Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormysiamm
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Od 13.05 w biedronce mają być fajne rzeczy dla dzieci.

    http://gazetki.biedronka.pl/g89,modnie_i_radosnie.html#/Modnie%20i%20rado%C5%9Bnie/0
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    A tak widziałam reklamę, że mają być pościele niemowlęce 100% bawełna tanio jakoś. Ciekawe czy dobre będą?
    -- ,
    •  
      CommentAuthormysiamm
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Mnie najbardziej interesuje torba, ręczniczek do kąpieli, musiałabym dokupić jeszcze pieluchy tetrowe, no i te kocyki też ładnie wyglądają.
    --
  1.  permalink
    dżasti ja kupiłam wczoraj kołderkę z poduszką właśnie w biedronce:) Wczoraj wyjęłam sprawdzić jaka jest i wydaje mi się że będzie okej:)Oprócz tego że musze je wywietrzyć bo ma charakterystyczny zapach to jest mięciutka i myślę że mały będzie zadowolony.

    od poniedziałku do niego są pościele też polecę i zobaczę, tak samo mają być 3 pak body, pieluszki flanelowe i tetrowe, więc zobaczę co i jak.

    Treść doklejona: 09.05.13 12:59
    3 pak body jest od rozmiaru 68 wzwyż...akurat mi pasuje bo prawie nie mam ubranek w tym rozmiarze i powyżej.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMay 9th 2013 zmieniony
     permalink
    To też zalecę koniecznie do Biedry:jumping:
    Dziewczyny po weekendzie będę chciała również już kupić wanienkę. Chciałabym nie tą malutką, a normalnej wielkości, najlepiej z wyjmowaną anatomiczną wkładką i stojakiem. Wanienkę mam zamiar używać długo, ponieważ nie mam wanny, tylko prysznic, więc dzieć mój będzie musiał mieć gdzie się chlapać. Dlatego też nie chcę kupować anatomicznej wanienki, bo później ten dzieciak ma tam mało miejsca. Wpadła mi w oko wanienka okbaby laguna i do tego anatomiczna wkładka okbaby buddy. Razem tworzy fajny zestaw. Wanienka jest na długie używanie. Jednak cena wanienki (ok 80 zł) + wkładki (ok.100 zł) + stojaka (170 zł) przeraża mnie absolutnie. Czy znacie może jakąs alternatywę?
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    A po ile dziewczyny ta kołderka :D?
    -- [/url]
  2.  permalink
    39,90 kołderka. Właśnie wywaliłam ją na balkon niech się wietrzy, bo ma taki kołdrowy zapach:)

    34,90 pościel ale od poniedziałku bodajże dopiero.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Dziękuję :*
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Anairda a ta kołderka jest bawełniania? Z czego ma wypełnienie?
    -- ,
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Dziewczyny, czy możecie polecić ręcznik duzy dla dziecka polrocznego? Chciałabym zamówić przez internet w Polsce. By był już na miejscu jak przylecimy. Szukam dużego i bardzo miękkiego recznika :(
    --
    •  
      CommentAuthoranairda1986
    • CommentTimeMay 9th 2013 zmieniony
     permalink
    napisane jest tak:

    poszycie:100 proc bawełna
    wypełnienie: 100 proc poliester

    antyalergiczna, zaawansowana technologia produkcji i tam cała reszta...
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Ano właśnie kurka, ten poliester. Ja całe życie spałam pod kołdrami z wypełnieniem naturalnym, a poduszki to tylko z gęsim pierzem i jak zamieszkałam z moim m. i zaczęłam spać na poduszkach wypełnionych poliestrem, to mnie tak głowa bolała, że nie wiedziałam co jest. Aż w końcu zmieniłam na poduszki moje stare z gęsią w środku i elegancko mi się śpi.
    -- ,
  3.  permalink
    dżasti a na odwrót:) Bo ja alergik jestem. Całe życie poduszki wypełnione poliestrem. Do dzisiaj jak jeździmy do teściów jak tylko choćby mała poduszka z pierza leży mi koło twarzy zaczynam kichać i się smarkać:)
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Madzia zobacz w motherhood, mają 2 rozmiary - małe i większe.
    http://allegro.pl/recznik-okrycie-kapielowe-duze-80x130cm-motherhood-i3219388328.html
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    madziauk
    IKEA ma spory wybor recznikow i sa mega mieciutkie.
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    dżasti: Jednak cena wanienki (ok 80 zł) + wkładki (ok.100 zł) + stojaka (170 zł) przeraża mnie absolutnie. Czy znacie może jakąs alternatywę?

