthornikkitaa
    • CommentTimeNov 18th 2012
     permalink
    A jak ta piżamka w ogóle wygląda, bo nawet nie wiem o co dokładnie kaman? :bigsmile: Ja zakladam Aleks na noc podkoszulek z krótkim rękawkiem i spodenki krótkie :P Albo bez spodenek :)
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeNov 18th 2012
     permalink
    nikkitaa: A jak ta piżamka w ogóle wygląda, bo nawet nie wiem o co dokładnie kaman? Ja zakladam Aleks na noc podkoszulek z krótkim rękawkiem i spodenki krótkie :P Albo bez spodenek :)


    :shocked::shocked::shocked::shocked: moja w pajacu pod kołdrą/ kocykiem ile Wy w nocy stopni macie???
    --
    •  
      CommentAuthornikkitaa
    • CommentTimeNov 18th 2012
     permalink
    A ze 23-24 :bigsmile: Ja zostawiam Aleks gołe stópki żeby mogła sobie za palce ciągnąć :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkolonialka
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    Acia ja też uważam,że masz za mało ciuszków. Ja do szpitala wzięłam 5 kompletów ciuszków (pajac+body albo śpioszki +kaftanik) i mąż musiał przywozić następne z domu, bo się okazało,że musimy zostać. W pierwszych dniach nie będziesz miała czasu ani siły pomyśleć o praniu, lepiej się przygotuj.
    Te napki rzeczywiście są irytujące, zwłaszcza w pajacach, a syn który kiedyś był aniołkiem wierzga na wszystkie strony,próbuje zjeść swoją stopę, pociągnąć mnie za włosy i zrzucić krem do pupy i pomyśleć, że kiedyś tylko leżał :bigsmile:
    -- [url
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    No nasza pizamka to taka bluzka z dlugim rekawem i spodnie pod to ubieram bodziak z dlugim rekawem, skarpektki, pakuje Nadie w spiwor i pod koldre, a Ona, i tak zimny karczek ma :D
    --
    •  
      CommentAuthorlilijeczka
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    Ponawiam moje pytania. Robie liste potrzebnych rzeczy i prosze Was o rade:

    lilijeczka: Mam tez jedno pytanie. Chce w razie czego zaopatrzyc sie w butelke i smoczek. Ktos z was moze jakas polecic? Zalezy mi na naslodowaniu piersi mamy. Jak na razie przekonuje mnie Medela calma http://sklep.bebeclub.pl/butelki/53-butelka-medela-calma.html
    A smoczki nie mam pojecia, zwykle Avent chyba nie sa takie najgorsze, choc nie sa zbyt plaskie u nasady smoka.
    Czekam na Wasze opinie! :)

    A! Dodam, ze tez sie nasluchalam, zeby mniejszego rozmiaru niz 62 nie kupowac, a po Waszych wpisach widze, ze nie moge sie sluchac zyczliwych ludzi dookola. Jak to jest z tymi ubrankmi z h&m? Faktycznie wieksze niz na metce?


    Z gory dziekuje :)
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    Co do ubran H&m to juz pisalam np. Nadia w wiekszosci nosi ubranka 62, 68, a body z H&M rozmiaru 62 nadal sa Jej przyduze, a noworodka to chyba 2 razy bym nimi owinela... :)
    Co do butelek i smoczkow nie pomoge... Butelki mam zwykle aventu + jedna avent naturals(czy jakos tak), ale stoja prawie nieuzywane :)
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    A! Dodam, ze tez sie nasluchalam, zeby mniejszego rozmiaru niz 62 nie kupowac, a po Waszych wpisach widze, ze nie moge sie sluchac zyczliwych ludzi dookola. Jak to jest z tymi ubrankmi z h&m? Faktycznie wieksze niz na metce?

