Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeSep 21st 2013 zmieniony
     permalink
    czy ma któraś z was pościel?interesuje mnie jaka jest jakościowo

    ewentualnie
    --
    • CommentAuthordaga282
    • CommentTimeSep 21st 2013
     permalink
    Piękna pościel i cena przystępna.
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeSep 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    Cześć dziewczyny:) Ma któraś dobrą listę wyprawkową dla dziecka (mam nadzieję;) "późnojesienno-zimowego"? Muszę przejrzeć co już mam, a co trzeba powolutku dokupować. Fajnie, jeśli macie na tej liście też kołderki, pościel, kocyki i takie dodatki jakby (bo ja zawsze o tym zapominam;).
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeSep 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    tu masz Hanny większa część ważnych rzeczy.dla dziecka zimowego poprostu więcej ciepłych ciuszków,zadnych rampersów
    wyprawka
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeSep 22nd 2013
     permalink
    Ale jestem gamoń!!!:shamed: Przy Kubie korzystałam z tej listy, a teraz zapomniałam:shamed: Dzięki:hugging:
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeSep 22nd 2013
     permalink
    Myślę że fajnie jest zrobiona,chętnie z niej korzystam.wiadomo że należy zmodyfikowac nieco pod siebie,ale jest fajna bazą :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    Dziewczyny podpowiedzcie czy na zimę potrzebny jest więcej niż jeden kombinezon/śpiworek do wózka? Kupiłam wczoraj kombinezon z opcją śpiworka mothercare i zastanawiam się czy jeszcze jednego szukać.
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    ja mam jeden spiworek i kombinezon oprocz tego, w razie zasiusiania lub ulania, niech bedzie jeden awaryjny gdy pierwszy bedzie w praniu.

    mam do was pytanie o aplikator wody morskiej do noska, zakupilam taki spray , i nie wiem jak sie do niego dostac, koncowka jest zakonczona slepo plastikiem, uciac to czy przekłuc...w uletce nie ma ni slowa o tym,,,moze macie doswiedczenie z tym produktem?
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    Ja myślę że chyba nie ma takiej potrzeby
    no chyba że chcesz miec na zmiane w razie zabrudzenia
    ale w okresie grzewczym można naprawdę szybko wysuszyć więc nie uważam tego za konieczność :wink:

    Treść doklejona: 24.09.13 14:35
    Dorit: nie wiem jak sie do niego dostac, koncowka jest zakonczona slepo plastikiem, uciac to czy przekłuc..

    a jak naciskasz to nie rozpyla?bo ja miałam taki ale to było 7 lat temu więc mogło cos sie zmienić.mogą byc tam takie mikro dziurki,spróbuj nacisnąć i zobaczysz
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeSep 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Mam sterimar z Cu (też z tym wielorybkiem, więc myślę, że to jakiś produkt z serii) i na początku trzeba było mocno nacisnąć. Później się wyrobiło. Nic nie przekłuwałam.
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    nana81: na początku trzeba było mocno nacisnąć. Później się wyrobiło. Nic nie przekłuwałam.
    no własnie :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    uś: a jak naciskasz to nie rozpyla?bo ja miałam taki ale to było 7 lat temu więc mogło cos sie zmienić.mogą byc tam takie mikro dziurki,spróbuj nacisnąć i zobaczysz

