Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    Ja mam letnie dziecko(poczatek lipca) i na noc zawsze byla ubierana w pajacyka. W dzien przewaznie tez miala pajacyk,badz body dl.rekaw i polspiochy. Jak byly mega upaly to tylko bodziak krotki rekaw w dzien lub koszulka i pampers tylko.
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMar 18th 2013 zmieniony
     permalink
    eveke piękny wózek!!! a cena mnie z krzesła zwaliła! :wink:
    dobrze widzę, stanik alles?! model 'fancy' bodajże?! u mnie się niestety nie sprawdził, był za płytki, i dziwny kształt miał;/
    no ale każda z nas ma inne piersi więc mam nadzieję, ze Tobie podpasuje.
    moim faworytem był model cafe latte i kupiła drugi identyczny bo mi schnąć nie nadążał... teraz leżą na dnie szafy bo w jedną miseczkę dwa cycki bym wpakował i jeszcze luz by był :P


    Lu tylko w pajacach śpi do dziś, czasem się denerwuję jak ucieka a ja musze jej pozapinać napki, za to kaftaniki dla mnie porażka, półspiochów miałam kilka sztuk uszytych przez moją mamę i przydały się tylko do BLW:smile:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    flavia: eveke piękny wózek!!! a cena mnie z krzesła zwaliła! :wink:


    dziękujemy :cool:
    ale , że drogo czy tanio? :devil:

    Flavia cóż za sprawne oko, a stanik nawet nie rozłożony, tak dokładnie ten model...
    ja go mierzyłam w sklepie, a jak mierzę stanik to od razu wiem czy mi leży czy nie... na moje cycochy jest ok (tzn nie kupiłam taki mega na styk w misce jest odrobina luzu przeciez jeszcze dojdzie mleczko czy wkładka...)
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    ale , że drogo czy tanio?

    hahaha! to chyba retoryczne pytanie:)
    Flavia cóż za sprawne oko, a stanik nawet nie rozłożony, tak dokładnie ten model...

    po prostu okulary na nosie:P
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    Caffe latte też mi podpasował :D i jego biały odpowiednik- Kelly.
    A propos staników- gdyby któraś z Was szukała marek angielskich, to polecam przejrzeć ebay. Na staniku (royce) zaoszczędziłam 100 zł w porównaniu do allegro (już po wzięciu pod uwagę kosztów przesyłki). Pierwszy kupiłam za "pełną" cenę i potem żałowałam, ze się zgapiłam. Aha! Ten kupowany w Pl niczym się nie rożni od tego z ebaya. Nie wiem czy mogę napisać-jak coś to edytuję posta- kupowałam u sprzedawcy just-jlj.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    Flavia no mi się wydaje , że cena dobra za ten wózek, ale serio nie wiem tak naprawdę co pomyślałaś :bigsmile:

    My się cieszymy, że z akcesoriami wyszło nas całkiem przyzwoicie (chociaż teściowa płaciła, ale dała okrągłe 2500 wiec powiedzmy , że jeszcze nam zostało)

    Co do staników to ja muszę mierzyć, cycki mam niekształtne i mi musi miseczka podpasować...
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    Flavia no mi się wydaje , że cena dobra za ten wózek, ale serio nie wiem tak naprawdę co pomyślałaś

    ja za sam stelaż do 100 x brzydszego i 1000kg cięższego urbanridera dałam 1200zł także tego... kolejny przykład oryginalna parasolka 140zł :devil: także "spadłam z krzesła" a potem się popłakałam i to nie z powodu stłuczenia tyłka tylko z zazdrości :tongue:
    i jego biały odpowiednik- Kelly.

    nawet nie wiedziałam, że taki jest... może wszedł do sprzedazy jakoś po moich zakupach:)
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    No tak :wink:
    Wiesz my mieliśmy już upatrzonego tego 4Ridera , ale zapadła zmiana decyzji, natomiast 4Ridery mimo,że starsze niż Evo to droższe- oczywiście prawdopodobnie chwyt marketingowy...
    Ale na ten rok 4Ridery to bida z nędzą w kolorystyce...

    Flavia nasza parasolka po rabacie 128zł także ten... ale fakt, że drożyzna , facet sam sugerował "zwykłą" może kupić, ale zaś niektórzy sie skarżą na te zwykłe wiec już dla spokoju wzięłam oryginalną...

