Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeAug 22nd 2013
     permalink
    Medela ma chyba taki system z tego co widze na necie.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeAug 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    Dobra to znałam to tylko nie wiedziałam co znaczy ten skrót, ja liczę, żę nie będzie mi potrzebne, ale laktator mam, tylko chcę wymienić jedną część tą gumę, która jest przy piersi, bo jest taka brzydka i wydaje mi się mało higieniczna chciałam dokupić jeszcze takie pojemniki, które się podkęca do laktatora, a potem można na to nałożyć smoczek, lub zakręcić i dać do lodówki czy zamrażalki.
    Może też kupię butelkę tommi skoro polecacie, ale ma jakieś rodzaje czy normalna butelka ze smoczkiem 0+ ??

    ps zapomniałam o tym linku pojemniki
    --
  1.  permalink
    Widzę że większość z was poleca buteleczki z tomme tippe.
    A ja kiedyś kupiłam z aventa, bo słyszałam że to bardzo dobra marka.
    -- ,
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeAug 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    Jedna i druga dobra biedronko. Kwestia indywidualnych wyborów :wink:
    Też zakładam, że sns się nie przyda. Jednak muszę zrobić śledztwo teraz, póki mam czas :wink: Potem w razie w kupię i będę wiedziała, jak to rozgryźć.
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeAug 22nd 2013
     permalink
    biedronka28: A ja kiedyś kupiłam z aventa, bo słyszałam że to bardzo dobra marka.

    ja 7 lat temu używałam przy bliźniakach i nie narzekałam :wink:
    a karmiłam tylko MM
    teraz myślałam o nuku ale już sama nie wiem
    chciałam by dziecko właśnie czuło różnicę.ze to butla a to cyc
    --
  2.  permalink
    Jedna i druga dobra biedronko. Kwestia indywidualnych wyborów

    .
    Dzięki nana :)
    Kiedyś nie miałam wyobrażenia na temat butelek, myślałam "ta butelka czy tamta co za różnica".
    A teraz tutaj was czytając widzę że są ogromne :wink:
    -- ,
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 22nd 2013
     permalink
    eveke a czemu tak szybko się pozbywacie tej kołyski ?? mała już się podnosi?? Pytam bo miałam identyczna :) I Maryska spała w niej przez pełne 7 m-cy :) z czasem ja obnizylismy tylko :) póki nie ciagneła się do klekania było zupełnie bezpiecznie :)


    moniaa ja wiem , że jest bezpiecznie, moja NinA jeszcze się nie podnosi :bigsmile:
    rezygnacja z kołyski to po prostu moje widzi mi się, chcę już łóżeczko, bo chcę żeby mała czasem bezpiecznie w nim poleżała np patrząc na karuzelkę, rozkładając jej książeczkę... w kołysce za mało miejsca na to

    Co do butelek to ja mam głównie medeli, ale później zaczęłam kombinować także jestem posiadaczką Nuka i Aventu....
    Ja mam tą avent naturals i ona rzeczywiście bardzo szeroka jest wg mnie może imitować pierś, ale uważam , że żadna butla nie zmyli dziecka , bo przede wszystkim nie ma zapachu cycusia... moja po prostu nie bardzo chce pić z butelek, chyba , że próbuje ktokolwiek inny niż ja i jest baaardzo głodna... chociaż i to czasem nie
    --
    •  
      CommentAuthorGaja00
    • CommentTimeAug 22nd 2013
     permalink
    dziewczyny a ja tak zapytam ,jak jest cena tych butelek Tommee Tippe??

