Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    Ja jestem zadowolona z moich kocyków minky mam dwa, oba nieznanych firm: jeden z wypełnieniem za zimę, drugi bez wypełnienia na lato, wiosnę, ten pierwsy super grzeje, Nic się nie ślizga, nie rozwarstwia, dobrze pierze, a że minky sztuczny materiał tak jak polar, czasem takie materiały też się dobre sprawdzają np w zimie bo przecież w samej naturze chodzić się nie da, mam na myśli tylko len, bawełna, wełna, chociaż patrząc teraz na tą bawełnę to nie wiem ile w niej jeszcze z natury zostało, chyba że kupujecie tylko bawełnę eco, no mnie nie stać.
    --
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    hmm chyba kupie ten kocyk_ taki neutralny prawda?

    http://www.ebay.co.uk/itm/LOVELY-SOFT-BOBBLE-MINKY-BLANKET-19-COLOURS/171490797419?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D24933%26meid%3D0aed56a6986b4475a5390da947a6a4d2%26pid%3D100005%26prg%3D10513%26rk%3D2%26rkt%3D6%26sd%3D171488048024&rt=nc

    a w ogole to tak mi sie wydawalo,ze gdzies slowo minky mi sie obilo o uszy no i wiem gdzie- moja deska doprasowania jest tej furmy haah
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    Lady jak chcesz osobistego to walnij jeszcze imie na nim albo zamow taki na prezent.

    Ja mam torbe blue pinpoint i jest superowa, ale jak ktos ich nie zna to moim zdaniem warto najpierw na zywo dotknac i zobaczyc. Bo ja nigdy nie ogladalam jej z bliska i nie dotykalam i bylam troche zaskoczona, bo one troche jak z ceraty sa, co ma swoje plusy i minusy.

    No i zalezy co komu sie podoba bo te wersje duo lux w paski albo azteckie wzory jak dla mnie moga byc tez na codzien. Mi sie bardzo podobala jeszcze cala szara cos ala twid.

    Karola ja tez do tej pory wszystko nosilam w gigantach albo plecaku ale ta torba ma np aki plus ze jak ja w zimie postawie na mokrej podlodze w aucie czy korytarzu to wystarczy pretrzec i juz a moj gigant byl caly mokry i w soli.
    --
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    tak bym zrobila jakbym wiedziala co sie urodzi :) a tak to moge z jednej str napisac imie chlopca a z drugiej dziewczynki hihi :D

    a ta torba wyglada super,zastanawiam sie nad nia lub na ta Chelsea :)
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    Co do lampek to ja niezmiennie polecam duszka Pabobo :)
    Fakt nie jest za tania ale rewelacyjna. Raz ze bezprzewodowa. W ciagu dnia sie laduje a całą noc bez przewodu mozna ja postawic w dowolnym miejscu lub chadzac po mieszkaniu.
    Nie oddaje ciepła dziecko nawet moze z nia spać w łóżeczku.
    wszedzie ja zabieramy. Na wakacje, do teściów.
    w nocy jak Nina byla mala a trzeba bylo przebrac to lampke kolo tylka stawialam by widziec co trzeba :)


    Co do kocykow Minky my tez zadowoleni i nic nam sie nie rozwarstwia :)
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    Oooo my wlasnie mamy tego paboo i tez uwielbiam. Lady to zamow po porodzie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorDominam
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    No proszę pabobo wygląda ciekawie i właśnie praktyczność tu jest dużym plusem. Oj muszę pokazać wszystkie pomysły dzisiaj mężowi ;) A kocyk womar- na zdjęciach wygląda cudownie! Bawełna czesana- chyba się skuszę :) Mam jeden kocyk polarkowy, drugi chcę koniecznie bawełniany. Szkoda tylko, że w Anglii nie ma, może ktoś robi przesyłki muszę popytać na allegro. I tak oprócz kocyków chciałabym mieć rożek zwykły- będzie też kołderką potem i kawałek bawełnianego materiału, który jest cieńszy od rożka do zawijania małego.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    Dominam,ja kupowałam bawelniane kocyki w primarku.
    •  
      CommentAuthorDominam
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    Montenia kurcze ostatnim razem właśnie jak byłam w primarku to przeglądałam kocyki i szukałam bawełnianego ale wszystkie widziałam z polarku. Dawno kupowałaś bawełniane? Może powinnam jeszcze raz się wybrać i dokładniej popatrzeć...
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeOct 24th 2014 zmieniony
     permalink
    Dominam: Montenia kurcze ostatnim razem właśnie jak byłam w primarku to przeglądałam kocyki i szukałam bawełnianego ale wszystkie widziałam z polarku. Dawno kupowałaś bawełniane? Może powinnam jeszcze raz się wybrać i dokładniej popatrzeć...


