Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    Mój też już jest, co prawda od innego producenta, my będziemy mieli jako do wózka kocyk i wzięłam poduszeczkę płaską i półpłaską, ale póki co w użytku tylko płaska
    Ja mam wzór sówki z fioletowym Minky, śliczne :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    eveke pochwal się kocykiem
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 2nd 2013 zmieniony
     permalink
    proszę bardzo :bigsmile:
    http://28dni.pl/pictures/1976513.JPG
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    Ja kupiłam 75x100 i z tego, co widzę długo nam posłuży :smile:
    Ładne te kolorowe sowy, nie widziałam wcześniej takiego wzoru.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    Kinga sówki to chyba najbardziej oklepany motyw :bigsmile:
    ale mnie tam się podobają najbardziej
    --
    •  
      CommentAuthoreliz21
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    Ja dzisiaj zamówiłam u tej babki z allegro ten kocyk z zyrafkami ale zrobi mi wiekszy. Chcę właśnie 75x 100 i do tego pluszaka. Jak przyjdzie pokaże...mówiła ze jej syn ma rok i ten mniejszy uzywa wciąż ale rozumie ze chcę wiekszy bo starczy na jeszcze dłużej...
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    Eveke a możesz podać linka do Twojego sprzedawcy :d?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    eveke śliczny fiolet
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeSep 2nd 2013 zmieniony
     permalink
    Piękne zakupy :wink: Spora radocha, ale spustoszenie na koncie też całkiem wyraźne :devil: Tak, czy siak trzeba by kupić. Dobrze mówię? :devil::wink:

    Kobiety, wybaczcie. Zrobię fotki, ale nie dzisiaj. Przyrzekam, że się poprawię :P Nie mam dnia. Nasz kocyk jest z tych największych 100x135 i mi odpowiada. Cały komplet: pościel, ochraniacz i kocyk mamy w krowy, takie jak obfociła Kinga (kolor bardzo dobrze oddany na wrzuconym przez Kingę zdjęciu), tylko minky grafitowe.
    Ten.
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    eveke: sówki to chyba najbardziej oklepany motyw

    U "mojego" sprzedawcy sowy są tylko takie monotonne kolorystycznie (szaro-bure), więc mi się nie spodobały, ale te Twoje kolorowe są śliczne.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    Asia jasne, ja tutaj kupiłam

    Kinga, bo ja po prostu wiedziałam, że taki wzór istnieje , wklepałam w allegro "Minky" i przetrzepałam co było :D
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    eveke zajrzałam na stronkę, fajne kocyki a mi najbardziej podoba się wzór z chinkami/chińczykami, gdybym brała dla córki kocyk to bym poprosiła o uszycie z takim motywem
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    :bigsmile: wzorów jest mnóstwo, dla każdego coś dobrego :wink:

    idę wystawiać śpiworek - jakby ktoś, coś.. chciał czy coś :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    Dziewczyny,litosci!!! Nie wrzucajnie tych kocyków,bo sa takie sliczne,ze już jestem gotowa kupic :devil:
    A sowy mnie zauroczyly. Cudo!
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    Łooo matko, jaka tu wariacja kocykowa :crazy: Szaleństwo pod nazwą "Minky" trwa :tooth:
    No, ale trzeba przyznać, że kocyki są śliczne, ja się nie skusze, bo mam juz 3 kocyki, z czego ostatni zakupiony z Motherhood i jestem w nim zakochana :D
    Ja mam taki:
    aaa

