Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 14th 2013
     permalink
    zerknijcie jak w przyszlosci mozna wykorzystac pierwsze dzieciece lozeczko (nie wiedzialam gdzie wrzucic a uznalam za godne uwagi wiec poszlo tutaj)

    fsd
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeMar 15th 2013 zmieniony
     permalink
    Moje obie dziewczynki byly na Nuku (butelki i smoczki uspokajajace)...szczerze -podpasowal mi ksztalt i te kolorki ,wzorki (jestem wzrokowcem) , nie przebieralam w butelkach , dyda mialy silikonowego ,zmialam co miesiac by sie dzidzia do miekkosci nie przyzwyczajala ,no i rzecz jasna ,ze rowniez rozmiar jak pora przychodzila. Takze nie bede chyba cudowac i postawie poraz trzeci na Nuka :wink: Mialam tez Aventa ale moglam sama sobie pic z tej butli bo moje dzieci nie chcialy .nooo i Nuk jest na tyle popularny wszedzie ,ze podczas zgubienia smoczka bez problemu dostalam w pierwszej lepszej aptece na miescie w poblizu ,podejrzewam ,ze z inna firma mialabym problem a nim bym dojechala do domu to moja Gabi by sie poprostu zaplakala .
    --
    •  
      CommentAuthorwyder
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    zastanawiam się nad karuzela fisher price rainforest podoba mi się bo za motyw przewodni lozeczka wzięłam sobie umarzylam safari i ta karuzela mi tak do tego pasuje ale chciałabym się spytać czy macie jakieś opinię na temat tej karuzeli bo nie chce jej jeżeli nie będzie spełniać swojej funkcji :-)
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeMar 15th 2013 zmieniony
     permalink
    ew3ame moim zdaniem fajna karuzela ,fakt ze ja jej nie mialam ale moja szwagierka tak ,jak chodzilam do niej z moja Gabi to normalnie piala z zachwytu do tych pieknie wykonanych kolorowych zwierzatek ,aaa i samo granko tez ok :wink:

    Treść doklejona: 15.03.13 13:13
    ja zastanawiam sie nad Fisher Price Karuzela ze zwierzaczkami Projektorem i Pilotem i moze taka kupie

    ale koniecznie musze kupic - Prince Lionheart Miś z funkcją usypiania -no baardzo mi wpadlo w oko

    http://1.bp.blogspot.com/-pmQ5yFQp6yY/UDN1FwE7j-I/AAAAAAAAAOg/ZlMy8YdUPEU/s1600/mis_tummy.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorwyder
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    nera dzięki za odpowiedź chyba się na nią zdecyduje bo jak widać lepiej szybciej w moim wypadku wyprawke skompletować bo to nigdy nic nie wiadomo...
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    ew3ame ja juz mam miec gotowa wyprawke na poczatku lipca :cry: (dwa miesiace wczesniej)
    --
    •  
      CommentAuthorwyder
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    no ja mam podstawy lozeczko wózek przewijak kosz mojrzeszowy z konkretów ubranka no z dwa śpiączki jeden rampersik i ze dwie bluzy/sweterki mi zostały a tak mam wszystko na pierwsze 3 miesiące :-) akcesori niemowlecych mam większość więc tylko chemia i kosmetyki i wszystko czego ja potrzebuje zostało :-) aha no i zabwki dla małego jak karuzela i mata :-) ale myślę że do 30 tc będę mieć wszystko i będę mogła spokojnie czekać na nasz skarb :-)
    --
  1.  permalink
    Ja tez wlasnie wkroczylam w 30 tc i mam juz praktycznie cala wyprawke oprocz hiieniczno/kosmetyczno/wanienkowych rzeczy no i troszke takich pierdol ktore rownie dobrze moge po porodzie kupic. UWazam, ze wczesniej przygotowane daje poczucie spokoju ale tez nei mozna rzesadzac i kupowac wszytskiego np w 12 tyg ciazy:P .
    Torbe pakowac bede jakos w 32-33 tc i neich sobie stoi w szafie ;P