    Ja kupowalam bawelniane w JohnLewis :) Powinni miec, w tych wiekszych maja spory wybor.
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    Kilka razy mi torby brakowało jak np paweł sam gdzieś z Lu wychodził to zabierał rzeczy w reklamowce ;P
    Co do kocykow to mam manie, u nas często się budziły i miałam ich sporo ale gdzieś poginely, mi minky uszyja mama i Lu bez niego spać nie chce.
    Teraz czekam na określenie płci i kasę z ZUSu ;P juz kilka mam na liście
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    Dziewczyny pamiętam, że w zeszłym roku polecałyście śpiworki do wózka ale spacerówki dla roczniaka, młody nie chodzi sam, wiadomo jeździ w spacerówce, wiadomo kocyk się juź nie sprawdza, bo zsuwa się, wystarczą dwa machnięcia girką i kocyk skopany, dziś miał zabawę i wyrzucał kocyk na ziemię. Teraz pytanie co to za firma tego śpiworka (czy to było H&M) ?? czy do każdej spacerówki będzie pasował, czy zmieści się tam taki brzdąc w butach ??
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    Flavka ktore będziesz kupowac?
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeOct 24th 2014 zmieniony
     permalink
    Siąde do kąpa to podlinkuje, nie wiem czy mi stary pozwoli kupić te co planuje bo ceny mają powalające :D

    Treść doklejona: 24.10.14 19:39
    kolorystyka zależy od płci :P
    wełniak colorstories


    HOPII mają boskie wzornictwo więc może się skuszę, ale na coś większego na zimę raczej
    i zakochana jestem w produktach MayLily



    moje dziecko raczej letnie będzie ( sygeruję się przejściami z Łucją, bo terminy mam praktycznie takie same)
    więc zainwestuję w tzw mgiełki otulacze bambusowe, są koszmarnie drogie ale myślę że się sprawdzą u nas

    jak widać na załączonych obrazkach nastawiam się na syna raczej :P
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    Piekne te rzeczy. Mi najabrdziej podobaja sie te welniaki. Choc posciele w wigwamy tez cudne, ale ceny faktycznie kosmos
    --
  1.  permalink
    Kachaw też mam ten dylemat....znalazłam stronę internetową na której są kocyki z tzw troczkami-są 2 zaczepy i kocyk nie spada...ale jeszcze się wacham..
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeOct 24th 2014 zmieniony
     permalink
    Flavia my mamy kocyk z Maylily i jest rewelacyjnym, świetna jakość

    Treść doklejona: 24.10.14 22:33
    te wełniaki są świetne, też będę zamawiała ;) Ale na kolor nie mogę się zdecydować :D

    Treść doklejona: 24.10.14 22:36
    i jeszcze ten kocyk
    http://effii.pl/sklep/akcesoria/koc-welniany-ocieplany-75x110.html
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthorpuelka
    • CommentTimeOct 24th 2014
     permalink
    Teraz już wiem dlaczego na all kupiłam przecenionego Skip HOpa na magnes:wink: Pozbywają się..
    Ale i tak jestem bardzo zadowolona!
    Nawet ten magnes mi pasuje bo szybko można coś włożyć do torby (dzis np upychałam rękawiczki;), a portfel można schować w kieszonce na zamek. świetne też są te kieszenie z przodu. Fakt mogłaby być trochę szersza, bo czasem cięzko mi wygrzebac coś z dołu, ale za to prezentuje się super! No i ta jakość:bigsmile:
    Pasuje chyba do każdego wózka,my akurat do bugaboo przypinamy i jest na dobrej wysokości :D Myślę że spokojnie wytrzyma kilka lat!
    -- [
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    Te welniaki to jeszcze maja znosna cene a moze tak mi sie wydaje, bo jak widze duzy koc z maylily za 500zl to juz mi sie cieplo robi bez koca, ale tez wiem ile minky kosztuje a nie wiem ile welna ;)