    Dodatkowo kupiłam pieluszki w ten sam wzór i będzie na wyjścia jak znalazł komplecik :)
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 2nd 2013
     permalink
    Kissku ja miałam taki dokładnie rożek :bigsmile:
    ładny ten wzór :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeSep 3rd 2013
     permalink
    One, eveke, czy Waszym zdaniem ten wzór pasuje też do chłopca? Chodzi mi o pieluchy głównie.
    Nie wiem, czy nie za dużo różu tam, bo czerwień jak najbardziej jest ok :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 3rd 2013
     permalink
    Nana mi też się podobają te pieluchy ale właśnie nie kupiłam bo jak dla mnie trochę zbyt dziewczęcy, choć nie uważąm że chłopach to ma w czarnym czy granacie chodzić, ale gdyby były pastele nawet zielone niebieskie czy beże to by mi bardziej dla faceta pasowało
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 3rd 2013
     permalink
    Ja myślę, ze spokojnie pasuje :) Zresztą zobacz Nana, te pieluchy flanelowe nie są aż tak dziewczęce jak ten kocyk :)

    dd
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeSep 3rd 2013
     permalink
    OneKiss: Zresztą zobacz Nana, te pieluchy flanelowe nie są aż tak dziewczęce jak ten kocyk :)

    Dla mnie to one spokojnie pasują :wink: Tylko się zastanawiałam, czy ich wygląd faktyczny mocno różni się od fotkowego :wink:

    Kachaw, no właśnie. Nie lbię tego, że dla chłopców to tylko niebieskie albo ciemne...a najbardziej nie lubię tego, że dla dziewuszek pół sklepu, a dla chłopaków jeden wieszak :devil: Myślałaś o tym wzorze? Jadnak on coraz bardziej dziewczynkowy mi sie wydaje :wink:

    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    Nana, jak dla mnie to wyglądają lepiej niż na zdjęciu :)
    Piękne są te kolory.
    Mam pieluchy tetrowe w ten wzór:
    aaa

    Pieluchy flanelowe w ten wzór: (to zdjęcie nie oddaje koloru w 100%, tutaj jest kolor jakby wyblakły, a na żywo bardziej intensywny).
    jj

    I mam zestaw 3 tetrowych i 2 flanelowych w takim delikatnym fiolecie i delikatnym wzorze.
    aa

    I powiem, że jak dla mnie na żywo są ładniejsze te pieluszki niż na zdjęciach.
    Jak otowzyłam przesyłkę wydałam z siebie ogłos zadowolenia ;) cos w stylu " aaaaaaaaaaaaaaach WOW!" :)
    Mi osobiście się bardzo podobają.
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeSep 3rd 2013
     permalink
    Dzięki Kiss.
    Pomyślę jeszcze. Na razie nie będę nic kupować, bo poszalałam w tym miesiącu :devil: W związku z tym, co napisałaś, dalej biorę te wzory pod uwagę :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 3rd 2013
     permalink
    :thumbup:
    --
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeSep 3rd 2013
     permalink
    Cholera, zarazilyscie mnie tymi kocykami. Też muszę mieć taki :devil:

    Te pieluszki z motherhooda też śliczne. Więcej tu nie zaglądam :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeSep 3rd 2013
     permalink
    Ja też kupiłam całkiem inne bo te szczerze nie przypadły mi do gustu tym bardziej do portfela :tongue: tetre kupiłam też tańszą w fajnych wzorach taniej w hurtowni koło nas :bigsmile: Ale karzdy ma inny gust :)
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorAnnie_86
    • CommentTimeSep 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    Elfika, każda mamusia "jara się" tym, co jej się podoba. Ja osobiście "jaram się" tymi wszystkimi ślicznościami, bo piękno i estetyka są wpisane w moje codzienne życie i uwielbiam otaczać się pięknymi przedmiotami. Oprócz tego, że te kocyki, pieluszki i inne akcesoria są cudne wizualnie to jeszcze świetne jakościowo, praktyczne i milutkie. Co oczywiście nie oznacza, że Ty czy ktoś inny musi "jarać się" tym co ja, każdy ma swój gust i własne poczucie piękna. I każdy kupuje to, na co go stać.

