Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeNov 21st 2013
     permalink
    eveke: dziewczyny podobają mi się torby do wózka skip hop


    mam torbe storksak polecam:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 21st 2013
     permalink
    całkiem inny design, a chodziło mi raczej o coś podobnego do tych skip hop...
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 21st 2013
     permalink
    Design jak design ale jaka różnica w cenie :shocked::smile::cool:
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeNov 21st 2013 zmieniony
     permalink
    Eveke pytalas czy znamy cos lepszego, wiec podalam moj typ:smile: no i ma te karabińczyki do zaczepiania, przerabialm poszukiwanie torby i dlatego polecam Ci dobra:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeNov 21st 2013
     permalink
    fajne te torby
    wlasnie przewertowalam allegro w poszukiwaniu poscieli i dostalam zawrotu glowy od wzorow.:)
    duzo tego!
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 21st 2013 zmieniony
     permalink
    no dobra niech będzie , bo padło słowo "lepszego", ale również tańszego i podobnego

    Na pewno nie szukam nic droższego, bo dla mnie jednak 220zł za torbę do wózka to już wystarczająco. Ale jako , że skip hop są ponoć bardzo poręczne a i fajnie wyglądają to jestem w stanie tyle dać.
    Tylko kurna tych zaczepów nie mają.
    --
    •  
      CommentAuthorEmi_787
    • CommentTimeNov 21st 2013
     permalink
    Eveke - poszukaj używanej Skip Hop na allegro lub tablicy. Ja codziennie śledziłam i jedno, i drugie i po jakimś czasie udało mi się znaleźć prawdziwą perełkę - model Uptown Stripe Skip Hop za całe... 30 zł. Oferta z tablica.pl. Pojechałam, zobaczyłam - stan bardzo dobry i bez namysłu stałam się właścicielką kultowej torby za symboliczne pieniądze :)
    Dodam, że wózek mam brązowy z pomarańczowymi wstawkami, więc ten kolor pasował mi najbardziej ze wszystkich dostępnych w ofercie Skip Hop. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że do wyszukiwania ofert i śledzenia tego trzeba mieć anielską cierpliwość, ale... opłaca się :)
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeNov 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    Eveke a Babymel sprawdzalas? Rzucam pomyslami, nie orientuje sie w cenach tych toreb a pisze z tel i nie mam jak poszperac, w kazdym razie maja czasem -20% na sklepie
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    Ja mam torbę do wózka Babymel i polecam :) fajna jest,pojemna i ma sporo kieszonek +jedna na butelkę i nawet całkiem ok trzyma ciepło :) choć by trzymała lepiej to ja zawijam butle w folie aluminiowa i wtedy to już w ogóle długo trzyma :) poza tym mam taka, która wyglada jak damska torebka. Kolor czarny ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeNov 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    <strong>Kakai</strong>, masz naprawdę świetny gust ! Chciałam kupić torbę od producenta wózka, który zamówiliśmy, ale jest niezbyt poręczna i pakowna, szczególnie biorąc pod uwagę jej cenę. We wszystkich sklepach radzono mi zakup torby innej firmy, które są zdecydowanie bardziej praktyczne. Właśnie niebawem mam zamiar się przymierzyć do zakupu i po raz kolejny skorzystam z Twojej rady ! :bigsmile: Dziękuję :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 22nd 2013
     permalink
    Emi no to faktycznie super trafiłaś! i jeszcze z kolorem.
    Ja za bardzo nie mam czasu polować na perełkę a w dodatku interesuje mnie konkretny model wiec już wogóle wątpię tym bardziej , że torbę to już muszę mieć za kilka dni.
    Dziękuję dziewczyny za sugestie :) pooglądałam i tak jak dla mnie to jednak pozostanę przy skip hop, one chyba jednak najbardziej mi przypasowały.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeNov 22nd 2013 zmieniony
     permalink
    Ja się zakochawszy w torbie oioi. A konkretnie takiej
    --
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeNov 22nd 2013
     permalink
    Przestańcie kusić. Śliczne te torby. Ja już mam bo kupiłam razem z wózkiem. Bardzo praktyczną , ale ni cholery ładną . Z xlandera .
    Eveke, skip hop śliczne, moja ulubiona to cherry blosom .
    Akirka, twoja zlinkowana prześliczna .
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeNov 22nd 2013
     permalink
    Ja lubię sobie pooglądać takie rzeczy:) właśnie dziś mi się szwagierka zapytała jaki chcę prezent na Gwiazdkę i zaczęłam szperać;) Tyle, że cena tej torby zaporowa;)
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeNov 22nd 2013
     permalink
    akirka: Ja lubię sobie pooglądać takie rzeczy:)


