Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 31st 2014
     permalink
    W jakich sklepach jest promocja ketchupów Kotlin "Bądź widoczny na drodze"? Za zakup ketchupu dostaje się opaskę odblaskową.
    Społem nie, Polo nie.
    -- [/url]
  1.  permalink
    Ketchup KOTLIN łagodny (w plastiku) - skład: pomidory (136g na 100g produktu), woda, cukier, acetylowany adypinian diskrobiowy - substancja zagęszczająca, sól, kwas octowy - regulator kwasowości, naturalny aromat (zawiera seler), benzoesan sodu - substancja konserwująca.
    chyba lepiej kupić sobie sam odblask ;)
    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeOct 31st 2014
     permalink
    szczypta, a jest jakiś keczup o "przyjaznym" składzie? ;)
    --
  2.  permalink
    wg mnie heinz

    Treść doklejona: 31.10.14 13:08
    skład:

    pomidory (148 g pomidorów na 100 g ketchupu), ocet, cukier, sól, ekstrakty przypraw i ziół (zawierają seler), przyprawy.
  3.  permalink
    Libra1610: a jest jakiś keczup o "przyjaznym" składzie? ;)

    domowy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 31st 2014
     permalink
    Pudliszki też nie jest zły, nooo gdyby nie ta skrobia :tongue::wink:
    Ale jest przepyszny.

    Składniki: pomidory (193 g na 100 g ketchupu), cukier, ocet, sól, skrobia modyfikowana, aromat naturalny. Produkt może zawierać seler.
    Bez substancji konserwujących.
    --
  4.  permalink
    Z tych ze skrobią to wg mnie Międzychód dobry:)
    pomidory (204 g na 100 g produktu), woda, cukier, ocet spirytusowy 10%, warzywa (cebula, seler) (6,2 %), skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, przyprawy
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 12th 2014
     permalink
    w MATRASIE jest fajna promoja na ksiazki i zabawki (ksiazki i kalendarze ktore bralam to w tej chwili najtaniej mieli)
    oprocz tego jesli zrobilyscie wczesniej zakupy to mozecie dodac recenzje produktu co da kolejne 10% rabatu (po dodaniu recenzji rabat jest wazny przez miesiac)
  5.  permalink
    w rossmanie za zakup 1 produktu do makijażu mozna sobie wziąc drugi ( dowolny) za darmo
  6.  permalink
    Szczypta dowolny? Jak wezmę maskare za 15zl czy moge wziąć fluid za 50?
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeNov 13th 2014
     permalink
    Anairda drugi tańszy lub w tej samej cenie.
    -- Zu 10.2010 & Li 11.2015
  7.  permalink
    Agnike dzieki.:bigsmile:
    -- [/url[/url]
  8.  permalink
    Anairda, wydawało mi sie to oczywiste...
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeNov 19th 2014
     permalink
    Dziewczyny a moze ktoras ma kody rabatowe do merlina na zabawki ?
    --
    • CommentAuthorcestmoi89
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    Dostałam książeczkę rabatową z dimabay przy okazji zakupów w aptece gemini. Są zniżki do: winezja.pl (wina), mdc.pl (materace), gala24.pl (galanteria), dekoria.pl (to wiadomo), ekskluzywna.pl (bielizna), kodano.pl (okulary, soczewki), sklepy z art sportowymi, e-sentiell.com (biżuteria), lampy.pl, sneakerstudio.pl (obuwie sportowe), craftoholicshop.com (akcesoria do szycia), estyl.pl (kosmetyki), beglossy.pl (kosmetyki), matras.pl (książki), nexterio.pl (dla domu i ogrodu). Któraś coś?
    --
  9.  permalink
    do matras na wszystko?
    • CommentAuthorcestmoi89
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    "Kupon rabatowy -30% na wszystkie książki na www.matras.pl. Kod rabatowy dotyczy księgarni internetowej www.matras.pl. Nalicza się od ceny detalicznej (czarnej), po wpisaniu kodu rabatowego w pole promocyjne, w koszyku podczas składania zamówienia. Nie obejmuje podręczników. Nie łączy się z innymi kodami. Jest ważny od 14.11.2014 do 31.01.2015".
    --
  10.  permalink
    To ja poproszę :)
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    Jeśli można to ja do matrasa poproszę.
    --
    • CommentAuthorcestmoi89
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    Jak Ptysiaczek da znać, że zrobiła zakupy, to udostępnię dla wszystkich, bo nie wiem, czy to jednorazowy kod :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    oki.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2014
     permalink
    ja moge podac kody rabatowe do eobuwie.pl -- w zaleznosci od kwoty zakupu 20-50-100-200zl
    sklepu w prawdzie nie znam ale kody dostalam przy zakupach w dauglas online, wazne do 31 stycznia 2015
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    w matrasie promocja swiateczna na niektore art. jest nawet do 50% trzeba tylko dobrze poszukac KLIK