    Treść doklejona: 25.10.14 07:58
    Te effi tez cudne podobaia mi sie te czekoladowe iecru. Kurde przez was zaraz zaczne wydawac kase a przeciez wszystko mam
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    500 zł w zyciu bym nie dała!!!!
    Wełniaki 70x100 kosztują 99zl a wersja większą z kapturkiem ok 150 zl zawsze można komuś w rodzinie powiedzieć ze ubrań i zabawek masz full niech się złoża na kocyk ;)
    Ja jakbym syna miała to chętnie bym wzięła zestaw z pierwszego foto, granat szary i może beż ale mnie stary x domu wywali :P
    -
    Ja się ostatnio za laktatorami rozglądałam... Bo przy Lu zajechałam dwie medele mini :D teraz chce od razu kupić podwójny i w szoku byłam ze medela ma model freestyle ( cena od 1200zl:shocked:) fajny bajer ze doczepiasz do stanika... Ale cena nie dla mnie więc znalazłam alternatywę medela swing i maja taki ala cyckonosz elastyczna bardotka z dziurami na lejki tak i to mnie wyjdzie 600-700 laktator i ten gorset 150 tez poszaleli ale co zrobic
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    Swing jest nie do zajechania - ja używałam mojej koleżanki swinga (ona najpierw, potem ja, przy bliźniakach) i działał bez zarzutu.
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    Ja dla synka zastanawiam się między turkusowym a granatowym wełniakiem, szary biorę ten z Effi. Jeszcze te rożki/beciki szare mają śliczne
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTimeOct 25th 2014 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, jeśli szukacie ładnych i praktycznych toreb dla dzieci to polecam zajrzeć do TK Maxx. U mnie w mieście mają dość duży wybór dobrych toreb z akcesoriami (ja mam Lassig i przy niej był przewijak, opakowanie termiczne na butelkę, saszetka na drobiazgi i taka torba termiczna na chusteczki nawilżane). Torba sama w sobie świetna jakościowo, pakowna, ma pełno przegródek, no i nie wygląda jak torba dla dziecka, tylko damska torebka:)
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    Flavka z laktatorem to sie wstrzymuj bo ja pewnie kupie pierwsza to zrobie rozeznanie. Biore pod uwage tylko podwojne. Oczywiscie najbardziej marzy mi sie avent duo ale cena zaporowa. Ale jest jeszcze ameda i spectra 9.

    Dot ale mialas podwojna?

    Te staniki dolaktatora sa fajne ale juz widzialm jak zrobic je samemu.
    --
    •  
      CommentAuthorSony85
    • CommentTimeOct 25th 2014 zmieniony
     permalink
    doti_p: Swing jest nie do zajechania - ja używałam mojej koleżanki swinga (ona najpierw, potem ja, przy bliźniakach) i działał bez zarzutu.


    Tez używałam i polecam ;)