    Treść doklejona: 22.08.13 19:18
    kobietki ciekawych rzeczy można się tu od was dowiedzieć...dobrze że jesteście:))
    w prawdzie jeszcze nie myślę o wyprawce ale podczytuje was codziennie,pewnie niebawem przestudiuje cały ten wątek;)
    --
    •  
      CommentAuthorAnnie_86
    • CommentTimeAug 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    Gaja00: kobietki ciekawych rzeczy można się tu od was dowiedzieć...dobrze że jesteście:))

    Zgadzam się w 100%:bigsmile:. Wyprawki jeszcze nie kompletuję, ale znalazłam tu mnóstwo cennych wskazówek i mam piękne notatki:wink:. Później tylko z listą do sklepów i zakupy zrobione.
    -- http://lb3m.lilypie.com/y2f6p1.png
    •  
      CommentAuthorGaja00
    • CommentTimeAug 22nd 2013
     permalink
    Annie_86: znalazłam tu mnóstwo cennych wskazówek i mam piękne notatki.--

    to dobry pomysł z tym notowaniem;)
    a co mi tam zaczynę i ja zapisywać to co mnie interesuje a dziewczyny tu dobrze radzą i jak bedz\ie wszystko dobrze to zamierzam męża wysłać do PL z listą po rzeczy dla dzidziusia i to co zamówimy przez neta bo jak widze w Polsce o wiele taniej
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Ja miałam tommee tippee i więcej nie kupię, zdecydowanie polecam Lovi medical, smoczek mają świetny, a i butelka wygląda jak szklana i nie zachodzi tak jak inne. Moja córka testowała w drodze nauki picia z butelki i zaakceptowała jedynie lovi a nie brałam w ogóle jej pod uwagę dopóki pani w sklepie widząc mnie kolejny raz jak wybieram butelkę zaproponowała tą, bo jedna jej klientka miała taki problem i ta butelka pomogła i u nas też się sprawdziła
    --
    •  
      CommentAuthorAnnie_86
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    "Zimowe" mamusie, ciekawy mnie jak przygotować wózek na spacer dziecku urodzonemu na przełomie stycznia/lutego. Poduszka+kołderka+koc czy ciepły śpiworek+koc czy jeszcze inaczej? Wiem, że na pewno zależy to od pogody, temperatury itp., ale podzielcie się proszę doświadczeniem.
    -- http://lb3m.lilypie.com/y2f6p1.png
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Ja też mam smoczek dynamiczny do butelki Lovi. Buteleczkę mam od laktatora Lovi i tylko dokupiłam smoczek. Porównania nie mam, ale Marcelinka od razu załapała jedzenie (miała 2 miesiące jak jadła pierwszy raz), o ile ja jej nie podawałam.
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Annie ja wózek miałam wyścielony kocykiem na spodzie,dzieci ubrane w śpiworek zimowy/kombinezon(wcześniaki więc cięzko mieli z regulacją ciepła) przykryci kocykami takimi cieplutkimi akrylowymi i na wierzch to przykrycie na gondole
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Annie_86: "Zimowe" mamusie, ciekawy mnie jak przygotować wózek na spacer dziecku urodzonemu na przełomie stycznia/lutego. Poduszka+kołderka+koc czy ciepły śpiworek+koc czy jeszcze inaczej? Wiem, że na pewno zależy to od pogody, temperatury itp., ale podzielcie się proszę doświadczeniem.


    starsza urodzona 26.01 (ostra zima po -35st, w dniu wyjścia ze szpitala było "tylko" -18st). Wyszłam na spacer po 14dniach, po werandowaniu, przy -8st. Julia ubrana była w body na długi rękaw, pajac na długi rękaw, na to spodenki i skarpetki i kombinezon zimowy i czapeczka w wózku była przykryta grubym polarowym kocem i przykryciem od wózka :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    oo apropo , bo tak się zastanawiam...
    na zimę chcę kupić śpiworek do spacerówki i myślę dalej czy prócz tego również kupić małej kombinezon zimowy?
    Czy jak jedno to nie drugie?
    Po mrozach -20/-30 nie mam zamiaru spacerować, a jeśli zajdzie konieczność wyjścia to autem.
    --
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Dolaczam się do pytania bo też stoję przed tym samym dylematem. Sklaniam się do kupienia obu tych rzeczy bo spiworek chyba załatwia 3/4 części ciała dziecka. A co z główką i raczkami ?
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Ja bede mieć Śpiworki do wózka i nie wyobrażam sobie wyjść z domu nie ubierając dzieciom kombinezonów.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Ja tak dumam i dumam, ale sam śpiworek jakoś mi nie pasuje i tak kombinuję, że będę chyba miała to i to. I tak sobie myślę na cieplejsze dni sam kombinezonik a na te chłodniejsze dodatkowo śpiworek... ale nie wiem czy dobrze kombinuję...
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    •  
      CommentAuthorAnnie_86
    • CommentTimeAug 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    bonim: Ja planuje cos w tym stylu,zamiast zsuwającego koca

