Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorsysiajaw
    • CommentTimeSep 13th 2013
     permalink
    A ja polecam coś dla mam - fajny, ciepły szlafrok


    fajny ten szlafrok ale do szpitala raczej za ciepły, na oddziałach nawet zimą jest okropnie gorąco, ze względu na maluszki, u mnie w szpitalu miałam zwykły szlafrok taki bardzo cieniutki gdybym miała gdzieś chodzić po oddziale, ale i tak się nie przydał
    --
    •  
      CommentAuthorAnnie_86
    • CommentTimeSep 13th 2013 zmieniony
     permalink
    sysiajaw: fajny ten szlafrok ale do szpitala raczej za ciepły

    Mi się wydaje, że jest właśnie taki lżejszy, tylko sprawia wrażenie bardzo grubego. Dla mnie na zimę w sam raz, jak nie do szpitala to do domu. Ale oczywiście warto samemu zobaczyć i ocenić, czy się nadaje. Mam jeszcze duuużo grubszy, mięsisty i ten to dopiero grzeje jak kożuch ;-).
    -- http://lb3m.lilypie.com/y2f6p1.png
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeSep 13th 2013
     permalink
    A mi sie podoba taki cieplutki tym bardziej że rodzę w grudniu :tongue::wink:
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 13th 2013
     permalink
    sama rodziłam w kwietniu i można było paść, ale byłam w odwiedzinach u kuzynki w styczniu, również w samej koszuli ledwo wyrabiała
    --
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeSep 13th 2013 zmieniony
     permalink
    ciekawe, czy są takiej samej jakości te niemieckie i te do Pl wysyłane??

    dziewczyny, pisałyście o ELANCYLU p/rozstępom, który kupić, bo jest z pompką i w tubie zielony.
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeSep 13th 2013
     permalink
    Dziewczyny polecały ten z pompką i ja taki kupiłam.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 13th 2013
     permalink
    ally1381: dziewczyny, pisałyście o ELANCYLU p/rozstępom, który kupić, bo jest z pompką i w tubie zielony.
    --


    Ja mialam dwa :) ten z pompka jest wiekszy, bodajze 400ml ;) Dzieki niemu nie mam rozstepow po ciazy :) polecam :)
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    A ja mam inne pytanko. Do wózka ( gondolki) na zimę lepszy kocyk czy pościel ?? Bo mam Śpiworki ale do gondolki nie wejdą sa typowo do spacerowki.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    moim zdaniem lepszy kocyk, pościel jest z materiału, który robi się zimny a kocyk grzeje
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    kachaw: pościel jest z materiału, który robi się zimny a kocyk grzeje

    dokładnie,podzielam zdanie Kasi
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    Ale sa też pościele dwustronne. Z jednej strony jest polar taki jak na kocykach.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    My rowniez mislismy cieply kocyk na zime. Do tego kombinezon i Karolkowi bylo cieplo. Ale tu w UK w zimie temperatury sa w okolicach +2, +5 stopni Celsiusza. Nie wiem jak to jest przy mrozach w Polsce.
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    Mimo wszystko uwazam ze kocyk jest bardziej praktyczny.Uzyje sie go wtedy nie tylko do wózka jak sie juz zima skończy
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    Hecate, jak masz taką dwustronną pościel, że z jednej strony jest polar, minky lub akryl to będzie okey, myślałam o takiej standardowej pościeli,
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    Kocyki też kupiłam ale zastanawiałem się wlasnie nad kupnem tej dwustronnej pościeli. Oczywiscie kombinezonów nie może zabraknąć i juz są :)
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthoragi500wtn
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    Hecate, moja szwagierka wynalazła coś takiego i to zamierzamy kupić na zimę do wózka. Może Ci się spodoba :)
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    Hecate ja mam śpiwór os spacerówki taki http://allegro.pl/spiworek-ocieplany-jane-kids-zone-i3536896809.html a dodatkowo koleżanka pożyczyła mi miękką gondolę, która idealnie pasuje do naszej gondoli, coś takiego http://allegro.pl/nosidlo-miekka-gondola-do-wozka-i3534802641.html. Mam zamiar trzymać wózek w piwnicy a z tym to łatwiej po schodach wejść :wink:
    Ja śpiwór okaże się za ciepły to będę używała kocyka.
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    Ja myślałam o czymś takim Zobacz ofertę: DWUSTRONNA pościel BAWEŁNA+POLAR_wózek_kołyska
    http://allegro.pl/showItem2.php?item=3516733755
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeSep 14th 2013 zmieniony
     permalink
    Pytam w chłopięcej sprawie :wink: Ile miałyście bodziaków i pajacy na 56 i 62 dla maluchów? Czy młałyscie rajstopki, dresiki, portki, sweterki - że tak powiem wyjściowe ubrania? W jakich ilościach? Trzeba mi porównania. Przeglądam rzeczy, które mam i chyba będę się musiała rozejrzeć jeszcze :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoragi500wtn
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    A ile kupowałyście pieluch tetrowych i flanelowych? Nie mam pojęcia ile tego może schodzić :P
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    Tetrowych mam ok 20 (10 białych, 10 kolorowych), flanelowych planuję z 5.Na początek starcz. Potem ewentualnie dokupię.
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeSep 14th 2013 zmieniony
     permalink
    nana81: Ile miałyście bodziaków i pajacy na 56 i 62 dla maluchów?
    ja mam dosc sporo.56 ok 7 par,62 ok 10par.ale moja mała urodzi się w 38tc więc spodziewam sie ze bedzie miec max 3000-3400g
    nana81: Czy młałyscie rajstopki, dresiki, portki, sweterki - że tak powiem wyjściowe ubrania? W jakich ilościach?
    mam dresiki dwie pary i sweterków też troszkę ,będzie zima więc sie przyda coś ciepłego
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    Nana trudno powiedzieć, mam bardzo dużo, chyba z trójka dzieciaków by w tym prześmigała. Nie mam rajstopek, stawiam raczej na spodenki i skarpetki, półśpiochy, pajace. Mam spodenki dresowe, bawełniane, jansowe, bluzeczki, body z krótkim i długim rękawem, pajace, rampersy, bluzy dresowe ale ile tego jest to nie mam pojęcia. Na razie mąż poprał i jak dotrwam do 36tc to zacznę prasować i wtedy mogę policzyć :wink: teraz boję się brać za to.