    dziekuje Wam uś i nano...ale ta koncowka jest jakby zaklejona, oblana na slepo plastikiem, dosc grubym, naciskam i nic..musze poprobowac jeszcze, moze te otworki sa faktycznie bardzo mikro:devil:
    jakby nie poszlo zadzwonie do apteki
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    Dorit, a daj znać jak się w użyciu ten Marimer sprawuje, bo u nas na SR mówili, że nie bardzo się dla niemowlaków nadaje, bo ma bardzo dużą siłę wyrzutu tego sprayu.
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeSep 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Kinga, to prawda. Egzemplarz, który mamy jest dla Emilki dopiero teraz, a i teraz mała doznaje szoku.
    Na początek miałam wode morską w niebieskiej, szklanej butelczce. Miałam mniejszą siłę rażenia :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    _K_i_n_g_a_: nie bardzo się dla niemowlaków nadaje
    hehe to prawda-one wszystkie maja takie ciśnienie.raczej wszystkich firm ;) ja na początek preferuję zwykłą sól fizjologiczną :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    Ja tez mam Marimer, stosowalam go u siebie z reszta i nadal to robie, cisnienie nawet mnie przestrasza :P
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    Jest nowy marimer baby i on ma male ciśnienie i strumien jest jakby rozszewrzony,nie psika w jeden punkt. Mam teraz już druga buteleczke i jest 100razy lepszy niż zwykly marimer. Ten marimer zwykly to az w glowie czuc :wink:. Dla niemowlaka nie polecam.
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    Ja tez wlasnie zakupiłam marimer baby, chyba tu na forum tez reklama smigała
    montenio powiedz nie mialas problemu z otwarciem tego psikacza? nacisnelas od tak leciało z aplikatora?
    czyzbym miala dwie lewe ręce?:cry:( uwazam sie za dosc sprytna technicznie..a tu kiszka....)
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    Dorit,moze być blad w produkcji. Wymien na nowy w aptece.
    Sluchaj,on ma przezroczysta nakreteke? Na jednym boku sa 2 strzałki,tak,mocno to wciśnij,bo musi przerwac się zabezpieczenie. Ja tez miałam problem z wcisnieciem tego,ale trzeba mocno. Na tym dziubku jest dziurka czy jest w calosci ten dziubek? Bo u mnie jest dziurka malenka. Sprawdz,jak nie uda się wciskając mocno na te 2 strzałki to musisz wymienić w aptece,bo widocznie jakiś blad jest.
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeSep 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Miło, że wszedł na rynek marimer baby :) Ten normalny, to miałam wrażenie, że do mózgu od razu pryska :)
    Moja położna środowiskowa mówiła, że słyszała o przypadku zakrztuszenia po pryśnięciu solą pod takim wysokim ciśnieniem- ile w tym prawdy, to nie wiem.
    W każdym bądź razie mnie się sprawdził nosefrida. Sterimar ma mniejsze ciśnienie niz marimer, ale i tak wolę nosefridę.
    Chętnie poczytam, co u Was się sprawdza...:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    Ja śpiworka już nie kupuję. W zimę będę mu zakładała rajstopki, spodnie ciepłe, skarpetki, kombinezon przykrywała kocykiem i w gondoli zakładała tą osłonę na wierzch. To i tak będę + 2 warstwy w stosunku do mojego ubrania. A ubiera się tak jak my + jedną warstwę jak dziecko nie jest chodzące.
    Ja tylko nie mogę nigdzie kupić fajnej czpeczki i szaliczka. Chcę komplet i najlepiej do tego rękawiczki takie bez palców - na całą łapkę. Tylko mi się nie podobają z pomponami, uszami itp. Nie chcę też z poliestru tylko bawełnę. I za groma nie mogę znaleźć na taką małą łepetynkę!!!
    -- ,
  1.  permalink
    dzasti, ja też poszukuję... obszukałam Smyk, Mothercare, net i nie znalazłam. Jak trafisz daj znać! :)
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    Dzasti, a patrzylas w HM? Ja tam kupowałam cieple czapke i rękawiczki,szaliki tez były. I starsczyla na dluugo:)
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    Dżasti może w sklepie coccodrillo ? Jeszcze mają trochę przecenionych z poprzednich kolekcji, no i rozmiarówka jest podana w cm więc nie ma ryzyka, że będzie za duża/za mała :) Ja Miśkowi kupiłam tam cały komplet (czapka, szalik, rękawiczki i kombinezon) :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeSep 24th 2013 zmieniony
     permalink
    OIa: Chętnie poczytam, co u Was się sprawdza...