    ja też :heartsabove:
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeNov 22nd 2013
     permalink
    Akirka, masz do jedo śpiworek fyrmowy :wink: ? Bo muszę zakupić jakiś zimowy i nr wiem na co zwrócić uwagę. Widziałam na all jakieś jedowe i nie wiem czy dobre są.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeNov 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Gosiu, ja nie kupiłam firmowego. Kupiłam taki barchanowy do wózka i sanek i pasuje idealnie. One chyba są uniwersalne, bo dziurki na pasy są dopasowane idealnie.
    No a tak w ogóle to ten mój barchan jest taki gruby, że na razie mam założoną tylko tą warstwę spodnią (górną można było odpiąć). Na teraz nie kupiłabym jednak takiego grubego, tylko z polarkowym ociepleniem.
    Mam coś takiego
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeNov 23rd 2013
     permalink
    Hmmm... Ja myślę konkretnie o zimie bo pewnie wsiądziemy w spacerowkę... Już ledwo się mieści w gondoli mój synuś a myślałam, że zimę przejezdzimy :D w głębokim.
    --
    •  
      CommentAuthorkoalka
    • CommentTimeNov 23rd 2013
     permalink
    hej ja ostanio widziałam podobne śpiworki w Auchanie za jakies 30 zł przecenione były z 50zł) ocieplane polarem od środka które nadają i do wózka i do sanek
    ale czy wszedzie są czy tylko u mnie to cieżko stwierdzić
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 23rd 2013
     permalink
    Co do toreb to ja wybierałam pomiędzy skip-hop właśnie i babymel i padło ostatecznie na tą drugą firmę.
    Cenowo i jakością są podobne, ale do mnie bardziej przemawiają fasony babymel.
    Ja mam model Ella i bardzo sobie chwalę.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeNov 23rd 2013
     permalink
    Gosiu my już jeździmy od tygodnia w spacerówce. Te liczyłam na zimę w gondoli;)
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeNov 23rd 2013
     permalink
    Kuleczko do Oszołoma mam 50km... Paliwo licząc wyjdzie podobnie. ;) ale dzięki za info... Aaaa... W sumie w czwartek jedziemy do Gdańska - zajadę sobie. :) to by był na teraz i wiosnę a jeśli zima będzie sroga to dokupię Akirkowy :)
    --
    • CommentAuthormamakasi
    • CommentTimeNov 23rd 2013
     permalink
    Akirka, a ty do tego spiworka wkladasz dziecko w kombinezonie ? I już ? Czy jeszcze kocyk ? Bo ja już sama nie wiem....
    Dziewczyny pisały że kombinezon i ciepły kocyk wystarczy, ale na duże mrozy to chyba jednak nie.
    A ten spiworek z wełną wydaje się fajny .
    A sanki to już można ? W sensie wieku dziecka :-)
    Jak tak to poleccie coś.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    mamakasi no mnie się wydaje , że jak dziecko stabilnie siedzi to można sanki,czemu by nie? :bigsmile:
    co do toreb , akirko ładna ta podlinkowana :bigsmile:
    a ja mam właśnie tak , że nie szukam do wózka torebki , która wygląda jak typowa damska torebka no i w skip hop jeszcze fajny jest ten system montowania
    teraz będę miała prostą rączką w wózku- bo w mutsy ją się tak zaginało (chyba wiecie o co chodzi)
    no i na tej prostej tylko zwieszona torba już widzę jak będzie mi zjeżdzać non stop... także te mocowania w skip hop są fajne
    Akirko my też już zmykamy do spacerówy, pewnie za tydzień jak przyjdzie.
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeNov 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    Ja dziś wyprałam swoją torbę, bo była w bagazniku auta 2 tygodnie i jakas pleśń się wdała?!? zaryzykowałam, wrzuciłam do pralki-nic sie nie stało:bigsmile:
    --
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeNov 23rd 2013
     permalink
    Kakai a jaki model masz storksaka? Zastanawiałam się nad olivią? Znalazłam właśnie w promocji..