    Bonimku, a w ten śpiworek wkłada się dziecko w kombinezonie? Puchowym czy cieńszym czy jak? I wtedy już można bez koca na wierzchu?
    Przy okazji zorientowałam się, że stosowałam zamiennie słowa kombinezon i śpiworek, a widzę, że to dwie różne rzeczy.
    -- http://lb3m.lilypie.com/y2f6p1.png
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    No ja też mówię o takich śpiworkach do wózka :wink:
    Bonimku aczkolwiek w gondolce przy tak małym dziecku, które się praktycznie nie rusza to kocyk raczej też się nie rusza :bigsmile:
    tylko taki śpiworek chyba cieplejszy
    ja oglądałam typowo do mojego wózka- mutsy i przyznam , że porządne są
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Moja mala w zimie miała ubierany kombinezon-śpiworek z HM(polecam-swietnie się sprawdzal,rozmiar 62/68 przechodziliśmy calutka zime,mega cieply,wygodny,gdybym miała jeszcze kupować dla nie chodzącego dziecka,to tylko ten. Fakt drogi, bo ok.160zl,ale można kupic w super stanie używane za polowe ceny lub mniej-Hopeliht miała na sprzedaż niedawno), i na to przykyta kocem akrylowym i oslona od wiatru.
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Tego jeszcze nie wiem :-). Moja mama dzis stwierdzila,ze mnie w takim wozila i chce mi kupic, zaklada sie kombinezon ale chyba nie az tak gruby ,luz lzej ubieramy pod kombinezon. A zimą kocem szczelnie owijamy a to ma byc zamiast koca,wiec wygodniejsze,nic sie nie zsunie. Dziecko siedzi i sie nie rusza. Kiedys bylam na kulugu to tak zmarzlam ze z chęcią bym weszla w taki spiworek i dopiero pojechala, tym bardziej dziecku zimniej
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Ja miałam taki(przypadkowy z aukcji)
    http://allegro.pl/kombinezon-spiworek-na-zime-firmy-hm-0-4-m-i3489019928.html
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeAug 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Wiadomo ,ze w gondolce sie nie zsunie,ale to zakup raczej na nie jedna zime,wygodne to i ciepłe
    A taki z h&m jest sliczny bialy na stronie,ale niedostepny :confused: no wlasnie taki mi sie podoba:bigsmile:
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Kobietki, czy któraś ma rożek z wkładem kokosowym? Czym on się różni od zwykłego? Jest sztywniejszy, czy tu chodzi o cos całkiem innego?
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    montenia ja też myślałam o takim, ale Nina mimo iż będzie tej zimy jeszcze nie chodząca, ale też nie taka malutka, nóżkami już trochę wierzga i będzie w spacerówce wiec ja chyba będe myślała o kombinezonku z nogawkami
    a do wózka taki

