Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Potwierdzam że jeden rożek to zdecydowanie za mało.
    Ja tez mam dwa śpiworki ale sie niewypowiem narazie bo mała jest tak maleńka żę narazie w nich nie śpi bo by sie zgubiła ;)

    Dołączam sie do pytania o lampkę nocną. Też szukam takiej żeby mogła świecić cały czas w nocy przy lóżeczku a jednocześnie nie przeszkadzać w spaniu.
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Ja może coś zwykłego też chetnie bym kupiła,bo sie później wykorzysta.ale muszę wiedziec co kupić by światło było na prawdę przycmione
    albo jakąś maskotkę ze światełkiem ledowym i pozytywką...sama nie wiem
    liczę że mamuśki coś polecą

    Treść doklejona: 20.10.13 13:37
    Sony jak Wam się układa w domu?
    sory za OT ale nie mam sił gonić Sony po wątkach :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    No ja właśnie oglądam lampki na allegro ale jak sie nie zobaczy na zywo jak naprawde świeci i jakie jest natężenie światła. Wolałabym taką przy której spokojnie moge zmienić pieluchę, nakarmić małą i widzieć co robię ;)

    UŚ narazie mamy spokojnie. Malutka je, śpi i czasem szczeli śmierdzącą kupkę ;) Jak mi mówiły mamy wcześniaków, podobno dają w kość dopiero w terminie planowanego porodu więc mam jeszcze 3 tygodnie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Sony (ja też przepraszam za OT), ale jak widzę Ciebie to mi się cieplej na serduchu robi ;) I jak piszesz o sobie i o Kalince, to ja mogłabym czytać o Was cały czas :)
    Jesteś bardzo dzielna i masz dzielną córeczkę! Super, że tak fajnie sobie radzicie :) Brawo!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Dzięki dziweczyny że o Nas pamiętacie ;) Jakby dzieci były takie spokojne jak moja teraz to bym mogła mieć nawet szescioraczki hehe. Ale wiem że to nie potrwa długo więc narazie ciesze się tym póki mogę. Może mała odsypia trudy szpitala i potem pokażę swoją prawdziwą naturę ;)
    Wracając do tematu czy któraś musiała podawać dziecku leki? Macie jakieś sposoby. Widziałam na necie takie specjalne smoczki do butelek przez które można bokiem przemycić leki w czasie jak dziecko pije mleko. Miała któraś coś takiego?
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Sony z tego co pamiętam Doti podawała swoim dziewczyną strzykawką wszystkie leki lub prostu np. żelazo butelką zmieszane z mlekiem.
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Ok, napisze do niej. Dzięki
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Kiss wszystkie huggisowe husteczki są ok ale na początek ją brała te beżowe one chyba najmniej "pachną ".
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    A beżowe to chodzi o kolor opakowania? :shamed:

    To takie:
    kkkk

    czy takie:

    www

    Powoli zaczynam podejrzewać, że jestem daltonistą albo te zdjęcia takie, że to opakowanie - jak na moje oko - nie jest beżowe :wink:
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Strzykawka od nurofenu- te bez końcówki do założenia igły sprawdzały się u nas przy podawaniu leków.
    --
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    nana81: Strzykawka od nurofenu- te bez końcówki do założenia igły sprawdzały się u nas przy podawaniu leków.


    O tak potwierdzam, strzykawka od nurofenu najlepsza :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeOct 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Te pierwsze ;) przepraszam zapomniałam nazwy a nie wpadłam na to żeby sprawdzić nazwy. ..przepraszam ale odmurzdzenie weekendowe trwa.....
    --
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Czerwinko, bardzo dziękuję za pomoc :whorship: Teraz już wiem :)
    Kupuję te pierwsze :D
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    macek: nana81: Strzykawka od nurofenu- te bez końcówki do założenia igły sprawdzały się u nas przy podawaniu leków.


    O tak potwierdzam, strzykawka od nurofenu najlepsza
    --
    u nas służy do dziś dnia :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Strzykawka jest super przy większych ilościach. Kilka kropli to albo na łyżeczkę albo do mleka.
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Jeżeli chodzi o lampki nocne, to ja mam przy karuzeli, ale to światełko zbyt słabo świeci, żeby można było przy nim karmić czy przewinąć. Na początku zapalałm zwykłąd lampkę, ale była za jasno. I teraz mam takiego " świetlika" niebieskiego. To są takie malutkie lampki wkładane od razu do kontaktu, które dają taką niebieską poświatę. I jest super, bo Maks mnie widzi, a ja mogę go spokojnie przewinąć i spać przy tym można jak najbardziej. Dodam tylko, że mój m. nie lubi jak jest ciemno i kiedyś tego świetlika codziennie na noc zapalał. I teraz jak Maksiu się urodził, to go wyciągnęłam.
    -- ,
    •  
      CommentAuthormacek
    • CommentTimeOct 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja dokupiłam do lampki nocnej coś takiego i świetnie się sprawdzało w nocy jak karmiłam http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00067967/
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Ja na zwykłą lampkę położyłam pieluchę flanelową albo tetrę :p
    Szwagierka ma taką z ikei biedronkę czy coś z działu dziecięcego i sobie chwali :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Kissku ja preferuję zielone huggiesy :) natural care

    co do lampek to ja mam TAKĄ
    W ciągu dnia się ładuje a w nocy świeci, no i jest mobilna wiec mogę wziąć w ręke i zajrzec dziecku do łóżeczka, położyć na przewijaku koło pupy co by lepiej widzieć... itp
    --
    •  
      CommentAuthorHecate26
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Asiula_6_9_91