    Mangaa a co do babymela elli? To jak ona ci się sprawdza? Jest wystarczająco duża? Wydawało mi się że ma trochę mało kieszonek w środku, i nie ma na zewnątrz z boku kieszeni na butelkę chyba. Możesz coś o niej napisać?
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeNov 23rd 2013
     permalink
    Ja mam model Nina Print, olivia tez bardzo ladna:bigsmile:
    --
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeNov 23rd 2013
     permalink
    Kakai ten model też bardzo ładny i zdecydowanie tańszy od olivii. Ale czy tak samo pojemny? Pomieścisz wszystko co potrzebujesz na dłuższy spacer? Pieluchy, chusteczki, ciuszki na przebranie, jakiś cienki kocyk, butelki, jakaś zabawkę itd.. Na zdjęciach wydaje się mała. Może zrobiłabyś fotke zapakowanej torby, jestem ciekawa jak wtedy wygląda. Dałaś mi teraz do myślenia :-) tylko kolory takie typowo wiosenno-letnie. Termin mam na początek marca ale później zimą już bym nie chciała kolejnej torby kupować..
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeNov 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    mamakasi: Akirka, a ty do tego spiworka wkladasz dziecko w kombinezonie


    Tak jak pisałam wcześniej teraz mam tylko tą spodnią warstwę śpiworka w wózku. Bez żadnej podkładki pod spodem miałam wrażenie, że może być jej chłodno, a kocyk mnie denerwował, bo ani pasów nie przełożysz i się zsuwa. M. wkładam w kombinezonie, ale nie ubieram jej w żadną dodatkową warstwę. Na nóżki cienki kocyk. Zapięty śpiwór to chyba tylko na jakieś mega mrozy.
    Co do sanek - to tak jak Ev pisze - jak dziecko stabilnie siedzi, to czemu nie. Moja jeszcze nie siedzi, więc sanki chyba dopiero w przyszłym roku, lub jak zakupimy pod koniec zimy w przecenach :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeNov 23rd 2013 zmieniony
     permalink
    eveke: która wygląda jak typowa damska torebka no i w skip hop jeszcze fajny jest ten system montowania


    A jaki to system? Ja mam Babymel i montuje sie na rzepy do raczki wozka :) Mam ten model LINK i jest rewelacyjna ta torba :) Kolor czarny :) Jest bardzo pojemna, caly bagaz podreczny dla Karolka sie w niej miesci ;)
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 24th 2013
     permalink
    Escperanca babymel ella jest baardzo pojemna. Ma wszystkie możliwe kieszonki, tj.na zewnątrz z 4 stron i wewnątrz to samo. Spokojnie wszystko w niej mieszczę + czasami teczkę z dokumentami dodatkowo także jest bardzo pojemna. Naprawdę świetnie wykonana.
    Ale dla mnie to na plus, że wygląda jak elegancka torebka.
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeNov 24th 2013
     permalink
    Dziewczyny gdzie kupujecie ubranka next dla maluchow?
    w sklepie czy wysylkowo?
    zainsprirowala mnie Sony zdjeciem Kalinki w slicznym pajacu
    no i od monteni mam pare ubranek tej firmy.;)
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Doritku w sklepie halens.pl :D
    Też lubię te pajacyki :)))
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeNov 24th 2013
     permalink
    Esperanca wczoraj ja pralam jak podeschnue to zapakuje i dam fotki, ale miesci bardzo duzo ona mala nie jest:-)

    Dorit ja ciuszki nexta kupuje na stronie nexta a wsyslka do pl jest darmowa i paka jest w ciagu 3 dni
    --
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeNov 24th 2013 zmieniony
     permalink
    Dzięki dziewczyny. Kakai czekam na fotki, w tym tygodniu chciałam coś zamówić bo akurat w sklepie torbydlamam jest promocja na storksaka i babymel bez VAT.

