Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 16th 2013 zmieniony
     permalink
    maggaa my wzięliśmy chicco polly 2w1
    nie wiem na ile potrzebujesz tych dodatkowych bajerów z chicco polly magic
    ale nam to nasze w zupełności wystarcza, ale też nie chcieliśmy wydać więcej jak 500zł
    tylko mi np kółka nie są potrzebne , bo krzesełko stoi i stać będzie tylko i wyłącznie w kuchni...
    ale jeśli chodzi o samo chicco polly to mogę polecić póki co , a kilku naszych znajomych też ma i sobie chwalą

    malgosia ja taki przewijak to miałam i w torbie od wózka gratis i z pościelą gratis i ... leżą i się kurzą, praktycznie ich nie używam
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeNov 17th 2013
     permalink
    mała burza kocykowa :tongue:
    juz zaczelam podejrzewac ze jest wsród nas jakis "przedstawiciel handlowy"
    ale to by byla chyba lekka paranoja ;)
    kupilam od razu duzy na start, z niemowlecego szybko cora by wyrosła

    co do fotelikow do jedzenia, to te ktore chicco jak sie dopieraja? bo pisza 30 st, czy do BLW nadaja sie?
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 17th 2013
     permalink
    Patrzę na te krzesełka chicco i to happy snack ma jeszcze fajną cenę, bo cena magic to jakiś kosmos.
    Monteniu od jakiego wieku wkładałaś tam swoje córki można jak już ma maluch 6 m-cy, bo tam nie ma tej wkładki dla maluchów i też za Dorit pytam jak z dopieraniem ??
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 17th 2013 zmieniony
     permalink
    Eveke dzięki za info no właśnie bierzemy pod uwagę to 2w1 również. Nie wiem czy jest sens dopłacać za bajery do magic, choć szczerze mówiąc my na to krzesełko nie wydamy ze swoich i korci. :wink:

    Dorit jeśli materiał jest taki jak w huśtawce chicco polly to może być problem przy jaśniejszych kolorach. Miałam okazję wywalić na siedzisko bigos i z ciemnoszarej tkaniny plamy zeszły, ale na jasnym wkładzie redukcyjnym po kilkukrotnych czyszczeniu nadal są delikatne ślady. Chyba już się nie spiorą. Inna sparawa że ten wkład jest z materiału o innej fakturze.
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeNov 17th 2013
     permalink
    Jakie polecacie kołderki dla dzieci, idzie zima, lubimy spac w nie za cieplym pokoju, za to dobrze przykryci. Mam co prawda spiworek ale przymierzam sie do kupna kołdry, takiej na dluzej.
    Czy któraś z Was ma taką z ikei?
    --
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeNov 17th 2013
     permalink
    Dla dziecka czy dla siebie? My mamy dla synka kołderkę z ikei i jest super, także dla dziecka polecam
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeNov 17th 2013
     permalink
    W tym foteliku chicco happy snack tapicerka jest z folii? (na pewno nie jest to material. Bardzo latwe w utrzymaniu czystości,normalnie szmatka myłam,ale tez czyscilam pod prysznicem,zeby tez te wszystkie zakamarki wyplukac. Pokrycie można zdjąć,szelki sa wyjmowane i do wyprania w pralce(schodzily normalnie plamy z marchewki :bigsmile:). Sadzalam tam corki po 6 m-cu,napewno nie wcześniej. Choc ten fotelik ma odchylane siedzisko w pozycjach,zeby można karmic w takiej pollezacej pozycji.
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeNov 17th 2013
     permalink
    Dziewczyny możecie polecić jakąś dobra firmę "pościelową" robiącą ochraniacze do łóżeczka na cały jego obwód?:wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeNov 17th 2013
     permalink
    Bananowiec, ja miałam rożek z Gluecka i sprawdzał się dobrze - widzę na stronie www, że mają ochraniacze 300 cm.
    np. http://www.gluck.pl/pl/ochraniacz-z-dzianiny-niebieski-ciemny-300cm-5724.p.html
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 17th 2013
     permalink
    dzięki monteniu za info
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeNov 17th 2013
     permalink
    tuli pani, taka macie?
    dla dziecka :)
    --
    •  
      CommentAuthorbrombap
    • CommentTimeNov 17th 2013
     permalink
    Teraz pomyślałam, że 3 m to mniej niż obwód łóżeczka - zostaje jedna krótka ściana wolna:-)
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeNov 17th 2013
     permalink
    brombap też się zorientowałam :cool::cool: Problem jest inny...kolor biały i ecru niedostępny :devil: Może gdzieś w stacjonarnych sklepach dziecięcych znajdę :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeNov 17th 2013
     permalink
    Prombap wejdź na allegro. Ja tam szukałam "ochraniacze na całe łóżeczko". Ale co do czego zamówiłam u kobiety, która szyje pościel dziecięcą i firmę ma u mnie na wsi. Za ochraniacz zrobiony specjalnie pod wymiar(do łóżeczka 140 x 70, wys. ochraniacza 20 cm, w zagłówku wysokość 30 cm) zapłaciłam 25 zł. A jak szukałam w necie to takie kosztowały 60 zł. I teraz będę szyła u niej pościel. Może po prostu warto udać się do krawcowej?
    -- ,
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeNov 17th 2013
     permalink
    bananowiec: Dziewczyny możecie polecić jakąś dobra firmę "pościelową" robiącą ochraniacze do łóżeczka na cały jego obwód?
    --

