Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Izuk - na kiddicare, tam maja najlepsza cenę :) ja myśle, ze wszystkie maty z tiny love są fajne. My mamy już mate gigant, ale ona jest bez zabawek itd. Ta wybrałam, bo mimo, ze mniejsza od giganta to jest spora. Inne są jakoś na osiemdziesiątych kilka cm, ta ma ponad metr. Karolek szybko rośnie, ma 66cm ;) więc wybraliśmy większa.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeFeb 25th 2013 zmieniony
     permalink
    No z tymi ciuszkami to jest różnie, fakt że moja mała urodziła się mała bo 2600g i 53cm, ale do tej pory nie które ciuszki 56 są dobre zwłaszcza spodenki, 0-3m jeszcze w większości się mieści, 62 są dobre nie które jeszcze za duże :bigsmile:, także u nas sprawdziło się dużo małych ubranek, zwłaszcza że Kinia pojutrze kończy 5 miesięcy i 62cm są dobre. Z kolei moja starsza córka bardzo szybko koksowała i urodziła się z wagą 3200 i 56cm i rozmiar 56 starczył tylko na pierwszy miesiąc.
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    A powiedzcie mi, w co się pakujecie? W reklamówki czy jak? Oczywiście oddzielnie rzeczy mamy i dla dziecka, ale jakoś mi tak sporo tego wszystkiego wychodzi, chyba, że mąż ma przywieźć rzeczy na raty. Jak WY to opracowałyście??
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 25th 2013 zmieniony
     permalink
    U nas jakas katastrofa ciuszkowa, zauwazylam, ze body z Zary na 68cm juz sa za male na Karolka, a niedawno kupilam :devil:. Niektore ubral tylko raz. Takze chyba w Zarze maja najmiejsze ciuszki, bo inne na 68cm np. z Fixoni sa na styk :shocked: Mysle, ze pod koniec marca znowu ubranka nam sie skoncza :shamed:
    Tesciowie przylatuja za 1,5 tygodnia, juz tesciowa mi mowila, ze kupila ubranka na 68cm. A ja jej mowilam, ze Karolek szybko rosnie. Oby byly wieksze niz te z Zary :wink:

    Treść doklejona: 25.02.13 12:00
    Dagus84 - do szpitala mialam zamiar zapakowac sie w podreczna torbe na kolkach ;) Niestety sie nie zmiescilam. Tu w UK jak sie okazalo wiekszosc rzeczy dla mnie mieli w szpitalu (wkladki itd). Tylko moglam ciuchy zabrac swoje, kosmetyki dla mnie i ubranka dla Karolka ;) Najlepiej sprawdz na stronie swojego szpitala co masz zabrac i zapakuj tak by bylo Ci wygodnie. Ja mialam w jednej duzej torbie podroznej (do podrecznej sie nie zmiescilam). Ale jeszcze w domu pokazalam mezowi co gdzie jest, i w osobnych kieszonkach mialam ubranka dla Karolka, w osobnej kosmetyki itd.

