Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    _malgosia_: wczoraj dotarła do mnie grzechotka fisher price - urocza :)
    a ja nie mam wciaż
    --
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    a my kupiliśmy matę i karuzelę używane i wszystko w stanie idealnym tak jak było napisane. Chyba zależy na kogo się trafi.
    -- ;
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    ma któras może taką piżamkę?

    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Uś ja nie mam, za leniwa jestem zeby rozpinac i odpinać te guziczki. Zwłaszcza jeśli obok leży wrzeszczący mały człowiek;)
    Polecam z gumeczkami wszytymi w dekolcie. Ja mam taką piżamkę i koszule nocną z jednej firmy i jestem mega zadowolona. Prałam ją setki razy, używam do dziś i praktycznie nic się nie zniszczyła:)

    italian fashion model simona. Polecam zawsze wszystkim koleżankom...;)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    hopelight: italian fashion model simona
    tylko ze kurka one mi za drogie są.ja tylko do szpitala bo w domu to juz we wlasne sprawdzone koszulki wskoczę.
    a ta kosztuje ok 30zl :tongue: tyle mi nie zal na kilka dni.a sa też modele na zatrzaski,więc pewnie szybciej.ciekawa jestem czy da sie w tym "oddychac" czy moze sam poliester :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Uś jak masz kupić tylko do szpitala to może lepiej dodać te 20 zł i kupić taką w której będziesz się dobrze czuć i w domu ( już nie mówię, że te które ja wkleiłam) tylko jakąs taką w Twoim guście:) bo na moje już lepiej wydać 50 zł i to użytkować niż 30 zł na raz;)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Ja mam Uś taką ale koszule :) I szczerze najbardziej ją lubię :P
    Zapinam tylko pierwszy guzik i tak śpię :D przecież i tak mam stanik pod koszulą :)
    A dzięki temu, że odpina się jakby cała klapa, to łatwo mi się robiło okłady przy nawale, nie ściągając koszuli :)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Ja miałam koszulę nocną w tym stylu. Musiałam zwęzić dziurki na guziczki, bo po krótkim czasie się wyrobiły i świeciłam cycem w najmniej spodziewanych momentach :wink:

    Treść doklejona: 30.10.13 22:08
    No i ta moja to jednak trochę taka poliestrowa jest :) Ale na kilka dni dało się przeżyć...
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 30th 2013 zmieniony
     permalink
    hopelight: lepiej wydać 50 zł i to użytkować niż 30 zł na raz;)
    moze i masz rację... :smile:
    Asiula_6_9_91: Ja mam Uś taką ale koszule :) I szczerze najbardziej ją lubię :P
    Zapinam tylko pierwszy guzik i tak śpię :D przecież i tak mam stanik pod koszulą :)
    A dzięki temu, że odpina się jakby cała klapa, to łatwo mi się robiło okłady przy nawale, nie ściągając koszuli :)
    oooo takiej opinii szukałam :wink:
    OIa: Ale na kilka dni dało się przeżyć...
    czyli luzik.pomyślę nad nią

    ja wlasnie chce piżamkę bo nienawidzę koszul a i tak CC bedzie

    dziękuję każdej z Was za opinie
    --
    •  
      CommentAuthorSzpilka27
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    UŚ moja przyjaciółka miała taką ale koszulę i uwielbia ją, mówi że najwygodniejsza ze wszytskich ;)
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    Szpilka27: UŚ moja przyjaciółka miała taką ale koszulę i uwielbia ją, mówi że najwygodniejsza ze wszytskich ;)
    :whorship: radujecie moje serce takimi opiniami
    --
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeOct 30th 2013
     permalink
    uś ja mam 3 takie koszule i kupiłam z myślą o szpitalu, a tak mi podpasowały, że tylko w nich śpię. Fajna, cienka bawełenka, z tymi dziurkami to potwierdzam, że się wyrabiają, mała jak złapie za materiał i pociągnie to koszula gotowa do karmienia :bigsmile:
    -- ;
  1.  permalink
    uś Ja miałam taką ale koszulę i byłam bardzo zadowolona.Nawet podkład poporodowy zmieniać to była chwila,a nie tu myśl o spodniach jeszcze:bigsmile::bigsmile:A guziczki spoko są do karmienia tylko raz dwa i cyc na wierzchu:bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    Us, ja mam 2 takie koszule do karmienia i jestem bardzo zadowolona. A dalam za nie po 20zl :wink:
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    ja też mam taka koszulę i użytkuję ją do teraz aczkolwiek to sam poliester i w lecie nic nie oddychała ale zimą spokojnie bo człowiek się tak nie poci...
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    To luzik :bigsmile: znaczy sie że sie nada.ja jednak koszuli nie zdzierże,dwie mam więc wystarczy.
    dziękuję za opinię :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    us ale po cc też się krwawi dość mocno. Ja pierwsza noc leżałam z gola dupa na podkładzie by wszystko wylecialo. Nie wyobrażam sobie tego w pidzamie
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    Poza tym jest jeszcze rana...
    W naszym szpitalu pognaliby Cię z pizama. Koszula ok.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    No ja po cc dluugo pizamy nie zakladalam. Nawet zwykle gatki mnie uwieraly :wink:. Przez caly polog nosiłam siateczkowe,mialam kilka par. Szybko po wypraniu schlu,wiec problemu nie było.
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    Uś ja też miałam taką koszulę i na początku była dla mnie super, bardzo miękka jest :)