    Ja mam wkładkę do wanienki, taką plastikową, ale genralnie nie polecam wkładek. Dziecię jest o wiele spokojniejsze i bezpieczniej się czuje na dłoni mamy lub taty - sprawdzone na Adasiu, na wkładce darł się w niebogłosy całą kąpiel, jak z niej po kilku dniach zrezygnowaliśmy, nagle kąpiel stała się przyjemnością :wink:
    Jednak gdybyś koniecznie chciała, wkładkę oddam za darmo, tylko zawala mi w domu :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeMay 9th 2013
     permalink
    Mangaa - dzieki :)

    Regi - ale w ikei to nie mozna przez internet zamowic, nie? Ja chce znalezc cos by moc zamowic, i od razu w Polsce by przeslali do tesciow ;) zeby wozic nie trzeba bylo :)
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMay 9th 2013 zmieniony
     permalink
    madziauk, możesz zamówić niektóre produkty IKEA przez allegro, np tutaj masz ręcznik
    --
    • CommentAuthoredytak1984
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    Dziewczyny a co powiecie o wózkach ?
    --
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    Edytak1984, najwięcej to o wózkach powiemy w specjalnym, wózkowym wątku :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    Regi79: IKEA ma spory wybor recznikow i sa mega mieciutkie.

    Zgadzam się, żałuję, że kupiłam inny ręczniczek, potem i tak dokupowaliśmy z ikei, są duże, mięsiste, bardzo dobrze wpijają wodę.

    Treść doklejona: 11.05.13 10:42
    dżasti: Wanienka jest na długie używanie. Jednak cena wanienki (ok 80 zł) + wkładki (ok.100 zł) + stojaka (170 zł) przeraża mnie absolutnie

    A po co wkładka? Stojak? No i skąd ta cena wanienki?
    Ja kupowałam chyba za około 20 zł, żadnych wkładek nie potrzeba, stojak co prawda dostaliśmy od koleżanki, ale można kupić używany (chyba około 50zł) albo stawiać wanienkę na stole, na pralce.
    A brodzik pod prysznicem macie? Jeśli tak, to świetne miejsce do kąpieli, my właśnie przestaliśmy korzystać z wanienki na rzecz brodzika, więc wanienka służyła nam 8 miesięcy.
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    Dżasti - tutaj już dziewczyny pokazywały kiedyś takie leżaczki z frotte. Ja kupowałam cały zestaw tj. wanienka 102cm, stojak, ten leżaczek i nocnik za 80zł na allegro. Najdroższy z tego wszystkiego i tak jest stojak. Co do tego leżaczka to też nie wiem czy będziemy go w ogóle używać.
    --
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeMay 11th 2013 zmieniony
     permalink
    co do kołderek i poduszek- to jak dla mnie raczej na początku niepotrzebny wydatek, bo poduszek maleństwu nie powinno się podkładać pod głowę, a zamiast kołderki (która bądź, co bądź) jest duża )lepiej sprawdza się rożek, czy tam kocyk... Moje dziecko ma 10,5 m-ca i ani razu pod kołdrą nie spało... No ale jak jest okazja i ma się gdzie przechować to może i watro kupić...
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    Moja Kinia z kolei od pierwszego dnia spała i śpi pod kołderka, starsza to samo :cool::confused:
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    sysiajaw: Moja Kinia z kolei od pierwszego dnia spała i śpi pod kołderka, starsza to samo