    Fotelik samochodowy polecam na poczatek zostawic w domu, my zabralismy ze soba. Ale pozniej sie okazalo, ze po CC musialam jeszcze zostac w szpitalu, wiec maz zabral do domu. Zawsze moze dowiezc pozniej :)
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Madzia - to prawda z ta Zara. Maja zanizona rozmiarowke, bo w 3-6 z ich firmy Majka sie nie miesci, a 6-9 jest akurat. Body kupujemy w Mothercare i dopiero niedawno zaczelam jej ubierac 3-6, bo 0-3 caly czas byly dobre. W BHS'sie ciuszki 3-6 tez sa juz przymale...Najbardziej lubie Nexta i ta ich rozmiarowka jest ok, maja najwieksze ciuszki I ten moj grubasek moze w nich dluzej pochodzic:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Ja mam listę co należy zabrać i jakoś tego nie widzę, jestem spakowana po części w 2 niewielkie torby, ale to za mało. Może faktycznie lepiej w torbę podróżną;)
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Ja mam w walizke podreczna spakowane rzeczy dla malej + woda i cos na zab, a w mala dodatkowa torbe rzeczy dla siebie - maz tez przejrzal obie torby co by wiedzial gdzie co jest, bo u nas czasami kaza tatusia ubierac malenstwa po porodzie, ale to wszystko zalezy od sytuacji.
    Fotelik zostawimy w aucie,a w nim spiworek, czapeczka, kocyk itp.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Malisek - a w BHS fajne te ciuszki maja? Mi te z Nexta rowniez wydaja sie male - ale my mielismy tylko pajace, wiec moze inne sa ok. Z H&M chyba najwieksze sa, bo 62cm jako jedyne ciuszki na ten rozmiar sa w sam raz ;) Choc body x H&M na 62 juz przymalawe ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMalisiek
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Fajne ;) Przynajmniej na dziewczynki. Ja pajace kupuje jedynie w Nexcie, bo najbradziej odpowiadają mi materiałowo no i Majka dość długo się w nie mieści ;) A właśnie, zapomniałam o H&M - też mają duże te ciuszki.
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny -mam pytanie ,czy waszym zdaniem taka lista jest wystarczy na poczatek ?(rozm 56.bo drobniutkie dzieci rodze i zazwsze miesiac, poltora w tym rozmiarze sa) pamietam ,ze dla moich corek mialam bardzo duzo ubranek i tak naprawde 3/4 nie zdarzyly ponosic . (wyprawke kupuje od podstaw bo ubranka powydawalam)

    - 5 bawełnianych śpioszków
    - 5 koszulek bawełnianych lub body
    - 5 bawełnianych kaftaników
    - 4 pajacyki;
    - 3 pary skarpetek bawełnianych
    - 3 sweterki, spodenki
    - 2 czapeczki bawełniane,
    - Rękawiczki bawełniane 2szt. (lapki)
    - Kombinezon jesienny. (termin porodu mam na 23 sierpnia)
    --
    •  
      CommentAuthorwyder
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    na samym poczatku tego wontku fajna lista rzeczy jest :) ja sie nia sugeruje :)
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    ew3ame no wlasnie przegladalam ale moje dzieciaszki sa takie drobne ,ze rozmiar 62 nosily dopiero ok 2 miesiaca zycia :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Ewuś dzięki Tobie zajrzałam na tą listę :)
    Spisałam :)
    No i pokaże mężowi ;d który uważa, że jeszcze tyle czasu a mamy juz tyle ubranek, a przecież potem do wózek łóżeczko i gotowe :D
    się dziś chłopak zdziwi :D
    Trzeba to jakoś rozdzielić na miesiące i powoli kupować :P
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013 zmieniony
     permalink
    ja swojego prosze bysmy na dniach zamowili juz ten wozek ,boje sie ,ze pozniej beda probemy z kolorem ,tylko kurcze czy sie zgodzi :sad: jeszcze tyle czasu pozostalo,powie,ze upadlam na glowe :cry: (dodam,ze przprowadzka nas czeka ale kurcze -pralka do zabrania ,ubrania ,graty to jaka roznice wozeczek zrobi :tooth: )

    Treść doklejona: 25.02.13 14:17
    ubranka moge kupowac bez problemu ale pomysl z wozkiem zapewne mu sie nie spodoba :angry:
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Kochana niby tak, tylko że wiesz :D potem w wakacje to zazwyczaj wychodzi nowy model i możesz trafić na jakąś fajną cene :P
    A myślę, że co do koloru to chyba nie zabraknie :D
    Ja bym poszła do sklepu w Łodzi który ma te wózki i spytała najzwyczajniej :)
    na stronie jest, ze firma ta jest w Łodzi w Media Libre na Ketlinga, w Bejbi na Przybyszewskiego i w Dino na Piotrkowskiej :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Asiula_6_9_91 na allegro nie ma np tego szarego jeans :sad: a ja z doswiadczenia wiem,ze mam mega pecha ,od zawsze (wozek poprzedni mialam miec zolto fioletowy ) rodzice gadali zdarzysz zdarzysz nie wykupia ci 150wozkow a tu hahahahah niespodzianka -koloru zabraklo :cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    To rzeczywiście..
    Ja w sumie wózka nie kupowałam nigdy :D
    I też bym nie pomyslała ze zabraknie :D
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Asiu -o 400zl sa drozsze niz przez internet