    Dziewczyny czy któraś ma wózek Navington Cadet 3 w 1 ? Jeśli tak to proszę o opinię, bo mam okazję kupić go w super cenie w stanie idealnym. Będę nim jeździć głównie po asfaltowych drogach. W zasadzie to już nim kiedyś manewrowałam, gdy jechałam jakiś czas temu do Wrocławia i super mi się go używało, ale tylko przez tydzień. Macie może jakieś uwagi ? Najbardziej się zastanawiam nad tym czy do gondoli wejdzie śpiworek zimowy ... bo ona ma szerokość 35 cm, nie za mało to ?
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    Hanny: us ale po cc też się krwawi dość mocno. Ja pierwsza noc leżałam z gola dupa na podkładzie by wszystko wylecialo. Nie wyobrażam sobie tego w pidzamie
    --
    wiem Hanny,miałam już CC.póki sie leży na pooperacyjnej to bede w koszuli szpitalnej,z gołą dupą.
    nana81: W naszym szpitalu pognaliby Cię z pizama. Koszula ok.
    tsss moga mnie cmoknąć :tongue: ja pyskata jestem i grzmoci mnie zdanie personelu :devil: to nie oni w tym chodzą.to tak jak kiedys zabraniali siateczkowych majtek i sie chodzilo jak pingwin z podkładem między nogami trzymając by nie wyleciał.idiotyzm.ja se nie pozwole rzdzić.
    A po poprzedniej cesarce szybko wlazłam w piżamę,więc i tym razem męczyć sie nie bede

    Treść doklejona: 31.10.13 14:40
    dodam tylko że wspominałam że dwie koszule do karmienia mam.pizamka tylko dla wlasnej wygody wtedy kiedy będę czuła sie w niej wygodnie a nie wtedy gdy mi ktos pozwoli hehehe :cool: a lubie byc przekorna :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    Baby skapnęłam sie, że jest wątek wózkowy, sorki za zaśmiecenie :tongue:
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeOct 31st 2013 zmieniony
     permalink
    Uś, Ty pyskata?!:shocked::devil::tooth:
    U nas też upominają delikatnię za majtki siatkowane, bo boją się ordynatora:devil:
    W czasie wizyty moje miałam we wiadomym miejscu z podobnym nastawieniem:devil::wink: Rozumiem wietrzenie, jeśli się akurat leży w łóżku.
    Pisząc, nie miałam zamiaru Cię rozjuszyc:wink: Poddalam tylko pod rozwagę:wink::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    nana81: Pisząc, nie miałam zamiaru Cię rozjuszyc Poddalam tylko pod rozwagę
    ależ przecież nic się nie stało :bigsmile: ja tylko wyjasniam że z moim pyskiem to drugi raz uwagi mi nie zwrócą :tongue::devil::crazy::tooth:

    Treść doklejona: 31.10.13 17:13
    a swoją drogą te siateczkowe majty że sie o nie czepiają to przesada,nie?jakas starodawna szkoła.rozumiem wietrzyć.ale latać po oddziale jak pingwin to już nie jest fajne :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthormariaekad
    • CommentTimeOct 31st 2013 zmieniony
     permalink
    Kurcze ja już majteczki siateczkowe kupiłam, no kurcze nie wyobrażam sobie zapindalać w koszuli z Harmanem między nogami jak kurcze gejsza...

    No ja rozumiem wszystko że trzeba ranę wietrzyć i OK. W nocy sobie podkład po dupkę wsunę i się mogę wietrzyć ile wlezie ale łazić bez gaci :shocked: no kurcze...Toż jak sam ordynator chce zerknąć na moją ranę to zapraszam jak się jeszcze nie napatrzył....:bigsmile::cool:
    No...
    Dziewczyny widziałam ostatnio ofertę na allegro kupowania takich dość dużych paczek chusteczek nawilżających np 12 opakowań za 57 zł. Warto kupić czy nie?
    Ja lubię mieć zapasy...w znaczeniu, żeby potem co chwila a to pieluch a to chusteczek, a to patyczków nie kupować...No taka już jestem, więc biorę często hurtowo.
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    Asiula_6_9_91: Zapinam tylko pierwszy guzik