    Nie moge zacytować koleżanki z poprzedniej strony ale wracając do lampek nocnych to też zdecydowanie polecam te "wańki wstańki" z IKEI. Używa do dziś a cena to śmiech na sali...grosze.
    --
    •  
      CommentAuthorDominam
    • CommentTimeOct 25th 2014 zmieniony
     permalink
    Byliśmy dzisiaj w Ikei i niestety nie widzieliśmy tych lampek "wańek wstaniek"a przeszliśmy cały dział lampkowy, więc kupiliśmy póki co lampkę ledową niewielką taką okrągłą, białą na baterie zapalaną po naciśnięciu. Można ją przykleić gdzie się chce albo właśnie pozostawić mobilną i trzymać luźno przy sobie. Daje dosyć mocne światło, więc sobie ją zakleimy kilkoma warstwami papieru takiego dekoracyjnego, białego, do pakowania rożnych rzeczy. Na ile będzie to dobre rozwiązanie nie wiem ale tanie to bardzo... więc ryzyko żadne najwyżej kupimy coś innego :wink:
    O czymś takim mówię ale jeszcze przez nas zmodyfikowanym, żeby dawało delikatne światło no i wyglądało ładniej :wink:
    http://terabit.pl/solidna-lampka-samoprzylepna-dotykowa-p-2105.html
    Jak się natkniemy na wńakie wstańkie albo na promocji świecącego duszka najwyżej sobie dokupimy :)
    --
    •  
      CommentAuthoralka865
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    w kwestii lampek polecam dostępne na allegro lampki ledowe emitujące gwiazdki w różnych kolorach, coś jak projektor w kształcie np u nas pluszowego żółwia. Dodatkowy plus że nie trzeba chodzić do malucha wyłanczać jak zaśnie bo po godzinie sam się wyłącza. Mój syn miał okres że bał się ciemności. Tu niby delikatne światło ale pomogło :) to dla starszych dzieci.

    Do przewijania miałam miewielką lampkę na klamerce przy przewijaku i włożyłam do niej żarówkę ledową o delikatnym świetle aby nas w nocy nie raziła po oczach. :)
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    mkd: Dot ale mialas podwojna?

    Jeszcze wtedy nie robili, rok po urodzeniu naszych dzieci zaczęli robić :)
    mkd: Ale jest jeszcze ameda i spectra 9.

    Amedę bardzo dziewczyny na wieloraczym forum polecają.
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    No ja sie wlasnie przymierzam do jej kupna, bede musiala tylko pokombinowac z tymi lejkami by j dobrze dobrac.

    To jest niezle ze to niby dwa lata a tyle sie zmienilo...

    Treść doklejona: 25.10.14 19:50
    Dot a swoja droga jakbys slyszala z ktos sprzedaje podwojny lKtator to mow.
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    Hmm popytam, mam kilka koleżanek, które niedawno karmić bliźniaki skończyły, może akurat sprzedają.
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    mkd: Flavka z laktatorem to sie wstrzymuj bo ja pewnie kupie pierwsza to zrobie rozeznanie.

    spoko spoko ja i tak jaką kolwiek kasę będę miała dopiero po nowym roku więc się na pewno wstrzymam,
    do tego czasu spisuję listę :)
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    Dzieki dot.
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    mkd: Te welniaki to jeszcze maja znosna cene


    Tyle, że te "wełniaki" to naprawdę "bawełniaki" - czyli bardziej dla dzieci letnich, niż zimowych :-) Bawełna nie grzeje :-)
    Ale w ogóle świetny pomysł - mam trochę wełny, druty - zabieram się za kocyk dla Niespodzianki :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeOct 25th 2014
     permalink
    Dominam: niestety nie widzieliśmy tych lampek "wańek wstaniek"
    kurczę, a w katowickiej ikei cały czas są dostępne. Nawet dzisiaj się zastanawiałam, czy dwóch nie wziąć :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 26th 2014
     permalink
    Livia: Ale w ogóle świetny pomysł - mam trochę wełny, druty - zabieram się za kocyk dla Niespodzianki

    W jakim kolorze zrobisz? Też chcę mieć niespodziankę. :)
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 26th 2014
     permalink
    Dziewczyny a widzialyscie gdzieś jakieś fajne welniane czapki dla zimowych maluchów bo cos,mi sie wydaje ze tego nie mamy.
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeOct 26th 2014
     permalink
    bladykot: W jakim kolorze zrobisz?

    Pewnie ecru albo fioletowy :-)
    mkd: widzialyscie gdzieś jakieś fajne welniane czapki dla zimowych maluchów?