    Z ta tetrówką na lampce trzeba uważać żeby za długo sie nie święciła. Bo jednak żarówka wytwarza ciepło i tetra może sie podpalić.
    -- http://28dni.pl/pictures/2049868.jpg
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Hecate26: tetra może sie podpalić.
    tez o tym pomyślałam :wink:

    eveke: co do lampek to ja mam TAKĄ
    całkiem fajna :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    ja całe Jasiowe nocki tez miałam z tym problem, miałam lampkę nocna z ikei ta chmurkę ale świeciła zbyt jasno wiec przykrywąłam tetra, nie spaliła się, ale nie ejst to szczyt marzeń, chciałabym kupic jakąs która daje półmrok, mam męża elektryka i nie moge sie doprosic by cos wymyslił:angry:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Kakai jeśli możesz wydać troszkę na lampkę to szczerze Ci polecam tą co podlinkowałam, uwierz mi , że osobiście nie lubię jak cokolwiek świeci, przy dziecku musiałam iść na jakieś ustępstwo , a ta lampka naprawde daje delikatne światełko , które nie przeszkadza... a jeśli np Cię drażni to możesz postawić w takim miejscu np za jakąś maskotką i nie widzisz jej a półmrok daje, a w nocy jak potrzebujesz to bierzesz w rękę i stawiasz gdzie sobie chcesz.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Kakai, powiedz mężowi o ściemniaczu na pilota.
    My korzystamy z tego m.in. przy lampce z Ikei.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    eveke może się skuszę:bigsmile:

    Jaheira zaraz mu powiem, nie słysząłam o tym nigdy:surprised:
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeOct 20th 2013 zmieniony
     permalink
    My mamy TAKĄ - tylko, że niebieską. Ale nie chciało mi się niebieskiej na necie szukać. Cena śmieszna a u nas działa już 7 lat.
    -- ,
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Dzasti,nie widać linka.
    Kakai, ja wkrecalam zarowke w kolorze kremowym lub ciemnozoltym do zwyklej lampki nocnej i dawala delikatne swiatlo :wink:
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    Ja mam lampkę podobną do Dżasti, kupioną w Biedronce za grosze. Daje delikatne niebieskie światło. Tyle, że w bieżącej sprzedaży nie ma.
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 20th 2013
     permalink
    kurde link Dżasti mi sie nie otwiera :neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Mnie tez ten link nie działa.
    Zastanawiam sie na tą:
    http://allegro.pl/bezpieczna-dziecieca-lampka-nocna-pixie-beaba-i3610622133.html
    albo taką:
    http://allegro.pl/lampka-nocna-z-ptaszkami-pokoj-marzen-neju-i3638182270.html
    Tylko że tej drugiej nie mogłabym połozyć do łóżeczka.
    Ta opcja że mozna nosić lampke ze soba bardzo by mi odpowiadała bo mam przewijak w innym pokoju a łóżeczko małej w sypialni.
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    To jeszcze raz spróbuję z innej strony. LAMPKA.

    W razie czego wklejam jeszcze linka: http://allegro.pl/lampka-do-kontaktu-3x-led-nocna-oszczedna-1w-i3638698503.html
    -- ,
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Myslalyscie o swietlowce tylko w kontakt? W razie potrzeby zapalalam dodatkowo zwykłą nocną lampke.
    Sprawdzało się.

    Treść doklejona: 21.10.13 08:16
    O właśnie dzasti:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Mam taka ale jak dla mnie za mało światła daje tymbardziej że mam kontakt w takim miejscu że bok łóżeczka zasłania światło i niewidze małej jak jest w łóżeczku ;(
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    nana81: Myslalyscie o swietlowce tylko w kontakt? W razie potrzeby zapalalam dodatkowo zwykłą nocną lampke.
    Sprawdzało się.