    Musze tez kilka rzeczy kupic na wyjazd nad morze ale to juz zamowie w lipcu ;P
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    ew3ame: zastanawiam się nad karuzela fisher price rainforest podoba mi się bo za motyw przewodni lozeczka wzięłam sobie umarzylam safari i ta karuzela mi tak do tego pasuje ale chciałabym się spytać czy macie jakieś opinię na temat tej karuzeli bo nie chce jej jeżeli nie będzie spełniać swojej funkcji :-)


    Mam i uważam, że jest rewelacyjna :bigsmile:

    Nera86: ja zastanawiam sie nad Fisher Price Karuzela ze zwierzaczkami Projektorem i Pilotem i moze taka kupie


    miałam przy pierwszej córce to o ile zwierzaczki fajne o tyle projektor w cale taki fajny nie był i mala miała go w nosie

    Treść doklejona: 15.03.13 16:28
    Kandyzowana: poczucie spokoju ale tez nei mozna rzesadzac i kupowac wszytskiego np w 12 tyg ciazy:P .
    Torbe pakowac bede jakos w 32-33 tc i neich sobie stoi w szafie ;P


    też tak uważam, ja też zamierzałam w okolicach 32tc mieć wszystko ale tak się rozleniwiłam, że skompletowałam wszystko dopiero w 37tc a torbę spakowałam w 38tc, ostatnie rzeczy w dniu porodu, który był błyskawiczny eheh, no ale czasu starczyło
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    Ja już ubranka też prawie wszystkie mam. Ale reszty jeszcze nie. A dziś się wkurzyłam, bo zobaczyłam że vox nie ma dostępnych tych mebli dziecięcych co wybrałam - brak w magazynie. I teraz nie wiem czy jeszcze będą. No zawsze coś pod górkę. Ja planowałam wstępnie mieć już wszystko gotowe na ok. 2 m-ce przed porodem, ale na pewno się nie wyrobię.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    sysiajaw: miałam przy pierwszej córce to o ile zwierzaczki fajne o tyle projektor w cale taki fajny nie był i mala miała go w nosie


    dobrze wiedziec,dziekuje za opinie :winkkiss: a wiec zainwestuje w misia a za karuzelami sie jeszcze rozejrze :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    Dzis kupiłam pierwsze ubranka unisex :)) ale miło miec małe ciuszki w domu, mąz sie wzruszył.
    --
    •  
      CommentAuthorwyder
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    dzięki dziewczyny teraz na pewno kupię ta karuzele :-)
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeMar 15th 2013 zmieniony
     permalink
    A jakie elektroniczne nianie polecacie?
    Nie wiem jak się za ten zakup zabrać, na coś zwrócić uwagę?


    Ja ciuszki tez mam już wszystkie.
    Dziś ostatecznie wybrałam mebelki i materacyk, ale zamawiam za 2 tygodnie bo kasy teraz nie mamy :tooth:
    Zostały mi niektóre produkty pielęgnacyjne, butelka, smok, pieluchy, moja wyprawka, jakaś karuzelka, mata edukacyjna...

    A wózek to nie wiem... musielibyśmy podskoczyć do sklepu gdzie mają te modele co nas interesują - podejrzewam, że zjeździmy cały Śląsk, no ale zobaczymy...
    --
  2.  permalink
    mangaa a jakie mebelki kupujecie? wstawisz zdjęcie może albo stronę z podobnymi mebelkami?
    Ja się intensywnie nad zakupem kompletu mebli zastanawiam...czy kupić tylko łóżeczko i wstawić ikeowską komodę którą mamy, czy już teraz kupować komplet mebli...

    mały będzie na pewno z nami w sypialni przez jakiś rok i tak się zastanawiam i już sama nie wiem...z drugiej strony mały nie będzie miał swojego pokoiku...i tak dziwnie...
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    ana a macie 2 pokoje (tak jak my) w sensie salon i sypialnia?

