Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTime7 dni temu
     permalink
    Else: ostałam właśnie na Librusie wiadomość, że we wrześniu dzieci wracają do szkoły.

teraz to mogą guzik zapewniać, sorry ale to trochę za wcześnie na takie deklaracje
    wybory w niedzielę, pełne gacie mają bo na piątek rodzice planowali protest pod MEN:devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTime7 dni temu
     permalink
    Dokładnie to samo myslę. Właściwie nie wiem po co na tym Librusie to wysłali i to w takiej formie... No może wrócą, ale kto juz dziś może to wiedzieć na pewno.
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTime7 dni temu
     permalink
    MrsHyde: wybory w niedzielę, pełne gacie mają bo na piątek rodzice planowali protest pod MEN

dokładnie.

Teo, Ty znasz Ninkę najlepiej.
    ja to nawet się cieszę, że Bianka nie chce. Klara od września do przedszkola więc jest szansa, że w końcu oddech złapię...

tym czasem zakończyliśmy rok szkolny. Młoda poprawiła swoje oceny w stosunku do pierwszego semestru. wszak zamiast klasy rozpieprzającej zajęcia miała tylko jęczącą siostrę i cisnącą matkę :P
    i są to w zupełności jej oceny. nie moje jak to w memach. ile ja się na nią darłam, żeby dupę ruszyła to moje :P uwypukliły nam się problemy typowo dyslektyczne, których ppp ofc nie widziała... więc jej wysiłek był podwójny. ale uważam, że sobie świetnie poradziła i nawet nauczyła się szukać informacji. może nie tak jak bym sobie tego życzyła :P, ale jednak. wychowawczyni zaś pogratulowała mi konsekwencji, którą się wykazałam względem wf-u i absurdalnego sposobu zaliczenia oraz tego co raczył nauczyciel wysyłać, oraz względem techniki, gdzie nauczyciel przerzucił wykonywanie notatek na uczniów. o czym obficie napiszę do dyrektorki w związku z ankietą....
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTime7 dni temu
     permalink
    Dawid też lepsze oceny i też sam. Tam gdzie robił błędy w zadaniach domowych pisałam Pani uczciwie, gdzie i jakie błędy zrobił oraz z czym ma problem. Także nie otrzymywał hurtowo 5 tylko odpowiednie oceny do swoich możliwości. Z resztą ja tam nie mam ciśnienia na oceny. Na postępy i rozwój bardziej stawiam.

W każdym razie MAMY WAKACJE :bigsmile:.

Życzę Wam aby były one udane. Żeby dały dzieciakom i Wam wypoczynek i kopa na nowy rok szkolny. I żeby super pogoda była.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.