    agi miałam 20 tetrowych i 10 flanelowych. Teraz muszę kilka tetrowych dokupić bo część się zużyła :wink:
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    Dzięki. Może jeszcze któraś opowie o swoich zbiorach? :wink:
    Zamierzacie dzieci "ubierać" na dzień: spdenki, sweterki? Czy tylko w piżamach - pajacach będą śmigały? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    oj nana to ja nie pomogę, bo jeszcze nie przejrzałam nawet tego co po Kubie zostało. Mi niewygodnie ubierało się noworodka w spodenki i ciuszki typowo "wyjściowe". No ale Kuba też letni, więc głównie w bodziakach "chodził". Myślę, że sweterki to by się przydały ze 3,4. Spodenki będę kupować tylko welurkowe jakieś, a najlepiej to wg mnie dla takiego małego to półśpiochy - też 3,4 sztuki. Może jeszcze jakieś grubsze pajace. Ja miałam zestawy "wyjściowe" dla Kuby i w tych mini dzinsach ani razu nie był, bo wg mnie są strasznie niewygodne. Za dużo to myślę, że nie ma co kupować bo przy małej dwójce plus wielorazowe pieluchy to i tak pewnie pranie będzie codziennie:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    macek: stawiam raczej na spodenki i skarpetki, półśpiochy, pajace. Mam spodenki dresowe, bawełniane, jansowe, bluzeczki, body z krótkim i długim rękawem, pajace, rampersy, bluzy dresowe


    Ja czekam na dziewuszkę, a większość rzeczy mam, co Macek wymieniła. Nie mam ani jednego rampersa i żadnych jeansów.
    Jak już dziewuszka była potwierdzona na usg połówkowym to dokupiłam kilka sukieneczek, rajstopek i skarpetek imitujących ubraną balerinkę i kilka sweterków :) ale to będa raczej ciuchy na wyjścia lub dla oczu gości ;)
    Na co dzień będą rządzić pajace i body z krótkim i długim rękawkiem i półśpiochy.
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    Wiecie...:devil: Moja córa miała masę najróżniejszych ogrodnicze, getrów, tuniczek, sweterków, sukieneczek (choć te raczej na wyjścia), że żal było nie założyć :heartsabove:
    Dostalismy wszystko w spadku od znajomej, a ta szalała! Chłopięcych rzeczy tyle nie mam, niektóre pamiętają jeszcze czasy mojego syna (u nas w rodzinie idzie seria chłopczykowa i dziewczynkowa po kolei po wszystkich brzdącach :wink:) i myślę, żeby trochę odświeżyć tę wyprawkę. Mam pełno śpiochów, za którymi nie przepadam... Spisuję (tak, tak, nauczyłam sie notować od pewnej forumki :bigsmile:) czego ile mam i planuję :wink:

    Treść doklejona: 14.09.13 18:05
    Hanny: przy małej dwójce plus wielorazowe pieluchy to i tak pewnie pranie będzie codziennie:devil:

    Przy mojej dwójce (w tym starszak) też jest codziennie. Nie ma innej opcji :devil:

    Planujesz pieluchowac wielo od poczatku?
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    Robiłam ostatnio zdjęcia ubranek, żeby później wiedzieć co mam oddać przyjaciółce, spróbuję wam tu wstawić to zobaczycie :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeSep 14th 2013 zmieniony
     permalink
    nana81: Planujesz pieluchowac wielo od poczatku?


    Nie, raczej nie. Jak sobie przypomnę jak to z Kubą było (czyli zmieniam pieluchę a tu od razu zielona woda leci;) to rezygnuje. Tym bardziej, że mam tylko te minky i nie będę dokupywać bo więcej dzieci nie planuję;) A minky są dość duże. Tak myślę, że może wczesną wiosną powoli uda mi się Kubę odzwyczaić od pieluch, więc brat w spadku dostanie jak mu pupa trochę podrośnie;) Ja teraz przy Kubie prawie codziennie piorę, więc jakbym chciała w dwójkę w wielo to nie wiem czy by mi miejsca na suszenie wystarczyło;)

    Śpiochów też nie lubię, ale może zimowemu dziecku będzie w nich cieplej...Kuba miał na sobie raz;)

    A Emilka już nocnikowa czy pieluchowa jeszcze?
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    Hanny: A Emilka już nocnikowa czy pieluchowa jeszcze?

    Niestety pieluchowa :sad: Nie mam cierpliwości, zeby z brzuchem z nia walczyć. Poza tym ona nie kuma zupełnie. Zdarza nam się zrobić cos na nocnik (tzn. jej się zdarza:devil:) , nawet coraz częściej. Nie zmuszam jej. Chce usiąść to siada, jak coś się pojawi w nocniku jest święto dla całej rodziny :wink:
    Też mam nadzieję, że Mikołaj odziedziczy po niej wielo ok wiosny :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    nana81: Spisuję (tak, tak, nauczyłam sie notować od pewnej forumki


    Od kogo? Znam ją? :cool:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    nana81: Pytam w chłopięcej sprawie :wink: Ile miałyście bodziaków i pajacy na 56 i 62 dla maluchów? Czy młałyscie rajstopki, dresiki, portki, sweterki - że tak powiem wyjściowe ubrania? W jakich ilościach? Trzeba mi porównania. Przeglądam rzeczy, które mam i chyba będę się musiała rozejrzeć jeszcze :wink:


    Nauczona Krasnalowym doświadczeniem kupiłam teraz tylko bodziaki i pajacyki (to są te ze stopami, tak?) - mam po 10 w rozmiarze 56 i po 10 w rozmiarze 62. Reszty nie kupuję, bo - patrz niżej ;)

    nana81: Zamierzacie dzieci "ubierać" na dzień: spdenki, sweterki? Czy tylko w piżamach - pajacach będą śmigały? :wink:


    Krasnal przez pierwsze 3 miechy miał tylko i wyłącznie "piżamki", a potem dokupiłam kilka innych rzeczy - i tak nie było mu wygodnie, więc dopóki nie zaczął siadać/raczkować wyglądał jak dzidziuś :)))
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeSep 14th 2013 zmieniony
     permalink
    coś mi nie idzie wstawianie zdjęć, kombinuję dalej.

