Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 4th 2012 zmieniony
     permalink
    Wszytsko pod ręką, organizer do pokoju dziecięcego.
    Szyte przez moją uzdolnioną mamę. Dostępna kolorystyka różowy, niebieski, pomarańczowy, lniany, cytrynowy popielaty, beżowo-brązowy, ciemno-pomaranczowy, piaskowy, ciemne kakao.
    Możliliwość uszycia organizerów do łazienki np z 3-ma kieszeniami.
    Cena 55 zł






    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeMar 4th 2012
     permalink
    Magda śliczne !!!!!!! ale masz uzdolnioną mamę ;)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 4th 2012
     permalink
    super !!
    i nie ma szans na np kolor zielony ? :wink:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 4th 2012 zmieniony
     permalink
    Teorka
    pytałam wczoraj o zielony ale z takiego materiału o fakturze lnu nie ma zielonego koloru.
    Dostępne kolory o których nie napisalam jeszcze to: beżowo-brązowy, ciemno-pomaranczowy, piaskowy, ciemne kakao.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 4th 2012
     permalink
    ajć szkoda :(

    a będzie szansa, żebyś te inne kolorki kiedyś pokazała ?
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 4th 2012
     permalink
    Tak pokażę jak będa gotowe. A pytalam o zielony kolor mamy i mowiła że jeszcze się rozejrzy.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 4th 2012
     permalink
    o to ja poczekam na jakieś info !
    jak będzie zielony to biorę w ciemno ! [tylko taki jasny, nie jakiś ciemny zielony butelkowy :wink:]
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 4th 2012
     permalink
    I tak jak będzie gotowy to będe robić zdjęcia.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 4th 2012 zmieniony
     permalink
    Witam, tym razem mam do sprzedania:

    1) Beżowe body firmy Basic, rozmiar z metki 68 cm, stan b. dobry.
    2) Turkusowe body H&M, rozmiar z metki 62 cm, stan dobry [minimalna plamka]
    3) Różowe body firmy BRD, rozmiar z metki 6 M, wg mnie zdecydowanie 62 cm, stan b.dobry
    4) Białe body H&M z kołnierzykiem, rozmiar z metki 62 cm, stan b. dobry

    Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic


    5) Fioletowa bluzeczka firmy F&F, rozmiar z metki 0-3 msce, stan b.dobry
    6) Polarkowa biała sukieneczka z NEXTA, rozmiar z metki "up to 1 month - up to 4,5 kg", wg mnie spokojnie na rozmiar 62, stan b.dobry

    Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic


    7) Białe bawełniane półśpiochy firmy Kapphal, z metki 62 cm, stan idealny [śnieżnobiałe w rzeczywistości]
    8) Różowe welurowe półśpiochy, brak metki, wg mnie rozmiar 62 cm, stan dobry
    9) Brązowo-zielone welurowe półśpiochy, brak metki, wg mnie rozmiar 62 cm, stan b.dobry

    Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic


    10) Delikatne welurowe spodenki, brak metki, wg mnie rozmiar 62, stan b.dobry
    11) Z grubszego polarka, rozmiar z metki 6 M, wg mnie bardziej 62-68, stan dobry


    Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic


    12) Welurowe śpiochy bez odpinania w kroku, wg mnie rozmiar 62 cm, stan b.dobry
    13) Białe welurowe firmy TUP-TUP, rozmiar z metki 62 cm, stan dobry [maleńka plamka]

    Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

    14) Biały welurowy pajacyk H&M, rozmiar z metki 62 cm, stan b. dobry
    15) Niebieski welurowy pajacyk , rozmiar z metki 62 cm, stan dobry

    Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

    16) Ciut grubsze welurowe ogrodniczki, rozmiar z metki 62 cm, stan b.dobry
    17) Grubsze ocieplane niebieskie, rozmiar wg mnie 62 cm [brak metki]

    Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

    18) Poporodowy pas firmy PANI TERESA, rozmiar z metki L, użyty dosłownie 3 razy

    Image and video hosting by TinyPic

    19) Trzy nowe, nieużywane butelki AVENT, rozmiar smoczka "1"

    Image and video hosting by TinyPic
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeMar 4th 2012
     permalink
    _Magda_ ja bym chciala zobaczyc bezowo brazowy .... czekam na zdjecia :)
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 4th 2012
     permalink
    nessie
    najlepiej jak powiem mamie żeby zrobiła zdjęcie dostępnych materiałów (kolorów), bo uszyje wtedy na konkretne zamowienie.
    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeMar 4th 2012
     permalink
    ok niech zrobi zdjecie materialu... :) bylby 2kolorowy czy np bezowy z brazowym kwiatkiem motylkiem??
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 4th 2012
     permalink
    Zapytam jutro bo dzisiaj nie odbiera.
    --
    •  
      CommentAuthorpsycho_patka
    • CommentTimeMar 4th 2012 zmieniony
     permalink
    :) jak juz promujemy uzdolnione babcie to i nasza sie pochwalimy...specjalizuje sie w szyciu firanek....roznych, rozniastych....oto probki...