    moja tez:wink:
    Przewijak i stojak pod wanienke mam z IKEA
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50144765/
    posluzyl nam do 7msc i to byl udany zakup,obecnie mala kapie sie jak Gosia w brodziku :tongue:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    Ja dla córki miałam taka cieniutka podusie specjalna dla noworodka :bigsmile:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    Zadna z moich corek nie spala od malego pod koldra. starsza zaczela maja ponad 2 lata, a mlodsza nadal nie spi ( a ma juz prawie 2 lata). Obie jako malutkie spaly w spiworku, a potem pod kocykiem (bo obie zimnolubne :wink:)
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMay 11th 2013
     permalink
    Ja osobiście też mam na razie rożek i pościeli w ogóle nie posiadam :)
    Ale to już najlepiej patrzeć pod siebie, bo my póki co korzystamy z kołyski i nie chciałam inwestować w pościel, a rożek póki co świetnie się sprawdza a w pełne lato na bank wyjmę tylko flanelkę do okrycia...
    Natomiast za 4 miesiące około, będziemy zmieniać kołyskę na łóżeczko i wtedy chcę kupić pościel :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeMay 12th 2013
     permalink
    Ja sobie nie wyobrażam nie kupować pościeli bo rodze listopad grudzień więc już zimno będzie. I kupuje lóżeczka które pózniej mogę przerobić na tapczaniki. W końcu podwójny wydatek a tak wychodzi taniej:bigsmile:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    • CommentAuthorruda03
    • CommentTimeMay 12th 2013
     permalink
    Moje dziecko urodzone w grudniu przykryte kołdrą było aż jeden raz:wink:. Mamy ciepło w pokoju-ok 23st., więc małemu wystarczy, jak jest przykryty cienkim kocykiem.
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeMay 12th 2013 zmieniony
     permalink
    madzinka83: stojak co prawda dostaliśmy od koleżanki, ale można kupić używany (chyba około 50zł) albo stawiać wanienkę na stole, na pralce.
    Jak coś to ja mam do sprzedania użyty raz u moich rodziców, na bazarku wystawiałam. My używaliśmy stojaka przez cały czas dopóki dziewcczyny nie awansowały do zwykłej wanny, bo było dużo wygodniej niż na podłodze :)
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMay 12th 2013
     permalink
    Ja patrzyłam wanienkę okbaby (słyszałam, że taka dobra) i tam takie ceny były. A na podłodze, ani w brodziku nie będę kąpać, bo mam z kręgosłupem problemy i dla mnie schylanie się to tragedia. W łazience pralki nie mamy, a będziemy kąpać w łazience. (tam najcieplej). Ale już widziałam w smyku taką, która mi odpowiadała, więc chyba zakupię. Cały zestaw wyjdzie ok. 120 zł. (najdroższy stelaż)

    A ja kołderkę chcę jednak kupić, bo ja jestem strasznym zmarźluchem (cały rok śpię w skarpetkach) i boję się, że dziecko będzie po mnie. Ale na allegro sobie popatrze czy są jakieś kołderki całe z bawełny.
    -- ,
    •  
      CommentAuthormigotynka
    • CommentTimeMay 12th 2013
     permalink
    Dżastuś - co do kołderek, to polecam te z IKEA. Są bawełniane i do tego śliczną pościel od razu zakupisz:) No i nie są drogie:) Ja tez miałam kołderkę i była używana przez dwóch moich chłopaków. One są leciutkie, więc obawy przed przegrzaniem raczej nie ma, zwłaszcza, że ja jestem zwolenniczką niższych temperatur dla dzieci. Ja - to juz inna bajka - zmarzluch okropny:)
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMay 12th 2013
     permalink
    No właśnie w ikei widziałam pościel, ale m. tak mnie już poganiał, że się skupić nie mogłam. A że u mnie z tą decyzyjnością ostatnio kiepko to i nic nie kupiłam. Kołderkę widziałam tylko taką inncyh wymiarów. Wisiała tam gdzie koce. Nie wiem czy teraz będę miała jeszcze okazję być w ikei. Miszkam od najbliższej 180 km. Ale może przez internet zakupię, jeżeli znajdę na stronie ikei.