     photo IMG_0984_zps31582814.jpg
     photo IMG_0985_zpsba93b00f.jpg
     photo IMG_0986_zps5c4860df.jpg
     photo IMG_0987_zpseee36d06.jpg
     photo IMG_0988_zpse22e548f.jpg
     photo IMG_0989_zpsc1e41704.jpg
     photo IMG_0991_zps121fac7b.jpg
     photo IMG_0992_zps3be27b4a.jpg
     photo IMG_0993_zps03604e61.jpg
     photo IMG_0994_zps347e45d6.jpg
     photo IMG_0995_zpsacac22da.jpg
     photo IMG_0996_zps13ff7237.jpg
     photo IMG_0997_zps233851f7.jpg
     photo IMG_0998_zpsc976c6da.jpg
     photo IMG_0999_zpsc126f87e.jpg
     photo IMG_1000_zps19e56ccb.jpg
     photo IMG_1001_zpsf25fb66b.jpg
     photo IMG_1002_zps5da57aeb.jpg
     photo IMG_1003_zpsf643ee06.jpg
     photo IMG_1004_zpsf8c901b7.jpg
     photo IMG_1005_zps6dd8d68c.jpg
     photo IMG_1006_zps89fb273a.jpg
     photo IMG_1007_zps7f228a1f.jpg
     photo IMG_1009_zpsd99dbfee.jpg
     photo IMG_1010_zps037cc2b0.jpg
     photo IMG_1011_zps2ac7b64c.jpg
     photo IMG_1012_zps030f478e.jpg
     photo IMG_1013_zps4695c0b1.jpg
     photo IMG_1014_zpsffa40815.jpg
     photo IMG_1015_zpsc1187da0.jpg
     photo IMG_1021_zpsdb515d74.jpg
     photo IMG_1022_zpse0e08042.jpg
     photo IMG_1023_zps16df1999.jpg
     photo IMG_1024_zps252eda85.jpg
     photo IMG_1026_zps517c88c8.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    Nana ja dla Miśka miałam głównie bodziaki, półśpiochy i pajace, 56 mało, bo zapowiadał mi się duży chłop no i urodził.się duży, bo 3930/ 61 i 56 nosił przez 3 tygodnie raptem...zatem wyjściowe ubranka kupowałam dopiero od rozmiaru 62 ale to 1 parę jeansów, ze 2 bluzy, 2 bluzki itp. Dopiero od 68 kupiłam więcej...
    Myślę,.że takiemu maluszkowi w jeansach nie jest specjalnie wygodnie, więc nie ma co szaleć :)
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 14th 2013 zmieniony
     permalink
    To ja pokażę nasze szafy :D Ale uprzedzam, ja wiem, że przesadziłam z ilością ciuszków :shamed:

    Półki w komodzie z samymi pajacami (na górze rozmiar 56, na dole 62)

    dddd

    I szafka z półkami z pozostałymi ciuszkami ( od góry, półka rozm.56, niżej 62,niżej 68, niżej 74 i 80 (pojedyncze sztuki), na samym dole rzeczy, które zawisną w szafie na wieszaczkach, jak się dorobię szafy) :D

    sss
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeSep 14th 2013 zmieniony
     permalink
    jedno nie weszło w tamtym poście
     photo IMG_1027_zps8031403b.jpg


    to są ubranka po Jasiu i po synku mojej przyjaciółki, jedyne nówki to te czarno - białe z H&M

    OneKiss zazdroszczę miejsca, ja muszę pokombinować gdzie mam te wszystkie ubranka upchnąć :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    OneKiss a duża się córka zapowiada czy raczej mniejsza...bo nic nie mówię ale np. my ciuszki 56/62 ponosililiśmy jakoś 2,5 miesiąca tylko :p
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    No własnie Sardynko zapowiada się większa (porównując wagę z danego tc z innymi forumowymi dzieciaczkami w podobnym tc), ale patrząc na centyle w ciąży, to jest tak w 50 centylu.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    macek: to są ubranka po Jasiu i po synku mojej przyjaciółki, jedyne nówki to te czarno - białe z H&M


    Te "I love mum and dad"? (pytam bo moje pewnie byly w starszej wersji i ciut inaczej wyglądał napis choć bardzo podobnie wręcz identycznie)

    jeśli tak to super wybór, szczerze polecam. Nosiły się świetnie, prane setki razy nadal wyglądają jak nowe i dosłownie rosły z Dominikiem! ale ja ogólnie jestem zakochana w ciuchach tej firmy, nigdy mnie nie zawiodła.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    Tak to te i faktycznie co jakiś czas zmieniają je minimalnie i teraz załapałam się na nowszą wersję ;) Tak na marginesie to kupa ubranek od moje przyjaciółki to właśnie bodziaki z H&M :wink:
    --
    • CommentAuthor_malgosia_
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    OneKiss zazdroszczę kolekcji :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    One, miałam pewnie tyle jak nie więcej dla córy :devil::bigsmile: Małe księżniczki są cudowne i można je stroić...stroić i stroić :wink:

    Macek, dzięki za foty poglądowe :kissing: Zazdroszczę! Brakuje mi właśnie zdecydowanych kolorków u nas.
    Frag, dzięki. Też myślałam ilościowo mniej więcej o takim układzie. Chciałbym mieć jednak trochę dorosłych ubraniowych szmatek dla naszego chłopca - rozpuściłam sie przy córci :cool:
    Dzięki sardynko. Też planuję mniejszych niż 62 sweterków i innych dresów nie kupować :wink: Cenna uwaga.
    Mum&dad miałam w rękach i się zastanawiałam, w końcu stwierdziłam, że "pomyślę o tym jutro" :cool: Emilka dostała kapciuszki z tej serii i lubi je bardzo.