    Treść doklejona: 25.02.13 14:29
    oj uwierz mi ,ze moze zabraknac -modelu nie ,ale koloru oj moze :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:
    bylam na stronie tych sklepow i ...widzisz -w tych sklepach co podalas w lodzi nie ma koloru szarego jeans :boogie:
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Lalcia :D ja znalazłam na 3 aukcjach ten szary jeans :D

    http://allegro.pl/ultralekki-elipso-2013-24h-babyactive-3w1-gratisy-i3022839418.html
    http://allegro.pl/elipso-babyactive-2013-hit-fotelik-3w1-i3030890377.html
    http://allegro.pl/super-lekki-elipso-babyactive-gratis-wysylka-i3032742997.html
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013 zmieniony
     permalink
    kurcze Asiula! kochana jestes :*:crazy::crazy::crazy::crazy:

    Treść doklejona: 25.02.13 14:44
    w tym ostatnim linku nie ma szarego jeans ale w tym srodkowym jest ,w sumie aukcja trwa jeszcze 3 dni ,moze zdarze z zakupem bo ten pierwszy to nie cala doba i po ptokach :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Nie no dziewczyny ja wiem, że to fajna rzecz kupowanie rzeczy sama byłam na tym etapie nie dawno ale kupować wózek już, to troszkę wcześnie ja sama kupiłam w 24tc i uważam że to było bardzo wcześnie ale tylko dlatego że ja szukałam wózka używanego a nie nowego i tu musiałam faktycznie polować na okazję. Takie tylko to moje przemyślenia :wink:
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Ja też wózka jeszcze nie mam :)
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    sysiajaw ja mam bardzo ciezki gust by co kolwiek kupic a wiem ,ze jesli nie kupie jakos w czas to juz koloru nie bedzie ,glupi przyklad kolezanki mojej ktora chciala blizniaczy bezowy a wyszlo ,ze sie zadwolic czarnym musiala:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    sysiajaw ja mam bardzo ciezki gust by co kolwiek kupic a wiem ,ze jesli nie kupie jakos w czas to juz koloru nie bedzie ,glupi przyklad kolezanki mojej ktora chciala blizniaczy bezowy a wyszlo ,ze sie zadwolic czarnym musiala:shocked:


    nie no spoko, takie tylko moje przemyślenia, absolutnie proszę się tym nie przejmować :cool:
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Ale wiesz, jak masz tyle czasu to możesz jeszcze szukać. Ja na początku byłam nastawiona na tako, potem na fyna a teraz na bartatina elegant. Gust mi się zmienił. A nie widziałam go jeszcze na żywo. A jak nawet będę musiała na niego długo czekać, to najważniejsze aby mieć fotelik dla dziecka. A na spacery będzie czas.
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    sysiajaw ja wiem ,ze to jeszcze czasu sporo

    ...ale wiecie jak to jest kiedy cos wpadnie w oko :tooth:

    dagus84 mnie jak sie cos spodoba to juz klapki na oczy i amen
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Nera - ja mam tak z butami i torebkami :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Ja wózka zaczęła szukać pod koniec 7mego miesiaca :shamed:
    Po pierwsze pracowałam 7dni w tyg.po drugie chciałam by przywieźli maks 2tyg.przed terminem by do tego czasu nie gracił mieszkania. Na końcu wybrał mąż bo ja miałam kielbie we łbie od tych za i przeciw:devil: a teraz kiedy mogła bym nim spacerować księżniczka nie wybiera się na świat :beard:
    --
  1.  permalink
    Witam dla zainteresowanych modelem EURO-CART passo...zdjęcia pod moją kartą:bigsmile::bigsmile:Zakochałam się w nim:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013 zmieniony
     permalink
    ja namowilam mojego na ten elipso i kupimy :cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:
    --
  2.  permalink
    Nera86 kobiecie w ciąży się nie odmawia :) udanego zakupu :):)
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Z Zarą jest dziwnie, bo myślałam, że mają zaniżoną rozmiarówkę ale Lu obecnie miesięcy 10 a jeansy ma ze 4 paty w rozmiarze 74 ( 6-9) i jeszcze są sporo za duże
    plus za gumki do regulacji... szorty 68 (3-6) są jeszcze dobre, ale płaszczyki ma na 12-18 ( podwinięte rękawy) sukienkę na chrzciny tez kupiłam na 12-18 i jest idealna! także tego!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    agusienkaaaa oby z moim pechem byl udany zakup :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorwyder
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    ja już mam wózek ale chcieliśmy używany silver cross miłość mojego m jak udało mi się go znaleść w bardzo korzystnej cenie to kupiłam od razu
    co tam że szybko ale jeden z większych wydatków z głowy a naprawdę udało mi się go kupić za grosze :-)
    --
  3.  permalink
    ew3ame: ja już mam wózek ale chcieliśmy używany silver cross miłość mojego m jak udało mi się go znaleść w bardzo korzystnej cenie to kupiłam od razu
    co tam że szybko ale jeden z większych wydatków z głowy a naprawdę udało mi się go kupić za grosze :-)



    przynajmniej twój wózek już stoi w domu, a ja będę pewnie się zastanawiała nad wózkiem za kilka tygodni...bo idzie zwariować od tego wyboru...ja nadal choruję na Quinny a mój małż wypatrzył w sklepie TEUTONIE, dla mnie ona jest nieziemsko brzydka.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    anairda1986: małż wypatrzył w sklepie TEUTONIE, dla mnie ona jest nieziemsko brzydka.
    --


    piszcie dziewczyny nie tylko nazwę firmy , ale i model...
    bo czasem naprawdę z danej firmy model modelowi nie równy...
    --
  4.  permalink
    eveke: anairda1986: małż wypatrzył w sklepie TEUTONIE, dla mnie ona jest nieziemsko brzydka.


    no tak.. racja...ja tyle wiem, że to teutonia, ale cholera wie co do reszty...żebym się miała skręcić to jej nie kupię:)
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    wiesz np " be you " a "cosmo" niby podobne, a mi się tylko cosmo podoba... a np teutonia elegance to już kompletnie nie mój styl

    także właśnie pisząc tylko nazwę firmy kompletnie nie mam pojęcia jaki wózek masz na myśli , wydając nawet swoją osobistą opinię :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeFeb 25th 2013
     permalink
    Koleżanką ur.7tyg temu i używa Quinny buzz i bardzo sobie chwali. Swoja droga Anairda macie b.różne gusty z mężem :cool:
    --
  5.  permalink
    Ja zamówiłam Teutonię po kilkunastu godzinach łącnzie testowania różnych wózków i b.mi sie podoba - jest bardzo komfortowa w prowadzeniu i tylko mam "ale" do wykonczenia rączki ale to sobie zamowilismy skórzaną :) wszystko jest kwestia gustu..
    --
  6.  permalink
    IzUK: Koleżanką ur.7tyg temu i używa Quinny buzz i bardzo sobie chwali. Swoja droga Anairda macie b.różne gusty z mężem


    no mamy we wszystkim różne upodobania. O dużo rzeczy musimy się sprzeczać, bo każdy ma inny pomysł. I tak już 8 lat:))

    Kandyzowana: Ja zamówiłam Teutonię po kilkunastu godzinach łącnzie testowania różnych wózków i b.mi sie podoba - jest bardzo komfortowa w prowadzeniu i tylko mam "ale" do wykonczenia rączki ale to sobie zamowilismy skórzaną :) wszystko jest kwestia gustu..
    --


    Dokładnie. Mi ogólnie Teutonia się podobała pod względem lekkości, zwrotności, nie podobał mi się jej ogólny wygląd, wiszący daszek.