    80% ubranek mojej Łucji pochodzi z h&m ( nie koniecznie nowe)
    urodziła się 58cm ( 4kg) i w sweterku 56 musiałam jej podwijać rękawy
    od 2 tyg dopiero zakładam jej rozmiar 68 bodziaków bo do tej poty w 62 chodziła
    sweterki 62 są idealne na nią teraz ( za tydz kończy 7 miesiecy i waży ponad 8 kg)
    w rozmiarze 68 musze jej podwijać rękawy, ze spodniami dobre są 68 ( trochę luzu ma)
    jak dla mnie jest zaniżona bo ze smyka nosi 74???!

    my smoczek mamy lovi i polecam:) karmimy się butlą od pół roku i jak czasem Lu przystawię do piersi to nie zapomniała jak to się robi
    --
    •  
      CommentAuthorlilijeczka
    • CommentTimeNov 19th 2012 zmieniony
     permalink
    No ja mam zamiar piersia karmic, ale chyba lepiej miec jedna butle w razie czego. Daltego jestem ciekawa jakich ew. uzywacie i co o nich sadzicie. Najwyzej beda stac, ale bede spokojniejsza.

    Dziekuje flavia, u nas tez bedzie pewnie wiekszosc z h&m dlatego pytam. U nas dzieci w rodzinie rodza sie po 54-55 cm, wiec juz dopisuje rozmiar 56 i jaies body i pajace 50 na liste :)
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    Pajace 50 bym ostroznie kupowała bo one maja krotkie nozki.
    My mamy butelki tomi tipi i avent naturals i sa wrazie czego bo karmie piersia.
    --
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    Wiecie, tak czytam o ubrankach i Waszych doświadczeniach i doszłam do wniosku, że ja chyba też mam za mało:confused:
    zwłaszcza w rozmiarze 56, bo ja kupowałam głównie tzw. rozm. 0-3miesiąca, czyli chyba nasze 62-68. Mam tylko kilka pajacyków, śpiochów i bodziaków na 56...bo wydawało mi się, że chłopcy rodzą się jednak więksi i szybciej przybierają na wadze:bigsmile: ale może się mylę:confused:

    Lilijeczka, ja też zamierzam karmić piersią ale zakupiłam podstawowy zestaw butelek Dr.Brown's- zobaczymy czy i jak się sprawdzą za jakiś czas:tongue:
    --
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    W rozm.56 mam chyba po 10szt.śpiochów,kaftaników,bodów, pojedyncze sztuki bluz i spodni,jeden kombinezon, jeden sweterek, jedną malutką ciepłą czapkę i dwie bawełniane...i w pierony skarpet:tongue:...aha i chyba z 5szt.pajaców-tylko dwa są dupiate, bo zapinane na plecach,więc nie wiem czy będę używać. Są to ciuszki z "odzysku", chyba tylko trzy komplety kupiłam nowe...hm,nawet trochę tego jest:wink:, ale za to na 62 mam trochę za mało,ale w końcu od czego są babcie?:tongue:, będą mogły się wykazać:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    Moja mala miala 52 cm i dobrze ze mialam sporo ubranek 50.Obecnie ma 69cm i nadal chodzi w 62,68 sa jeszcze przyduze.
    Jesli chodzi o butelki to mam firmy MAM,i Avent ale mala nie toleruje narazie butelki.Smaczki 4 roznych firm i tez sa bee.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    ruda03: ale za to na 62 mam trochę za mało,

    Ruda no to mogłybyśmy się wymienić:tooth:
    --
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    dobry pomysł lapa:tooth:...ale tak chyba, zanim twój szkrab będzie nosił 56 to mój już z tego rozmiaru wyrośnie:tongue:-więc Ci podeślę:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeNov 19th 2012 zmieniony
     permalink
    lilijeczka: Jak na razie przekonuje mnie Medela calma

    Mam calmę i jest naprawdę ok.
    (Jedynym jej minusem, jak dla mnie, jest składający się z 3 części smoczek, ponieważ moja mama (słabo widzi szczegóły) nie jest w stanie sama go złożyć).
    W szale wyprawkowych zakupów zaopatrzyłam się też w butelkę z tommee tippee, ale gdy jej więcej używałam, to miałam wrażenie, że po niej Mala ssała pierś inaczej niż normalnie.
    --
    •  
      CommentAuthormońka
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    lilijeczka ja miałam butle Tommee tippee closer to nature z rurką antykolkową i u nas się super sprawdziła, nie było problemu ani z butlą ani z cycem:bigsmile:
    a co smoczków to my mieliśmy Avent, a teraz to różnie jej kupuję..albo Avent albo Lovi:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    Co do H&M ja uważam podobnie jak Vsti - tzn.że rozmiarówka jest zawyżona...
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    czyli tak minimlanie na start to 10bodziakow , 10 pajacow + sweterki , dresiki, skarpetusie itp?
    mnie denerwuje w uk ze glownie na wieszakach jest rozmiar 0-3 i na metkach nie ma rozpisanych cm :(
    Chyba zaczne z miara chodzic po wyprawke:P

