Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeSep 28th 2013
     permalink
    ło rety mnie tez cena powalila...troche przesada dla mnie, ale wszystko zalezy od mozliwosci finansowych.:)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 28th 2013
     permalink
    BrunetkaElagance - ja slyszalam sporo negatywnych opinii o Bloomie, ze plastik kiepski i szybko zolcieje. Kiedys sprawdzalam na ebayu czy te na sprzedaz rzeczywiscie takie pozolkle sa. I okazalo sie, ze tak. Za taka cene to powinni sie bardziej postarac i zrobic je z lepszych materialow.
    --
    •  
      CommentAuthorLusia29
    • CommentTimeSep 28th 2013
     permalink
    Brunetka, jak możesz sobie pozwolić na Bloom-a to kupuj! Jest piękne i moim zdaniem bardzo praktyczne! odchyla się do tyłu, można położyć nawet niemowlaka, obrotowe ...
    Poza tym to też ważne, żeby pasowało do wnętrza jak jest eleganckie... Gdyby było mnie stać na pewno bym sobie sprawiła! :)) może poszukaj używanego w idealnym stanie, potem sprzedasz za tą samą cenę...
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 28th 2013
     permalink
    Lusia29: Gdyby było mnie stać na pewno bym sobie sprawiła! :)) może poszukaj używanego w idealnym stanie, potem sprzedasz za tą samą cenę...


    Ja szukalam uzwanego z ciekawosci i wszystkie byly pożółkłe. Nie wiem co jest w tym krzeselku, ze ludzie sa w stanie tyle za nie zaplacic. Wyglad rozumiem, ale te materialy, ktore powinny zachowac biel przy tej cenie moim zdaniem to przesada ze strony producenta ;)

    Poza tym jest sporo krzeselek, ktore mozna rozlozyc i dziecko sobie lezy :)
    --
    •  
      CommentAuthorLusia29
    • CommentTimeSep 29th 2013
     permalink
    Nie wiedziałam , że tak z plastikami się dzieje... to niedopuszczalne za taka cene... oglądałam tylko nowe. Wiem wiem że dużo innych sie rozkłada, ale jeżeli komus zależy na designie to jest warte uwagi , ale ze zolkna plastiki to nie kupie nigdy nawet jak będzie mnie stać.
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeSep 29th 2013
     permalink
    Ja trochę z innej beczki odnośnie tantum rosa czy octenisept na krocze. Dziewczyny to tylko strata kasy. Ja kupiłam i jedno i drugie. Dodam, że byłam nacinana a dodatkowo popękałam po sam odbyt więc jestem pozszywana och i ach. Zaczęłam stosowac octenisept i zaczęło mnie tam szczypać i się babrać. Koleżanka, która leżała ze mną na sali powiedziała, żebym niczego nie stosowała tylko przemywac letnią woda i wietrzyć krocze. Nie oszczędzać się - siadać na dupie. Na początku bolało ale bardzo szybko doszłam do siebie. Po ok tyg. nic mnie nie bolało. Normalnie siadałam na tyłku. MAM nadzieję, że komuś pomogę tym wpisem :wink:
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeSep 29th 2013
     permalink
    Salinos, a ja się nie zgodzę, bo mi Tantum Rosa pomogła baaaardzo. Od razu czuło się ulgę i przestawała rana swędzieć. Ja psikałam po każdej wizycie, w toalecie, po umyciu, ze spryskiwacza na kwiaty :)
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeSep 29th 2013
     permalink
    Mi też Tantum Rosa pomogło na krocze.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 29th 2013
     permalink
    Ja byłam pozszywana, ale jeden szewek poszedł i zrobiła się dziurka w szyciu, bolało jak pieron, wtedy nie słyszałam nic o octanisepcie, o tamtum nie wiedziałam że może pomóc, na ból i opuchliznę stosowałam żel chłodzący altacet i on przynosił mega ulgę, dawano mi go na gazę w szpitalu i kazano przykładać, tak naprawdę dopiero jak lekarz przepisał maść na receptę to w ciągu dwóch dni ranka się zasklepiła i zagoiła, a tak myślałam że umrę z bólu.
    Już zakupiłam w rossmanie buteleczkę z atomizerem na tamtum rosa.
    Opinie są różne, jedne położne mówiły że dobrze się podmywać szarym mydłem inne że nie bo ściąga i dodatkowo wzmacnia ból i tylko płynem delikatnym do hig intymnej, ja mam teraz marsylskie, zobaczymy jak będzie działało. Wiecie co szpital i osoba to inne doświadczenia.
    Ale dobrze salinos że piszesz
    --
    •  
      CommentAuthorEmi_787
    • CommentTimeSep 29th 2013
     permalink
    Dziewczyny, pozwolę sobie wrócić do tematu krzesełka IKEA Antilop, bo sama o pewnym fakcie nie wiedziałam.
    Swojego czasu Ikea wzywała do wymiany pasów, bo poprzednie okazały się felerne i zdarzyło się, że kilkoro maluchów z krzesełek wypadło. Może niektóre z Was mają te krzesełka po poprzednim dziecku lub otrzymaliście od kogoś, warto sprawdzić numery dostawcy i produkcji, czy pasy nie nadają się do wymiany.
    Ikea wycofuje krzesełka - filmik
    •  
      CommentAuthorsalinos
    • CommentTimeSep 29th 2013
     permalink
    kachaw: Opinie są różne, jedne położne mówiły że dobrze się podmywać szarym mydłem inne że nie bo ściąga i dodatkowo wzmacnia ból