    Treść doklejona: 13.05.13 09:54
    Dziewczyny, pisałyście i jakimś sprawdzonym sprzedawcy na allegro. Przeszukałam kilka stron postów i nie mogę tego znaleźć. Możecie jeszcze raz podrzucić?
    -- ,
    •  
      CommentAuthormigotynka
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    rodzyneczki - nick Allegro
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeMay 13th 2013 zmieniony
     permalink
    r_p77
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    Tak rodzyneczki polecałam. Mają duży asortyment i paczka ekspresowo, super kontakt.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    Dzięki dziewczyny. Właśnie te rodzyneczki patrzę. I chyba też zamówię, bo przynajmniej będę miała już z głowy.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    A my dzisiaj poszliśmy do Biedronki zobaczyć kocyki, pieluszki tetrowe i ręczniczki z myjką. Ten ręcznik-rożek to dla mnie porażka, cienkie to jak szmatka, będziemy szukać ręcznika bardziej mięsistego, nie przeznaczonego dla dzieci, bo z tych to zakładam, że większość będzie taka cieniutka. Kocyk kupiliśmy i pieluszki też. Nie umiem ocenić czy ta tetra jest ok, czy są lepsze gatunkowo, wzięliśmy jedną paczkę (10 szt.) jak będzie potrzeba to dokupimy w innym sklepie. Jeśli któraś z doświadczonych mam widziała te pieluszki i jest w stanie napisać czy są ok, czy nie ma się czym zachwycać, to chętnie się dowiem :bigsmile:
    -- ;
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    bąbelasek
    IKEA ma grube mieciutkie reczniki z kapturkiem:wink:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    Co do ręczników to ja mam z motherhood i jestem zadowolona :bigsmile:
    Regi a jaką cenę ma IKEA za taki ręcznik?
    --
    •  
      CommentAuthorQuelle
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    eveke ja mam ten
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10124731/
    i jest naprawde fajny,mieciutki i gruby.Uzywamy go od poczatku .:tongue:
    -- http://wwwsuwaczki.com/tickers/p655ybbha8ok1b4a.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    Ja też jeden z ikei kupiłam i gatunkowo odpowiada mi. Żałuje, że nie kupiłam od razu 2 szt. Ja też wybieram się dziś do biedronki. Zobaczyć też chcę i te pieluszki i pościel.
    -- ,
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    To cena faktycznie fajna , bo ja za 1 szt z motherhood dałam 59zł...
    no ale zadowolenie jest również :wink:
    --
    • CommentAuthoranutka99
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    Bylam dzisiaj w bierdronce co do rozka to tragedia jak dla mnie to strasznie szorstki, pieluchy tetrowe wydaja mi sie ok a kocyk jakos mnie nie przekonal kupilam jedynie body
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    Mi dziś przyszły biustonosze Alles, ale są na styk teraz... Więc wymieniam na o jeden rozmiar miseczki większe.

    No i przybył ręcznik Cuddledry i jest fajniutki. Nie mamy w łazience gdzie dziecka położyć więc u nas powinien się dobrze spisać.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    Ja kupowalam reczniki z kapturem babyono 100x100cm i sa mieciutkie i milutkie. No i uzywamy do dzis dnia :wink:
  4.  permalink
    anutka99: Bylam dzisiaj w bierdronce co do rozka to tragedia jak dla mnie to strasznie szorstki, pieluchy tetrowe wydaja mi sie ok a kocyk jakos mnie nie przekonal kupilam jedynie body


    no właśnie ja lecę do Biedrony i chciałam kupić ten rożek...dzięki za info.
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthoraravls
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    My ręczniki z kapturem mamy z IKEA, Torva i Bransling. Nie zależało mi, żeby były wyjątkowo miękkie, bo jednak wycieranie/osuszanie czymś, co ma jakąś fakturę, jest formą masażu i stymulacji układu nerwowego noworodka. Tym bardziej, że zaraz po kąpieli pewnie i tak będziemy zawijać w tetrę lub flanelę.
    Mangaa, ciekawa jestem, jak Ci się sprawdzą Allesy, słyszałam o nich średnie opinie, że trzeba prać ręcznie, bo się rozłażą po praniu w pralce. Też chciałam kupić, bo bardzo mi się wzornictwo podoba, może się skuszę na jeden, ale ostatecznie takie wyjściowe kupiłam te dwa. A z Allesami też miałam tak, że teraz noszę 70D/DD rozmiar, a w Allesach dobry był na mnie 65E. Które wybrałaś? :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeMay 13th 2013
     permalink
    Ja mam jeden rożek, ale niestety wypełnienie jest z poliestrem, a ja szukam takiego, który będzie czymś naturalnym wypełniony, jakąs bawełną. Spotkałyście się z takim rożkiem?
    -- ,
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.