    A ja lukam i lukam za tym stanikiem caffe latte dla karmiących , ale widzę, że to "zwykły fason" a nie z tym stelażem podtrzymującym pierś

    Treść doklejona: 19.03.13 00:04
    a skoro już jesteśmy przy firmie Alles to chciałam podpytać o koszulki , jeśli któraś kupowała (chciałabym je mieć do szpitala, no i po :D )
    ale proszę o podpowiedź doświadczonych czy np guziki niepraktyczne, krój itp...

    podoba mi się TA oraz TAKA
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    ja w sprawie koszuli nie pomogę bo nie inwestowałam w takowe:)


    a na oryginalnej parasolce się zawiodłam, jakaś ułomna jest bo nie umiem jej przymocować tak aby się nie zsunęła to raz a 2 aby spełniała swoją rolę, zawsze gdzieś to słońce się wcisnęło... jak znajdziesz już na nią swój sposób to proszę o zdjęcia i instrukcję montażu:P
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    Ja miałam koszule, co prawda zupełnie inne, ale z guzikami i odpinanie ich i zapinanie kilka lub kilkanaście razy w nocy to była masakra. Skończyło się tym, że zazwyczaj ich nie zapinałam i spałam "jak wyszło", czyli czasami z cycami na wierzchu :tooth:

    Treść doklejona: 19.03.13 00:17
    Moim zdaniem najsensowniejsze są koszule z nacięciami w okolicy piersi, miałam taką jedną i super spełniała swoje zadanie.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    czyli TEGO TYPU powinna być praktyczniejsza? :)
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    Na pewno :wink:
    Jak się obudzisz n-ty raz w nocy na karmienie i będziesz ledwo na oczy patrzyła, to zapinanie guziczków będzie ostatnią rzeczą, którą będziesz miała ochotę robić i to jeszcze w ciemnościach...
    Także ja bym kupiła te z zakładkami :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    szkoda, że jak byłam nie mieli akurat mojego rozmiaru, bo widziałam właśnie te i pewnie bym wzięła...
    --
    •  
      CommentAuthorbeagraf
    • CommentTimeMar 19th 2013
     permalink
    A ja lubie koszule nocne na guziki - tylko najlepiej jak guziki kończą się poniżej mostka. Pod spodem często mam wygodny miękki stanik bo czasami przeciekam to muszę umieścic wkladki laktacyjne. Dopasowane modele często mi się nie sprawdzały bo biust mi się nie mieścił (sporo się powiększył) - to pewnie kwestia przymierzenia ale ja robiłam zakupy online głównie to nie chciała bawić się w odsylanie itd
    -- Ona 2010, On 2013 :-)
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMar 19th 2013 zmieniony
     permalink
    dla mnei też zapinanie guzików nie było wygodne, spałam nie raz z cycami na wierzchu ;) Teraz kupiłam sobie taką koszulkę i bardzo polecam - super firma - już sprawdzałam nieraz - mięciutki, bdb jakości materiał i najwygodniejsze moim zdaniem rozwiązanie do karmienia.

    Treść doklejona: 19.03.13 08:06
    eveke: chciałabym je mieć do szpitala, no i po :D )
    do szpitala radzę zabrać coś tańszego - mega szansa na to, że się poplami krwią...:/ Ja miałam swoją koszulkę, ale zostałam w szpitalnej, choć to worek mega nieelegancki. Ale położne tak radziły i miały rację, bo bym kurde nie doprała. Szkoda by było.

    BIUSTONOSZ kupiłam sobie już TEN - bardzo fajny! Miękki, ale ładnie trzyma pierś, nie widać na fotkach, ale ma warstwę pod spodem taką własnie trzymającą pierś - podwójną. Teraz czekam na jeszczejeden ALLES - tylko usztywniany bo wiem z doświadczenia mojego że muszę taki mieć - nie widać pod nim wkładek, a czasem to się przydaje. Zwłaszcza w sezonie letnim - pod bluzkami wkładki w miękkim się odznaczają czasem
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeMar 19th 2013
     permalink
    Ja mam na razie jedną taką
    http://allegro.pl/bawelna-koszulka-ciazowa-do-karmienia-m38-rozmiary-i3068986090.html
    I jeszcze dokupię jedną jakąś bardziej hot %) i może z długim rękawem ;)
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 19th 2013 zmieniony
     permalink
    A ja mam i takie odpinane, i takie "z dziurką"- te drugie leżą w szafie, bo jakoś mi nie podpasowały.
    Najlepiej sprawdzają mi się TAKIE kupiłam sobie kilka i codziennie zmieniam, bo w nocy mnie wprost zalewa:cool: Często śpię z porozpinanymi guzikami, bo nawet jak się rozepnie, koszula nadal się trzyma.
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeMar 19th 2013
     permalink
    sushi, miałam ten sam typ i te guziki doprowadzały mnie do szału :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 19th 2013
     permalink
    Jak widać, każdemu pasuje co innego i trzeba na własnej skórze się przekonać.:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 19th 2013 zmieniony
     permalink
    _sushi_: Jak widać, każdemu pasuje co innego i trzeba na własnej skórze się przekonać.:smile:



    dokładnie :wink:


    ja , dla odmiany, po pierwszych dwóch dniach użerania się z koszulami nocnymi [a miałam i na guziczki i z otworami] wysłałam męża do H&M żeby mi nakupił takich topów i przez całe karmienie piersią w nich chodziłam oraz spałam bo wystarczyło tylko pociągnąć materiał żeby cały cycek znalazł się na wierzchu [te ramiączka super się naciągały, nawet przy dużych piersiach dałoby radę] :smile:
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMar 19th 2013
     permalink
    Mi też właśnie wydaje się, że nie będą za bardzo inwestowała (szczególnie po ponad 100 zł za szt) za koszule specjalnie do karmienia, które do tego mają jeszcze miejsce na brzuszek. Ciążowe letnie sobie kupię ze dwie, żeby się brzuszek zmieścił, ale jakieś tanie, a do karmienia to mam takie koszule nocne na ramiączkach i do tego całkiem sexi że wystarczy zsunąć ramiączko i pierś już na wierzchu będzie.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeMar 19th 2013
     permalink
    Ja mam coś TAKIEGO i TAKIEGO
    Ale to tylko na potrzeby szpitalane, bo nie cierpię koszul nocnych :)
    W domu zazwyczaj śpię w piżamach albo w spodniach piżamowych i w takich koszulkach co TEORKA pokazała (te z H&M albo takie podobne z Pimkie sa naprawdę super).
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 19th 2013 zmieniony
     permalink
    no ja do szpitala kupię jedną jakąś taniochę, ale jedną chcę mieć jakąś ładną i porządną...
    do tego te co pokazywałam to 100% bawełna... i ten krój bombka mega mi się podoba... a w domu i tak mam wiecznie jakiś deficyt garderoby do spania :smile:

    chciałabym jeszcze jakąś typową piżamkę ze spodniami, polecacie coś?
    są jakieś typowo co by w brzuszek nie cisnęły po cc
    --
    •  
      CommentAuthorwyder
    • CommentTimeMar 19th 2013
     permalink
    ja śpię w takim cienkim szlafroczku :-) bo nie cierpie pizam i wieczorem wychodzi że mnie naturysta :-D
    więc moją pierwsza pizame kupię właśnie do szpitala :-)
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeMar 19th 2013
     permalink
    Ja też nie toleruję spania w koszulach:) Do szpitala jedynie kupiłam najtańsze z All. Mam 3 szt. i mam nadzieję, że wystarczy.
    Na później kupiłam w Tesco takie topy jak Teorka pokazywała, tylko dodatkowo z guziczkami w razie co.
    --
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    Dziewczyny jakie kosmetyki dla Maleństwa polecacie? Jakiej marki? Chciałabym żeby wszystko było z jednej firmy, tak chyba najlepiej.
    -- [/url][/url]
  1.  permalink
    oilatum
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    oilatum

    O emolientach już było, nie wiem czy na tym wątku, że są dla wymagającej skóry, jeśli pojawią się problemy.

    Ja na razie kupiłam oliwkę i żel do kąpieli Babydream. Więcej nie zamierzam kupować przed porodem, bo nie wiem czy będzie potrzebne. Oliwki chyba też nie będę używać, jeśli skóra będzie ok.
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    Dziewczyny wiecie co :D Na stronie johnsonsbaby można zamówić darmowe próbki ich produktów :D
    https://www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html
    Ja zamówiłam, dla mnie mama, teściowa i szwagierka :D i bedziemy mieli na troche :)
    Szczerze mówiąc z tego co rozmawiałam, to np. moja koleżanka miała oilatum i jej nie pasowało.. tzn jej córci, więc chyba lepiej spróbować dorwać próbki i żeby się nie zmarnowało a kupić coś po porodzie na stałe co podpasuje :)
    Ja póki co myślę o penaten
    -- [/url]
  2.  permalink
    ja mialam oilatum bo Małgosia miala tradzik niemowlecy i uwazam ze te kosmetyki sa bardzo dobre, oliwke mialam z nivea i praktycznie wogole jej nie uzywalam jedynie co ty tylko mleczko zeby zrobic malej masaz. ostatnio tez kupilam plyn do kapieli babydream i musze powiedziec ze jest naprawde ok i cena tez jest super.
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    ja robilam mieszanke firmowa moim dziecia czyli mialam napawde sporo kosmetykow roznych firm i z pierwsza bylo :thumbup: nawet uczulenia nie miala po zwyklym proszku do prania :wink: zas z moja droga coreczka niestety lipa - dostala mi takiego ognia na skorze ze nic innego tylko Oliatum ,balneum i clotrimazolum do smarowania po przewinieciu ,po dwoch miesiacach przyswoila BABydream :wink: i krem normalny nivea ,teraz ma juz prawie 3 latka i wciaz nie wszystko akceptuje ale przeciez kazde dziecko jest inne .Po porodzie z trzecim napewno na poczatku rowniez bede stosowac Oliatum ,balneum i clotrimazolum bo skora dziecka po tym jest nie do opisania :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    Nera - przecież Clotrimazol to lek przeciwgrzybiczy. Po co dziecku fundować na "dzień dobry" jakiekolwiek farmaceutyki?
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    akirka: Nera - przecież Clotrimazol to lek przeciwgrzybiczy. Po co dziecku fundować na "dzień dobry" jakiekolwiek farmaceutyki?