    U mnie to się potwierdziło. Podmywałam się początkowo szarym mydłem i bardziej bolało.
    Czyli co osoba to inna opinia. Napiszcie jak długo dochodziłyście do siebie przy tantum rosa. Bo mi się wydaje, że dosyć szybko (po tygodniu) doszłam do siebie bez żadnych leków, psikaczy i takich tam ;p
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeSep 29th 2013
     permalink
    Dziewczyny co sądzicie o czymś takim zamiast kołderki dla noworodka? Moje pierwsze dziecko było "letnie", więc spał pod kocykiem albo pieluszką. Teraz szykuje mi się typ "zimowy" i zastanawiam się czy nie lepiej cos takiego do spania w domu.
    --
    •  
      CommentAuthorElyanna
    • CommentTimeSep 29th 2013
     permalink
    Hanny: Dziewczyny co sądzicie o czymś takim zamiast kołderki dla noworodka? Moje pierwsze dziecko było "letnie", więc spał pod kocykiem albo pieluszką. Teraz szykuje mi się typ "zimowy" i zastanawiam się czy nie lepiej cos takiego do spania w domu.


    hmm... ciekawie wyglada, ale nie wiem czy nie lepszy zwykly spiworek, taki mniejszy.
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeSep 29th 2013
     permalink
    Hanny ja bym się bała, że dziecko wsunie się główką pod kołderkę

