Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeAug 30th 2013 zmieniony
     permalink
    Myślałam o wypraniu w szpitalu i wysuszeniu na kaloryferze na ręczniku bo rodzę w grudniu. ale macie racje dokopię jeszcze z 2 komplety.

    Treść doklejona: 30.08.13 09:49
    Zresztą córa leżała w bodziachach i owinięta w pieluszce tetrowej i beciku w szpitalu. nic więcej nie pozwalali zakładać.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    ale ja nie wiem o co cała dyskusja przecież hecate możesz nawet wziąć do szpitala rozmiar 62cm najwyżej będą się topić a rękawki popodwijasz a w tym czasie mąż coś wypierze, ja też musiałam kupować mniejsze bo się Nina w 56 topiła i mąż wyprał i na drugi dzień przywiózł
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    Tak myślałam żeby dla każdego zapakować 2 komplety a w tym czasie mój m dokupi wypierze itd.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    pewnie lepiej nosic niz sie prosic, ale pranie w szpitalnej lazience to wg mnie nie problem.
    --
    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    Hecate26: Tak myślałam żeby dla każdego zapakować 2 komplety a w tym czasie mój m dokupi wypierze itd.


    jeżeli w twoim szpitalu trzeba mieć swoje ciuszki to 2 komplety to zdecydowanie za mało, ja w domu czasem Kingę przebierałam po 4-5 razy, bo a to się ulało, a to podczas zmiany pieluszki poszło siusiu i nieraz kupka, więc na wszelki wypadek weź więcej :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorWinni
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    azja_4: ale pranie w szpitalnej lazience to wg mnie nie problem.

    Nie chodzi o to że to problem, ale że może np. nie wyschnąć na czas, poza tym Ty się czułaś super, ale czasami są różne komplikacje i kobieta jest tak wykończona, że ręczne pranie pod kranem w szpitalu to ostatnie na co ma ochotę.
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    Dzięki za opinie :bigsmile: a co do tych butelek to chyba dokupić jeszcze jedna bo też lepiej mieć po jednej na głowę w zapasie albo na herbatke niż puźniej czekać aż przyślą :bigsmile:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    Azja4, no niby nie problem,ale ja bym nawet na taki pomysl nie wpadla,zeby w szpitalu prac.
    Hecate, napisalas ze pojedzie do hurtowni i przywiezie do szpitala ubranka (co dla mnie oznacza,ze prosto z hurtowni). Nic nie napisas o praniu tego w domu. :cool:
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    Myślałam że to raczej logiczne. Ale ok bede wyrażać sie jaśniej :bigsmile:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    Kupiłam koszulkę do karmienia i porodu polecaną przez Fragile. Właśnie przyszła. Ciężarówkowa elegancja :wink: Myślałam, że będę się w niej czuła nieco mamuśkowato, ale nie. Naprawdę fajnie skrojona na mniejszy, średni i duży brzuszek. Kryje to, co powinna i eksponuje nawet to co mniejsze a godne pokazania :wink: Jednak nie o wyglądzie myślałam, kupując. Myślę, że patent z guziczkami na całej długości świetnie się sprawdzi, kiedy maluszek będzie już po naszej stronie :wink: Nie mogę się tego doczekać :heartsabove: To dobry zakup, choć pewności nabiorę po porodzie.
    Dzięki za pomysł :kissing:

    Treść doklejona: 30.08.13 12:09
    A! Materiał przyjemny, ciągliwy, dobrej jakości.
    --
    •  
      CommentAuthorLopeziatko
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    No i ja zachorowałam na ten kocyk. Jak tylko dostanę wypłatę od razu kupię. Myślę, że taki jeden porządny ciepły kocyk na długo nam wystarczy. Na początek będzie kołderką
    -- ,
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    Ja już zamówiłam :tooth:
    I podusię do kompletu, a co :jumping:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    Pochwal się zdjęciem Kinga jak dojdzie
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    y chyba tez kupimy ten kocyk :p
    bo tak kusi kusi :p
    -- [/url]
  1.  permalink
    Wy cholery jedne no!
    Teraz ja o niczym nie mysle jak o tym kocyku!
    A mój mąż jak dziś wział mojego kompa i zoabczył że mam otwarte Allegro to powiedział tyle: "Kasia masz bana na Allegro!!"
    Przecież całą wypłate zaraz stracę!!
    -- // //
    •  
      CommentAuthorAnnie_86
    • CommentTimeAug 30th 2013 zmieniony
     permalink
    Eveke, ja pomału rozglądam się za wyprawką i wózkiem i chciałabym kupić dla dziecka kombinezon plus ten śpiworek Mutsy. Dziecko urodzi się na przełomie stycznia i lutego. Do gondoli myślę, że ciepły kombinezon oraz gruby koc byłyby ok, ale jednak koc wolałabym zastąpić śpiworkiem, a i do spacerówki będzie jak znalazł na kolejną zimę. Tak jak któraś z dziewczyn pisała już wyżej, w spacerówce dziecko jest jednak bardzie odkryte więc opcja kombinezon + śpiworek powinna się świetnie sprawdzić.
    -- http://lb3m.lilypie.com/y2f6p1.png
    • CommentAuthor_malgosia_
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    dziewczyny, już odkładam na ten śliczny kocyk :)))
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    :) kocyk robi furorę! mi tez sie podoba.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    Annie ja nie wiem cy ten śpiworek mutsy wepchasz do gondoli... jakby nie było to jest "śpiworek do spacerówki"
    tak się zastanawiam czy oby sie zmieści...
    a jeśli chodzi o mnie to już zadecydowałam, śpiworek i kombinezon

