Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    Srebrzynka - gratulacje - ciesze się Twoim szczęściem.
    Tosik - jak u Ciebie?
    • CommentAuthormoncia83
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    Srebrzynko cudowne wiesci kochana GRATULACJE:cheer::cheer::cheer: Pisalam ostatnio ze luty u nas na forum bedzie poczatkiem wiosny:wink:

    Tosiczku co u Ciebie trzymamy kciukasy:wink:

    Eddie Kochana masz racje polece,powiem Ci ze jestem w Irl.11 lat i nigdy do tej pory nie zalowalam az tak bardzo ze wlasnie tutaj jestem:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorEddie3015
    • CommentTimeFeb 9th 2015 zmieniony
     permalink
    Moncia ja wiem Jedno- jest fajnie, ale jak pojawiaja sie jakiekolwiek komplikacje, to juz jest nieciekawie. Tutaj po prostu jest za malo specjalistow, za malo szpitali I naprawde-za bardzo liczy sie na nature.Wiekszosc IRL kobiet nawet w zyciu nie slyszala o luteinie czy progesteronie czy nawet becie, ale juz ze Guinnessa nalezy pic w ciazy dla zelaza to, co druga wie.. :) Bo tu nikt sie nie przejmuje wczesna ciaza. Moj maz jest Irlandczykiem I nie znosi jak narzekam na opieke medyczna, chociaz sam zeby w Polsce leczy, bo tu nas nie stAc a przepisany nurofen nie zawsze pomaga;) Ja 3 Lata temu tez myslalam, ze jade do polski jak bylam we wczesnej ciazy I mnie tu zlewali: nie polecialam I zalowalam.Ivf robilam tutaj ze wzgledu na prace, ze nie moge brac lacznie duzo wolnego. Jesli twoja klinika dobra to lec: nie jest to daleko. Bedzie dobrze: serduszko bije, babelek sobie rosnie, a toba niech zajma sie najlepsi. Trzymam kciuki. Usciski:devil:
    --
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    Mam wyniki wreszcie druga weryfikacja w 7dpt
    BHcg - 107mIU
    E2 - 1765,84
    Prg - 40,87
    --
  1.  permalink
    srebrzynka- gratki
    tosik- rewelacja :) i gratuluje
    ciekawe ile masz szkrabów, bo dam sobie ręce uciąć, że to nie pojedyncza ciąża :)
    --
    •  
      CommentAuthorEddie3015
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    Tosiku jak faaajnie..:clap::clap:
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    Tosik, nie widziałam jeszcze takiej bety 7dpt :)) oj będą bliźnięta... oby tylko!
    --
    •  
      CommentAuthorHania89
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    Wysoka beta może też być wynikiem szybkiego zagnieżdżenia, u mnie w 9dpt beta wynosiła 172. Albo bliźniaki ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorKingoskie
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    Tosiku super :jumping:, teraz dbaj o siebie
    Srebrzynko Ty też :clap:
    • CommentAuthorKejtiEn
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    Tosik i Srebrzynka- swietne wiesci!!!;-)
    • CommentAuthormoncia83
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    Tosiczku suuuuper wyniki :clap::clap: bardzo sie ciesze i gratuluje z calego serca!!!!

    Eddie Kochana dziekuje za slowa otuchy kupilam bilet na jutro lecimy razem z mezulkiem,mam nadzieje ze dobrze robimy trzymajcie kciuki!!!!W czwartek mam umowiona wizyte w mojej klinice co prawda u innego lekarza bo moj na urlopie!Przed chwila rozmawialam z kolezanka ktora tez niedawno podchodzila do ivf tylko w Katowicach i jak ona wymienila mi ile lekow dostala po transferze to mi szczeka spadla:neutral:A u Was jak bylo dziewczyny bo ja po transferze mialam tylko luteine ,duphaston i Encorton jedno opakowanie a ona mi mowila ze od razu miala acard plus jakies zastrzyki i duzo innych!
    --
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeFeb 9th 2015 zmieniony
     permalink
    Moncia, ja po transferze dostałam: acard, zastrzyki z hepatyny, encorton 10mg, luteinę dopochwowo, duphaston, femibion, kwas foliowy 10mg, relanium przez trzy dni po transferze, nospe 3x1,
    --
    • CommentAuthormoncia83
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    Dziekuje Flowka za odpowiedz ,noi wlasnie o to mi chodzi czemu lekarze tak roznie to wypisuja?
    --
  2.  permalink
    Moni ja po transferze dostałam : Medrol, Duphaston, Luteine i Folik ;)
    • CommentAuthormoncia83
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    Srebrzynko a na co jest Medrol?
    --
  3.  permalink
    moncia - Medrol to steryd, podaje sie go aby zmniejszyć mozliwość odrzucenia zarodka przez organizm matki (przez przeciwciała).
  4.  permalink
    Aina nic dodać - nic ująć :-)
    • CommentAuthorRybka26
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    Tosik, Srebrzynka ogromne gratulacje-Tylko pozazdrościć...:shocked: Przesyłajcie ciążowe fluidy i dobre nastawienie:bigsmile:
    Srebrzynka, które to Twoje podejście??
    Co do leków po transferze,to ja lecze się w Polsce i dostałam tylko 3x duphaston i folik. Muszę zapytać o ten Meridol.
    Dziewczyny napiszcie proszę jaką dawkę po transferze dostawaliście progesteronu??