    My używaliśmy najpierw rożka do spania, później zwykłego śpiworka i ew na to cieńkiego kocyka, żeby przykryć rączki
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeSep 29th 2013
     permalink
    No własnie też tak pomyślałam sobie, że może to nawet bardziej niebezpieczne od kołderki, bo jak się dziecko zsunie to jest kompletnie zakryte...eh chyba będę go przykrywać swoją kołderką po prostu, bo i tak pewnie będzie ze mną spał;) Śpiworki to mam tylko takie cieniutkie, bawełniane...Kurka, muszę się wziąć za tą wyprawkę. Chociaż przejrzeć co mam;)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeSep 29th 2013
     permalink
    My uzywalismy kocyka na pocztaku do spania. Mielismy spiworki gro bag, ale nigdy ich nie uzylismy. Jak Karolek byl maly to nie myslalam o tym, by go wkladac. A pozniej zasypial przy karmieniu i tak sie zlzozylo, ze nie wkladalam go. Zaluje, bo ponoc super sprawa. Jak kiedys zdecydujemy sie na 2 dziecko to juz pewnie inaczej do tego bede podchodzic. Teraz spiworki wysylam siostrze, bo wlasnie sie okazalo, ze jest w ciazy ( 2 dziecko bedzie miala :)).
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 29th 2013
     permalink
    My tez spiwoerki uzywalismy przy obu corkach :wink:.
    Hann, jak bys chciała to mam na sprzeaz i na 0-6 i na 6-12 w neutralnym kolorze :wink:
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeSep 29th 2013
     permalink
    montenia dzięki, ja tych śpiworków też mam kilka, ale chyba własnie takie cieniutkie same, a grubsze jakieś masz? Takie malutkie. Na początki, bo z tego co pamiętam to ok 6 mcy już Kuba wolał spać pod kołderką, a właściwie na niej;P ale jak drugi będzie w tym wieku to będzie lato, więc luz;)
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 29th 2013
     permalink
    Hanny, mam ten grow bag, od wewnatrz z frotty,wiec taki cieplejszy. Jutro sprawdze na metce ile tog ma. Ten 6-12 to jest tez taki grubszy,z wypelnieniem,ale tez musze sprawdzic na metce(a dzieci mi spai teraz i nie chce halasowac szukajac w szafie po ciemku :wink:)
    Ja podeslalabys maila,to podesle fotki,jaka grubosc i wymiary,jesli chcesz.
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeSep 29th 2013
     permalink
    Hanny fajne cieple spiworki ma ikea:-) super jest tez welurowy z wypelnieniem w smyku marki fisher price
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeSep 30th 2013
     permalink
    Milka urodziła się w marcu i cały marzec i kwiecień było zimno i śnieżnie spała w rożku bo miała mega moro i ją wybudzało jak było jej za chłodno to jeszcze przykrywałam kocykiem.... potem przyszedł zwykły śpiworek ale jak zaczęła się przekręcać to nie było sensu go używać bo się plątała i była zła....
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 30th 2013
     permalink
    U nas też nie sprawdził się śpiworek, mam z feretti. Najpierw spała w beciku, potem tymże becikiem przykrywałam ją delikatnie jak kołderką , nie było obawy że się nakryje, udusi, bo ten becik jest lekki i delikatny. Teraz też tak zamierzam robić.
    Ale śpiworek mam nadal może syn będzie innym egzemplarzem lubiącym śpiworek młoda się wkurzała
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeSep 30th 2013 zmieniony
     permalink
    Wracając do octeniseptu, tantum rosa i pociętego krocza. Położna środowiskowa po narodzinach Pawła doradzała mi zamoczyc gazik w altacecie (miałam do rozpuszczenia) i rivanolu. Z tego zrobić kompres na krocze. Przynosiło odczuwalną ulgę.
    Salinos dzięki za info o octenisepcie. U nas pępek zaczął się babrać właśnie po jego użyciu. Odstawiłam i przeszłam na spirytus. Przy opędzlowaniu spirytusem odpadł po dobie.Octenisept jest pomocny przy drobnych zadrapaniach, potłuczonych kolanach :wink: Świetnie nam się sprawdza przy obrażeniach odniesionych w dziecięcych zabawach :wink:
    --
  1.  permalink
    To może jakiś inny kolor - no mi pasuje biały czarny albo fiolet. Bo mam w kuchni fioletowe meble na wysoki połysk. białe blaty , czarny sprzet i jadalnia tez fioletowo biało czarna..
    No nie wiem jak ma biały być zółty to mnie zastanawia.... Ale fiolet moze byłby gdzieś...
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeSep 30th 2013 zmieniony
     permalink
    ja chwalę sobie duet tantum rosa + nadmanganian potasu, miałam 2 nacięcia, sporo szwów no i urodziłam w upał, miałam straszna schize że, zacznie mi się cos babrać, myłam się kilka razy dziennie - raz tym raz tym, do tego wietrzenie krocza i po tygodniu połozna chwalila, że ładnie się goję, polecam zainwestować w tantum rosa, ale ja nie zużywałam całej zaszetki na raz, tylko 1/3 rozpuszczałam w malej miseczce i przemywałam się płatkami kosmetycznymi, przepraszma za szczegóły, ale może komus się to przyda:smile:
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeSep 30th 2013
     permalink
    Dziewczyny jaką karuzelkę polecacie? Odkąd kupowałam dla Gosi pojawiły się jakieś nowe modele i nie wiem, co wybrać dla mojej chrześnicy.
    Czy warto kupić taką z projektorem? Czy to się sprawdza, daje fajne efekty? A może lepiej postawić na jakąś z melodiami stereo? Ja jestem fanką tiny love :cool:, no ale widzę, że projektor mają te z fisher price'a, są też jakieś smoby, arti? Nie wiem, co wybrać... Pomóżcie!
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeSep 30th 2013
     permalink
    Jeśli chodzi o gojenie krocza po cięciu to ja nie stosowałam NIC! W szpitalu położne kazały się podmywać ciepłą wodą po każdym skorzystaniu z toalety i wietrzyć krocze, po 5 dniach miałam zdjęte szwy. Wszystko pięknie się goiło. Do pępka stosowaliśmy Asept, polski odpowiednik Octeniseptu, kikut odpadł w 7 dobie. Także chyba kwestia co jak się goi nie jest ściśle uzależniona od tego jaki specyfik stosujemy :wink:
    -- ;
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeSep 30th 2013
     permalink
    babelkasku specyfiki mogę bardzo pomóc w gojeniu i odkażaniu ran, to że Tobie sama woda pomogła to się ciesz, gdybys urodziła 35 stopniowe upały i miała kilkanaście szwów, mogłoby już nie pójść tak gladko
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeSep 30th 2013
     permalink
    Ja moje ibie blizny myłam tylko woda z mydelm szarym. Niczym nie psikalam.
    Satrszej corce pepek odpadl po 7 dniach ,tylko był woda przemywany i suszony. Mlodszej odpadl po 2 tygodniach, a uzywalismy octaniseptu...
    Ja octanisept stosuje dla dzieci na ranki.
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 30th 2013 zmieniony
     permalink
    madzinka Tiny Love mają z projektorem o taką
    chyba Akirka taką ma...