    moja Gabi tylko po tym nie miala nic ,wiem co to jest clotrimazolum (nie smarowalam caly czas bo stosujac Oliatum i balneum nie bylo takiej potrzeby ) tylko w razie zaczerwienienia :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    Czyli na początek Oliatum albo Balneum jak całą serię zakupię będzie ok?
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    Ewelajna, może dziecko nie będzie potrzebowało emolientów, tylko wystarczą zwykłe kosmetyki. Moim zdaniem nie warto wydawać kupę kasy na zaś. No, ale oczywiście decyzja należy do Ciebie.
    --
  3.  permalink
    ja mialam tylko plyn do kapieli i krem do twarzy i mi to wystarczylo cala reszte kupilam z nivea i z babydream
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    Ewelajna87: Czyli na początek Oliatum albo Balneum jak całą serię zakupię będzie ok?


    Balneum jest drozsze o ile dobrze pamietam a oliatum to zastepca balneum , mysle ,ze bedziesz zadowolona :wink: ale babydream moim zdaniem tez jest fajne i przede wszystkim nie drogie ,ja bylam zadowolona ale pierw balneum i oliatum ,sama kupuje dla doroslych do kapieli co jakis czas i jestem baaaaardzo zadowolona:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMinia85
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    Nie kupuj emolientów na zapas, one są dla dzieci z problemami skórnymi. Wiem, że położne na szkołach rodzenia lub pediatrzy polecają z góry, ale nie warto moim zdaniem. Też posłuchałam, kupiłam i byłam niezadowolona. Potem przerzuciłam się na nivea i babydream, 10 razy tańsze i lepsze.
    --
    •  
      CommentAuthorNera86
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    Minia85: Potem przerzuciłam się na nivea i babydream, 10 razy tańsze i lepsze.


    Miniu masz racje -POPIERAM ,nie mozna z gory zakladac ze dziecko bedzie alergikiem :thumbup: ale naprawde jak widzialam jakosc skory mojego maluszka po tych plynach do kapieli to trudno mi sie powstrzymac,oczywiscie znajac mnie inne firmy tez stana w szafeczce:tooth: bo to tylko Goska:swingin: ale ja kibicuje balneum (czasem oliatum ze wzgledu na cene jesli na balneum nie bede mogla sobie pozwolic na dalsze kupno ) i babydream .Dodam ze balneum stosuje do dwoch miesiecy ,pozniej juz uzywam reszty
    --
  4.  permalink
    Minia85: Nie kupuj emolientów na zapas, one są dla dzieci z problemami skórnymi. Wiem, że położne na szkołach rodzenia lub pediatrzy polecają z góry, ale nie warto moim zdaniem. Też posłuchałam, kupiłam i byłam niezadowolona. Potem przerzuciłam się na nivea i babydream, 10 razy tańsze i lepsze


    dokładnie...mnie na studiach położniczych uczyli aby od razu kąpać dziecko w Ballneum bądź Oilantum, a miałam praktyki w dwóch różnych szpitalach.
    Dopiero jak wywiązała się rozmowa u Bilii to doszło do mnie, że dziewczyny mają rację....W razie co (gdy dziecku coś wyskoczy na skórze) można podskoczyć do apteki i kupić próbkę Ballneum i zobaczyć jak maluch zareaguje...a wydać te 50 czy 70zł nie sztuka...
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    anairda1986: Dopiero jak wywiązała się rozmowa u Bilii to doszło do mnie, że dziewczyny mają rację....W razie co (gdy dziecku coś wyskoczy na skórze) można podskoczyć do apteki i kupić próbkę Ballneum i zobaczyć jak maluch zareaguje...a wydać te 50 czy 70zł nie sztuka...