    A czy na noc zakladacie wiazana czapeczke?
    wczoraj rozmawialam z mama 3tyg.Hani i mowila by w pl zaopatrzyc sie w zwykle biale bawelniane czapeczki takie wiazane bo w uk to tylko na uszka sa.
    --
    •  
      CommentAuthornikkitaa
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    Ostatnio robiłam zakupy w smyku i 5 10 15. Półśpiochy rozmar 68 w smyku były tak samo duże jak spodnie rozm. 74 z 5 10 15 ;) A znowu jak widziałam w h&m ciuszki rozmar 56 to się zastanawiałam, czy Aleks faktycznie była taka malutka, że sie w to mieściła! :O
    Butelki mamy tommee tippee ;)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    IzUK - cm masz rozpisane w Bennetonie, Zarze, Mothercare, H&M w Gapie rowniez.
    Niektore z nich maja po prostu dwie metki np. GAP 0-3m i rozmiar na drugiej metce w cm :) takze w sumie chyba tylko ubranka z Nexta, ktore dostalam maja tylko miesieczna rozmiarowke :) Wlasnie przegrzebalam szafe i tak to wyglada :)
    --
    •  
      CommentAuthorpsycho_patka
    • CommentTimeNov 19th 2012 zmieniony
     permalink
    lilijeczka: ja mam zamiar piersia karmic, ale chyba lepiej miec jedna butle w razie czego.

    ja karmie piersia ponad 4 miesiace a butelki w domu ani jednej....moim zdaniem nie warto inwestowac w dobra butelke kiedy nie wiemy, czy sie przyda...a jak juz bedzie potrzebna to przeciez w dzisiejszych czasach mozna je dostac wszedzie....ale to tylko moje zdanie :)

    co do ubranek dla noworodka tez jestem zdania, ze warto zakupic te w rozmiarze 56 a nawet kilka jeszcze mniejszych...osobiscie nie wyobrazam sobie moich dzieci po urodzeniu ubranych w 62..

    IzUK ja mam takie lozeczko tylko w kolorze bialym....poki co uzywam w opcji zwyklego lozeczka ale jestem meeeega zdowolona...jest duze, bardzo stabilne i ma ogromna, pojemna szuflade pod spodem....jedyny minus to cena ale udalo mi sie kupic uzywane... w stanie idealnym....
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    IZUK ale po co dziecku na noc czapeczka ? :shocked::smile::smile::smile:
    no coś Ty :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    IzUK: A czy na noc zakladacie wiazana czapeczke?
    wczoraj rozmawialam z mama 3tyg.Hani i mowila by w pl zaopatrzyc sie w zwykle biale bawelniane czapeczki takie wiazane bo w uk to tylko na uszka sa.


    W domu nie zakładałam i nie zakładam...ale w szpitalu, gdy dzieci wracały z kąpieli, to zawsze przyjeżdżały z czapeczkami (w szpitalu gdzie rodziłam położne zabierały dzieciaki do kąpieli, a mama oczywiście mogła towarzyszyć, dzieci też były ubierane w szpitalne rzeczy).
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeNov 19th 2012 zmieniony
     permalink
    madziauk w TK maxx malo na ktorych znalazlam cm, a glownie tam kupuje ciuszki bo wychodza duzo taniej niz np. Zarze, Mothercare itp.

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 19.11.12 13:57</span>
    psycho_patka ta szuflada to super rozwiazanie patrzylam na nie ale fakt cena jest zaraz duzo wyzsza ;/
    --
  1.  permalink
    IzUK mnie w szpitalu polozna rozkazala (doslownie:)) sciagnac malej czapeczke.....health visitor tez mi mowila, zeby w pomieszczaniach czapek nie zakladac...
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeNov 19th 2012 zmieniony
     permalink
    psycho_patka: health visitor tez mi mowila, zeby w pomieszczaniach czapek nie zakladac...