    A kochane powiedzcie mi jeszcze czy macie jakieś dodatkowe torby do wózka oprócz tych "kobiecych"? Chodzi mi o sytuację kiedy to mąż sam idzie na spacer z maluchem i w coś go trzeba zapakować. Te torby jakby niepatrzeć są fajne ale nie bardzo żeby dać facetowi z wózkiem. Jak sobie z tym radzicie? Chce kupić wózeczek emmaljunga mondial de luxe i one nie mają toreb w komplecie, można dodatkowo dokupić ale one też się dla faceta nie nadają. Poradźcie coś..

    Dorit ciuszki nexta faktycznie dobrze jest kupować na ich stronie. Tak jak pisze Kakai przesyłka jest darmowa no i są tańsze niż na allegro i w innych sklepach internetowych.
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 24th 2013
     permalink
    Fajny wózeczek wybraliście:D
    My mamy mondial duo combi, jesteśmy mega zadowoleni.

    Co do Męża na spacerze to pieluchę tetrową i chusteczki mamy schowane w kieszonce i w sumie więcej mój M nie potrzebuje jak z nią idzie - jego rzeczy ma w kieszeniach, czasami wode wrzuca do koszyka na dół. Ja tej torby na spacer też bardzo czesto w ogóle nie biorę.
    Ona nam się przydaje głównie na dłuższe eskapady, gdy wyjeżdżamy na kilka godzin z Małą.
    --
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeNov 24th 2013
     permalink
    mangaa obydwa modele emmaljungi są chyba bardzo podobne do siebie. Jak Ci się sprawuje wózek na dziurach? Nie buja za bardzo malutką? Nie brakuje Ci skrętnych kół z przodu? Napisz coś jak Ci się go użytkuje. Muszę się do niego do końca przekonać :)

    pieluchę tetrową i chusteczki faktycznie można schować w kieszonce, ale pampersa i coś jeszcze nie bardzo. Ja jak będę wychodziła to bez problemu mogę torbę zabierać ale mąż??
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 24th 2013
     permalink
    Pampers i mata do przewijania też się zmieści jakby co, choć my M. przewijamy przed spacerem i w ogóle maty ze sobą nie zabieramy. :)

    Co do Emmy to na dziurach jest bardzo ok, ma duże koła więc dobrze sobie z nierównościami radzi. Amortyacja bardzo dobra, choć wiadomo nie idealna. Ale to akurat nie problem M. lubi być lekko bujana. My właśnie testujemy ten wózek na wertepach, mieszkamy na wsi i tu nie zawsze są idealnie równe chodzniczki. Najczęściej ich w ogóle nie ma i trzeba popitalać poboczem. Drogi wewnętrzne mamy z ubitego kamienia. Wózek sprawuje się świetnie.
    Nie brakuje mi kół skrętnych, ani razu nie pomyślałam, że by się jednak przydały. Zobaczymy jak dojdziemy do spacerówki.
    Lekko się prowadzi. Wózek jest solidnie wykonany.
    Moj M podczas spaceru spotkał dziewczynę z dokładnie takim samym wózkiem (mieszka na tej samej ulicy:D), nawet kolor ten sam i też bardzo sobie chwaliła. No ogólnie nie zamieniłabym na żaden inny.
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeNov 24th 2013
     permalink
    Eveke, ale numer:wink: Nie wiedzialam nawet, ze mam kultowa torbe :shocked:
    Jestem posiadaczka skip hop. Kupilam po narodzinach Emilki, teraz korzystam z niej rowniez przy Mikolaju. Zmieszcze sprzet dla nich obojga, do wozka pieknie sie montuje, nic sie z nia nie stalo przez dwa lata uzytkowania. No i najlepsze, kosztowala mnie nieco ponad 80zl:tongue: Kupila mi ja mama znajomej, mieszkajaca w Szwecji. Byla tam chyba jakas prpmocja. Polecam. To dobra i ladna rzecz :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 24th 2013
     permalink
    Nana no widzisz :D nawet nie wiesz co masz hihi :)