    Obawiam się, że wszędzie rządzi akryl... No chyba, że w tych droższych sklepach - np. Amko na Ursynowie.
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeOct 26th 2014
     permalink
    Mi sie marzy welenka podszyta polarkiem.
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeOct 26th 2014
     permalink
    Gocha zara ma takie tylko nie wiem jaki skład mają.
    --
    • CommentAuthorvaniliova
    • CommentTimeOct 27th 2014
     permalink
    puelka: Ale i tak jestem bardzo zadowolona!
    Nawet ten magnes mi pasuje bo szybko można coś włożyć do torby (dzis np upychałam rękawiczki;), a portfel można schować w kieszonce na zamek. świetne też są te kieszenie z przodu. Fakt mogłaby być trochę szersza, bo czasem cięzko mi wygrzebac coś z dołu, ale za to prezentuje się super! No i ta jakość:bigsmile:
    Pasuje chyba do każdego wózka,my akurat do bugaboo przypinamy i jest na dobrej wysokości :D Myślę że spokojnie wytrzyma kilka lat!

    Super, te torby naprawdę są genialne! Nie dość, że pojemne to jeszcze ładnie wyglądają, co nie zdarza się za często w przypadku tego typu toreb ;) Do najtańszych nie należą, ale warto zainwestować, jakość pierwsza klasa. Jak widziałam ostatnio w jakimś sklepie inne torby to wyglądały, jakby miały się rozleźć po pierwszym użyciu :/
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeOct 27th 2014
     permalink
    a ktore sa z ekspresem teraz?
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeOct 27th 2014
     permalink
    Dziewczyny szukam właśnie kocyka dla maluszka na zimę - takiego ciepłego do wózeczka. Urodzi się w styczniu.
    Myślałam o Minki ... już mniej akrylowym.

    Flavia ten ostatni który dodałaś jest BOSKI - z jakiej on jest strony ?
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeOct 27th 2014
     permalink
    maxiulka: Flavia ten ostatni który dodałaś jest BOSKI - z jakiej on jest strony ?


    on jest z MayLily tylko obecnie wyprzedany... :(
    --
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeOct 28th 2014
     permalink
    Szkoda ... Śliczny jest.

    Znasz moze strony, sklepy gdzie sprzedają podobne cuda ?
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeOct 28th 2014
     permalink
    zapytam i tutaj
    czy ktoras z Was zamawiała szyty spiworek do wozka? potrzebuje do baby joggera, wyczytałam na innym forum
    ze Pani Magda szyje, napisalam meila i czekam na odzew, znacie? korzystałyscie?
    bo z wkladek Pani helenki czytalam ze tak :)
    oryginalny to cena 200-300 , chce nieco taniej ;)
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeOct 29th 2014
     permalink
    maxiulka: Znasz moze strony, sklepy gdzie sprzedają podobne cuda ?


    niestety nie bardzo, albo nie pamietam nie kojarzę..
    spróbuj napisać do nich na fb np czy jest szansa że wrócą ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLove_line
    • CommentTimeOct 29th 2014
     permalink
    Hej dziewczyny! Wrócę do tematu niań elektronicznych. Miałam dwie z Fishera-angielska i polska i obie szlag trafił. Chciałabym fajna nianie niekoniecznie z monitorem. A ta angelcare jak wygląda cenowo? Mam teraz ograniczony dostęp do neta, jakbyscie dały jakieś info to bym była wdzięczna. Przy okazji- mam kilka ciuchow ciążowych do sprzedania, byłaby któraś chętna?
    •  
      CommentAuthorYvoonne
    • CommentTimeOct 30th 2014 zmieniony
     permalink
    Mkd w h&m kupiłam taką za 22 zl :) Są super, a też długo szukałam. Wszystkie praktycznie teraz są niewiązane :/
    --
    •  
      CommentAuthorTinamar
    • CommentTimeOct 30th 2014
     permalink
    Mkd, ja w smyku kupiłam podobna do tej Yvoonne. Tylko że granatowa ale były chyba też inne. Podszyta polarkiem, wypustki na uszy super się sprawdzają i zawiązywana chociaż i bez tego super leży.
    --
    •  
      CommentAuthorduszkaga
    • CommentTimeOct 30th 2014
     permalink
    Ja bym chciala wrocic do pytania o nianie - czemu polecacie angelcare z dwoma plytkami ? jedna nie wystarczy ?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.