    Doobrze że mam dużo czasu na wybór wózka, w końcu to ja będę nim śmigać codziennie, a mój mąż tylko dorywczo i to ma mi się w głównej mierze podobać. Jestem tak uparta że nie popuszczę:):wink:
    -- [/url[/url]
  7.  permalink
    anairda. No muscie sie dogadac hihi.. mi sie wygladam tez inne bardziej pofobaly wozki ale jednak komfort wygral itp. zreszta poszlam na kompromis z mezem :P Zycze.bys dokonala dobrego wyboru bo to trudniejsze niz kupno samochodu i musi byc Tobie i malenstwu dobrze :D
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeFeb 26th 2013
     permalink
    Anairda grunt to znaleźć kompromis:cool:
    --
  8.  permalink
    IZUK a Ty jaką masz bryke dla córci???Wrzuciłaś gdzieś zdjęcia?
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeFeb 26th 2013 zmieniony
     permalink
    Ta, my mamy quinny mood , zdjęcia znajdziesz u mnie pod wykresem.
    Zupełnie odbiega od modeli, które tu są polecane.
    --
  9.  permalink
    No znalazłam fajniutki,zgrabny wózio:bigsmile:Przejrzałam wszystkie fotki z pod karty przy okazji:bigsmile::bigsmile:Fajnie ogląda się te przygotowania i zakupy:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 27th 2013
     permalink
    Dziewczyny, jak wczesniej pisalam sprzedalam hustawke mamas and papas, bo Karolkowi nie spodobala sie.
    Teraz szukam czegos, co moglabym kupic i zmienialo by sie w krzeselko do karmienia.
    Podoba mi sie to z Tiny Love, ale ono jest krotkie (boje sie, ze Karolek w nim nie polezy, ma juz 66cm). Gondolka ma 72cm, wiec niewiele wieksza. Czy moze ktoras z Was uzywa tego przy wiekszym dziecku? Czy bedzie sie sprawdzalo przy starszym szkrabie? Jest napisane na stronie, ze jest do 18kg.

    http://allegro.pl/lezaczek-tiny-love-3w1-bujaczek-kolyska-lozeczko-i3047630188.html

    Jezeli nie powyzszy produkt, to chcialabym byscie cos polecily, co przyda sie na dluzej (w tym jak juz Karolek bedzie siedzial rowniez). Ja szukam i szukam, ale tyle tego jest, ze nie wiem co wybrac.

    :confused:

    Treść doklejona: 27.02.13 12:16
    A taki lezaczek Babybjorn ktoras z Was posiada?
    http://www.skapiec.pl/site/cat/2617/comp/2436396_komentarze/
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeFeb 27th 2013
     permalink
    Madziu my tez caly czas szukamy czegos poodbnego dla malej, wiem ze ten z Tiny Love bardzo sobie mamy chwala, ale nie wiem jak to sie ma do wielkosci dziecka.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeFeb 27th 2013 zmieniony
     permalink
    Izuk - ja sie boje, ze z Tiny Love moze byc maly. Ten BabyBjorn mi sie spodobal. Nie wiem sama co wybrac.
    :confused: Przynajmiej ten babybjorn jest do 2 lat. Bo to co mielismy z mamas i papas, to nie dosc, ze glosna hustawka byla to jeszcze do 6 miesiecy tylko bodajze.
    --
    •  
      CommentAuthorcloe78
    • CommentTimeFeb 27th 2013 zmieniony
     permalink
    Madziu ja jak juz przyjdzie na to pora, to chyba za rada jednej z kolezanek (mamusi trojeczki dzieci) zdecyduje sie na Tatamia Peg.Perego. Obejrzyj sobie, tutaj jest opis :
    http://global.pegperego.com/babyproducts-catalog/2013/Tatamia
    Jak dla mnie fajny, wielofunkcyjny wynalazek, no i wyglada na to ze moze posluzyc sporo czasu :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.