Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeNov 29th 2013
     permalink
    Eliz21 ja kupiłam na stronie Smyka. Była akurat przecena i nigdzie taniej nie było.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 29th 2013
     permalink
    Ja też kupowałam w Smyku, bo było najtaniej.
    Nie wiem czy jeszcze mają, ale jak coś to tutaj też mam sprawdzone miejsce, kupowałam małą matę z pałąkami, karuzelkę dostawa błyskawiczna.
    --
    •  
      CommentAuthoreliz21
    • CommentTimeNov 29th 2013
     permalink
    Dzięki dziewczyny...super...tylko teraz mam dylemat bo są dwie...interaktywne i mały odkrywca...którą polecacie?
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeNov 30th 2013
     permalink
    Ja kupowałam tam gdzie eveke, na Twoim miejscu wybrałabym interaktywną :smile:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 30th 2013
     permalink
    no ja nie wiem jakie eliz ma dziecko , ale dla maluszka to tylko z pałąkami
    ja Ninie kupiłam giganta jak zaczęła leżeć już tylko i wyłącznie na brzuchu, czołgać się i takie tam
    --
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeNov 30th 2013 zmieniony
     permalink
    Kobiety, donosze, ze zakupy z mothethood trafione. Reczniki sa swietne. Kocyk jest naszym ulubionym, bardzo miekki i plastyczny. Pieluchy tez sa niezwykle miekkie i nie wyciagaja sie po praniu. Mam tez inne tetrowki, ale sa bez porownania. Zamierzam domowic kolejna partie.

    Treść doklejona: 30.11.13 11:37
    Kachaw, bujaczek przesliczny.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 30th 2013
     permalink
    nana a zalinkuj ten kocyk co masz, chciałabym zobaczyć, on jest cieniutki czy taki troszkę grubszy??
    A bujaczek bardzo fajny, mały leży w nim i nawet go dziś w nim ululałam, górną płozę postawiłam, aby miał trochę wyżej głowę, bo ostatnio mi się dławił w łóżeczku jak leżał na płasko, nie mógł złapać oddechu :sad:
    --
    •  
      CommentAuthoreliz21
    • CommentTimeNov 30th 2013
     permalink
    Moja mała ma 5 tygodni...ale chce kupić coś porzadnego od dziadków na Gwiazdkę:), a nie jakieś pierdołki..z pałakami mate też ma już...
    Dzieki za porady...

    A te pieluchy przez neta kupowałaś nana81?
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeNov 30th 2013
     permalink
    eliz a no chyba , że tak, aczkolwiek tak wg mnie to gigant poczeka sobie około pół roku :)
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeNov 30th 2013
     permalink
    Na gigancie taki maluszek się zgubi :)
    Ja bym postawiła raczej na jakąś grająco /śpiewającą zabawkę.
    Mogę polecić coś takiego. Marcelina ją bardzo lubi
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeNov 30th 2013
     permalink
    Ooo, dobry pomysł z mufkami. Zakupię :D
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeNov 30th 2013
     permalink
    Dziewczyny, może ja jakaś jestem nie teges, albo wyobraźni mi brak, ale skoro się w mufkę wkłąda ręce (dłonie) to jak pchać w tym wózek?
    -- ,
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeNov 30th 2013
     permalink
    dżasti: skoro się w mufkę wkłąda ręce (dłonie) to jak pchać w tym wózek?


    Tak jak bez mufki :smile:
    Bo ręce na wózka rączce trzymasz, tylko masz opatulone je z każdej strony :wink:

    O ZOBACZ
    --
    •  
      CommentAuthordżasti
    • CommentTimeNov 30th 2013
     permalink
    Nie no dobre to jest!!!! Dzięki Teorko dobra kobieto. Bo ja to jednak bez wyobraźni jestem :confused:
    Też sobię zakup takiej mufki poczynię!!! Bo nawet wczoraj w ręce mi zimno jak nie wiem co było (mimo grubych rękawic) i się zastanawiałm jak będę trzymać ten wózek przy -10 stopniach.
    -- ,
    •  
      CommentAuthornana81
    • CommentTimeNov 30th 2013 zmieniony
     permalink
    kachaw: nana a zalinkuj ten kocyk co masz, chciałabym zobaczyć, on jest cieniutki czy taki troszkę grubszy??

    Cieńszy. Mam dokładnie taki.