    Treść doklejona: 03.09.13 12:25
    One Kiss, napisz proszę czy ten kocyk z Motherhood jest w miarę ciepły, zastanawiam się nad nim. Nada się na zimowy spacer, do okrycia dziecka ubranego w kombinezon, czy raczej zbyt cienki jest?
    -- http://lb3m.lilypie.com/y2f6p1.png
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    Annie "ooo" za pierwszą część Twojej wypowiedzi, z którą się zgadzam :)

    A teraz odpowiem na zadane pytanie :) Ja mam w sumie 3 kocyki, jeden duzy, ale cienki, drugi 75x75 polarkowy, gruby taki i właśnie ten z motherhood.
    Na moje oko i odczucia jak trzymam wszystkie w ręku, to ten z motherhood jest najlepszy i będzie najcieplejszy. Kupowałam go z myślą o przykryciu Małej w foteliku, jak będziemy wychodzić ze szpitala i później okryciu Jej w wózku. W wózku będzie w kombinezonie, okryta kocykiem + osłona wózka, co jest w zestawie.
    --
    •  
      CommentAuthorAnnie_86
    • CommentTimeSep 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    Kissku, dzięki za odp. Ja również planuję zakup kilku kocyków, ten z Motherhood wpadł mi w oko, zastanawiam się też nad tym z tkanin minky oraz gładkim żakardowo-akrylowym. Jest tak ogromny wybór kocyków dla niemowląt, że muszę dobrze przemyśleć ten zakup, jeśli nie chcę zostać szczęśliwą posiadaczką 10 słodkich kocyków :wink:.
    -- http://lb3m.lilypie.com/y2f6p1.png
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeSep 3rd 2013
     permalink
    Ja oczywiście zakupiłam również te pieluchy z motherhood - tetrowe. I o ile białe są cały czas ładne, to niestety te kolorowe już po pierwszym praniu się popruły. nawet nie tyle popruł, co oderwał - rozlazł się materiał przy szwie, gdzie są metki z nazwą. I musiałam dać mamie, żeby mi to obcięła i obszyła ponownie. Ale teraz w innych miejscach jest to samo. Coś okropnego.
    A ja kupiłam kocyk z firmy womar - zafirro. Zależało mi na tym, aby kocyk był w 100% bawełniany i ten jest genialny. Póxniej domówiłam jeszcze 2 szt. Na prawdę polecam.Cieplutki, ładny no i wcale nie drogi.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAnnie_86
    • CommentTimeSep 3rd 2013
     permalink
    Dżasti, dzięki za namiar i opinię, faktycznie kocyki bardzo ładne, zwłaszcza te w kropeczki i paseczki:smile:. I świetne śpiworki do wózków mają, tego typu śpiworków szukałam.
    -- http://lb3m.lilypie.com/y2f6p1.png
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeSep 3rd 2013
     permalink
    Dżasti to może miałaś pecha...moje kolorowe tetry prane co chwilę a wyglądają jak nowe :)
    --
    •  
      CommentAuthoragi500wtn
    • CommentTimeSep 3rd 2013
     permalink
    Dżasti, bardzo ładne kocyki. A Ty kupowałaś 100% bawełna wszystkie, czy może masz też bawełna+akryl?
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeSep 3rd 2013
     permalink
    Kupowałam 100% bawełna. Jeden mam taki do kładzenia na nim Maksa, drugim go przykrywam w nocy (mam uszytą również pościel specjalnie na ten kocyk) a trzecim przykrywać właśnie zaczęłam w wózeczku. Przymierzam się również do zakupu tego śpiworka.
    -- ,
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 4th 2013 zmieniony
     permalink
    nana ja jeszcze wrócę do tetry z motherhood
    ja mam też TAKI WZÓR
    i powiem Ci , że jest bardzo ładny, tak jak Kissek wspominała , zdjęcia nie oddają tak do końca uroku.
    A piszę to w tym sensie , że szukasz czegoś chłopięcego bardziej, a ta kolorystyka chyba by najbardziej pasowała :)
    W każdym razie ja mam te i jeszcze też inny wzór.
    --
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeSep 4th 2013
     permalink
    Ojej, jak czytam co jest potrzebne do skompletowania wyprawki, to już czuję jak mój portfel się kurczy w zastraszającym tempie. Jak robiłyście? Wyprawkę dopiero jak dziecko przyszło na świat czy kompletowałyście wcześniej?
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 4th 2013
     permalink
    Libra chyba nikt nie wyobraża sobie kompletowania po tym jak dziecko przyjdzie na świat, bo po pierwsze te rzeczy są Ci potrzebne już w pierwszym dniu, rożki, odzież kocyki, pieluchy powinny być wyprane.
    Reszta też Ci potrzebna, oczywiście jest kilka rzeczy z którymi spokojnie można się wstrzymać do czasu po porodzie.
    Chyba sporo osób z tego co czytam kompletuje wcześniej a powoli rozkładając wydatki, aczkolwiek tak samo można kasę odkładać wcześniej oblukać co się chce i kupić wszystko na raz, chyba jak komu wygodniej.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeSep 4th 2013
     permalink
    eveke: ja mam też TAKI WZÓR