    dziewczyny co do kocyka tego co robi furrorę :wink:
    to można też kupić pościel do łożeczka i do tego są ochraniacze z minky np taką
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    eveke: dziewczyny co do kocyka tego co robi furrorę :wink:
    to można też kupić pościel do łożeczka i do tego są ochraniacze z minky np taką


    Kocyk, kocykiem...tyle piszecie tutaj o nim i sporo już zamówiło, a ja kilka dni temu kupiłam i pościel i kocyk tylko siedziałam cicho :shamed::shamed::devil::devil:
    Postawiłam na niebieskie krowy :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeAug 30th 2013 zmieniony
     permalink
    nana81: i pościel i kocyk


    Osz Ty!!!! :devil:
    Też kupię pościel jak wyrośniemy z kołyski :swingin:
    I też mam niebieskie krowy :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    Jenyyy, takie piękne te kocyki i posciele,ze chyba się za trzecie zabiorę hahah :devil:
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    montenia: Jenyyy, takie piękne te kocyki i posciele,ze chyba się za trzecie zabiorę hahah :devil:

    Warto było wypstryka się z kasy, skoro do tak słusznych wniosków dochodzisz :devil::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoreliz21
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    A powiedzcie proszę jaki rozmiar kocyka macie z tego minky. Bo znalazłam w zyrafki (moje ulubione) i jest 75 na 80.... i czy nie za mały?
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    Ja mam 75x100, widziałam jeszcze 100x135, ale 70x80 to nie.
    --
    •  
      CommentAuthoreliz21
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    Nie wiem jak linka wkleić hehe
    Mi ten motyw sie podoba ale własnie nie ma wiekszych....

    http://allegro.pl/kocyk-dzieciecy-minky-zielone-zyrafki-75x83-i3507260380.html
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 30th 2013 zmieniony
     permalink
    nana no to dałaś czadu :devil:
    a powiedz przyszła już Ci ta pościel?

    eliz zawsze próbuj pisac do sprzedawcy to są zazwyczaj rzeczy handmade i robią pod klienta :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoreliz21
    • CommentTimeAug 30th 2013 zmieniony
     permalink
    eveke popatrz popatrz nie pomyślałam....DZIEKUJE :) Bo ten 70 na 80 faktycznie moze byc mały :(..cholerka nie znam sie hahaha
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    Eliz,tam jest jeszcze kocyk w zyrafki 75x95.
    Ale faktycznie napisz do sprzedawcy,moze uszyja dla Ciebie.
    •  
      CommentAuthoreliz21
    • CommentTimeAug 30th 2013 zmieniony
     permalink
    Napisałam hehe :) widziałam ten większy ale niebieski....a wolałabym zielonony jak juz...a lepiej jeszcze to jakiś czerwony:) i jeszcze ejst mowa o pluszakach ale nie znalazłam ich...
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeAug 30th 2013 zmieniony
     permalink
    Eliz, tu masz większy i taniej, ten sprzedawca ma też inne wzory:
    kocyk Minky 75x100
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    dziewczyny co do kocyka tego co robi furrorę
    to można też kupić pościel do łożeczka i do tego są ochraniacze z minky np taką
    --

    eveke ty zołzo, wiem co robisz, pewnie sama puszczasz męża z torbami i teraz chcesz abyśmy wszystkie mężom podpadły, zawsze wtedy możesz użyć argumentu, patrz kochanie ile tam jest takich wariatek jak ja :boogie:
    Ja dziś zapowiedziałam mężowi, że chyba dokupię jeszcze ochraniacz, ale to za m-c
    a jak już będę używać pościeli to na nią też przyjdzie pora :swingin:
    kocyk jest na prawdę godny polecenia i myślę że ta długość co mam (ten mniejszy) jest wystarczający, ten większy fajny byłby dla przedszkolaka
    --
    •  
      CommentAuthoreliz21
    • CommentTimeAug 30th 2013 zmieniony
     permalink
    KInga wiem, ze ma inne wzory hehe ale ja chce zyrafki hihi
    kachaw mniejszy to znaczy ze masz taki 75 na 80?
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    u tego sprzedawcy co kupiłam mniejszy ma 75/100
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    eveke: nana no to dałaś czadu :devil:
    a powiedz przyszła już Ci ta pościel?