    Dokładnie!

    Ostatnio pod moją karta ciąży wypowiadały się na temat kosmetyków moje przyjaciółki - doświadczone mamy i ogólnie mówiąc...
    Na początek maleństwu nie jest potrzebne nic poza: 1) jakimś płynem do kąpieli i 2) spirytusem do pępuszka.
    Nie kupujcie żadnych oliwek, mydeł... ani tym bardziej emolientów.
    Nie ma co robić nie wiadomo jakich zakupów.
    Dopiero po dwóch, trzech kąpielach jak zaobserwujecie jaką skórkę ma dzieciątko - to ewentualnie coś dokupicie (chociaż zazwyczaj tylko ten płyn wystarcza).
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    bilia: 2) spirytusem do pępuszka.

    A nawet i to nie jest potrzebne. Zwykła woda, mydło wystarczy i kikut szybko odpadnie :>

    Ja kupiłam na początku Emolium. Używałam bardzo mało, a suche placki i tak były. W końcu kiedyś się skończyło i zostało mydło alep oraz bambino. Czasem smarowałam masłem shea lub kremem bambino i tyle ;> skóra jest gładka bez tych wszystkich drogich specyfików. Dobrze mi wtedy Teorka pisała, że po co to emolium i miała rację :>
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    ok :) Rozjaśniłyście mi to wszystko :) Bardzo dziękuję :)
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    PENNY: A nawet i to nie jest potrzebne. Zwykła woda, mydło wystarczy i kikut szybko odpadnie :>

    A widzisz... To jeszcze lepiej :)
    No u mnie dziewuszki pisały o spirytusie.
    .
    Ale prawda z tymi kosmetykami - im mniej - tym lepiej.
    Skórka maleństwa sama się dostosowuje i uodparnia a jak od poczatku zaczniemy ją faszerować jakąś chemią i różnymi specyfikami - to możemy tylko problemów narobić.
    Dlatego ja zakupię jakiś płyn do kąpieli (np. Ziajkę albo coś z Rossmanna) i tyle.
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    Proponuję na początek ograniczyć się do minimum, np. woda w odrobiną mąki kartoflanej albo kilka kropli oliwy z oliwek. Na kosmetyki jeszcze przyjdzie czas ;) Do pupy polecam linomag.
    Uważajcie na oilatum, rok temu przez pomyłkę kupiłam zamiast oilana i Jasiek wyglądał po nim jak "indycze jajo" ;) Nasza alergolog tez już widziała dzieci z wysypką od oilatum.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    Dziewczyny, czy ktoras z Was posiada ksiazke "Mamo Tato co ty na to czesc 3." Zawitkowskiego?
    Chcialam zapytac co w niej dokladnie jest i czy warto kupic? :wink:
    --
    • CommentAuthormeganr1
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    Asiula co do Johnson to na SR położna odradzała nam te kosmetyki. Opowiadała, że kiedyś dostawali od nich darmowe kosmetyki do pielegancji noworodków na oddziale. Okazało się, że czesto powodowały alergie i dlatego szpital podziękował firmie Johnson za współprace.
    Nie jest powiedziane, ze Twoje maleństwo bedzie źle reagowało na Johnson, ale warto być uważnym w trakcie ich stosowania.

    Ja waham się między Nivea a Babydream ...
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    bilia: Nie kupujcie żadnych oliwek, mydeł... ani tym bardziej emolientów.



    a dlaczego mydeł nie ? :tongue:
    ja od początku kąpię Ninkę w czystej wodzie [bez żadnych płynów, emolientów itp] myjąc miejsca strategiczne mydłem Bambino :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMinia85
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    meganr1: co do Johnson to na SR położna odradzała nam te kosmetyki


    też to słyszałam, a sąsiadka rozdawała takie próbki na osiedlu, bo brała udział w jakiejś kampanii i zbierała opinie. Chyba 10 dzieciaczków wypróbowało i żadna mama nie skarżyła się na uczulenie. Mój dostał wtedy właśnie małą buteleczkę płynu 3w1, miał 3 miesiące i było ok :smile:

    Bambino też używaliśmy
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMar 20th 2013
     permalink
    Penny a czy w wiaderku można wszystkie miejsca dokładnie umyć?
    bo pojawiają siępod tym adresem wątpliwości, a u nas już wiadro jest i czeka na małą :cool:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.