    Ja pierwsze co kupiłam to disnemar i tak kupuje go do dziś...kiedyś się wyłamałam i kupiłam sterimar baby i nie byłam zadowolona. Gdy sama sobie pryskałamalbo Dominikowi to nam na dłuższą chwilę zatykało nos.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    A ja dziś kupilam wode morska apteo care jest bardzo fajna, a miałam juz naprawde rozne. No i cena 11, 50 :)
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    Co do wody morskiej to ja na początku kupiłam Sterimar, ale lekarz powiedział, że on ma bardzo dużą moc rozpylania i nie powinno się dzieciom do noska wkraplać. Polecił sól fizjologiczną w ampułkach lub Disnemar dla niemowląt albo Tetrisal. One tylko lekko się rozpylają. Teraz ja używam tego Sterimaru i nawet dla mnie jest zbyt mocny wyrzut.
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeSep 24th 2013
     permalink
    montenia: a jednym boku sa 2 strzałki,tak,mocno to wciśnij,bo musi przerwac się zabezpieczenie. Ja tez miałam problem z wcisnieciem tego,ale trzeba mocno.
    Dziekuję :)
    gapa ze mnie, faktycznie hylo zabezpieczenie, juz dziala
    ale strumien faktycznie konkretny na razie na sobie testowalam.
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeSep 25th 2013
     permalink
    Dziewczyny, polecicie dobre, sprawdzone łóżeczko turystyczne? Będzie służyło Jasiowi nie tylko na wyjazdy, ale też na co dzień jak już wyrośnie z kołyski, więc musi być naprawdę solidne.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Mogę polecić łóżeczko turystyczne Hauck. U nas lsuzylo u dwojki dzieci,bylo niezniszczalne. Zaraz jakiegoś linka wrzuce..
    Ja miałam takie,tylko kolor czerwien i kremowy. Sa tez inne haucka,nez tego przewijaka,ale one sa chyba mniejsze i mniej masywne. Ale nie wiem jak z wytrzymaloscia. Bo to co podalam link,to jest bardzo wytrzymale.
    http://www.youtube.com/watch?v=umwIccMy_XY

    Treść doklejona: 25.09.13 20:57
    Tu na allegro.
    http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-hauck-baby-center-i3549160508.html
    •  
      CommentAuthoreliz21
    • CommentTimeSep 25th 2013
     permalink
    montenia a powiedz prosze łatwo i szybko łózeczka tej firmy sie składają i rozkładają?
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 25th 2013
     permalink
    Akurat to co miała,to bardzo szybko się sklada i rozkłada,materac tez składany i ,,okłada,, się nim lozeczko po zlozeniu. Po zlozeniu,siup do torby,wiec nie zajmuje dużo miejsca. Z rozkladaniem tak samo, wszystko trwa chwile.
    •  
      CommentAuthoreliz21
    • CommentTimeSep 25th 2013
     permalink
    Bo pewnie tez bede szukała...i zalezy mi włąsnie na szybkim i prostym składaniu i rozkladaniu:) dzieki bardzo....wrzuciłam aukcje do obserwowanych aby wiedziec jaka firma:)
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeSep 25th 2013
     permalink
    sardynka85: Dżasti może w sklepie coccodrillo ? Jeszcze mają trochę przecenionych z poprzednich kolekcji