    Ciiiiiiiiicho:devil:
    Jeszcze nie. Myślę, że w poniedziałek powinna być u mnie.
    Porwałam się na większy kocyk, bo mały na krócej starczy. Mam porównanie przy Emilce. Lepiej nam z czymś większym :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    kachaw :devil:
    rozgryzłaś mnie :rolling:

    co do pościeli to ja w sumie myślałam o tym ciepłym kocyku plus ochraniacze na przykład, ale kupiłam teraz wypełnienie do pościeli i już 1 komplet pościeli mam więc chyba zdecyduję się na pościel...
    minky będzie do wózka :tooth:

    no myślę , że kocyk 75x100 jest właśnie idealny, nie za mały , ale i nie za duży , a i troszkę posłuży maluchowi

    eliz proszę bardzo, sama tak robię i jak jest coś na aukcji , ale nie do końca spełnia moje wymagania to piszę i tak właśnie zrobiłam zamawiając kocyk minky i poduszki i bez problemu dało się zrobić tak jak chciałam :bigsmile:

    a widziałyście apaszki z minky? takie na jesień w sam raz? :crazy: (ale to już na takie troszeńkę większe dzieciaczki)
    --
    •  
      CommentAuthorAsiunia892
    • CommentTimeAug 30th 2013
     permalink
    mój P. straszy mnie że zablokuję konto na allegro, a zaraz jeszcze zagrozi że zablokuje na 28 dni bo kusicie dziewczyny kusicie:crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeAug 31st 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny ja mam pytanie odnośnie butelki TOMMEE TIPPEE, bo widzę u sprzedawcy dwa rodzaje, jedną antykolkową a drugą normalną ze smoczkiem z wolnym przepływem. Obie są od 0+, ale nie wiem który smoczek lepszy, która się lepiej sprawdzi gdyby mąż musiałby dać np moje mleko w butelce??
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeAug 31st 2013
     permalink
    Ja kupiłam jedną tą malutką, 150ml chyba, ze smoczkiem z wolnym przepływem i dwie te większe antykolkowe właśnie.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeAug 31st 2013
     permalink
    Kinga ja mam jeszcze jakąś aventa, więc jedna mi wystarczy, ale teraz nie wiem czy tą antykolkową czy tą z wolnym przepływem??
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeAug 31st 2013
     permalink
    Jakbym miała wybrać jedną to wzięłabym antykolkową, bo ona też ma smoczek o wolnym przepływie.
    --
    •  
      CommentAuthorgirlorboy
    • CommentTimeSep 1st 2013
     permalink
    ja kupilam butelke tomee tippe antykolkowa ze smoczkiem z wolnym przeplywem :D
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 1st 2013
     permalink
    Mam pytanie czy któraś z Was używała tego kremu na odparzenia, bo skład wydaje się być okey, miała któraś z was jakieś doświadczenia lub coś o nim słyszała
    i nie wiem czy ten skład który znalazłam jest kompletny, nigdzie nie mogę znaleźć całego składu, aby poczytać czy nie ma w nim syfu
    lansinoh
    --
    •  
      CommentAuthoreliz21
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    Wracając do tematu kocyków...odezwała się kobietka do mnie i nie ma problemu może mi uszyć taki jaki chce....dzisiaj bede do niej dzwonić ze szczególami....a że ejst taka miła mogę zrobic jej reklamę. Bo zobaczcie ile cudenków robią na stronie http://www.pakamera.pl/ i nie tylko dla dzieci....bo do kocyka pewnie zamówie jeszcze jakiegos pluszaka :)
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeSep 2nd 2013 zmieniony
     permalink
    Pochwalę się fotelikiem, właśnie doszedł :bigsmile:
    To jest Cybex Aton 3, zdecydowaliśmy się na niego (po wypatrzeniu go u Asiuli :wink:), ponieważ ma lepsze opinie i wyniki testów niż Maxi-Cosi, w tym modelu reguluje się wysokość zagłówka i pasów, daszek, ma też dodatkowy system ochrony bocznej, a montuje się go właściwie do wszystkich wózków, do których pasują adaptery Maxi-Cosi. Do tego jest ładny i zgrabny :wink: więc polecam.



    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    Zgrabny fotelik :wink: Gratuluję zakupu!
    Przyszły nasz krowy :cool: Pościel i kocyk. Kolorek bardziej turkusowy niż niebieski. Bardzo mi się podobają :bigsmile:
    Myślę, że można polecić z czystym sumieniem :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeSep 2nd 2013 zmieniony
     permalink
    Mój kocyk z podusią też przed chwilą doszedł, więc zgodnie z prośbą wrzucam fotkę :wink: Nana, wrzuć zdjęcie swojego nabytku :smile:

    --
    •  
      CommentAuthorLopeziatko
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    Nana a możesz napisać jaki wymiar kocyka wybrałaś. Bo może warto troche dołożyć żeby kocyk był na dłużej.
    -- ,
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    Piękne !!
    Dziś chyba też zamowię ten kocyk z podusią :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    Kinga piękny kocyk, jaki wymiar kupiłaś ??
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.