    --
    •  
      CommentAuthornessie
    • CommentTimeMar 4th 2012
     permalink
    pati czemu nie wspominalas.... a ja od 4dni z golymi oknami :D
    --
  1.  permalink
    kurde nessi jakos na to wczesniej nie wpadlam...ukradlam pomysl Magdy :DD mama szyje z zamilowania po godzinach pracy...ze tez ja talentu po niej nie odziedziczylam ehhh...
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 5th 2012 zmieniony
     permalink
    Psycho patka
    ja kupiłam własnie w tamtym tygodniu piękne tubki-roletki podwiązywanie satynowymi wstążeczkami. Widzę że twoja mama równie zdolna jak moja. Jak zobaczyła moje firanki to sobie takie same szyje.
    Moja mama z zawodu krawcowa. Teraz pracuje w salonie sukien ślubnych w Agorze we Wrocławiu. W zawodzie od 30 lat.
    Piękne wachlarze!!!!
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeMar 5th 2012 zmieniony
     permalink
    Zapraszam
    http://allegro.pl/super-zestaw-0-3-6-m-cy-corcia-120-sztuk-i2177576187.html
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    Dołanczam zdjęcia dostepnych materiałów z których moga być uszyte organizery.
    Opis:
    Czysta bawełna 100%, gruba i mocna. Motywy kwiatowe to
    naturalna gipiura. Kolorowe dodatki z polaru. Krawędzie
    wykończone satynową lamówką 0,5cm. Duże kieszenie
    zamykane na guzik i na rzep
    --
    •  
      CommentAuthormonia1907
    • CommentTimeMar 6th 2012 zmieniony
     permalink
    SPRZEDAM

    Tkaną chustę w kolorze brązowym długość 5m, szerokość 63cm, stan bardzo dobry, real fotki poniżej
    .




    oraz
    Nowe opakowanie kropelek na kolkę "Sab Simplex" ważność do 07.2014
    http://www.sabsimplex.pl/sabsimplex.php
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMar 7th 2012 zmieniony
     permalink
    Majteczki ze spódniczką firmy carter's na 9 miesięcy, rozpinane majteczki w kroku - 9zł


    Komplet - sukieneczka/tunika, majteczki i czapeczka, metka z rozmiarem ucięta, ale rozmiar ok 12m. młoda na pewno nosiła zaraz przed roczkiem. Stan idealny - 20zł


    Komplet carter's 3m - 10zł


    Sukienka z chustką, dwuwarstwowa, z materiału jak kora. Chustka na gumeczce, rozmiar 74cm (6-9m) - 15zł


    Komplet na 18m, sukieneczka z majtkami, materiał jak kora. Delikatne, prawie niewidoczne przebarwienie na kołnierzyku. - 15zł


    Strój kąpielowy + szlafroczek, rozmiar 2 lata. Strój nigdy nie ubrany, szlafroczek raz uprany. Stan idealny - 30zł


    buciki satynowe do 12m - 5zł


    zainteresowane proszę o kontakt na maila jo1981@tlen.pl, Imageshack obraca mi zdjęcia :/ moge dosłać fotki mailem w razie czego
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    Koszulka 0-3 m-ce 6zl


    komplety lonsdale 20zl/komplet, buty nowe 25zl


    bluzeczki 3-6 m-cy 6zl/szt.


    komplety 3-6 m-cy 20zl/komplet



    komplecik bialy 35zl(w tym nowe buciki)


    wszystkie te komplety stan idealny
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    Dziewczyny ,moze ktoras sie skusi :) Mam do sprzedania kamizelke ,bezrekawnik na wiosne h&m z hello kitty ,nowy z metka ,kupilam malej a jakos te rozmiary nie sa rownie i jest na styk.Niechce mi sie bawic w odsylanie ,placenie nowych kosztow przesylki,bo widomo ze to sa koszta dla mnie nie dla sprzedawcy .
    Kamizelka 2-3 latka 98/104 cena 80 zl
    podam link z allegro
    http://allegro.pl/super-kamizelka-z-hello-kitty-hm-110-nowosc-i2183815531.html
    --
    •  
      CommentAuthorsstokrotkaa
    • CommentTimeMar 8th 2012 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny, może któraś z Was jest zainteresowana książkami (nieprzeczytane, nieużywane, moja ciocia zamiawiała kiedyś z Reader's Digest tzw. Książki wybrane, teraz przeprowadza się i dostałam misję wyprzedaży jej kolekcji)

    tytuły:

