Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTimeAug 2nd 2019
     permalink
    Laski, 2 pytania.
    Czy znacie jakiś dobry ale nie zabijając ceną sklep internetowy z wyprawką szkolną
    Oraz
    Co taka wyprawka 4 klasowy powinna zawierać i w jakich ilościach? Szkoła niestety dała listę tylko dla zerowej i pierwszych klas 🙄
    -- [/url]
    • CommentAuthorkarolciat
     permalink
    W 4 klasie już się chyba wyprawki nie zanosi. Przynajmniej tak było u nas jakiś czas temu. Kredki, farby, kolorowe papiery. A tak to chyba na bieżąco się donosiło rzeczy jak była potrzeba.
    Wchodzą nowe przedmioty, więcej zeszytów i książek, to na insze zajęcia czasu mniej...
    --
    •  
      CommentAuthormarion
     permalink
    W czerwcu pytałam tu o plecak - po selekcji i przymiarkach Henryk wybrał Backup.
    --
    •  
      CommentAuthormadziauk
     permalink
    Ja kupilam bidon w TK Maxx, ale z takim dziubkiem (normalny dla osoby doroslej), jeszcze nie testowany.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeAug 3rd 2019
     permalink
    Co do bidonu, to kupiliśmy za radą Elfiki w Decatlonie. Troszkę inny model niż jej.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
     permalink
    czy mi się wydaje czy w tym roku wyjątkowo późno rusza akcja powrót do szkoły? w biedrze lidlu czy tesco na razie cisza
    moje dzieci używają tylko zeszytów oxford więc czekam z zakupem na allegro, że może gdzieś będą w dobrej cenie
    • CommentAuthorkarolciat
     permalink
    A czym czyścicie rurki od bidonu? Sprzedają ze szczoteczką czy kupuje się zapasowe?
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeAug 4th 2019
     permalink
    MrsHyde: czy mi się wydaje czy w tym rwyborem. oku wyjątkowo późno rusza akcja powrót do szkoły?

Ja mam pod nosem Auchan i tam od połowy lipca stoją dodatkowe regały z artykułami szkolnymi z bardzo dużym wyborem.
    W Biedronce natomiast pojawily się pierwsze zeszyty, farby, flamastry, kredki. Ale tutaj co województwo , a czasami co sklep, to inny asortyment. Mam porównanie między lubuskim a wielkopolskim i różnica w tych koszach z artykułami niespożywczymi jest znaczna.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
     permalink
    Z hipermarketów u mnie tylko Tesco, ciekawe cyz przez te zawieruchę wyprzedażowa w ogóle wjedzie szkoła w takim wymiarze jak zawsze. W biedronce nie widziałam jeszcze żadnych gazetek z art.szkolnymi wiec czekam bo czasami miewali Oxford, bic’a i zakreślacze stabilo w dobrej cenie
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 4th 2019 zmieniony
     permalink
    Ja bidony też zawsze kupuję w Decathlonie bo właśnie nie mają tych rurek głupich, nic nie pleśnieje etc.
    W Biedronce byłam w tamtym tygodniu i już pełno akcesoriów do szkoły.
    To samo w Tesco.

W Tesco kupiłam Nince super plecak bo z tamtego roku okazał się mega niewypałem. No ale się obudzilysmy wtedy po 25-tym sierpnia więc praktycznie nie było żadnego wyboru.
    Teraz zabrałysmy się za to w połowie lipca i myślę że ten plecak będzie super i posłuży na parę lat.

Taki zanabylyśmy.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
     permalink
    Teo, ja w linkowanym przez Ciebie sklepie zanabyłam całą wyprawkę bo jednak ceny bez porównania z bieronką i teskaczem moim. a i plecak nowy brałam... bo Bianka kolejny załatwiła w 1,5 roku..... i znowu st. right.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthormarion
     permalink
    Asia, super ten plecak. I nie różowy :cool:

Ja oprócz bidonu i plecaka nie kupuję nic. Książki w szkole dają, a kredki i inne duperele Henry ma jeszcze z poprzednich dwóch lat. Zeszytow też nie nie potrzebujemy - w zeszłym roku co chwila gubił, to dokupywalam nowe, a za kilka dni się znajdowały. Tak więc mamy kilka zeszłorocznych nieużywanych.