    My postawiliśmy na rozwiązanie iż zostajemy póki co w sypialni i wstawiamy łóżeczko (najpierw kołyske na około 4 mies)
    W zestawie sypialnianym mam komodę wiec tam zwolnię małej ze 2 szuflady i na niej bedzie również przewijak...

    Trzymajcie jutro za nas kciuki.. 33tc a ja nie mam nic prócz troszkę ciuszków...
    także jutro zamawiamy wózek i zamierzamy kupić jak najwiecej rzeczy wyprawkowych :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    mangaa - my mamy elektroniczna nianie Motolore MBP 30, jestesmy bardzo zadowoleni :) bardzo dobra jakosc obrazu i dzwieku :) rowniez jak chce i Karolek zaczyna plakac, to moge go uspokoic bedac jeszcze w innym pokoju, mowiac do niego - glos jest rewelacyjnej jakosci, az bylismy z mezem zaskoczeni :) lepszy niz przez telefon ;) polecam!
    --
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    eveke: My postawiliśmy na rozwiązanie iż zostajemy póki co w sypialni i wstawiamy łóżeczko (najpierw kołyske na około 4 mies)
    W zestawie sypialnianym mam komodę wiec tam zwolnię małej ze 2 szuflady i na niej bedzie również przewijak...


    ja robię podobnie, w komodzie w sypialni zostaje tylko nasza bielizna, dokupimy komodę do salonu i tam przeniesiemy nasze rzeczy, a komoda w sypialni w większej części będzie dla dziecka... A jeśli zabraknie miejsca to na wszelki wypadek kupiłam takie kartony ozdobne w Ikei i tam jakby coś schowam nieużywane rzeczy (ewentualnie ubranka, z których dziecko wyrośnie) i wrzucę na szafę. Ja żyję w ciągłym przeświadczeniu, że się nie zmieścimy jak zacznę robić zakupy :wink:
    -- ;
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    Anairda my kupujemy na 100% łóżeczko, a co do szafy to jeszcze cały czas się wahamy. Myślałam, że się obejdzie, ale no nie mamy za bardzo gdzie dać rzeczy Niuńki. U mnie w szafkach już i tak ścisk, M ma wieczny bałagan...
    Jeśli byśmy brali to takie docelowe mebelki bo będzie miała później swój osobny pokój. Najpierw z nami ale po jakimś czasie się przeprowadzimy do swojego domu i wtedy będzie osobny pokój dla niej. Będą meble (łóżeczko i jeśli się zdecydujemy to szafa też) Pinio Barcelona. Ja już je od samego początku ciąży mam upatrzone, ale jeszcze chcieliśmy zobaczyć na żywo - no i nam się spodobały. :D
    Jest jeszcze opcja, że weźmiemy tę szufladę pod łóżeczko i tam część rzeczy dla Niuńki będzie, a reszta gdzieś po kątach ale nie podobają mi się takie pośrednie rozwiązania i tak tą szafę dokupimy za jakiś czas przecież.