    my mieliśmy z ikei
    --
    •  
      CommentAuthorKasiaMW
    • CommentTimeNov 17th 2013
     permalink
    ja miałam taki jak flavia ale Milka szybko z łóżeczka zrezygnowała i śpi w turystycznym kilka h a potem jest z nami i waśnie ten ochraniacz mamy teraz na zagłówku łóżka żeby Milka nie waliła głową w drewno:)
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeNov 18th 2013
     permalink
    flavia: my mieliśmy z ikei


    Te z kolei są bardzo wąskie wg. mnie :wink::wink: W ogóle to nie przepadam za tekstyliami z ikeii, choć sam sklep uwielbiam :tooth::tooth:

    Dzięki dziewczyny będę póki co polowała na glucka :thumbup::thumbup:
    --
  1.  permalink
    Hej dziewczyny! Chciałabym kupić koleżance prezent z okazji narodzin dzidziusia i pomyślałam o pampersach. Kompletnie się na tym nie znam i nie wiem czym się kierować i jak wychodzą one cenowo? Pomożecie?!?! Znalazłam jakąś ofertę w rossmannie, myślicie że to dobra cena? http://www.promocyjni.pl/gazetki/11989-pragnienia-i-potrzeby-gazetka-promocyjna
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeNov 18th 2013
     permalink
    Szukam niedrogiego materaca do łóżeczka 120 x 60, nie chciałabym też żeby była to sama pianka za parę złotych. Możecie coś polecić, takiego optymalnego, w miarę dobrego za rozsądną cenę?? Może któraś ma doświadczenie z ikeowskimi materacykami??
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 18th 2013
     permalink
    hope wiadomo najtańsza jest sama pianka, najdroższy lateksowy, po środku cenowo i jakościowo jest pianka, ale z kokosem i gryką cena około 70 zł są dziewczyny które nie były z niego zadowolone, ale jest też grono zadowolonych użytkowniczek, ja np do nich należę, mam taki po córce i nic się z nim nie stało, nie spleśniał, nie odkształcił się, teraz służy Dominikowi
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeNov 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Podpisuję się pod kachaw:) mam kokos-pianka kosztował prawie 90 zł (ale można dorwać taniej;)). Dzielnie znosi wygibasy Dominika. Nie spleśniał, nie odkształcił się, nie śmierdzi.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeNov 18th 2013
     permalink
    celinakowalska: Hej dziewczyny! Chciałabym kupić koleżance prezent z okazji narodzin dzidziusia i pomyślałam o pampersach. Kompletnie się na tym nie znam i nie wiem czym się kierować i jak wychodzą one cenowo? Pomożecie?!?! Znalazłam jakąś ofertę w rossmannie, myślicie że to dobra cena? http://www.promocyjni.pl/gazetki/11989-pragnienia-i-potrzeby-gazetka-promocyjna


    jeśli masz dostęp do apteki DOZ to polecam pampersy tutaj za 39,99 zł
    -- ;
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 18th 2013
     permalink
    Celina jest tez super promocja w Tesco aktualnie.za 120zł jest duuuuże pudło pampersów i dostajesz bon na kolejne zakupy na 30zł więc ten karton pampersów wychodzi 90zł
    w Kauflandzie aktualnie też jest promocja,za 33zł paczka jakoś.trzeba poszperać i poszukać promocji,wtedy wychodza naprawdę korzystnie
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeNov 18th 2013 zmieniony
     permalink
    Jeszcze w bdsklep.pl są tanie Pampersy i inne kosmetyki oraz środki piorące dla niemowląt.