    Treść doklejona: 09.02.15 19:06
    :cheer::clap: suuuper dziewczyny. Dbajcie o siebie i wasze Bąbelki:jumping::jumping::crazy:
  5.  permalink
    Rybko to Nasze 1 podejście :-) W środę ostatnie badanie bety...
    Moje dawki progesteronu to 3x1 Duphaston oraz Luteina 3x2.
    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    Dziewczyny - gratulacje Wam :)

    Ja po transferze biorę - luteine, duphaston, vingantoletten, koenzym q 10, acard, medrol, folik, k2, pije x 2 dziennie inofolic.

    Myślę, czy jutro nie iść testować. Jutro 9dpt - ale miałam transfer blascotysty. Myślicie, ze już mogę iść czy lepiej poczekać?
  6.  permalink
    Moim zdaniem wyjdzie beta ;)
    Ja zrobiłam betę w 9dpt a miałam podany 2.5dniowy zarodek :)
    Biegnij na badanie ! 3mam kciuki za Ciebie !!!
    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    To jutro rano pójdę, ale nie wiem kiedy wyniki - czy bedą w ten sam dzień, bo jakiś dziwny ten punkt pobrań koło mnie :)
  7.  permalink
    Bacha - powodzenia jutro :)

    Ja od transferu biore Lutinus 3x1.
    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    zrobiłam teraz sikańca i negatywny :( jeszcze pocieszam się, że za wcześnie jak na sikańca, bo dzis 8dpt i mocz nie jest z rana ..
  8.  permalink
    Na sikańca to za wcześnie Basiu..
    •  
      CommentAuthorvelvetin
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    Srebrzynko!!! Tosiku!!! OGROMNE GRATULACJE KOCHANE :)))))
    --
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    Bacha a jaki miałaś test? Jakiej czułości?
    Ja brałam po transferze Estrofem 3x1, Luteina 3x200mg do 3dpt potem zmieniono na 3x300mg dopochwowo + 3x150mg podjęzykowo a dzisiaj jeszcze mi zwiększono 3x400mg dop. + 3x200mg podj.
    Jestem właśnie po telefonie z kliniki Pani Doktor pogratulowała ciąży :) i dodała że obstawia ciąże mnogą minimum dwa.
    Ale Haniu tak jak Ty pisałaś miałaś 199mIU w 9 dniu i ciąża pojedyńcza tak? Jednak liczę na to że trojaczków nie będę miała, albo inaczej że będziemy wszyscy zdrowi :(
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeFeb 9th 2015
     permalink
    Gratulacje dziewczyny. ...
    --
    •  
      CommentAuthorEddie3015
    • CommentTimeFeb 9th 2015 zmieniony
     permalink
    Bacha nie martw sie, test mysle, ze w piatek po blastocyscie powinien wyjsc a bete na twoim miejscu pewnie zrobilabym jutro i za 48 godz... Ja juz sama nawet nie moge patrzec na testy ciazowe, czekam na wynik bety do nastepnego poniedz..
    hej dziewczyny jak to jestz tym syntetycznym progesteronem pod postacia duphastonu czy masci-czy te progesterony opozniaja tez mozliwy okresczy jak ma przyjsc ta zgroza to i tak przyszlaby nawet jak sie bierze dodatkowy progesteron??
    --
    • CommentAuthorGosia8510
    • CommentTimeFeb 10th 2015
     permalink
    Eddie jak okres ma przyjść to itak przyjdzie pomimo brania duphastonu, miałam tak już kilka razy. Cały czas trzymam kciuki za wszystkie kobietki:-)
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeFeb 10th 2015
     permalink
    Nie wiem jak z duphastonem bo on podobno we krwi się nie ukazuje, ale wiem że przybraniu Luteiny trzeba czekać aż spadnie poziom progesteronu... Ja dopiero jak odstawiłam leki to po dwóch dniach dostałam
    --
    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeFeb 10th 2015
     permalink
    Niestety na moim teście nie pisało czułości - strasznie dziwne...
    Dziś byłam na becie i wyniki będą jutro - bo dziś pracują tylko do godz. 13.