    poza tym akurat teraz jest opcja ze za recezje kazdej kupionej u nich ksiazki (bo nie wiem czy przedmiotu) dostaje sie dodatkowo 10%, ja ostatnio kilka ksiazek recenzowalam ale tylko 1 rabat mozna jednorazowo wykorzystac, uwaga - rabat za recenzje laczy sie z promocjami
    • CommentAuthorcestmoi89
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    Do matrasa: MATRAS5102
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    Cestmoi Jak jest z ty kodem do matrasa jest jednorazowy czy nie, ile jest procent i cy to tylko na książki czy na gry edukacyjne też ??

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 21.11.14 14:23</span>
    Edit już doczytałam sorki za zawracanie głowy
    --
    •  
      CommentAuthoreliz21
    • CommentTimeNov 21st 2014 zmieniony
     permalink
    W "dyskoncie aros":aros.pl jeszcze tylko dzisiaj można książki kupić 34% taniej....ale ogólnie ejst taniej niż w empiku i na pewno przed świętami beda jeszcze promocje....i szybka dostawa do kisoku ruchu lub do paczkomatu..POLECAM
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeNov 21st 2014
     permalink
    damar też jest tani, jedna przesyłka za kilka rzeczy można nawet obniżyć do 3,99zł.
    --
    •  
      CommentAuthormontever
    • CommentTimeNov 21st 2014 zmieniony
     permalink
    eliz21: W "dyskoncie aros":aros.pl jeszcze tylko dzisiaj można książki kupić 34% taniej