    http://www.bdsklep.pl Link do sklepu :smile:

    Kakai, nie ukrywam, że jeszcze przed ciążą, bardzo podobały mi się kocyki, o których piszesz. Czy mogłabym Ciebie, jako ekspertkę, prosić o radę, właśnie w doborze rozmiaru ? Chcę kupić jeden grubszy i jeden cieńszy kocyk, czy oba brać w tym samym rozmiarze ? Czy warto w ogóle kupować ten niemowlęcy, czy np. grubszy od razu kupić większy ? Rodzę na przełomie luty/marzec, więc pewnie nam się przydadzą oba. Będę Ci bardzo wdzięczna za pomoc.
    Zresztą każdej z Was, jeśli możecie, proszę pomóżcie ! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeNov 18th 2013
     permalink
    To chyba takich poszukam - pianka + kokos lub gryka, myślę że na allegro najszybciej znajdę w dobrej cenie... Jeszcze myślę o tych z ikei, ale tam jest jakoś dziwnie opisane co mają w środku...
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeNov 18th 2013 zmieniony
     permalink
    karolajnas: Czy mogłabym Ciebie, jako ekspertkę, prosić o radę, właśnie w doborze rozmiaru ?

    heh miło mi, tylko pamiętaj(cie), że nie ejstem żadnym przedstawicielem handlowym itp jak ktos tu wyżej napisał...

    Napiszę tak:

    koc grubszy-mały będzie fajny na okres od marca do maja/czerwca? (az zacznie byc cieplo) ale na Jesień jak dziecko będzie miec pół rockzu on będzie sie "kurczył" - ja chyba kupiłabym ten wiekszy czyli przedszkolaka bo posłuzy Ci bardzo długo, aż do dwulatka czy później, a początkowo możesz go wgondolce złozyć, albo załozyc tak jak spoworek że dziecko bedzie na nim lezało i będzie nim przykryte:wink: fakt, że mi się przydawał ten mały długo ale Jaś urodził się pod koniec lipca więc od września czy października do wiosny był małym przykrywany, Ty zaś szybko przejdziesz na kocyk light...

    kocyk light tez od razu średniaka, równiez będzie długo służył, tu nie mam wątpliwości, że tego malego nie ma co brać:) z tym, że od siebie doradzę, że lepszy jest ten co z obu stron ma minky, jest taki bardziej "lejący", nie wiem jak to opisac, ale mam wrażenie że ten minky+bawelna sie jakby rozwarstwia i każdy materiał idzie w swoją stronę

    kocyki często sa wyprzedane na stronie producenta ale sporo sklepów z nimi wspołpracuje i myslę, że jeszcze kocyki light z obustronnym minky sa dostepne:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeNov 19th 2013
     permalink
    Kakai, bardzo Ci dziękuję za cenną radę :smile: Moja Mama jest zachwycona wyglądem tych kocyków, więc postanowiła, że zrobi dla pierwszego wnusia prezent, tylko my mamy zadecydować, które chcemy. Wszystkie są piękne i bardzo podoba mi się ich kolorystyka. Nie ukrywam, że była to miłość od pierwszego wejrzenia i od tego momentu marzyłam o tym, aby kiedyś kupić takie cudeńko dla mojego Maluszka. Faktycznie te kocyki cieszą się bardzo dobrą opinią, nie tylko w Internecie, bo ostatnio słyszałam rozmowę dwóch młodych Mam w przychodni, które naprawdę wyrażały się w samych superlatywach. Raz jeszcze dziękuję za radę :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeNov 20th 2013
     permalink
    Hej, ja z pytankiem już do mam. Również przymierzam się do zakupu krzesełka do karmienia i spodobało mi się apollo sun voyager. Czy któraś z Was ma może takie, albo słyszała o nich opinie? Zależało mi na krzesełku na kółkach, a rozkładanym dziedziskiem na prawie leżąco oraz półleżąco. I cena również jest bardzo korzystna. Dodam, że wolę jaksiedzisko obite będzie materiałem niż PCV. I czy będzie można ten materiał zdjąć i wyprać?
    -- ,
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeNov 20th 2013
     permalink
    Taki ohydny dzień, na spacer nie ma jak to się popodniecam kocykami:devil:
    Przyszła dziś paczka z kocykiem średniaka, wysciolka do wózka i poduszką . Wzór babuszki i szare minky .CUDNE !