    ja też mam ten dla Miśka, chociaż u nas wybór dlatego, że idealnie pasuje do wózka (jaskrawo zielony)
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeSep 4th 2013
     permalink
    Dzięki eveke, ale rzygam niebieskim. :neutral: Nie wiem, dlaczego tak jest. Różowe dla córy jakoś mnie tak nie razi. Mam zamiar unikać niebieskości, bo zapewne 3/4 ciuchowych darów w tych barwach :devil::wink: Właśnie nachodzi mnie ochota na przeglądanie małych ciuszków :jumping: Toż to za wcześnie!!!
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeSep 4th 2013
     permalink
    A co tam :D Ja tam bym oglądała :devil:
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 4th 2013
     permalink
    nana a no chyba, że tak ;)
    ja dla małej stroniłam za to od różu, ale... jak mi zaczęto kupować na prezenty to spodobał mi się!
    a i ja np uwielbiam niebieski więc zawsze mówiłam , że muszę mieć syna :D
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeSep 4th 2013
     permalink
    Dziewczyny a te wasze kocyki minky z tasiemkami to one są takie grubsze czy cieniutkie ?
    Bo widzę na stronie samiboo takie grube : takie, a te Wasze też są takie czy cieńsze?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeSep 4th 2013 zmieniony
     permalink
    Eveke, mam syna i córkę. Może dlatego, że ze mnie typowa baba, róże mnie nie drażnią :wink: Wkurza mnie za to, że po wejściu do sklepu dziecięcego dla Emilki mogę przebierać i mam dylemat na co się zdecydować, a dla syna biorę, co jest albo zostaję bez i teraz znów powtórka z rozrywki :wink:

    Zdaje się, że masz rożek w czerwone kropy dla swojej księzniczki. Uchowa się w niej facet, czy za bardzo dziewczynkowy? Mam wrażenie, że gdzieś pisałyście o rożku, że bardziej babski, ale pewna nie jestem, bo tyle juz tego było...

    Asiula, mówisz? :wink::devil: Chyba jeszcze trochę wytrzymam. I tak na razie nie mam gdzie tego wszystkiego powkładać.
    Mam wrażenie, że nasz kocyk w krowy ma podobną grubość.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 4th 2013
     permalink
    Nana ja bym nie dała w ten rożek facecika, jest tam trochę różu,ale i dodatkowe te kwiatki chyba dodają "babskości"
    a to ja mam taki mega sklep dziecięcy , że i dla chłopca idzie przebierać :D
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 4th 2013
     permalink
    eveke: nana ja jeszcze wrócę do tetry z motherhood
    ja mam też TAKI WZÓR

    eveke to ten wzór bardziej mi już odpowiada, muszę dokupić jeszcze trochę tetrowych pieluch, bo flanel mam sporo po Nince i super się wygotowały, ale tetry mam nowej tylko 6 szt, bo te po Nince po 5 latach nie nadawały się do niczego, zszarzały strasznie.
    Myślicie że pasują dla chłopca jak są kwiatki co prawda niebieskie ale nie wiem??
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 4th 2013
     permalink
    Kasiu, no pewnie że pasują :) przecież to, że jest chłopiec, nie znaczy, że ma mieć ciuszki, pieluszki itp w same auta :)