    a tak przy temacie jak jesteśmy to ja mam fajny, nowiutki śpiworek, dostałam, metek nawet nie odrywałam, bo wiedziałam , że będzie za mały do zimy a w kwietniu nie był mi potrzebny, TAKI
    Wystawie go niedługo na bazarku tylko lepsze fotki porobię
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeAug 23rd 2013
     permalink
    Nana rożek z wkładem właśnie jest sztywny, moja kuzynka taki kupiła i wkład wyjęła, ja mam kilka normalnych i uważam że są bardziej praktyczne, lepiej czuć dziecko pod ręką
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeAug 24th 2013
     permalink
    Ja też zaopatrzyłam się w 2 normalne rożki bez żadnych wkładów w środku :)
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeAug 24th 2013
     permalink
    eveke ale ten spiworek z h&m to tez kombinezon, ma na dole suwaki i zmieniasz go w 5 sekund. Sorki jakcos zle zrozumialam ale korzystam na szybciocha z telefonu. Mielismy taki kombinezonik-spiworek super sprawa:) wart tych pieniedzy bo faktycznie troche drogi....
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeAug 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Eveke,moja corka urodzona w lipcu,jezdzila w tym kombinezonie-spiworku do lutego-marca. I tak jak hoplight pisze,ten śpiworek można w kilka sekund przerobić na kombinezon z nogawkami. Sorry,ale jak ubierzesz dziecko w kombinezon i dodatkowo w spiwor ocieplany polarem to moim zdaniem będzie mu za goraco.
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeAug 24th 2013
     permalink
    a ja swoje dziewczyny zawsze woziłam w kombinezonie normalnym i do tego miałam śpiworek wózkowy z tym, ze już zadnych kocyków oczywiście. I mimo, ze u nas zimny wychów to nigdy żadna się nie pociła w takim zestawie. w Miare lekko ubierałam pod kombinezon, dla lezacego dziecka gdzie główka w kapturze zakładałam czapeczki bawełniane i było git. Bo tak sobie mysle, ze w spacerówce to nawet jeśli dziecko już chodzące to jak jest poza wózkiem to mu ciepło bo jest ubrane tak jak reszta i się rusza, ale jak usiądzie w tym wózku to jednak po chwili już robi się chłodniej. Tak oceniam to względem nas samych, jak biegam, chodze, jeżdże na nartach to mi ciepło, ale jak już stoje czy jade wyciągiem na góre to najnormalniej w swiecie mi zimno
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeAug 24th 2013
     permalink
    Nana, ja kupiłam jeden rożek usztywniany na początek, żeby ktoś kto nie ma doświadczenia z malutkimi dziećmi (np.Teść) nie bał się wziąć Małego na ręce. A później taki wkład można wyjąć.
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeAug 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Dzięki dziewczyny!
    Nie miałam nigdy nic takiego, dlatego pytanie :wink: Teraz ze świadomością, że to może juz ostatni raz, planuję zakupy inaczej. Na początek trzeba mieć dla malucha coś wyjściowego i tu juz się nacieszyłam kupowaniem maleńkich ubranek :wink: Nie muszę kupować łóżeczka, materaca, pościeli na zmianę itp., więc... Upatrzyłam ładne rożki, z czego jeden sporo droższy i właśnie z wkładem. Dzięki za oświecenie. Podejrzewam, że też wyjęłabym go bardzo szybko.
    A! Pieluch z allegro juz więcej nie kupię :devil: Ewentualnie te wzory, które juz znam, żadnych nowości. Wybrałam. Niby ładnie wyglądały. Inne niż wszystkie. Wczoraj przyszły. Krzywe, wzorek po jednej stronie i tak zrobiony, że to po prostu razi. Do tego jakość tetry...dyskusyjna. Dobrze, że nie kupiłam ich dużo. Czekam jeszcze na białe i już się boję. Niby produkt polski, ale po wpadce mam wątpliwości co do ich jakości :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeAug 24th 2013
     permalink
    ja kupiłam tetrowych pieluch tylko 7 + 5 flanelowych (oczywiscie nie beda sluzyc do przewijania) i zastanawiam sie czy to troche nie za malo i w jakiej temp. je wyprac, ale chyba 60 st wystarczy.

    A jak juz o pieluchach mowa = kupilam kosz Angelcare na pieluchy, wiem, ze to nie jest niezbedny wydatek i szkoda troche kasy, ale ponoc zadne zapachy sie nie uwalniaja i spokojnie raz w tyg. mozna wyrzucic worek. Poza tym nie trzeba kazdej pieluchy zawijac w woreczek i niesc do kosza. Zobaczymy juz za miesiac czy sie sprawdzi, ale jeszcze nikt nie narzekal :)
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeAug 24th 2013
     permalink
    jeśli chodzi o pieluchy to polecam motherhood, mają śliczne kolorowe tetry i flanelki, do tego każda pielucha bardzo ładnie wykończona...pieluszki