    Dzięki Madziu :D Obadam ten model zaraz.
    --
  3.  permalink
    Eveke my mamy 3pokoje.Maz mój mówi ze póki co bez sensu kupować meble dla małego.Póki co w jego pokoju stoi biurko na którym maz pracuje oraz komoda i łóżko.No i tam mamy składzik.Ciężko bedzie tego mojego męża stamtąd wyeksmitowac.No ale to dziecko nie bedzie miało własnego pokoiku.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    W każdym razie na początek pokoik dla dziecka to i tak tylko ku uciesze rodziców wiec Wasz wybór...
    Ja osobiście w tych wszystkich kosztach wyprawkowych odpuściłabym na później (z resztą tak zrobiliśmy- pomimo , że mamy 2 pokoje to też możemy sie wynieść do salonu a małej zrobić pokoik)
    ale po pierwsze trochę daremne to, bo w jakim stopniu niemowlę korzysta ze swojego pokoju? więc jeszcze sobie jakiś czas tam wygodnie pośpimy...
    no i koszta, po co teraz ładować sobie na głowę dosłownie wszystko- takie moje zdanie :wink:
    --
  4.  permalink
    Mój maz tez tak uważa. No ja wiadomo ze fajnie urządzać pokój dziecku. Dzieki za swoje zdanie eveke:-)
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeMar 15th 2013 zmieniony
     permalink
    W każdym razie na początek pokoik dla dziecka to i tak tylko ku uciesze rodziców wiec Wasz wybór...
    No nie zawsze tak jest. ;) Moja bratanica od początku śpi sama w swoim pokoiku. Zależy od podejścia rodziców do tematu...
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    Manguś chodziło mi o to , ze niemowle nie czerpie przyjemności z pięknych mebelków i super zrobionego pokoiku :wink:
    a głównie korzysta z łóżeczka w tym pokoiku...
    ja nie mówię, że takie rozwiązania się nie sprawdzają, bo też mam znajomą , która od początku samego ma dziecko w osobnym pokoju...
    tylko jeszcze po co początkowo i tak zmęczona matka utrudnia sobie życie tymi wycieczkami w tę i z powrotem...
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeMar 15th 2013 zmieniony
     permalink
    W sumie to nie zastanawiam się po co i na co im to :D Nawet nie pytałam.
    Nigdy nie narzekali, ale chyba dopytam czy im się to rozwiązanie sprawdziło.

    Natomiast mi chodzi o to, że czasami po prostu trzeba kupić coś więcej niż to łóżeczko dziecka, więc nie zawsze większe zakupy - typu szafa, komoda to jak to napisałaś tylko ku uciesze rodziców ;)
    Zależy od tego co kto ma obecnie na stanie.
    My np nie mamy fizycznie gdzie wrzucić rzeczy (no nie będę w pudłach trzymać), a Niuńka będzie na początku z nami na 100%, więc tu biję się z myślami, czy nie kupić od razu szafy.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 15th 2013 zmieniony
     permalink
    Manguś po prostu jakoś ostatnio źle interpretujesz moje wypowiedzi :wink:

    Przecież ja wiem, że co innego jest fizycznie brak miejsca i dokupienie szafy, komody, (nad czym sama sie zastanawiałam, bo też niebardzo mam gdzie upchać), a chyba inna kwestia urządzenia od podstaw osobnego pokoiku dla noworodka...
    I nie oszukujmy się, jest to ku uciesze rodziców, bo czym sie niby cieszy to nieświadome dziecko , które w ogóle ledwo co widzi :bigsmile:
    No o to mi chodziło... a no i ja często piszę swoje zdanie, swój punkt widzenia i to jak ja bym zrobiła- co nie znaczy , że inni nie mogą czy nie mają robić inaczej.
    świat mamy wolny a to jest przecież tylko dyskusja.

    I żeby nie było mi osobiście przecież mega podobają się takie pokoiki dziecięce :smile:
    Tylko początkowo jak dla mnie trochę niepraktyczne są te nocne wycieczki a już w ogóle dla mnie osobiście byłby to za duży koszt w obliczu wyprawki jeszcze urządzić taki pokoik i kupić mebelki, które niestety mają niezłe ceny.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    Ale ja Cię właśnie doskonale zrozumiałam, tylko się z Tobą nie zgadzam. :bigsmile:

    Przede wszystkim mam inne zdanie co do tego, że osobny pokoik jest zawsze i tylko ku uciesze rodziców. Czasami jednak nie...
    Bo jeśli ktoś ma taki pomysł na wychowanie swojego dziecka i uważa, że dla niego tak jest najlepiej, jest o tym przekonany to po prostu robi mu osobny pokoik od początku, i tu podałam przykład z bratanicą.
    Co innego, gdy stoi odrębny pokoik wykończony od A do Z, a dziecko i tak jest z rodzicami. OK, wtedy może ku uciesze rodziców stoi sobie i czeka... ;)
    Wszystko rozbija się o to jaki kto ma pomysł na wychowanie dziecka, a nie wszyscy uważają, że dziecko powinno spać z rodzicami.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    No i ja się zasadniczo zgadzam z powyższym...
    jeśli w grę wchodzi taki system wychowania- to jak najbardziej...