    Wrrr... Czy orientuje się ktoś czy w Diagnostyce można robić badania w jednym punkcie a odbierać wyniki w innym?
  9.  permalink
    Bacha, jesli to punkt pobrań, to chyba tylko mozna odebrac tam, gdzie była krew pobrana. Ale w diag można sprawdzać przez internet, tylko teraz nie wiem, czy każdy, czy tylko posiadacze karty stałego klienta. Basiuniu, nie martw się, czekajmy na betę, ja wiem, że negatywny sikaniec może zdołowac (sama boję się robić i nie wiem, czy w ogóle zrobie), ale ja bardzo mocno trzymamnkciuki za ciążę i wysoką bete.
  10.  permalink
    Bacha84: Wrrr... Czy orientuje się ktoś czy w Diagnostyce można robić badania w jednym punkcie a odbierać wyniki w innym?


    BACHA - weź od nich kartę dzięki której będziesz mogła sprawdzać wyniki przez internet. Ja tak robiłam i było o wiele szybciej :bigsmile:
    -- ___
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeFeb 10th 2015
     permalink
    Bacha ja mam Bete z wczoraj 107mIU i jestem żywym przykładem że czasem te testy są oszukańcze dlatego się pytałam jaki miałaś test, mnie oszukał pink test... i ogóle nie kupujcie takich co nie mają napisanej czułości bo co to za odnośnik.... :/
    --
    • CommentAuthorKejtiEn
    • CommentTimeFeb 10th 2015
     permalink
    Ja po transferze brałam luteine dopochwowo i pod język. Pytałam doktora czego nie przypisał encortonu czy cos, ale odpowiedział,że to pierwsza próba i spróbujemy jak najbardziej naturalnie. A mam do was dziewczyny pytanie. Odstawiłam w sobote luteine, w niedziele brzuch mnie bolal jak na @, ale jak narazie nie mam okresu tylko dziwne skąpe ciemnobrazowe skrzepy. Myślicie,że to normalne po tej luteinie??
    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeFeb 10th 2015
     permalink
    Dziękuje dziewczyny za porady :)
    Kartę z diagnostyki dostanę przy kolejnych badaniach bo to niby karta stałego klienta.

    Próbuje kombinować, aby wyniki były dzisiaj, jak nie to będę czekać do jutra :(
  11.  permalink
    A my czekamy z Tobą i trzymamy kciuki!
    • CommentAuthorTosik
    • CommentTimeFeb 10th 2015
     permalink
    Trzymamy kciuki :)
    --
    • CommentAuthorandzik1978
    • CommentTimeFeb 10th 2015
     permalink
    Srebrzynka,Tosik ogrom gratulacji:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:A u mnie poczatek drogi- rozpoczęty.Torbier wkoooońcu zniknął.Od wczoraj wstrzykuje Gonal 150 jednostek.W piątek mam wizyte z usg jak rosną pęcherzyki.Trzymajcie za mnie mooocno kciuki-)
    • CommentAuthorSrebrzynka
    • CommentTimeFeb 10th 2015
     permalink
    Ja trzymam za każdą dziewczynę na tym forum. Każda radość jest moją radością :-)
    • CommentAuthorczesia357
    • CommentTimeFeb 10th 2015
     permalink
    Witam Was wszystkie :)
    tak sobie podglądam forum od jakiegoś czasu, po trosze się utożsamiam już z Wami ;)
    Jest może tu ktoś kto podchodzi do in vitro w Invimedzie w Gdyni?
    •  
      CommentAuthorKingoskie
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    andzik to fantastyczna wiadomość. Wreszcie zniknęło to cholerstwo. Może tak być, że w tym samym czasie będziemy podchodzić.
  12.  permalink
    Andzik1978 idziemy razem :-D ja od poniedziałku menopur
    W piątek też podglądanie i pik up w poniedziałek lub środę.
    --
  13.  permalink
    Andzik, monisiunia - POWODZENIA :)
    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    U mnie dupa - beta poniżej 0,100 ... :(
    Zastanawiam się już kiedy mogę podejść ponownie - od razu?
    • CommentAuthorKejtiEn
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    Bacha84 a macie jakies mrozaczki?? bo my mamy jednego i też się zastanawiam czy trzeba jakiś czas odczekać,żeby zrobić transfer czy można już w następnym cyklu?....w piątek spytam lekarza
    • CommentAuthorSrebrzynka
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    Dziewczyny mam wynik 14dpt: 
    Beta – 299,4
    Progesteron – >60

    Czy ten progesteron nie jest za duży?
    • CommentAuthorBacha84
    • CommentTimeFeb 11th 2015
     permalink
    Mam tylko zamrożone komórki, więc czeka mnie stymulacyjna i zastrzyki itd.

    Dziewczyny - czy któraś wie coś na temat immunologów? tych od wlewów?
    Z tego co widzę, to prof Tchórzewski nie żyje :(
    Czy ktoś go zastępuje?
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeFeb 11th 2015 zmieniony
     permalink
    Bacha, jest jeszcze kilku immunologów w Polsce :) w Łodzi min Malinowski, Wilczyński, w Warszawie Dubrawski czy Jerzakowa, w Krakowie Sacha itd Najlepie wejdz na wątek o chorobach immunologicznych.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.