    Treść doklejona: 30.11.13 20:52
    Delikatny polarek z jednej strony, z drugiej bawełna.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 1st 2013
     permalink
    Dziewczyny używające ciuszków z nexta mam pytanko, jak z rozmiarówką?
    Ma ktoś może porównanie do rzeczy coolclub ze Smyka? Bo tych mamy dość sporo.
    Chciałam Nince kupić kurteczkę i zastanawiam się czy brać 68-74 czy 74-80.
    Ona obecnie chodzi w ubrankach na 74 tylko też nie chciałabym aby ta kurteczka jakoś mocno była za duża, bo ma być głównie na teraz.
    Na później mam kombinezon , który jest obecnie ciut za duży i kijowo się go nosi obecnie.
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 1st 2013
     permalink
    Eveke next ma zawyżoną rozmiarówkę, a nie podają wymiarów, wzięlabym większą, jeśli jest tak skrojona, że można np podwinąć rękawy. Moja Ninka ma sweterek z nexta rozm 86 i jeszcze w nim chodziła, teraz dopiero rękawy robia się przykrótkie.
    moim zdaniem rozm. smyka jest dosyć mała. na Dominika body z coolclub rozm 62 jest dobry, a np body 56 z kaphala wciąż luźne
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeDec 1st 2013
     permalink
    Eveke,wzielabym mniejsza kurtke,bo z next sa większe. Moja corka ma jedna kurtke next, która caly czas nosi , a rozmiar ma 86 niby, (moja corka nosi już 92/98 inne ciuchy):confused:
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeDec 1st 2013
     permalink
    esperanca jak z ta torbą? kupiłas już? wkleac fotę? byliśmy teraz w szpitalu i nie mialam jak, ale jak potrzebujesz to spoko
    --
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    Kakai mam nadzieje że już jest wszystko w porządku i jesteście w domku. Torbę zamówiłam taką jak masz Ty, stwierdziłam że jednak na wiosnę i lato lepsza będzie jaśniejsza, a później zobaczymy. Z tym że dostanę ją dopiero w połowie grudnia, wtedy dopiero mają dostawę. Jak będziesz miała chwilkę i chęci to możesz zrobić fotkę zapakowanej, w razie czego będą mogła jeszcze zmienić zamówienie.
    Pozdrawiam!
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    esperanca: Kakai mam nadzieje że już jest wszystko w porządku i jesteście w domku. Torbę zamówiłam taką jak masz Ty, stwierdziłam że jednak na wiosnę i lato lepsza będzie jaśniejsza, a później zobaczymy. Z tym że dostanę ją dopiero w połowie grudnia, wtedy dopiero mają dostawę. Jak będziesz miała chwilkę i chęci to możesz zrobić fotkę zapakowanej, w razie czego będą mogła jeszcze zmienić zamówienie.
    Pozdrawiam!


    oki pod wieczór zrobię foty:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeDec 2nd 2013 zmieniony
     permalink
    Jeśli chodzi o moje doświadczenia z Next to mam porównanie do h&m i disney. Moja jest obecnie na rozmiarze 50 z h&m, 56 z disneya, a z 50 next wyrosła a 56 jest jeszcze przylużnawe ale obleci.

    Mnie dziś doszła ta mufka na ręce. Jutro przetestujemy ;)
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    no to już sama nie wiem , bo niby h&m też ma większe rzeczy...
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    Eveke, ale to nie ma co się kierować rozmiarem tylko wymiarami, weź jakąś rzecz Ninki pomierz i porównaj do pomiarów podanych przez sprzedawcę czy producenta. Nawet w tej samej firmie zdarza się, żę jedna rzecz jest większa a inna mniejsza. Oglądałam ostatnio w syku bodziaki dla Mińka i co jedne były wąskie a dłuższe a drugie były szerokie, a niby ten sam rozmiar
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    eveke: bo niby h&m też ma większe rzeczy...

    skoro moja ma h&m 50 a reszte raczej 56 to znaczy że tak jak piszesz h&m ma wieksze rzeczy...;)
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    Moim zdaniem H&M ma większe rzeczy od nexta, ale my z nexta mamy głównie pajace i bluzy...