    Ja tez miałam taka koszule i dokładnie tak samo robiłam zapinałam tylko pierwszy guzik od góry ;)
    uś: a swoją drogą te siateczkowe majty że sie o nie czepiają to przesada,nie?jakas starodawna szkoła.rozumiem wietrzyć.ale latać po oddziale jak pingwin to już nie jest fajne

    tam gdzie rodziłam tez sie czepiali żeby nic nie zakładać ale ja i tak nosiłam żeby nie pilnować ciągle tej podpachy żeby sie nie przesuneła. Majty ściągałam tylko jak wiedziałam że będzie jakieś badanie albo obchód żeby nie wysłuchiwac że niedaje ranie oddychać.
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    mariaekad: Warto kupić czy nie?
    myślę że warto sie wstrzymać.nie wiesz czy husteczki będa odpowiadać Tobie,ani Twojemu dziecku.jak przetestujesz to wtedy pewnie że warto kupić zapas,jesli wychodzi to taniej

    Sony85: tam gdzie rodziłam tez sie czepiali żeby nic nie zakładać ale ja i tak nosiłam żeby nie pilnować ciągle tej podpachy żeby sie nie przesuneła.
    brrrr na samą myśl aż mi słabo :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    Mam pytanie do dziewczyn które mają uzywaja albo uzywały leżaczka 3w1 z Tiny Love. Jak długo słuzy on dziecku? Podoba mi sie ale szkoda by mi było kasy jak mała miałaby go uzywać np tylko 3 miesiące. Czy jak dziecko juz siedzi to nadal chce być w tym leżaczku?
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    Sony a nie myślałas o Fisher Price?
    takim
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeOct 31st 2013 zmieniony
     permalink
    Dopiero zaczynam sie rozgladać i ten jest jedyny jaki znalazłam z opcją rozłożenia całkiem na płasko. A Fisher Price tez chyba nie jest tani.
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeOct 31st 2013 zmieniony
     permalink
    Sony tu ,masz opinie, pisza ze do 18 kg
    ale producenci lubia przesadzac wiec nie wiem na ile to prawda
    kiedys ostrzylam sobe pazurki razem z Nera i Asiula na ten bujaczek, jeszcze w ciazy :)
    ale rozeszlo mi się po kosciach ze wzgledu na cenę, b mi sie design podoba a firma dobra.

    generalnie nie powinno sie sadzac dziecki przed 6 msc do bujaczka, nie jest zbyt dobry dla kegoslupa
    ten ma opcje lezenia na plasko, wiec jako kolyska moze byc..nie wiem czy ma wkladke niemowlakową by malutka była w pozycji zgięcia do przodu, nie "rozlana" po leżaczku.
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    Dorit czytałam te opinie. Co ludź to inna opinia ;) Ten co napisała Uś też fajny ale niema opcji na płasko a Kalinka jest jeszcze na niego za mała.
    Ta opcja łóżeczka najbardziej mnie do niego przekonuje. Tak jak w jednej z opinie mogłabym go zabrać ze sobą jako przenośne łóżeczko jak pojedziemy do teściów czy gdzieś indziej na dłużej.
    Wiem że na forum są jakieś uzytkowniczki tego leżaczka tylko akurat nie w tej chwili pewnie...szkoda.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    dziewczyny w realu dziś trafiłam na huggisy jedynki były może u was w sklepie też będą, bo ostatnio pisałyście że już nigdzie nie można trafić na jedynki
    --
  2.  permalink
    Przez caly polog nosiłam siateczkowe,mialam kilka par.

    Ja majteczki siateczkowe też zakupiłam, mam nadzieję że mi podpasują :)
    A swoją drogą to zastanawia mnie czemu w szpitalach się ich czepiają?
    -- ,
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeOct 31st 2013 zmieniony
     permalink
    Sony85: Mam pytanie do dziewczyn które mają uzywaja albo uzywały leżaczka 3w1 z Tiny Love. Jak długo słuzy on dziecku? Podoba mi sie ale szkoda by mi było kasy jak mała miałaby go uzywać np tylko 3 miesiące. Czy jak dziecko juz siedzi to nadal chce być w tym leżaczku?
    --


    uzywalismy do czasu az maly siadał sam i zaczął sie wychylać, czyli jakies pół roku

    bardzo nam się sprawdzal najpierw do leżenia, pózniej jako typowy leżaczek, fajan sprawa polecam i ciesze sie że go mam do kolejnej dzidzi:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeOct 31st 2013 zmieniony
     permalink
    biedronka28: A swoją drogą to zastanawia mnie czemu w szpitalach się ich czepiają?