    może ja piszę zbyt ogólnie a Ty już za bardzo analizujesz i rozkładasz na bardzo poszczególne sytuacje :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeMar 15th 2013
     permalink
    Może, może... :tooth:
    --
  5.  permalink
    my dla Karolinki mamy mebelki z Meblika i sa naprawde swietne! fakt drogie, ale warte swojej ceny! sa bezpieczne, zaokraglone kanty, szuflady i drzwi od szafy z cichym domykiem, wiec nie ma szans na przyciecie paluszkow. poza tym mozna je przykrecic do sciany, wiec nawet jak dziecko wpadnie na pomysl, zeby na przyklad do szuflady wejsc, to jestesmy pewni, ze cala komoda nie wyladuje na dziecku. tak sobie mysle, zeby teraz byla druga dziewczynka, b o mamy system Orchidea, wiec bylby wspolny pokoik, bo chlopczyk z kwiatkami na meblach to chyba tak nie bardzo!:wink:
    -- [img]
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMar 16th 2013
     permalink
    My akurat właśnie od razu urządzamy pokoik dla małego. Ze wszystkimi mebelkami. I na początki pierwsze 3 m-ce planuję, żeby był z nami w sypialni, a potem do swojego pokoiku. Poza tym ja kupuję mebelski takie, gdzie łóżeczko przerabia się na tapczanik i dziecko spokojnie do 7 roku życia będzie miało te mebelki. Więc kupuję takie, aby chłopak 7 letni miał już nich uciechę a nie tylko ja. Poza tym na początku chyba wszystko jest ku uciesze rodziców. Bo czy niemowlakowi robi różnicę w jakich on ciuszkach leży? Nie. A my nie kupujemy wszystkiego jak leci, tylko dobieramy, wybieramy.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMar 16th 2013 zmieniony
     permalink
    U nas nawet łóżeczko okazało się póki co zbyteczne. Młody w nocy śpi ze mną, bo jakbym miała go za każdym razem wyciągać z łóżeczka, karmić, usypiać i odkładać to bym wcale nie spała...(albo mam wyjątkowego cycozwisa albo iestem super leniwa :p) - trzymania go w innym pokoju i karmienia co chwilę to już zupełnie sobie nie wyobrażam :p

    Także w teorii miało być inaczej a wyszło jak wyszło...
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeMar 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Dżastuś też chcieliśmy takie rosnące łóżeczko ale ostatecznie kupujemy normalne ze względu na brak miejsca w pokoju:( Bo te tapczanikowe to są chyba 140/70?
    Ale i tak przyda się dla kolejnego dziecka więc luz. A później można przerobić jak Hyde wklejała :D
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeMar 16th 2013
     permalink
    Ja stwierdziłam, że mała będzie spała z nami w pokoju w łóżeczku, ale przewijanie i karmienie będzie u niej w pokoju obok, i tam mam mebelek dla niej ze wszystkim czyli ubrania i kosmetyki.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeMar 16th 2013
     permalink
    Alicja dostałam właśnie cennik Meblika, jest mniej więcej podobny do Pinio, no deko droższy. Ale mebelki też godne uwagi. :D
    --
  6.  permalink
    mangaa mamy podobny gust i podejście do wychowania:) Antoś od początku będzie w swoim pokoiku, ja skorzystałam z promocji u nas w sklepie i zamówiłam już mebelki Barcelona:)

    co do nianii, to mi przyjaciółka poleciła Philips AVENT.
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeMar 16th 2013
     permalink
    kamilcia3010: Antoś od początku będzie w swoim pokoiku