Z wyprawki to tradycyjnie spodnie muszę kupić , bo co miesiąc dziurawe kolana w 2-3 parach...:cry:
    --
    • CommentAuthorkarolciat
     permalink
    No właśnie ten bidon przez marion linkowany ma rurkę. A ja po tych "niemowlęcych" już się na słomki nie piszę. Wyczyścić ciężko, a syf który się w środku osadza, mimo podawania samej wody i codziennego płukania jest przerażający...
    My dokupilyśmy ołówki, długopis, kilka zeszytów i klej, bo schodzi hurtowo :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 4th 2019 zmieniony
     permalink
    Karola to ja im zawsze kupuje te bidony i tam nie ma żadnych rurek ani niczego :wink:

MArysia no jak widać nic się u nas w tej kwestii nie zmieniło :cool:
    Brak różu to pierwszy warunek, kiedy Ninka ma cokolwiek zanabyć :wink:
    Aczkolwiek ostatnio akceptuje jakieś drobne elementy bladego różu.
    Ale takie drobne drobne.
    Jak np jeden pasek w grzywie jednorożca :crazy:

My kupiłyśmy jeszcze nowy piórnik, worek na buty, śniadaniówkę i takie pierdoły.
    Bo chciała żeby nowy kotek był, a tamte jednak się przez rok zużyły.
    Piórnik brudny, śniadaniówka wytarta , worek z butów też wiadomo.

A niech ma.
    Ona nieustająco anielsko grzecznym dzieckiem, więc ja jej nie odmawiam jak o coś prosi :shamed:
    --
    • CommentAuthorAnecia84
     permalink
    A ja mam pytanie odnośnie spodni dla pierwszoklasisty. Chciałabym żeby szedł do szkoły w wygodnych spodniach, dżinsy to ograniczają i nie lubi chodzić na dłuższą metę. Najlepiej chodzi mu się w dresach więc takie spodnie planuje mu kupić. Gdzieś tam wyczytałam na necie że niby nie wypada do szkoły w dresach. Serio ?? W końcu dres dresowi nie równy. Ja planuje kupić ciemne czarne bądź granatowe spodnie dresowe właśnie do szkoły. Jak było u was ??? :shocked:
    -- ;;;
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2019
     permalink
    W podstawówce w której uczę 90% chłopców chodiz w dresach, klasy 1-!! A nie że tylko maluchy
    A dziewczynki w legginsach pomykają
    Nie przystoi jedynie nauczycielom no i na rozpoczęcie roku szkolnego czy akademie ;)

A jeśli idzie o fajne dresy to u nas od alt niezmiennie cool club; tylko raz trafiły sie takie gdzie wypychały sie kolana a tal wszystkie ładnie formę trzymają wiec polecam
    •  
      CommentAuthormarion
     permalink
    Mój tylko w dresach do szkoły - od wrzesnia 3 klasa.

Z tym że prawie codziennie gra w piłkę tzw. świetlicową (bo dużo w świetlicy siedzi), a że gra bardzo ofiarnie i jako bramkarz głównie, to co chwila dziury na kolanach. W zeszłym roku 13 par mi załatwił... Dlatego ja kupuje najtańsze, np. z Pepco lub Szachownicy, albo z przecen w Auchan, bo i tak kilka razy ubierze i idą w kosz.

Co do bidonu, to nasz pierwszy z rurką. Zobaczymy jak się będzie czyściło. Mam taką wąską i długą szczotkę od Katarka,może ona da radę.
    --
    •  
      CommentAuthor°Agata°
     permalink
    Marysiu ja właśnie taką szczoteczka czyszcze rurki od bidonu. Zawsze czyste i problemu nie ma.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/]
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeAug 7th 2019
     permalink
    Hyde, Oxfordy mają być od jutra w Kauflandzie.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTime6 dni temu
     permalink
    Ostatecznie kupiłam na Allegro
    Po 3,70 były na jednodniowej promocji a ze mam opcje smart do dostawa do paczkomatu za darmo i nigdzie jechac nie trzeba i kolejki sie ominą
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.