    A jak ubrać na zimę takiego szkraba jak mój (z lutego)? lepszy kombinezon jednoczęściowy czy dwuczęściowy (kurtka i spodnie osobno)? Myślicie, że taki śpiworek do wózka się sprawdzi, czy lepiej kocyk?
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeAug 24th 2013
     permalink
    sardynka - pieluszki piękne! ale ceny powalające... chyba troche szkoda pieniędzy na tak drogie pieluchy, które będą służyć do wycierania i ulewania.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeAug 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Elyanna: sardynka - pieluszki piękne! ale ceny powalające... chyba troche szkoda pieniędzy na tak drogie pieluchy, które będą służyć do wycierania i ulewania.


    Dlatego do wycierania itp. mam zwykłe najtańsze białe tetry (chociaż Misiek nie ulewający, więc służą głównie do wycierania śliny :p), a ten zestaw pieluszek służy mi bardziej wyjściowo (w tym co wkleiłam są 3 tetry -2 białe i 1 kolorowa i 2 bawełniane - coś jak cienka flanelka) - bardzo dobrze sprawdziły się latem jako przykrycie w wózku, a teraz zawsze mam 1 tetrę i 1 bawełnianą w torbie...no a wiadomo, noworodka jak coś to można na takiej pieluszce wszędzie położyć itd. :)
    Obecnie praktycznie nie używam innych pieluch poza tymi 5 ;)
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeAug 24th 2013
     permalink
    _K_i_n_g_a_: a kupiłam jeden rożek usztywniany na początek, żeby ktoś kto nie ma doświadczenia z malutkimi dziećmi (np.Teść) nie bał się wziąć Małego na ręce. A później taki wkład można wyjąć.


    Dokładnie miałam to pisać, tylko ja o sobie myślałam jako nie mającej doświadczenia z malutkimi dziećmi :) Jak nabiorę wprawy i pewności, wkład wyjmę :D

    sardynka85: Dlatego do wycierania itp. mam zwykłe najtańsze białe tetry (chociaż Misiek nie ulewający, więc służą głównie do wycierania śliny :p), a ten zestaw pieluszek służy mi bardziej wyjściowo


    I tu też podpisuję się obiema rękami. Kupiłam kilka sztuk motherhood i flanel i tetry, ale mam też trochę zwykłych takich. I te z motherhood, jak ja to mówię, będą na wyjścia "do ludzi" :D
    --
    •  
      CommentAuthorEmi_787
    • CommentTimeAug 24th 2013
     permalink
    Dziewczyny, macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę z Allegro, gdzie można kupić pieluszki tetrowe i flanelowe? Nie wiem na ile w tym prawdy, ale podobno są jakieś "lepsze" i "gorsze" tetry i flanelki. Widziałam zestawy takich pieluszek w Auchan - macie jakieś doświadczenie z nimi? Godne polecenia?
    ---
    U nas kolejne rzeczy do wyprawki zostały zakupione - w tym tygodniu przyleciał kurierem do nas fotelik samochodowy Teutonia Tario (kolor 4805) i chusta tkana Didymos Ultramarine
    Fotelik z bazą kupiliśmy nowy na bobowózki, cena jest naprawdę korzystna. Co prawda bazę się mota pasami, nie ma wpięcia pod Isofixa, ale ważne i to, że będę mogła fotelik zdjąć "na klik" :)
    Chusta używana, złamana, w moim ulubionym kolorze - ciemnoniebieskim. Także z największych i najdroższych zakupów to chyba największe już poczynione.
    Jeśli chodzi o materacyk do łóżeczka to będę kupowała nowy Lifenest
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 24th 2013
     permalink
    sardynko masz rację, motherhoodowskie śliczne są, ja też mam je głównie na wyjscia i do wózka a w domu białą tetrę

    monteniu no właśnie dlatego pytam, bo nie wiem właściwie jak ubrać dziecko na zimę do wózka...
    ja bym była bardziej za tym śpiworkiem do wózka tylko zastanawiam się wtedy w co ubrać dziecko, w czym je tam włożyć...
    sama już nie wiem...