    Czasami życie potrafi zweryfikować nasze przekonania :wink:
    U mnie też tak miało być i.... lipa!:devil:
    --
    •  
      CommentAuthormigg
    • CommentTimeMar 16th 2013
     permalink
    Dziecko przez pierwsze2-3 miesiące powinno spać w tym samym pokoju, co rodzice dla bezpieczeństwa. Chyba że chcecie się obwarowywać nianiami, monitorami oddechu itp...
    Moje nadal śpi z nami, już dla wygody (żeby nie wstawać co godzinę;)
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeMar 16th 2013 zmieniony
     permalink
    Kamilciu gust mamy podobny :D ale co do podejścia do wychowania to u mnie tak nie będzie. ;) Tzn trochę Dzidzia z nami pomieszka, nie wiem jak długo ale chcę być na początku bardzo blisko. Nie broniłam tu swoich przekonań, po prostu dostrzegam, że różne drogi ludzie wybierają. Tak było u brata - oni od początku dziecko w osobnym pokoju, więc musieli zakupić wszystko. Póki co widzę, że nie mają jakichś większych problemów - więc można i tak. W sumie to z ciekawości ich jutro o to dopytam. :D
    Drugie dziecko, teraz pięciomiesięczne, też mieszka od początku w osobnym pokoju więc pewnie są zadowoleni z tego podejścia.
    --
    •  
      CommentAuthorwyder
    • CommentTimeMar 16th 2013
     permalink
    właśnie czytałam o różnicy między spiochami a pajacykami bo dla mnie to jeden zboj był :-D
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMar 16th 2013
     permalink
    Ja też jestem świadoma tego, że moje plany życie i mój synek może zweryfikować. Ale wiem na pewno, że chcę, aby miał swój pokoik, gdzie będzie miał wszystkie zabawki, książeczki, ubranka itp.
    Ew - dla mnie do tej pory to też było to jedno i to samo. Ale teraz wiem, że śpiochy mi (a raczej memu dziecku) nie będą do niczego potrzebne. Pajace tak - na noc. Ale mam problem z kupieniem takiego, który będzie od razu z łapkami takimi wywijanymi. Ile ja już schodziłam sklepów...
    -- ,
    •  
      CommentAuthorwyder
    • CommentTimeMar 16th 2013
     permalink
    ja właśnie mam cztery pajace z takimi zawijanymi lapkami chyba z nexta jeżeli dobrze pamiętam tylko nie wiem czy jest on też w pl bo ja z uk :-) spiochy mam że trzy takie fajne :-)
    --
  7.  permalink
    Co do pokoiku - my mamy dwa pokoje i tez bedziemy dzielic sypialnie z Młodym niestety tak gługo jak to trzeba bedzie.. nawet kilka miesiecy.. potem moze sie przeniesiemy do sypialni ale predzej bede chciala uciec do innego mieszkania i zobacyzmy czy nam to wypali... duzo rodzicow w sumie zyje w kawalerach z pierwsyzm dzieckiem i daja rade:) ZObacyzmy jak nam finanse itp pozwolą..

    co do mebli ja mam Drewex łóżczko i komodę w kolorze kupione tylko pod małego z Black Red White i to wszytsko.

    co do tych z zawijanymi rękawkami to są one napewno w mothercare ale po pierwszym praniu jako jedyne ubranka mi sie lekko juz zmechaciły i wyglądają jak używane już przez kogos :o az wczoraj mezowi powiedzialam, ze były najdroższ ei są najbardziej badziewne :/ nie wiem, nie wdziałam juz nigdzie potem takich ale tez nie zwracałam szczegolnie uwagi na to :p
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeMar 16th 2013
     permalink
    Kandyzowana: Ja tez wlasnie wkroczylam w 30 tc i mam juz praktycznie cala wyprawke oprocz hiieniczno/kosmetyczno/wanienkowych rzeczy no i troszke takich pierdol ktore rownie dobrze moge po porodzie kupic.