    Kakai , dzięki. Jeśli nie jesteś przedstawicielem handlowym :devil: to przynajmniej powinnas dostać kocyk za reklamę :tongue: Tylko po co ci 9 :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorazniee
    • CommentTimeNov 20th 2013
     permalink
    Ja też kupiłam minky, ale nie la millou, bo mi wzory nie podchodziły :D A to mi nie pasowała bawełna, a to minky :wink: Znalazłam stronkę, gdzie można zaprojektować kocyk- wielkość, grubość,bawełna i minky. Wyszło trochę drożej niż la millou, niestety.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeNov 20th 2013 zmieniony
     permalink
    mamakasi: Taki ohydny dzień, na spacer nie ma jak to się popodniecam kocykami
    Przyszła dziś paczka z kocykiem średniaka, wysciolka do wózka i poduszką . Wzór babuszki i szare minky .CUDNE !


    haha wiesz kocyka nie musze dostac, ale np posciel mała dla drugiej dzidzi?? czemu nie:P Jas uzytkuje posciel od nich i sie super sprawdza, ale nie bede sie rozpisywac, bo was tylko koce interesują:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorkoalka
    • CommentTimeNov 20th 2013
     permalink
    hej dziewczyny co do ikeowskich rzzeczy typu łóżeczko i gażdżety do niego
    patrzcie uważnie na wymiary bo kupując materac ikeowski do łóżeczka nieikeowskiego okaże sie że materac jest nie wymiarowy
    wiec jesli ktos sie decyduje na Ikee to raczej już musi w niej wszystko kupić łącznie z pościelą bo też jest pod ich wymiar robiona
    ja sie tak przekonałam ze stołem -c ciężko dokupić do niego obrus bo ma niestandardowe wymiary
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeNov 20th 2013
     permalink
    Koalko dzięki za uwagę!rzeczywiście ikea mś swoje wymiary.;)
    Czy rozmiar 100 na 120 dla małysza kolderka będzie ok?
    Przyszlosciowo.:)
    Kakai w dobie spamu i reklamy człek różne myśli ma;)
    Mamakasi ją kupiłam babuszki rozowe -piękne są.jedyna utaka wyjaśniona rzecz jaką mam:)pozostałe oszczędnie..lub dostałam uzywane.
    Teraz muszę kupić lokator.chce medele swing.
    --
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeNov 20th 2013
     permalink
    Kakai, ale kto powiedział że to koniec zakupów :devil: Jak będzie lato to się lekki kocyk przyda, a jak mała będzie spać sama to i pościel dokupię :shamed:

    Dorit , ja mam medele swing i bardzo ją chwale
    --
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeNov 20th 2013
     permalink
    Ja mam łóżeczko z ikei i ma 120 x 60, więc chyba standardowy wymiar??
    --
  2.  permalink
    Ja też mam medele swing ale chyba już mi się nie przyda i zamierzam wystawić na allegro tylko coś nie mogę się zebrać:-)
    A wczoraj przyszła nam podusia la millou tylko że Natalka zamiast na niej leżeć to się nią bawi:-)Chyba te truskawki ją kręcą :-)
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 20th 2013
     permalink
    hopefully: Ja mam łóżeczko z ikei i ma 120 x 60, więc chyba standardowy wymiar??
    standard.ale nie wszystkie mają ten wymiar
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeNov 20th 2013
     permalink
    uś: hopefully: Ja mam łóżeczko z ikei i ma 120 x 60, więc chyba standardowy wymiar??
    standard.ale nie wszystkie mają ten wymiar