    Nie to że sie czepiaja tych siateczkowych. Oni sie czepiają jakichkolwiek. Według nich powinnyśmy lezeć z gołymi tyłkami za przeproszeniem a chodzić ściskając podpache między nogami jak gejsza :devil:

    Kakai: bardzo nam się sprawdzal najpierw do leżenia, pózniej jako typowy leżaczek, fajan sprawa polecam i ciesze sie że go mam do kolejnej dzidzi

    Dziekuję za opinię Kakai :bigsmile:
    Jestem o krok od zakupu :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeOct 31st 2013 zmieniony
     permalink
    Sony85: Dziekuję za opinię Kakai

    jak Jas miał 2 dni to już w nim przesypiał w ciągu dnia w pokoju na moich oczach i gości odwiedzających, a jak mial 3miesiące to powoli mu podnioslam oparcie ale ciut, bo tam można delikatnie i potem mocniej

    powiem ci że każdy kto przychodzil to byl zachwycony, a jedna kumpela kupila synkowi i tez byla zadowolona:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormagda_a
    • CommentTimeOct 31st 2013 zmieniony
     permalink
    Sony, z tego co kojarzę, to Katka miała ten leżaczek ( w sensie, że dla córki :D) i też go chwaliła ;)
    -- , [url=https://lilypie.com][/url
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    No to pozostaje mi zdecydować sie na jakis kolor :bigsmile: i nie mówić męzowi ile on kosztuje hehe:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    Sony85: No to pozostaje mi zdecydować sie na jakis kolor i nie mówić męzowi ile on kosztuje hehe


    a jakże, mąż nie musi wiedzieć:bigsmile: jak ja kupowałam był tlyko kolor khakki, teraz masz lepiej:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeOct 31st 2013 zmieniony
     permalink
    No niewiem im większy wybór tym wiekszy kłopot.
    Kakai napisałam do Ciebie wiadomośc.
    Zmykam kąpać moje małe szczęście.
    --
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeNov 4th 2013
     permalink
    Dziewczyny jaki polecacie inhalator?
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeNov 4th 2013
     permalink
    Inhalator, czy nebulizator? Jeśli nebulizator to philips family
    O taki: http://www.emedyczny24.pl/inhalator-nebulizator-philips-respironics-family?gclid=CM7ZvcmFy7oCFVMdtAodzkcASw
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeNov 4th 2013
     permalink
    a że czym to się różni? Rozchodzi mi się o inhalację 3 miesięcznego malucha solą fizjologiczną.
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeNov 4th 2013
     permalink
    Sony, już pewnie kupiłaś leżaczek, ale jeszcze dodam swoją opinię, bo też go mamy:) U nas się sprawdził, bo jak Marcelinka była całkiem malutka to udawało się, że podrzemała w nim w ciągu dnia. Potem jak większa, to już nie chciała w nim spać, ale np. jak ja coś robiłam w kuchni, to się w nim bawiła. Lubi bardzo tą zawieszkę i melodie. Do tego jak przyjeżdżali jacyś goście, to zazwyczaj ona w nim była na pół leżąco i też była uczestnikiem imprez:) Teraz służy już jako fotelik do jedzenia, bo M jeszcze nie siedzi a małe jedzonko dostaje.
    Z minusów - to wibracja nie robi na niej większego wrażenia, więc u nas to bajer nieużywany, cena - nie jest mała, ale ja kupiłam w Smyku online po dość dużej przecenie. Czasem warto na tą stronę zaglądać. Co do tego jak długo posłuży to nam się trafiło długaśne dziecko i na leżąco powoli z niego wyrasta, ale jak już wspomniałam może służyć jako siedzonko do karmienia.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeNov 4th 2013
     permalink
    No nie wiem czy każdy inhalator jest nebulizatorem. Inhalacje można sobie zrobić np. nad miska goracej wody :wink:. Nebulizacja siega do głębszych partii ukl.oddechowego,czasteczki sa bardziej rozbite i latwiej przyswajalne. Ten nebulizator philipsa mogę smialo polecić.
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 4th 2013
     permalink
    No to chodzi ci o nebulizator, a inhalator to może być taka tuba np do podania sterydów.
    Ja mam firmy microlife już ponad dwa lata, był czas gdy używaliśmy go bardzo często i działa i dobrze nam służy.
    --
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeNov 4th 2013
     permalink
    Ooo to, to. Czyli nebulizator ja muszę zakupić. Dzięki za oświecenie mnie! ;)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 04.11.13 20:18</span>
    Montenia coś takiego będzie dobre?
    http://allegro.pl/inhalator-philips-family-maseczka-dla-niemowlat-i3650833815.html
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeNov 4th 2013
     permalink
    Dobre,dobre.:wink:. Mam taki sam.
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeNov 4th 2013
     permalink
    Ok to biere. Jakby co, będzie na Ciebie :wink:
    -- [/url][/url]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.