    Kandy, my blisko siebie Kochana a ja dopiero mam ubranka, i to wrzucone w moją szafę wszystko na jednej kupie... A na dodatek mój M. ma urlop i wyjeżdżamy niedługo i wrócimy dopiero poŚwiętach więc coś czuję, że będzie wesoło... Tyle, że zmobilizowałam się i zamówiłam meble. Meble mamy z voxa i też złapałam zadyszkę czy dobrze zrobiliśmy, że zamówiliśmy aż szafę, komodę i łóżeczko ale z drugiej strony skoro mamy gdzie je wstawić-nasz sypialnia jest w miarę duża (pokoje mamy 2) to czemu nie- mam nadzieję, że uda nam się przez to utrzymać większy porządek.
    sysiajaw: też tak uważam, ja też zamierzałam w okolicach 32tc mieć wszystko ale tak się rozleniwiłam, że skompletowałam wszystko dopiero w 37tc a torbę spakowałam w 38tc, ostatnie rzeczy w dniu porodu, który był błyskawiczny eheh, no ale czasu starczyło

    Mam nadzieję, że też zdążę !!!!!!!!!!
    eveke: Trzymajcie jutro za nas kciuki.. 33tc a ja nie mam nic prócz troszkę ciuszków...

    Trzymam podójnie bo po świętach będę w tej samej sytuacji!!!
    alicjatrzyna: my dla Karolinki mamy mebelki z Meblika i sa naprawde swietne! fakt drogie, ale warte swojej ceny!

    Są przecudne i można je później dla większego dziecka domawiać i modyfikować.
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeMar 16th 2013
     permalink
    migg: Dziecko przez pierwsze2-3 miesiące powinno spać w tym samym pokoju, co rodzice dla bezpieczeństwa. Chyba że chcecie się obwarowywać nianiami, monitorami oddechu itp...

    Adaś spał ze mną w jednym pokoju przez miesiąc, potem rzeczywiście używałam niani i dla nas było to o tyle wygodne, że Adaś chodził spać około 19:00, a my trochę później :devil:, więc gdy spał w naszym pokoju ( a spaliśmy w pokoju dziennym na kanapie dużej, rozkładanej, bo w sypialni nie zmieściłoby się nam łóżeczko ), to musieliśmy być bardzo cicho, a i tak czasami się wybudzał. Jak go przenieśliśmy do jego pokoiku to i my odetchnęliśmy i on lepiej spał. Ale i tak jak się budził po północy gdyż już spaliśmy brałam go do swojego łóżka i spał ze mną do rana :devil::cool:
    Także wszystko zależy od okoliczności, a niania wcale nie jest taka zła :wink:
    --
  8.  permalink
    Mangaa no ta Pinio tez ladniutka:)
    W_P_Gosia dokladnie. specjalnie nie kupowalismy systemu typowo dziciecego , typu np z Myszka miki, ttylko wzielismy Orchidee, bo mysle, ze nawet dla 10-15 letniej dziewczynki beda one odpowiednie. bo mysle, ze one spokojnie ten czas wytrzymaja, sa naprawde solidne!
    -- [img]
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeMar 16th 2013
     permalink
    Wytrzymają! Widziałam takie po około 10 latach używania i wyglądały i "zachowywały się" jak nówki :)
    --
    •  
      CommentAuthorIzUK
    • CommentTimeMar 16th 2013
     permalink
    Te spiochy z lapkami na pierwsze dni z Nexta mogę śmiało polecic, są rewelacyjne , po praniu nic się z nimi nie dzieje. Mi udało się kupić kilka sztuk na ebayu. Ktoś nie zdarzył maleństwu nawet założyć i były z metkami. Za 3 sztuki zapłaciłam tyle co za jedne w sklepie.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMar 16th 2013
     permalink
    U mnie nie ma Nexta :( Ani Mothetcare :( Więc będę szukać dalej tych poajaców z łapkami.
    -- ,
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 16th 2013
     permalink
    Potwierdzam, te pajace z Nexta sa najlepsze :) i dobre jakosciowo. My mielismy niedrapki, ale tylko raz Karolkowi ubralam - zaraz po urodzeniu w szpitalu. Pozniej te spioszki z Nexta, ale w sumie tez kilka razy tylko zakrylismy raczki. Nie drapal sie sam na szczescie ;)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.