    U nas jest taki malutki ten sklepik. Byłam tam 2 tyg temu i nie było nic takiego. Ale patrzę teraz tą stronę internetową, czy można on-line zamówić jakby co.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorEmi_787
    • CommentTimeSep 25th 2013 zmieniony
     permalink
    Kinga - ja zamiast typowego łóżeczka turystycznego zamierzam kupić namiot - łóżeczko turystyczne Deryan Cot. Ma to przyjaciółka, bardzo zachwala. Tylko od razu lepiej kupić większe, bo na dłużej starcza. Jest jeszcze takie samo, ale mniejsze (wersja noworodkowa), niby tańsze, ale nie wystarczy na długo. W jednej i drugiej wersji wkładany od dołu jest materac (samonapełniający się) i dziecku bardzo wygodnie się na tym śpi.
    Synek znajomych miał Coneco Apollo, sporo w nim spał, szalał i już jest do wyrzucenia. Dobre łóżeczko, ale dla tych energiczniejszych dzieci to łatwy łup do zepsucia.
    Mnie w tym namiociku Deryan najbardziej przekonuje malutki rozmiar po złożeniu i, co za tym idzie, mała waga.
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    Te namiociki,to dziecko spi na podłodze na materacyku? Jak dla mnie by odpadl,bo za mala izolacja od ziemi.
    Nie ma co porownywac lozeczka coneco do tego haucka. U mnie przezyl 2 dzieci, emergicznych, skaczących w nim na okraglo. dodatkow mogę napisac, ze ja sama wchodziłam do niego ( tzn,kladlam się na tym dolnym poziomie jak już był materac, aby nakarmić dziecko :wink:). I dla mnie mega wytrzymale, bo nie waze 30 kilo :wink:
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    Emi ale ten namiocik to chyba na jakieś wyjazdy kupujesz?? a Kinga szuka łóżeczka turystycznego na co dzień, tak niektórzy robią, jak się położy na dno normalny materacyk to niczym nie ustępuje szczebelkowemu.
    mnie by było duszno w takim namiocie, przecież tam nie ma cyrkulacji powietrza, a co masz na myśli pisząc samonapełniający się materac, chyba nie dmuchany, bo one nie są zdrowe dla dziecka, każdy kto spał kiedykolwiek na łóżku wodnym lub materacu dmuchanym wie, że są niewygodne
    --
    •  
      CommentAuthorEmi_787
    • CommentTimeSep 26th 2013 zmieniony
     permalink
    Nooo, taka jest idea namiocika, że stoi na podłodze ;) Brak izolacji? Bzdura. Przecież namiocik będzie stał w temperaturze pokojowej, a nie na skałkach :/ Od strony zewnętrznej wkłada się przecież materacyk.
    Polecam filmik.
    Namiocik jak najbardziej kupię tylko na wyjazdy. Na codzień będę polegać na zwykłym łóżeczku szczebelkowym + materacyk Lifenest.
    kachaw - Co to za argument o duszności i braku cyrkulacji powietrza? Otworzyłaś link do strony, który podałam w poprzednim poście? Doskonale tam widać, że z przodu i z tyłu namiotu są siateczki + miejsce, gdzie dziecko wchodzi / wkłada się do namiocika można zostawić otwarte (dzieci starsze) lub zasunąć i zostawić tylko warstwę siateczki (dzieci młodsze). Gdzie w tym wypadku można mówić o braku cyrkulacji powietrza i duszności, skoro powietrze przechodzi z trzech stron?
    Na filmiku też widać jak wygląda materacyk - jest zrobiony z dość grubych materiałów, powietrze samo tam wpada, nic nie trzeba dmuchać. Do łóżka wodnego to temu daleko.
    I proszę - jak już dyskutujesz to posługuj się solidnymi argumentami, a nie wyssanymi z palcami obawami.
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    Emi wierz mi ja mam namiocik pól otwarty na plażę, basen więc tylko z jednej strony jest zabudowany a z przodu mega wielka dziura i w nim jest gorąco bo sam materiał namiotowy nie przepuszcza powietrza. piszesz że wypowiadam się na dany temat nie wiedząc nic o tym, rozumiem że ty spałaś całą noc w tym namiociku w domu np w lecie i nie było ci gorąco, wypróbowałaś go na sobie ??