    Treść doklejona: 21.10.13 08:16
    O właśnie dzasti
    aaaaaaa no Dżasti mam taka własnie
    pewnie sa takie o różnej mocy,może mam za słaba,ale troche mało mi tego światła.
    Może i do karmienia ok ale jak sie trafi grubsza sprawa w pieluszce to już dokładnie nie wyczyszczę dupki
    myślę o czymś nad ściane,może nawet nad samym łóżeczkiem

    Treść doklejona: 21.10.13 08:33
    a ma któraś coś takiego?
    MIŚ
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    uś: Może i do karmienia ok ale jak sie trafi grubsza sprawa w pieluszce to już dokładnie nie wyczyszczę dupki


    Ja na samym początku karmiłam i przewijałam przy zwykłej lampce. Teraz Maksiu już nie robi za każdym razem kupki. Czasem wcale w ciągu nocy a czasem raz - wtedy na czuja czyszczę:tooth: No, ale widać czy dupka czysta już czy nie. Ja tą świetlówkę wsadziłam do przydłużcza (pojedyńczego) i położyłam na lampce (którą wcześniej używałam) tuż przy łóżeczku Maksia, żeby mieć lepsze światło. I jestem bardzo zadowolona. Ale jeżeli potrzeba właśnie mocniejszego światła, to są w ikei bardzo fakne lampki nocne, zawiesza się na ścianie. Ja mam dwie gwiazdeczki - tylko u Maksia w pokoiku, a teraz jest z nami. Daję fajenświatełko, ale mi przez całą noc by przeszkadzały. Zresztą sądzę, że każda lampka, przy której wszystko dokłądnie widać w nocy przeszkadzałaby.
    -- ,
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    No własnie też rozważałam ta z ikei
    mówisz o serii gwiazdka,księżyc,kwiatuszek?
    tylko kurcze nie widzę już nowych na allegro,są używki tylko.czyżby ikea wycofała ich produkcje?
    ja najbliższa ikeę mam strasznie daleko-we Wrocku-100km od domu
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Tak, o tym mówię. Ale można chyba przez neta bezpośrednio z ikei zamawiać. Wiem, że wycofali ze sprzedaży słoneczka na sufit, ale tylko o nich słyszałam. Ja miałam zamiar dokupić jeszcze księżyc, bo na jedną sćianę będzie pasował.
    -- ,
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    no i są tylko takie lampki
    --
    •  
      CommentAuthorkoalka
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    cześć dziewczyny
    podrzućcie linka ub nazwe sprzedawcy na allegro gdzie można kupic w miare kompleksowo potrzebne rzeczy do spakowania torby na porodówke
    --
    •  
      CommentAuthorpazdzier
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Cześc, podpinam się pod temat, o prośbę o link :)
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Kupowałam wszystko od Marko605. Nie wstawię Wam linka, bo moje dziecię komp poprzestawiało:devil::devil::devil::devil: Nie widzę przeglądarki grrrrr...
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    No właśnie też wlazłam na ikeę i zobaczyłam, że nie ma już tych lampek gwiazdeczek. Chyba w takim razie je wycofali, bo to słoneczko na sufit jest. Szkoda. Bo chciałam jeszcze dokupić.
    Dziewczyny ja kupowałam u rodzyneczki. Wtedy, kiedy ja kupowałam to większość dziewczyn brała z tego sklepu i wszystkie byłyśmy zadowolone.
    -- ,
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Większość dziewczyn ostatnio kupuje u tego typa:
    aukcje
    ale on ma tylko kosmetyczne rzeczy,nie ma koszul czy coś
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Endo widze ma wyprzedaz ubranek, znacie je? wartp?
    mala fajne wzroey, tylko czy jakosc dobra? pare ciuszkow wpadlo mi w oko.

    my spimy przy lampce led do kontaktu...a jak karmie czy przewijam wlaczamy dodatkowo nocną.
    --
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    dorit moja córka ma mnóstwo ubranek z Endo, jakościowo są bardzo dobre. Ja i mąż też mamy kilka z takich serii dla dorosłych...Najgorsza seria była jakościowo od szymona majewskiego...ale reszta rewelacja.
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeOct 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Mój chrześniak był ubierany tylko w Endo i pamiętam że były super, jeszcze dwójka dzieci w nich chodziła ale nie wiem jak teraz, bo Endo zniknęło na jakiś czas a potem znów się pokazało.
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 21st 2013
     permalink
    Całkiem ładne ubrania. Wiecie, do kiedy trwa wyprzedaż?
    --
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    co chwila na ich stronie są wyprzedaże :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorkoalka
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    dziewczyny czy któraś coś wie na temat tej firmy wózkowej
    tak jakos dzis wpadł mi w oko i sie zastanawiam czy coś to warte
    http://allegro.pl/faster-lekki-11-80kg-3w1-12xgratis-extra-i3627066134.html
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeOct 22nd 2013
     permalink
    Kissku a ja z tych huggiesow polecam bardziej soft skin. To prawda, ze pure sa bezzapachowe a soft skin delikatnie pachna ale te pierwsze sa sztywniejsze, cos w stylu papieru :/ wiec mi osobiscie nie lezaly a i Dominika lekko podraznialy. Kiedys zmywalam tymi pure makijaz i tragedia. Podraznily i mnie....po prostu nie sa mile w kontakcie ze skora ale to moja opinia:) sprobuj, zobaczysz:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.