    Najgorsze jest to że po pewxach nie będe mogła biegać, bo mało mobilna jestem... Macie jakiś sprawdzonych sh-dowych sprzedawców w necie? Troche dzis pooglądałam i zastanawiam się, czy w ten sposób nie wyhaczyć kilku dorosłych, ciuchowych drobiazgów :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    Nana nie ma za co :) Ja mam właśnie fioła na punkcie zdecydowanych kolorów i bardzo mnie wkurza, że w naszych dzieciowych sklepach przeważnie dla chłopców są takie monotonne kolory. Dlatego bardzo lubię sklepy typu H&M, Kaphal, Lindex i całą gamę angielskich marek :wink:
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeSep 14th 2013
     permalink
    A ja właśnie jestem z tych mam, co nie ubierają dzieci w piżamy w ciągu dnia. U nas tylko na noc są pajace. W dzień - teraz w chłodnie dni ubieram Maksa w body z dł. rękawem, spodenki dresowe i skarpetki. A jak jest chłodniej w domu to body z kr. rekawem, bluzeczka na dł rękaw, spodenki dresowe i skarpetki. Mamy też kilka par jeansów na wyjścia i sweterki i za każdym razem jak gdzieś idziemy to go odstawiam w te wyjściowe ubranka. Do tego ma jeszcze takie mięciusie trampeczki. I nie wydaje mi się, żeby było mu w tym niewygodnie. Ja też nie mam problemu z przebieraniem go. Co mi za różnica czy zdejmuję jeansy, czy spodnie dresowe? Dodam, że mamy również jeansy rurki :bigsmile:
    Nie lubię za to półśpiochów i śpiochów a ponad wszystko rajstop - w sensie trzymania tylko i wyłącznie w rajstopkach (tak na przyszłość).
    Jak miałam za mało body w rom 56 i po porodzie mąz dokupował. W sumie miałam w rozm. 56: 7 body z dł. rękawem, 10 body z kr. rękawem, 3 pajace, 1 kaftanik, 1 bluzę, 5 par spodni dresowy cieńszych i grubszych.
    w rozm. 62: 8 body z kr. rękawem, 10 body z dł. rękawem, 8 bluzeczek z dł. rękawem, 6 par spodni dresowych cieńszych i grubszych, kilka sweterków i kilka jeansów. No i kurteczkę oczywista.
    Ja rodziłam w lato, więc u nas były jeszcze w rozm. 56 krótkie spodenki, rampersy itp.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorAsiunia892
    • CommentTimeSep 15th 2013
     permalink
    Dziewczyny ja z takim zapytaniem czy nie orirntujecie się może gdzie mogę zakupić taką samą koszulkę dla mojego P. i dla maluszka. chciałabym zrobić niespodzinkę P. i kupic po takiej samej bluzce/koszulce/polo dla moich obydwu panów :D
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 15th 2013
     permalink
    Asiunia w necie np na allegro jest pełno ofert z koszulkami, ale wiem że te polo dla maluchów to są trochę większe, nie dla noworodka, szybciej kupisz dla malucha bodziak a dla męża polo i możesz ten sam wzór dać czy napis
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeSep 15th 2013
     permalink
    elfika: polowy tych ubranek nie zdazysz zalozyc Malej :devil:

    Oj tam, oj tam, po każdym pawiku będzie ją przebierała :devil::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeSep 15th 2013 zmieniony
     permalink
    Heh nana mój Misiek np. W ogóle nie ulewał, więc ubranka zmienialiśmy jedynie po kąpieli :p i ew. Jak obsikał się w trakcie przewijania :p
    Także tych małych nie szło dużo, podobnie jak pieluchy tetrowe ;)
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeSep 15th 2013
     permalink
    Mi Jasiek bardzo ulewał to było wręcz chlustanie i musiałam go w kółko przebierać.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeSep 15th 2013
     permalink
    macek: Mi Jasiek bardzo ulewał to było wręcz chlustanie i musiałam go w kółko przebierać

    U nas to samo. Do tego zasikanie, czy przelecenie kuosztocha i śrdenio Maksa 3 razy przebieram w ciągu dnia. I robię pranie codziennie, a czasem nie mam w co go już ubrać (jak np pranie długo schnie). I pieluch tetrowych też wiecznie mało.
    -- ,
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.