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 26.09.13 12:32</span>
    ps taki cienki materacyk to jak dla mnie porażka, na wyjazd na wakacje ok, ale na co dzień nigdy w życiu
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    Zdecydowanie popieram obawy kachaw, pomimo Twoich Emi argumentów. Siateczki siateczkami, jakieś powietrze na pewno przepuszczają, ale NA PEWNO nie jest to swobodny przepływ powietrza jak w normalnym łóżeczku. Gadżet fajny na jakieś wakacje czy ogródek, ale w życiu bym nie kupiła tego jako łóżeczko na co dzień.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    Emi,chyba nigdy nie uzywalas tego typu lozeczka,co? Na takim mikro cienkim materacyku ma być dziecku wygodnie? Co do cyrkulacji powietrza,to proponuje wejść do tego lozeczka latem :wink:. Zobaczysz jak te siateczki dzialaja:wink:. Ja miałam tego haucka i on miał cala gore odkryta,a latem było w nim bardzo cieplo (wiem tylko dlatego,ze wchodziłam z dzieckiem latem do lozeczka :wink:)
    •  
      CommentAuthorEmi_787
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    kachaw - Nie twierdzę, że nic nie wiesz w temacie, ale przez twój poprzedni post nie przemawiały żadne konkretne argumenty, tylko obawy. A to spora różnica.
    I bez sensu jest dla mnie dyskutowanie o tym, że w namiociku firmy X jest ci duszno, mimo tego że jest podobny do Deryan'a. To tak jakbyś próbowała mnie przekonać, że właściwości terenowe Nissana Patrola są takie same jak Land Rovera Discovery. Model modelowi nierówny, każdy ma swoje wady i zalety, ale skoro nie masz doświadczenia z Deryanem to twoja opinia nie jest dla mnie wiążąca. Zwłaszcza, że nie podałaś nawet nazwy firmy namiocika, którego używasz, zdjęcia, modelu, nic. Konkretów brak, więc jak tu rzeczowo rozmawiać?
    Nie spałam pod Deryanem, bo to jest namiocik dzie-cię-cy i jak masz powyżej 1,20 cm nie sposób do niego wejść, a co dopiero spać. Ale mam dla ciebie argument nie do zbicia z życia wzięty - wyobraź sobie nie jedno, a dwoje dzieci śpiących w jednym namiociku na wakacjach w sierpniu, gdy temperatura w ciągu dnia oscylowała w okolicach 30'C, a w nocy ok. 20'C.
    I jedno, i drugie żyje, nikt się nie udusił z powodu rzekomego "braku cyrkulacji powietrza". I to codziennie, przez 3 tygodnie.
    Elyanna - zgoda, ale nie uważasz, że jest różnica między swobodnym przepływem powietrza, a brakiem cyrkulacji, który zarzuca kachaw? Zwłaszcza, że mam wybór, czy zostawić wejście otwarte, czy zasłonięte siateczką.
    NIE twierdzę, że namiocik świetnie zastąpi łóżeczko szczebelkowe i jego właściwości, ale jeśli mam wybór między ciężkim i miejscożernym łóżeczkiem turystycznym, a małym i lekkim namiocikiem sprawdzonych przez osobę mi bliska i zaufaną, to zdecydowanie wybiorę to drugie. A co Wy wybierzecie to już Wasza sprawa, żeby było jasne - namiocik to dla mnie rozwiązanie tymczasowe na wyjazd 2-3 tygodniowy.
    montenia - miałam w codziennym kontakcie przez jakieś pół roku do czynienia z typowym łóżeczkiem turystycznym Conneco Apollo. Było dla mnie za ciężkie, trudno się składało, w samochodzie zajmowało bardzo dużo miejsca i trwałość pozostawiała sobie wiele do życzenia.
    Jak nakrywacie dzieci na wózkach moskitierą też macie wątpliwości, czy im nie jest zbyt duszno?
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    Nikt nie pisze,ze dziecko się udusi,ale ze jest tam po prostu goraco i duszno. Ja miałam do czynienia z lozeczkiem turysycznym przez 5 lat i nawet w nim lezalam wielokrotnie(przy otwarty wejściu oczywiście) i wiem jak potrafi być cieplo w takim lozeczku, a co dopiero w namiociku, oslonietym ze wszystkich stron.
    My tu rozmawiamy o lozeczku turystycznym używanym na codzien,a nie na wyjazd konkretnie. Nikt nie broni Tobie tego kupować i każdy ma prawo do wyrazania opinii,także tych negatywnych.
    Bardzo zaciekle bronisz tego lozeczka, jakbys miała z tego jakiś interes :cool::wink:
    •  
      CommentAuthorMedea24
    • CommentTimeSep 26th 2013 zmieniony
     permalink
    Mam namiot DERYAN i przejechałam z nim pół Europy... z dwójką dzieci w nawet 44 stopniowym upale....
    Materac jest świetny! po nadmuchaniu staję na nim ja (60kg) i moje stopy NIE dotykają ziemi :)
    Spały i śpią w nim moje (teraz) 2 i 3 letnie dzieci :) pełna wygoda i dużo miejsca :)
    Rozkładałam go na piasku... na kamykach.. a nawet na skałach ;) żadnych siniaków nie było a i dzieci nie poduszone jak tutaj niektóre dziewczyny sugerują ;)
    Siatka jest z 4 STRON... strony można oczywiście zasłonić/zamknąć...
    To namiot dla podróżników... takich jak ja i Emi_787 a nie dla mam które siedzą non stop w domu i nosa nie wychylają poza 4 ściany!
    Rozkłada się w 3 sekundy... meterac SAM się pompuje w 5 minut... składa się go w 10 sekund...