    natomiast ja właśnie jakiś tydzień temu kupowałam TAKĄ

    I szczerze mogę polecić, a sama dumałam nad tą z projektorem, ale.... tutaj wydaje mi się zależy od dziecka...
    ja na wieczór nie włączę mojej projektora , bo to by ją rozbawiło, a dziecko ma wieczorem spać a akurat Ninka potrzebuje do tego ciszy i ululania
    głównie korzystamy z muzyczki a tutaj jest sporo melodyjek i karuzelka jest na żywo prześliczna kolorystycznie...
    małej czasem włączam rano oraz w ciągu dnia jak ją na chwilę wrzucam do łóżeczka, a w ciągu dnia to na projektorze raczej niewiele by widziała
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeSep 30th 2013 zmieniony
     permalink
    madzinka83: Dziewczyny jaką karuzelkę polecacie? Odkąd kupowałam dla Gosi pojawiły się jakieś nowe modele i nie wiem, co wybrać dla mojej chrześnicy.
    Czy warto kupić taką z projektorem? Czy to się sprawdza, daje fajne efekty?


    Madzinka ja polecam Karuzelkę Magiczną Tiny Love
    Marcelina ją uwielbia, melodie są delikatne i naprawdę miłe dla ucha. Jest estetycznie wykonana i po prostu ładna:) No i ona jest fajna dlatego, że może posłużyć dłużej, bo jak dziecko jest starsze, to zdejmuje się klosz i projekcja jest na suficie (teraz mamy projekcję na kloszu i jak jest ciemno, to M wpatruje się jak zaczarowana), a później może posłużyć jako lampka nocna.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeSep 30th 2013
     permalink
    my psikaliśmy pępek octeniseptem, odpadł w 6 dobie, nic się nie paprało, psikałam prawie przy każdym przewijaniu
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeSep 30th 2013
     permalink
    Heh, Eveke pisałyśmy w tym samym momencie :)
    U nas też karuzelka służy raczej do zabawy niż do usypiania, jak muszę włożyć w ciągu dnia M do łóżeczka.
    Przy tym projektorze na pewno by nie usnęła, zresztą ona w ogóle nie usypia w łóżeczku ;)
    --
    •  
      CommentAuthormadzinka83
    • CommentTimeSep 30th 2013
     permalink
    Super dziewczyny, dzięki, właśnie te dwa modele najbardziej przypadły mi do gustu. Jakoś wolę tiny love od fishera, ładniejsze po prostu są, kolory żywsze. My mamy używkę, taki prosty model, a fajnie się sprawdził.
    Akirko a jak to jest z tym projektorem? Fajnie to widać? I te gwiazdeczki na suficie dają fajny efekt? Bo kiedyś czytałam (a propos tych z fisher price'a), że nie do końca te wzorki są widoczne.
    I jeszcze Eveke do Ciebie pytanko, bo przeczytałam, że ta karuzelka Twoja ma dźwięki stereo, naprawdę to tak fajnie słychać? Bo moja stara to trochę rzępoliła ;).
    -- [url=http://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeSep 30th 2013 zmieniony
     permalink
    madzinka tak dźwięki są bardzo wyraźne i czyste, melodyjki fajne i takie do zabawy i do snu i odgłosy natury i nawet jest wodospad i bicie serca!
    ale absolutnie nie rzępoli, bardzo miłe dla ucha , nawet ja lubię :wink:

    osobiście też jestem fanką Tiny Love :bigsmile:

    Treść doklejona: 30.09.13 22:29
    i jeszcze... w tej mojej karuzelce fajny wydaje się ten efekt 3d... zwierzątka przybliżają się do dziecka i oddalają
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    Madzinka gwiazdki akurat fajnie widać, co do projekcji tych obrazków na suficie, to nie wiem, bo jeszcze nie próbowałam, ale chyba też źle nie jest, bo na tym kloszu fajnie je widać.
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    Dziewczyny, a co odpowiadacie jak rodzina i znajomi zaczynają podpytywać, co kupić dziecku Waszemu jak się narodzi?
    Kurdę, mnie dziś zastrzeliła tym pytaniem przyjaciółka i ja nie wiedziałam, co powiedzieć :)
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    Mając w pamięci Twoją szafę dla małej, nie dziwię się :tooth:
    Dla córki mielismy naprawdę wszystko. Poprosiliśmy o pampersy :wink: Mieliśmy potem spory zapas.
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    :shamed::shamed: No własnie ja też wiem, że mam za dużo wszystkiego :)
    Pampersy!
    Oooo tak! To jest strzał w dyszkę, przecież to zawsze się przyda :)
    Pomyślałam jeszcze, żeby świnkę skarbonkę kupić i postawić w pokoiku Małej. Ewentualnie mogliby wrzucać pieniążki, zamiast kupować cos, co już mamy. Ale to tak głupio mi mówić, że nic nie kupujcie, jak coś to dajcie kasę :confused: To nawet tak nie wypada, nie?
    --
    •  
      CommentAuthorLusia29
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    My też prosiliśmy o pieluchy, zawsze się przydadzą! woleliśmy niż dwudziesty gryzak...
    Z najbliższymi przyjaciółmi kupiliśmy sobie w porozumieniu droższe prezenty, my -im łóżeczko, a oni- nam, leżaczek Fisher Price. Powiedzieliśmy sobie wprost czego potrzebujemy.
    Niestety prezenty ''niespodzianki" okazały się w większości niewypałem... Miałam coś upatrzonego a dostawałam coś co mi się nie podobało, albo było bezużyteczne... Osoby bezdzietne, lub mające dzieci już dorosłe kupują niestety co im w ręce wpadnie, nie przywiązują do tego wagi jak my walnięte młode mamusie:cool:

    Teraz jak są urodziny, święta i widzę kolejnego pluszaka to załamuje ręce... nie mam co z nimi robić, a schować nie mogę bo nie wypada... Dziecko oczywiście kompletnie się tym nie bawi... Pluszaki są na pierwszych półkach w sklepach:cool:
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    Lusia, to w sumie dobrze, że przyjaciółka zadzwoniła i się sama zapytała, co potrzebujemy ;)
    Ja zawsze dzwonię też czy to do bratowej czy do kuzynki, koleżanki czy przyjaciółki i pytam, w którą stronę mam ukierunkować swoje myśli rozważając zakup powiedzmy prezentu pod choinkę.
    A teraz jak jestem po tej drugiej stronie, to nie wiem co odpowiadać.
    Ale pomysł z pampersami jest super i tak będę mówić :)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    My też kiedyś jak narodziła się Ninka powiedzieliśmy że pampersy, dostaliśmy najtańsze z biedronki bo oni tam robią zakupy, nie, nie to nawet nie były dada tylko jakieś takie tandetne z ceratą. Używaliśmy ale na zmianę z tymi dobrymi, bo szkoda było wyrzucić, ale nawet nie przyszło nam do głowy, że można coś takiego kupić.
    Teraz też się pytają co kupić, ale mam problem bo mam już prawie wszystko, a jak bym coś chciała to jest to coś drogiego np ochraniacz pasujący do mojego kocyka z minky, ale nie powiem tego, bo to kosztuje ponad 100zł a może ktoś chce przeznaczyć np 50zł.
    Ale tak to jest w sobotę przyjechała teściowa z kombinezonem, mam trzy w szafie, jeden po Nince jesienny i dwa zimowe pożyczone od kuzynki, po kiego grzyba mi 4, ale nawet nie zapytała, tylko przywiozła
    :confused:
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    OneKiss: :shamed::shamed: No własnie ja też wiem, że mam za dużo wszystkiego :)

    W każdym razie ja zazdroszczę :devil::bigsmile:
    kachaw: dostaliśmy najtańsze z biedronki bo oni tam robią zakupy,

    U nas nikt by się nie ośmielił. Nawet gdybyśmy używali na co dzień dady, dostalibyśmy coś "markowego" :cool:

    Treść doklejona: 01.10.13 19:25
    kachaw: po kiego grzyba mi 4, ale nawet nie zapytała, tylko przywiozła

    Ale ten nowy na pewno. Będziesz miała na wyjazdy do teściowej :devil::devil::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    My też od jednej osoby z rodziny dostaliśmy dady:shamed: a jak rok później urodził się "jej" synek to poprosiła o leżaczek bujaczek fisher price po Kubie:wink: Dobrze, że już w ciąży byłam to powiedziałam wprost, że chciałabym nie musieć kupować drugiego dla Młodszego. Bo "ta" osoba to taki typ, co tylko ciągle wszystko pożycza i słuch po tym ginie, albo zniszczone oddaje, ale żeby samemu coś od siebie...to ewentualnie dady
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    Kasiu ja też prosiłam o pampersy mówiłam od razu że chce pampersa II z jedynek wyrosła po miesiącu.... a i tak nietrafionych prezentów było kupę np. bodziak chyba 62 z kapturem.... nie była w nim nigdzie
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    Ale wiecie teraz się nikt nie pyta ostatnio, a ja muszę zrobić ostatnią turę wyprawki, dziś przyszła wypłata, bo potem przecież nie będę latała za aspiratorem do nosa czy innymi duperelami

    Treść doklejona: 01.10.13 19:35
    Ja też mówiłam że pampersy, ale nie mówiłam że firmy pampers, bo równie dobrze sprawdzały się huggisy i bella, moja nie miała uczulenia, nic nie przeciekało, może nie wiedzieli że to będzie taki szit, no nie wiem
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    może ale wiesz ja np. wstydziła bym się na prezent kupując jedną paczkę kupić nie oryginalne inaczej jak bym musiała kupić 10 paczek to zapytała bym się jakiej firmy licząc na to że wybiorą tańsze ale jedna paczka 30-40zł to bez przesady....
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    kasiakuzniki: ja też prosiłam o pampersy mówiłam od razu że chce pampersa II

    Ja jeszcze w ciąży wszystkim sugerowałam że Pampersy są najlepszym prezentem i że najlepiej brać większe :wink:
    I później chyba nie było osoby która nam Pampersów nie przyniosła :bigsmile: Dostaliśmy dwójki i trójki także dłuuuugo pieluch nie kupowałam :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    Ja bym powiedziała, żeby raczej ciuszków nie kupować, bo wszystko mam i że jak już to pieluszki. Co do marki, to sami używamy Dady, bo są po prostu dobre, ale na prezent jakoś głupio by mi było je dać.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 1st 2013
     permalink
    Akirko ale ja nie mam nic przeciwko dadzie, akurat wolę pampersa bo są bardziej miękkie ale też używaliśmy babydream i było okey to był jakiś tandetny najtańszy szit
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.