    kissku ja bym tam dziecka na desce nie kładła... :wink: a wprawy się nie obawiaj, od pierwszego dnia będziesz potrafiła wszystko :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeAug 24th 2013
     permalink
    sardynka ja kupuje i taki i taki ( upolowałam sobie na allegro za grosze bo to jeszcze nie sezon :) ) ale na spacery gdzie wiem, ze będzie tylko na zewnątrz ew wejście do sklepu to chyba wole jednoczęściowy - łatwiej i szybciej się ubiera a ze jest jeszcze pielucha to nie ma potrzeby wysadzania wiec i rozbierania z całości. My jednak mamy starsze rodzeństwo z setka zajec i czasem gdzies czekamy, wtedy latwiej mi będzie sciagnac tylko kurtke niż rozbierać z calosci bo Maryska już pewnie będzie chodzic.
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeAug 24th 2013
     permalink
    Kissku zobaczysz już tego samego dnia, lub dzień po porodzie, nawet rożek nie będzie ci potrzebny, będziesz nosić maluszka bez niego, tak się wydaje na początku, że maluch taki delikatny, że można uszkodzić, ale matka nabiera takiej pewności siebie, ja w szpitalu, dzień, dwa dni po porodzie kąpałam malucha i brałam pod pachę pod kran i tyłeczek myłam.
    Mój mąż bał się brać na początku na ręce i na drugi dzień już latał z maluchem na rękach.
    Zaznaczam, że z tak małymi dziećmi nigdy nie miałam doświadczenia, jak koleżanki urodziły to ich dzieci bałam się wziąć na ręce, ale ze swoją córką nie miałam oporów
    a rożek przydaje się na początku nawet nie do noszenia tylko do spania, bo maluch potrzebuje na początku takiego otulenia, aby go dostymulować, przecież przez ostatnie tyg w brzuchu był skulony i było mu ciasnawo
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeAug 24th 2013
     permalink
    One, swoje to swoje :wink: Nie sądzę, byś się bała brać na ręce własne maleństwo. Strach szybko zniknie :wink: Chociaż dla komfortu psychicznego i coby mąż nie miał wymówki :devil: (często faceci się boją bardziej od nas, a potem maja świetną wymówkę, żeby nie opiekować się dzieckiem od początku i tracą cudowny kontakt z maluchem) dobrze mieć nieco sztywniejszy rożek. Jeśli kupiłaś, to na pewno wykorzystacie. Jeśli nie, to na pewno dasz radę ze zwykłym.

    Emi, gratuluje zakupu :bigsmile: Ultramarine jest piękny :heartsabove: a indio to klasa sama w sobie.

    Pisałyśmy jakiś czas temu o pieluchach z motherhood i myslę, że zamawiając pościel też kupie kilka sztuk na wyjścia właśnie. Jestem zła na swoje pieluchowe skąpstwo :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeAug 24th 2013
     permalink
    Bardzo fajne te śpiworki. Czyli oprócz niego nie trzeba nic więcej do spacerówki, tylko taka osłonka?
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeAug 24th 2013
     permalink
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeAug 24th 2013
     permalink
    Mam pyt dot rogali ciążowych, czy te z firmy motherhood są znacznie lepsze od innych, które widzę na allegro, po 60 zł? warto kupić ten drogi? czy to tylko za firmę się płaci?
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeAug 24th 2013
     permalink
    moj rogal motherhood jest moim najlepszym przyjacielem odkad jestem w ciazy, bez niego nie zasne! mąż poszedl w odstawkę :P codziennie z nim spię, wywijam nim w nocy na lewo i prawo jak zmieniam bok do spania. Jakies pół roku go mam, nic sie z nim nie dzieje, nie kulkuje, nie zgniata, wiec chyba warto :)
    --
    •  
      CommentAuthoragi500wtn
    • CommentTimeAug 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Mój kojec motherhood niestety już przyszedł do mnie złamany (przerwa w wypełnieniu). Wypełnienie się zbija. Ale i tak go uwielbiam i świetnie się w nim śpi. Tylko, że niestety chyba na długo nie posłuży, bo używam go miesiąc, a już jest mocno pozbijany :(
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.