    Dzisiaj zamówilam 4 pozycje (prezenty) - tyle, że w księgarni www.profit24.pl - z przesyłką wyszła złotówka różnicy w porównaniu do Arosa. Też mają fajne rabaty.
    --
  11.  permalink
    na agito.pl dziś darmowa przesyłka czy to kurier, czy pobranie, 0zl
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 5th 2014
     permalink
    www.rolmarket.pl 7% kod rabatowy - RAB7ROL57 ważny do 31 marca 2016r.
    --
    •  
      CommentAuthorlewka
    • CommentTimeDec 6th 2014 zmieniony
     permalink
    cestmoi89: Dostałam książeczkę rabatową z dimabay przy okazji zakupów w aptece gemini. Są zniżki do: winezja.pl (wina), mdc.pl (materace), gala24.pl (galanteria), dekoria.pl (to wiadomo), ekskluzywna.pl (bielizna), kodano.pl (okulary, soczewki), sklepy z art sportowymi, e-sentiell.com (biżuteria), lampy.pl, sneakerstudio.pl (obuwie sportowe), craftoholicshop.com (akcesoria do szycia), estyl.pl (kosmetyki), beglossy.pl (kosmetyki), matras.pl (książki), nexterio.pl (dla domu i ogrodu). Któraś coś
    a na co i w jakiej wysokości w craftoholicshop?
    --
    • CommentAuthorcestmoi89
    • CommentTimeDec 7th 2014
     permalink
    15% rabatu na akcesoria do szycia, dodatki i dekoracje, guziki, tasiemki, tkaniny, wypełnienia. Rabat nie dotyczy kategorii outlet, produktów objętych promocją oraz zestawów tkanin.
    --
    •  
      CommentAuthorlewka
    • CommentTimeDec 10th 2014
     permalink
    O, to ja poproszę, tkaniny chętnie kupię :-)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 2nd 2015
     permalink
    w prawdzie to nie bon rabatowy ale jest duza promocja na ebooki w ebookpoint
    moze ktoras z was skorzysta (promocja tylko dzisiaj 2go stycznia)
    • CommentAuthorMariolaKas
    • CommentTimeFeb 26th 2015
     permalink
    Czesc!
    Chcialam kupic elektroniczny owulacyjny termometr. Ale nie wiem jaki lepiej.
    Oraz chcialabym zaoszczedzic...Czy ktos poleci sklep z rabatami na termometry?
    Dzieki:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormontever
    • CommentTimeMay 11th 2015
     permalink
    Świeżo upieczone mamusie, czy aktualnie w szpitalnych paczkach typu "Niebieskie Pudełko" były może kupony rabatowe do Smyka czy Toys'r'us?
    --
  12.  permalink
    Czy ma może ktoś kod rabatowy na allegro?? Przeoczyłam termin rejestracji paragonu z biedronki i w sumie przepadło, a może któraś ma zbędny ... chętnie przyjmę.
    •  
      CommentAuthormontever
    • CommentTimeJun 9th 2017 zmieniony
     permalink
    Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
    Chciałabym się podzielić moim ostatnim znaleziskiem.
    Chyba że już znacie, korzystacie… Ja odkryłam niedawno, ale już zdążyłam przetestować no i stałam się fanką, bo cashbacki wszelkie lubię ;)
    To jest link :
    PlanetPlus
    Wystarczy się zarejestrować i każde zakupy w sieci zaczynać od tej strony ( można lupką wyszukać interesujący nas sklep
    ), bardzo dużo znanych firm (jak Zalando, Aliexpress, Smyk, Empik, Gupon i ogrom innych z różnych branż) obsługują, z każdą z nich wiąże się jakiś rabat. No i każdorazowo na koncie Cashback wpada nam jakiś zwrot (np za każdą transakcję na Aliexpress dostajemy spowrotem 8% wydanej kwoty). Jak tego cashbacku uzbiera się z 20zł można pieniądze przelać na wskazane konto. Moim zdaniem super.
    I potwierdzam, bo wytestowałam, że działa…
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeJun 9th 2017
     permalink
    A ja polecam usługi MyTaxi - instalujemy aplikację mytaxi na telefonie, ustawiamy płatność przez aplikację, wpisujemy kod: karolina.wis5, zamawiamy taxi i do 31.07.2017 r. mamy bon na 50 zł na pierwszy przejazd :) Ja wczoraj wypróbowałam, kurs za 45 zł, nie zapłaciłam ani grosza :)
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJun 12th 2017
     permalink
    Karolka to działa tak jak uber :)
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeJun 12th 2017
     permalink
    madziauk - to akurat jest typowa taksówka :) wszyscy taksówkarze mają licencje.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJun 12th 2017
     permalink
    Karoolka a ubery nie mają? Pytam, bo pojęcia nie mam. My korzystaliśmy z taksowek podczas pobytu w Trójmieście. Na koniec pobytu zorientowałam się, że jest tam uber. Okazał się prawie o połowę tańszy. Byłam w szoku.
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeJun 12th 2017
     permalink
    Ubery nie mają. Oni po prostu przewożą ludzi, bez licencji.
    --
    • CommentAuthormerlenke
    • CommentTimeFeb 20th 2024 zmieniony
     permalink
    Jestem typem urody któremu nie pasuje ani szary ani czarny(chyba że spodnie ) ...biały tez nie do konca ,zlamana biel najlepiej i ja fatalnie się w tych kolorach czuję. Wiec nic mnie nie przekona do tego żeby mieć takie zestawy w swojej szafie ale za to kolory , jasne ,marynarki beżowe ,ecru i jednokolorowe pastelowe to moja kapsuła. Kapsule tworzę pod swój typ urody. I pod to w czym się dobrze czuje.
    Jeśli chciałbyście skompletować sobie szafę na wiosnę, to moim zdaniem totalnym must have są białe sneakersy:
    https://kodyrabatowe.naszemiasto.pl/kody-rabatowe/adidas

    Dobre promki na obuwie znajdziecie na przykład w Adidasie ;)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.