    Aha i w next rozmiar 74/80 to rozmiar na 9-12 miesięcy (do 11kg chyba), mamy kilka bluzek w tym rozmiarze i jeszcze są za duże (a obecnie nosi 74 innych firm, w tym np. pajace Next w rozmiarze 74)
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    kacha problem w tym , że nie ma lub ja nie widzę , ale właśnie nie ma dokładnie rozmiaru rękawka itp
    jedyne co znalazłam rozmiar 68-74 na wagę 8-9,5
    i ten zakres by chyba nam pasował
    --
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeDec 2nd 2013 zmieniony
     permalink
    esperanca oto zapakowana torba:

    widok ogólny

    przednia przegródka z podkładem do przewijania

    rzut od góry

    przegródka na pampersy, spokojnie wejdzie ich 5 albo i więcej

    przegródka z jogurtem i łyżeczką

    przegródka z soczkiem, wejdzie oczywiście każda butla na mleczko a nawet i dwie

    po drugiej stronie sa 2 duże komory, zapinane na rzep, w tej chusteczki do pupy

    druga komora pusta, widać że zapięta, komora zamykana na suwaczek a w niej kremik, chusteczki do nosa, jakiś zel do rąk itp

    no i komora główna z ciuszkami, tu tylko zestaw na 1 przebranie, a mozna naładowac tego sporo
    :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    Hehe, moja kominezon HM 62/68 (2-6 m-cy) nosila do 9 prawie i jeszcze pewno by nosila gdyby się zima nie skonczyla. ale bylam z niego mega zadowolona, jeden z najlepszych zakupow jaki miałam :wink:
    O cos takiego
    kombinezon
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    monteniu też mamy kombinezon h&mowski rozmiar niby 62 ;)
    Nina spoko w nim była jak nosiła ogółem rozmiar 68 a teraz jak nosi 74 no to może by się wcisnęła , ale chyba bardzo mega na styk z tendencją , że raczej juz ciut przymaławy.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    Montenia mój Dominik podobnie. Mielismy w tamtym roku rozmiar 62 i nosił do 6 albo 7 miesiąca i przestałam mu ubierać tlyko dlatego, że było już za ciepło. Teraz mamy z h&m rozmiar 80 ( 9 - 12 mies) i mimo, że Dominik ma 15 miesięcy jest na niego dużo za duży. Ciuszki mają the best ale rozmiarówka to moim zdaniem tragedia. Strach coś kupić przez neta :confused:
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeDec 2nd 2013 zmieniony
     permalink
    A do mnie dzisiaj przyszedł taki kombinezon jaki Montenia zalinkowała i jutro będę testować. Dużo osób na forum chwaliło i też zakupiliśmy :wink:
    -- ;
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    Bąbelasek - nie ma lepszego dla takiego maluszka, naprawdę wart swej ceny :)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorzanettt86
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    Dziewczyny macie jakieś opinie na temat termometrów bezdotykowych?Chcę kupić i głowa mnie od wyboru już boli.Myślałam o firmie Tech med?
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    Mi też się podobał ten kombinezon z H&M ale moja by już nie weszła w największy rozmiar, bo chyba do 68 tylko są. Za to kupiliśmy w Mothercare, bo też mają tą opcję łączenia nóżek:)
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 2nd 2013
     permalink
    A ten kombinezon nadaje się do spacerówki, wtedy robicie opcję nóg czy taki w całości ??
    --
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeDec 3rd 2013
     permalink
    Kakai dzięki za fotki. Torba faktycznie fajna, sporo pomieści a w ogóle nie wygląda na taką jakąś bardzo wypchaną. Na razie przy niej zostanę i czekam z niecierpliwością na przesyłkę.

    zanettt86 właśnie wczoraj siedziałam i się zastanawiałam nad termometrem bezdotykowym. Przeglądałam oferty na allegro i również zatrzymałam się przy tym firmy tech-med, ale nie mam pojęcia jak one się sprawdzają, czy dokładnie mierzą temp itp. Czy może lepiej kupić tak typowo do ucha? Może dziewczyny z forum miały doświadczenie i coś polecą??
    --
    •  
      CommentAuthorcytrynka251
    • CommentTimeDec 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorZebra82
    • CommentTimeDec 3rd 2013
     permalink
    Kombinezon kupiliśmy na tablicy,wyszło mniej niż połowa ceny sklepowej.Na allegro chodziły niewiele taniej od nowych,nie wiedziałam o co chodzi dopóki nie zaczęłam szukać w sklepie.Obdzwoniłam wszystkie h&m w mieście i się okazało,że jeśli mają tę kombinezony to albo mały rozmiar albo granat. A ja chciałam jasny.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorKakai
    • CommentTimeDec 3rd 2013
     permalink
    esperanca: Kakai dzięki za fotki. Torba faktycznie fajna, sporo pomieści a w ogóle nie wygląda na taką jakąś bardzo wypchaną. Na razie przy niej zostanę i czekam z niecierpliwością na przesyłkę.
    będziesz zadowolona:bigsmile:


    cytrynka ale cena, wowo, jak ja kupowałam 2 lata temu to przeszło 400zł placiłam:shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeDec 3rd 2013
     permalink
    Kachaw, w odpowiedzi na Twoje pyt dotyczące kombinezonu, to dopóki M nie siada, to u nas nogi złączone i pasów nie zapinam, bo i tak w większości na płasko jeździ (jak uśnie).
    --
  1.  permalink
    dziewczyny jest nowa gazetka lidla i w niej widziałam termometr na podczerwień Medisana
    -- [/url]
    • CommentAuthoresperanca
    • CommentTimeDec 3rd 2013
     permalink
    Małgosia też go widziałam tylko nie wiem czy to dobre jest. Jak w lidlu kiedyś kupiłam ciśnieniomierz to źle pokazywał i się nie nadawał do niczego.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeDec 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    esperanca medisana to normalny temometr to, że jest w lidlu nie znaczy, że produkują go tylko i wyłacznie dla lidla. Dziewczyny mają ten termometr i polecają.

    Ja mam też z lidla ale silvercrest i w zasadzie uważam, że super dokładny to może nie jest ale swoją funkcję spełnia. Ja i tak zawsze sprawdzam normalnym elektronicznym Microlifem.

    a tu opinie o silvercrescie.


    Opinie na bangla
    Opinia na blogspot

    Kachaw ja używałam go do spacerówki ale Dominika nie sadzałam jeszcze w niej. Nóżki były nie złączone :) ogólnie miałam ten śpiworek do wózka, a drugi nirmalny kombinezon do fotelika samochodowego itp.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeDec 3rd 2013 zmieniony
     permalink
    No i zachorowalam tez na fajna torbe do wózka.:))
    dzieki Cytrynko za linka do promocji, tez mam chrapke na ten bujaczek, codziennie mi ktos z tablicy go sprzata sprzed nosa.:)

    wiecie co? po swietach beda ludzie sprzedawac niepotrzebne prezenty i czuje ze bedzie wysyp roznych fajnych rzeczy dla koneserek okazji.:P

    dostałam kocyk ktory chce Wam polecic, super miekki i mily, choc wiskoza, nie bawełna
    jest teraz moim ulubionym, choc dizajn spokojny, prosty, dostalam kremowy z misiem
    (cena ok 45pln jak sprawdzilam)
    http://www.materacyk.pl/pl/produkty/materace-kokosowo-lateksowe.html?id=126

    tu watas o termometrach
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeDec 3rd 2013
     permalink
    U nas ten bujaczek który teraz podlinkowała cytrynka bardzo się sprawdza, opcja na płasko jak śpi, zaraz po jedzeniu daję mu trochę wyżej, bo strasznie mu się cofa pokarm i boję się go na płasko zostawiać, karuzelka super, fajne melodyjki i światełka, polecam
    Ja na allegro dałam 340zł z kurierem, ale ja chciałam niebieski ale widziałam za 300zł już z przesyłką za darmo, ale jasny, w smyku jak się doliczy kuriera też wyjdzie koło 300zł
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeDec 3rd 2013
     permalink
    Dziewczyny ja mam termometr bezdotykowy z Tech med i polecam u mnie sie sprawdza. Sprawdzam nim wszystko, temperature w pokoju temperature wody do kapieli temperature mleka, temperature z oknem, temperature ciała dziecka i moją czasami.
    --
    •  
      CommentAuthorzanettt86
    • CommentTimeDec 3rd 2013
     permalink
    Sony a jaki model masz tego termometru?
    --
  2.  permalink
    Fajna ta promocja w smyku. Ja za swój leżaczek zapłaciłam 330zł +wysyłka. W smyku za wysyłkę maty zapłaciłam 9,90. Także koszty dodatkowe też niewielkie.
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeDec 4th 2013
     permalink
    Dziewczyny jaką polecacie szczoteczkę do zębów? Nie mam na myśli takiej na palec, ale "dorosłą"
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.