    Jak ściągnęłam Zu ,to u nas było wręcz odwrotnie,kazała mi założyć, bo (niby) noworodki szybko tracą ciepło, nie utrzymują termoregulacji...

    napisałam niby,bo na 100% nie wiem...lekarzem nie jestem ;) Piszę to, co usłyszałam ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorlapa
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    IzUK mam dużo ciuszków w roz.0-3msc i to różnych firm i też mam rozmiarówkę w cm różnych firm (mothercare, chico, h&m,benetton, name it, next, tesco) i z tego co zauważyłam to rozmiar rozmiarowi nie równy. Właśnie sprawdzałam, że niektóre 0-3msc są takie same jak 56, a niektóre (np.śpiochy) są nawet większe od 68. Wiele rzeczy sprawdzam, porównuję i czasem kupuję na tzw.oko:wink:
    A czapeczek w domu nie zamierzam używać...bo nie widzę takiej potrzeby.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    Ja jak nie założę czapeczki to na pewno zrobi to za mnie teściowa, plus opatuli w 1000 kocyków aby dziecko się ładnie przegrzało :devil:
    coś czuję, że będzie się po porodzie działo :angry:
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    dziekowac czyli czapeczki mozna sobie odpuscic :P
    moze faktycznie mama Hani miala na mysli czas po kapieli.

    Tez zauwazylam ze rozmiar 0-3 nie kazdy jest taki sam.
    No ale damy rade:)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 19.11.12 14:11</span>
    ojej temat tesciowych.... wrrr.... byle mojej nie bylo po drodze wpadac do nas na dl.okres...
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 19th 2012 zmieniony
     permalink
    IzUK - ja rowniez kupilam kilka ciuszkow w TK MAX np. z Diesel i jakis innych firm, wszystkie maja rozmiar w cm podany ;)
    Jak pojdziesz do H&M albo Next, to te ciuszki nie sa wcale drozsze - cena wychodzi podobnie. Plus jest taki, ze np. w Gapie i Bennetonie co chwile sa przeceny, wiec tez mozna znalezc ciuszki z rozmiarem w cm i cenie ok :) Ja wiekszosc ciuszkow kupilam na przecenach :) zaczelam od lipca. Pamietam, ze wtedy byly w Gapie, teraz tez sa.. no i pod koniec grudnia beda mega przeceny wszedzie, wiec spokojnie sie jeszcze na nie zalapiesz :))

    Z reszta ja tez bede szalec pewnie pod koniec grudnia, choc chyba bardziej z poczatkiem stycznia na ciuszkowych przecenach :) szkoda by bylo je przegapic ;)
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    madziauk hehe u nas ani Gapa ani Bennetona nie ma :P
    Ale podskoczy sie do pobliskiego miasta.

    w tk maxx maja ostatnio piekne kompleciki gdzie masz zestaw 8rzeczy za 15f. w tym jest rowniez kocyk takze super to wychodzi.
    Cala wyprawke mam zamiar uzupelnic pod koniec grudnia wiec licze na promocje :P
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    IzUK: moze faktycznie mama Hani miala na mysli czas po kapieli.



    tego ja również nie rozumiem i nawet po kąpaniu nie zakladałam dziecku nigdy :wink:
    toż jak wytrzesz włoski ręcznikiem to po co czapeczka.....
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    Ja tez nie wpadlam na to, by dziecku czapeczke w domciu zakladac. Na szkole rodzenia mowila nam polozna, zeby miec 2 czapeczki do szpitala - w tym jedna cieplejsza. Plus takie na spacer, nic nie wspominala o czapeczkach do noszenia w domu. Z tego co pamietam, to moja siostra siostrzenicy rowniez nic nie zakladala w domciu. A po kapieli osuszala wloski recznikiem z kapturkiem.
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeNov 19th 2012
     permalink
    jak to u nas bedzie zobaczymy za 3 miesiace:)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.