    MadziaUk w skip hop system montowania podobny tylko nie na rzepy a klamry.
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeNov 25th 2013
     permalink
    Dziewczyny, jak radzilyscie sobie z kolejnymi karmieniami i rajdem po lekarzach? Sporo teraz bedziemy jezdzic. Czesto nie ma jak sciagnac mleka. Mikolaj jeszcze nie potrafi pic z piersi na tyle, by sie najesc. Moze macie cos sprawdzonego do przechowywania pokarmu cos co by trzymalo temperature. Moze podpowiecie, na co zwrocic uwage przy kupnie. Mamy butelki tommee tippee.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeNov 25th 2013
     permalink
    ale będziesz chciała dawac swoje czy mm ? bo jak mm to do termosu ciepła woda mm proszek do butelki i tyle - gotowe w 1 min :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeNov 25th 2013
     permalink
    Nana ja po wyjściu małej ze spitala karmiłam już modyfikowanym dla wcześniaków. Specjalnie z myślą o tych podróżach po lekarzach kupiliśmy podgrzewacz do butelek do auta. Ale ani raz go nie uzylismy. Kupiłam pokarm taki w buteleczkach juz gotowy i podawałam go małej w takiej temperaturze pokojowej i niebyło problemu, odkręcasz buteleczke nakładasz smoczek i do buzi ;) To samo można zrobić z tym w proszku tylko więcej roboty. Osobno w pojemnieczku wozić odmierzoną porcje proszku (nie całe pudło) i cipłą wode w jakimś pojemniku który utrzymuje ciepło no i zmieszać przed podaniem. Ja sie trzymam tej pierwszej opcji bo wygodnie w każdym miejcu.
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeNov 25th 2013
     permalink
    No wlasnie nie mm. Karmie swoim odciagnietym i cycem. Z piersia nie ma klopotu, gorzej z mlekiem.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeNov 25th 2013
     permalink
    to może podgrzewacz samochodowy

    Treść doklejona: 25.11.13 14:58
    ew sa takie butelki termosy :)
    -- mama piątki :)
  1.  permalink
    Nana, ja mam takie opakowanie / bidon termoizolacyjne na butelki (TT) i sprawdza się ale max 2 h trzyma ciepło - jak będzie teraz jak temperatury będą niższe - zobaczymy. Kiedyś dziewczyny polecały takie do auta, ładowane jak zapalniczka - jak dotychczasowy sposób się nie sprawdzi - pewnie takowe zakupię.
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeNov 25th 2013
     permalink
    Nana jest jeszcze sprawa taka że zalezy gdzie będziesz miała te wizyty. W większości u nas sa to jakies poradnie przy szpitalach specjalistyczne dla dzieci i w wiekszosci sa pokoje dla matek z dziećmi, pokoje do przewijania itp. My np jak jezdzimy do okulisty to jest taki wypas tak że jak któraś mama karmi cycem to niema problemu.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 25th 2013
     permalink
    Sony u mnie w przychodni nie ma takiego wypasu, ale ja nigdy nie widziałam problemu , żeby w poczekalni nakarmić dziecko :wink:
    A Nanie chyba generalnie o cyca nie chodziło , bo malutki się nie najada.
    --
    •  
      CommentAuthorbananowiec
    • CommentTimeNov 25th 2013
     permalink
    Doświadczone mamusie...czy jest sens brać kołderkę 90x120cm czy od razu lepiej 100x130cm? Wiem, że się na początku nie przydaje ale nie wiem w jaki rozmiar zainwestować...? :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeNov 25th 2013
     permalink
    lepiej większą, u nas ta mała się za bardzo nie sprawdziła, bo synek ciągle się odkrywał, większa jakoś daje radę
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.