Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    temat poświęcony nowo otwartej platformie sklep 28dni

    W tym temacie będziemy starali się rozwiązywać wątpliwości dotyczące zakupów w w/w sklepie oraz udzielać odpowiedzi na wszelkie pytania związane z działaniem marketu sieciowego 28dni.pl

    W związku z licznymi pytaniami o rabaty informujemy, że różnią się one w zależności czy użytkownik posiada(ł) wykupione konto czy też nigdy tego nie uczynił.

    Na przykładzie koszulki dziecięcej "SURFER" Model: PPIN-021/1 w rozmiarze 92 cena kształtuje się następująco
    użytkownik z aktywnym kontem płaci za nią 23.05
    użytkownik z kontem nieaktywowanym 25,93



    Jeśli macie jakieś pytania czy ewentualne propozycje, służę pomocą
    •  
      CommentAuthorasiunia899
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    gdzie jest informacja o kosztach wysyłki ?
    czy dowiem się o nich dopiero w momencie zamówienia ?
    --
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    w lewym dolnym rogu na zielonym tle jest opcja WARUNKI I KOSZTY DOSTAWY, po zalogowaniu i kliknięciu na ten odnośnik zobaczysz jakie są koszty wysyłki - chociaż z tego co mi wiadomo to w najbliższych dniach ceny przesyłek mogą ulec zmianie

    sklep



    WAŻNE - zarówno ceny towaru jak i wysyłki widoczne są PO ZALOGOWANIU
  1.  permalink
    Czy możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru z rabatem też jest?
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeApr 25th 2013
     permalink
    Dobrze by było gdyby dało się sortować rzeczy wg rozmiaru.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeApr 26th 2013
     permalink
    Dzięki za pytania. Za chwilę aktualizacja zasad na sklepie.
    Ustanowimy stały koszt transportu przy zakupach do 300 zł. Po 300 zł, wysyłka darmowa.
    Będzie też zmiana odnośnie zakupu przy 150 zł, gdzie ustalone gratisy podwyższymy do 4 miesięcy. Oczywiście w przypadku mniejszych zakupów 100 zł, ilość miesięcy jest mniejsza i wynosić będzie 3 mce. Reasumując, każdy zakup powoduje zmianę ważności abonamentu, a system przelicza ilość dni.

    Możliwość odbioru osobistego jest jak najbardziej możliwa, konieczne jest złożenie zamówienia, a jeśli na miejscu będą dodatki, to również z rabatem.

    Z prostego rachunku wynika, że za każde wydane 1,25 zł, zyskujesz jeden dzień.
  2.  permalink
    REWELACJA!! :bigsmile:
  3.  permalink
    Czy istnieje możliwość dodania tabeli rozmiarów? Chyba,że już jest a mi się w oko nie rzuca.
    •  
      CommentAuthor_figa
    • CommentTimeApr 27th 2013
     permalink
    Jest, jak otwierasz stronę główną to w tym panelu po lewej stronie, na dole.
    -- "Jeśli nóż otwiera ci się sam w kieszeni, to może lepiej go nie noś."
  4.  permalink
    Przesledzilam i nadal nie widzę. :bigsmile:

    Treść doklejona: 27.04.13 08:20
    Czy to gdzies w rejonach tam gdzie są koszty dostawy itd.? Może nie widzę bo korzystam z komórki?
  5.  permalink
    zamówienie złożone ;)
    •  
      CommentAuthorMónikha
    • CommentTimeMay 6th 2013 zmieniony
     permalink
    Tylko co da tabela rozmiarów, jedna, jak firm jest kilka i każda na pewno ma swoją rozmiarówkę?
    -- Mama M & N & W
  6.  permalink
    Jestem mega zadowolona z zakupów !!!
    Polecam!!!
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeJun 2nd 2013
     permalink
    Jak tam dziewczyny jesteście zadowolone z funkcjonowania sklepu? Zamierzam zamówić co nieco. Brak mi jednak informacji o ile dni pzredłuży się ważnośc konta w stosunku dow ydanej kwoty. Powinna zostac gdzies umiszczona taka informacja. Widże ją w poście powyżej,a le nie ma jej na stronie sklepu czy w wiadomosci na jego temat.
    --
  7.  permalink
    Jestem zadowolona z zakupów, działania sklepu jak najbardziej, zawsze można o wszystko online dopytać.
    Zastanawiam się jak z rozliczeniem przedłużenia konta jest, w sensie rozliczenie miesięczne czy jakoś później?
    •  
      CommentAuthornibriana
    • CommentTimeJun 7th 2013
     permalink
    Moim zdaniem przedłużanie konta w ten sposób jest nieopłacalne, więc mało ludzi z tego korzysta. Za 23zł można kupić 3 miesące. NIjak więc nie opłaca się wydać na zakupy 112,50 zł, by uzyskac to samo. Oczywiście kupujemy produkt co jest wartością samą w sobie, ale oczekiwałabym, że dostanę więcej dni na przedłużenie konta za taką kwotę.

    Treść doklejona: 07.06.13 14:34
    A jednak dostałam za zakupy na kwotę 64 zł - 3 mce przedłużenia. To już nie rozumiem. Czy ktoś może mi wyjaśnić jak to działa?

    Treść doklejona: 08.06.13 09:52
    Mam info, że dostałam tyle jako jedna z pierwszych klientek.
    --
    •  
      CommentAuthorkatka
    • CommentTimeJul 23rd 2013
     permalink
    Sama się zastanawiam, czy dokonać zakupów, ale wydaje mi się to nieopłacalne, więc chyba zrezygnuję... Poza tym ja mam ciągle problem ze złożeniem zamówienia.
    • CommentAuthorModerator
    • CommentTimeJul 23rd 2013
     permalink
    Katko prosimy o informacje na PW jakiego typu jest to problem.
  8.  permalink
    katka: Poza tym ja mam ciągle problem ze złożeniem zamówienia.


    Rowniez chcialam zlozyc zmaowienie i blad wyskoczyl to zrezygnowalam...
    --
    • CommentAuthorptysiaczekk
    • CommentTimeDec 10th 2014 zmieniony
     permalink
    Przypominam się i polecam zakupy na anstel.pl , teraz świetne promocje GATTY ;)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 13.02.15 16:40</span>
    PO raz kolejny polecam sklep :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.