    są łóżeczka 140x70 cm bodajże ale ikea ma tylko 120x60 ;)
    ale kupując kołderkę z ikei trzeba już szyć albo kupować u nich poszewki na kołdrę/ poduszki
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeNov 20th 2013
     permalink
    Materace z ikea pasują do każdych łóżeczek 60/120, kupowałam tam materac na działkę do nie ikeowskiego łóżeczka i tak samo do turystycznego i jest ok . Natomiast pościel faktycznie ma wymiary inne :)
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 20th 2013 zmieniony
     permalink
    flavia: są łóżeczka 140x70 cm bodajże ale ikea ma tylko 120x60 ;)


    np
    SINGLAR Łóżko dziecięce
    89,99 PLN
    Długość: 124 cm, Szerokość: 66 cm, Wysokość: 80 cm

    lub

    SUNDVIK Łóżko dziecięce
    299,99 PLN
    Długość: 126 cm, Szerokość: 66 cm, Wysokość: 88 cm
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeNov 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Uś ale to są wymiary po zewnętrznej ;)
    do każdego pasuje materac 120x60 cm
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeNov 20th 2013 zmieniony
     permalink
    Dorit też mam Medele swing i polecam jak ktoś będzie często uzywał. Bo jak sporadycznie to chyba szkoda tyle kasy.
    AHA i sprawdzaj czy w smyku nie ma promocji na ten laktator. Ja kupiłam a potem była promocja akurat ;/

    Zastanawiam sie nad chustą do noszenia. Jakie sa najlepsze?
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeNov 20th 2013
     permalink
    dżasti: i spodobało mi się apollo sun voyager
    ja mam. Materiał fajny, można go zdjąć i wyprać. Niestety po jakimś czasie coś chyba mi na sprężynach popuściło i oparcie czasami samo się rozkłada. Aha,i trzeba uważać- gdzieś w necie wyczytałam, że któryś sprzedający nie dodaje paragonu do krzesełek- faktycznie musiałam sie o paragon upominać.
    U kogoś, chyba u Dii, widziałam takie samo krzesełko. Ja bym drugi raz nie kupiła, ale może któraś z dziewczyn jeszcze się wypowie...
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 20th 2013
     permalink
    flavia: Uś ale to są wymiary po zewnętrznej ;)
    do każdego pasuje materac 120x60 cm

    aaaaaaaaaaaaaaaa to dziady,powinni napisac bo np mnie zniechęcili :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeNov 21st 2013
     permalink
    Sony85: Dorit też mam Medele swing i polecam jak ktoś będzie często uzywał. Bo jak sporadycznie to chyba szkoda tyle kasy.
    AHA i sprawdzaj czy w smyku nie ma promocji na ten laktator. Ja kupiłam a potem była promocja akurat ;/

    Dzieki Sony, chce kupic second hand ale nie zniszczony no i dokupic te czesci osobiste- lejek, dren,membranka. nówka w Smyku wczoraj 599:shocked:
    jest super watek o chustach na forum-polecam.
    --
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeNov 21st 2013
     permalink
    czerwinka: Materace z ikea pasują do każdych łóżeczek 60/120, kupowałam tam materac na działkę


    A jak Ci się te materace sprawdzają?? I jaki konkretnie masz?
    --
    •  
      CommentAuthor_Asiula
    • CommentTimeNov 21st 2013
     permalink
    Dorit ja też mam swinga i rewelacja!!:)
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeNov 21st 2013
     permalink
    Nie mogę zalinkowac tych materacy ale do lozeczka turystycznego mamy te za 25 zł, a na działce te za 69 zł
    --
    •  
      CommentAuthorhopefully
    • CommentTimeNov 21st 2013
     permalink
    czerwinka: a na działce te za 69 zł


    ale są ok, jakbym na przykład chciała do normalnego łóżeczka na codzień, czy lepiej kupić taki pianka-gryka-kokos...?
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 21st 2013 zmieniony
     permalink
    dziewczyny podobają mi się torby do wózka skip hop

    ale może znacie coś podobnego, lepszego, tańszego?

    no i te torby nie mają mocowań , żeby zawiesić je na haczyki, które są przy ramie wózka
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.