    Nasza ma jedno body z napisem "Jestem szefem piaskownicy", a drugie ma z imitacją krawatu :) i będzie w tym śmigać, nie ma to tamto :D
    --
  1.  permalink
    OneKiss: Nasza ma jedno body z napisem "Jestem szefem piaskownicy", a drugie ma z imitacją krawatu :) i będzie w tym śmigać, nie ma to tamto :D


    Moja będzie miała jedną koszulkę z ciężarówkami :bigsmile:
    Bo tą z napisem "Mummy's little man" jej daruje :wink:


    A mam pytanko.
    Czy butelki to można używać te co mialam przy Franiu?
    Z Aventu mam 3 takie malutkie, wygotowałabym je, ewentualnie smoczki bym zeminiła, ale resztę chyba możn co nie?
    Czy musze koniecznie nowe kupowac?
    Chce żeby Hania też cyckowa była, no ale w razie konieczności podania wody, czy herbatki to butelka sie przyda.
    -- // //
    •  
      CommentAuthorMk28dni
    • CommentTimeSep 4th 2013 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, czy oprócz rożków kupujecie otulaczki (np. Matherhood)? macie może jakieś doświadczenie w tym temacie? a może wystarczy otulenie kocykiem?
    Night - ja też mam butelkę po córci, na wypadek podania mleka z laktatora jak będę musiała wyjść bez dziecka, używana króciutko, wydaje mi się że wystarczy wyparzyć. Nie planowałam nawet wymiany smoczków bo są jak nowe. Zobaczymy co dziewczyny odpiszą.
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 4th 2013
     permalink
    Night, na zdrowy rozum, jak butelki nie są zniszczone, zagrzybione itp :) to wygotowanie powinno wystarczyć i mozna używać. Ale to niech się wypowiedzą mamy, co posiadają dwójeczkę dzieciaczków, jak one to robiły.

    Mk, ja mam tylko rożek i kocyki. Otulacza nie kupowałam.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeSep 4th 2013
     permalink
    u nas otulaczek się nie przydał, wolałam zawijać w kocyk.
    Co do butelek po drugim dziecku,to ja bym zostawiła, tylko pozmieniała smoczki. A najlepiej w ogóle nie kupować na początek, bo potem kuszą;)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 4th 2013
     permalink
    Dzięki Kissku za opinię to kupię te tery w niebieskie wzory.
    Ja to nawet nie wiem jaka jest różnica między rożkiem a otulaczem, myślałam że to podobna konstrukcja i dla mnie to prawie to samo.
    Ja kupuję butelkę TT, miałam stare aventa, ale one już po herbatce były takie brzydkie lekko zażółcone, więc je wywalę gdyby były okey to bym używała bez problemu.
    Akirko a czym ma kusić butelka w domu, przecież to nie oznacza że zaraz człowiek będzie mm dokarmiał. Ja musiałam iść do lekarza jak moje dziecko miało 2 m-ce, odciągniętym pokarmem nakarmiła ją moja mama właśnie z butli, najpierw rozmawiałam aby nakarmiła ją kubeczkiem medeli ale zrobiła takie oczy z przerażenia że tematu już nie było.
    Będziecie chciały iść gdzieś same na zakupy, na kawę z koleżanką (wiadomo nie przez pierwsze tyg) ale zawsze, czasem trudno się wstrzelić między karmieniami zwłaszcza jak dziecko nie je co 3 godz (szczęściary które tak miały) tylko co 1,5 godz
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.