    Emi_787 - to tak jak z chustą VS nosidło Tula... mój 2 latek i 3 latka robiły w górach dziennie 15 km! raz w nosidle... raz na nóżkach. I co chwilę było: siusiu, kupka, jeść, usiąść, zejść - trzeba było szybko reagować... szybko wyciągnąć maluchy... na trasie ok 40-50 razy! Miałam chustę i szlag by mnie i męża trafił gdybyśmy mieli wiązać się co chwilę... a Tula? Klik i w drogę!
    Przetestowałam Hoppediz i Tule - mogę więc OCENIAĆ! i ewentualnie ODRADZAĆ/DORADZAĆ...

    ...I to tak jak z monitorem oddechu SNUZA... mam syna... dzięki niemu... dzięki alarmowi... mojej szybkiej reakcji... i ludziom z karetki...

    Jeszcze raz podkreślę - nie masz, nie znasz, nie używałaś - nie wymądrzaj się
    Dlatego nie wchodzę na forum... milion specjalistek... opierających się na domysłach i zasłyszanym gdzieś... kiedyś... opiniom...

    A teraz... bo to domena 50% z Was - wylejcie na mnie JAD :)
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    Medea,to podróżuj dalej :wink: I kto tu ma jad haha
    •  
      CommentAuthorEmi_787
    • CommentTimeSep 26th 2013 zmieniony
     permalink
    montenia: Bardzo zaciekle bronisz tego lozeczka, jakbys miała z tego jakiś interes :cool::wink:

    Oooo, no tak, zaraz się dowiem że pewno pracuję jako przedstawicielka handlowa Deryan i całymi dniami na forach dzieciowych propaguję te produkty ;] A jaki ty masz interes, żeby tak zachwalać Hauck? :devil:
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    żaden :bigsmile:. Bylam uzytkowniczka i nie wyrazalam opinii i nim nie majac go w domu, tak jak zachwalasz te ,,lozeczko,, namiocik:wink:
    •  
      CommentAuthorEmi_787
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    Widzisz, taki urok tego wątku, że czasami trzeba podać nazwę firmy lub link do konkretnego sprzedawcy allegro (przypomnij sobie ile dziewczyn kupiło kocyk, który podlinkowała kachaw - i co w związku z powyższym mam się doszukiwać teorii spiskowych, że miała w tym jakiś interes?).
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    Nie,poprostu Ty zachwalasz cos czego nie masz, a to jest roznica.
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 26th 2013
     permalink
    Dziewczyny ale przecież każdy ma prawo napisać swoje zdanie, ale bez pisania że ktoś pisze bzdury czy coś,
    Jak ktoś napisze opinię przeciwną to zaraz odbieracie to jak atak, Emi moim celem nie było atakowanie cię.
    Co do kocyka super porównanie, bo weszła chyba elfika i napisała co wy się jaracie tym kocykiem, nie ma czym, miała prawo, nikt jej nie zaatakował, bo tak naprawdę miał prawo jej się nie podobać, ja nie lubię lizodupstwa tylko wymianę poglądów tego tu oczekuję.
    Jeżeli ktoś jest mega aktywny na wyjazdach, sam często jeździ pod namiot, non stop gdzieś wyjeżdża to taki namiot jest jak znalazł, ale moim zdaniem nie na co dzień, zwłaszcza dla noworodka, który śpi wiele godz na dzień więc spędziłby w tym namiociku bardzo wiele czasu.
    A tego lata było mega gorąco, możę to był wyjątek, ale wszyscy zdychaliśmy i w takim namiociku byłoby jeszcze goręcej, u nas przez pól nocy chodził wentylator bo nie było czym oddychać.
    A argument że jak nie używałam jakiejś konkretnej firmy to nie powinnam się wypowiadać też Emi moim zdaniem nie jest trafiony, bo wiem że nie lubię wózków bez amortyzacji, używałam jednej firmy ale piszę ogólnie o nich i taką opinię wyraziłam na odpowiednim wątku.
    Kończę ten temat, bo nie ma co szaleć, nikt nikogo nie namawia do zmiany zdania tylko wyrażą swój pogląd :peace:

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 26.09.13 15:26</span>
    ps Elfiko wywołałam cię do tablicy, jak pisałam posta ty się pojawiłaś :bigsmile:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.