    "Kremlowska zabawka" Chris Ryan + "W siódmym niebie" Luanne Rice + " "P" jak pętla" Sue Grafton + "Zaginiony w Himalajach" James Scott Joanne Robertson (wszystkie cztery tytuły w jednej książce)

    "Jesteś tylko moja" Mary Higgins Clark + "Dar Sary" Dick Francis + "I otworzyło się niebo" Lavyrle Spencer + "Złoto Stonewalla" Robert J. Mrazek (wszystkie cztery tytuły w jednej książce)

    "Znikający człowiek" Jeffery Deaver + "Życie po wypadku" Barbara Delinsky + "Druga szansa" James Patterson + "Dziwby incydent z psem nocną porą" Mark Haddon (wszystkie cztery tytuły w jednej książce)

    W tym momencie tyle, choć mam tego więcej;p każda książka (zawierająca cztery tytuły) jest w twardej oprawie. Cena: 25zł, wysyłka listem pocztowym priorytetowym, koszt pokrywam ja:)

    Zainteresowane proszę o kontakt na PRIV
  2.  permalink
    http://allegro.pl/termometr-do-czola-ucha-4w1-babyono-i2192939884.html
    --
    •  
      CommentAuthorglinusia
    • CommentTimeMar 8th 2012 zmieniony
     permalink
    Serdecznie zapraszam na moje aukcje na których można znaleźć sukieneczki, śpiochy, pajace itp. w różnych rozmiarach.

    3 częściowy komplecik rozm. 62
    http://img856.imageshack.us/img856/1530/p1230591.jpg
    Szmajzerka w pomarańczową kratę rozm. 74
    http://img37.imageshack.us/img37/5559/p1230755.jpg
    Sukieneczka w różową kratę rozm. 68-74
    http://img43.imageshack.us/img43/6936/p1230689g.jpg
    Sukieneczka kremowa rozm. 68-74
    http://img17.imageshack.us/img17/5431/p1230856.jpg
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    Zapraszam na moje aukcje:)
    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=13437812
    •  
      CommentAuthorHappy_mum
    • CommentTimeMar 10th 2012
     permalink
    Kupie tanio wozek quinny buzz w dobrym stanie :)
    --
    •  
      CommentAuthorAgnike
    • CommentTimeMar 10th 2012 zmieniony
     permalink
  3.  permalink
    To i ja zapraszam do siebie (częściowo wystawione) :
    http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/hYJH/
    •  
      CommentAuthorsliwson
    • CommentTimeMar 12th 2012
     permalink
    Mam do sprzedania wielofunkcyjny wózek I'COO pii.
    (gondola, spacerówka, adaptery do fotelików maxi cosi)
    Nie będę go tu opisywać bo można sobie w necie poczytać a wszelkie szczegóły plus ewentualnie więcej zdjęć podam zainteresowanym na priv lub maila.
    Cena 900zł.


    --
    •  
      CommentAuthorcoma
    • CommentTimeMar 12th 2012
     permalink
    Montenia - co do tego bujaczka FP - nie była byś zainteresowana sprzedażą samego pałąka? Szukam takiego już bardzo długo...
    Jakby ktoś miał zniszczony leżaczek FP to ja chętnie taki pałąk odkupię!!!!!
    --
    •  
      CommentAuthor_kasiek_
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    sliwson: Mam do sprzedania wielofunkcyjny wózek I'COO pii.


    ja jakoś w przyszłym tygodniu wybieram się na oglądanie wózka i bardzo chciałabym zobaczyć ten Twój na żywo, bo tak z fotek to mi się podoba :bigsmile:
    --
    • CommentAuthor_Magda_
    • CommentTimeMar 13th 2012 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    Coma, no niestety nie bardzo, zebym sam palak sprzedac, bo potem mi nikt nie kupi tego lezaczka. A moze bys popatrzyla w komisach, tam czesto maja lezaczki i za grosze.
    A ja Ci powiem, ze my tego palaka prawie w ogole nie uzywalismy, moja mala go nie lubila za bardzo.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeMar 13th 2012
     permalink
    montenia: A ja Ci powiem, ze my tego palaka prawie w ogole nie uzywalismy, moja mala go nie lubila za bardzo.


    u nas to samo :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeMar 14th 2012 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny
    Prosiłam już raz o pomoc w imieniu mojej siostry dziewczynie która znalazła się trudnej sytuacji życiowej(str 9).Dzięki tamtej infaormacji udało sie zorganizowac rajstopki,kilka ciuszków i krzesełko do karmienia,książeczki,zabawki.
    DZIĘKI DZIEWCZYNY ZA BEZINTERESOWNĄ POMOC!!
    W sobotę osobiście dostarczyłam darowane krzesełko i zabawki dla małego chłopca.Podpytałam jeszcze co mogłoby się przydać.
    Daltego mam prośbę-jeśli któraś z Was ma ubranka na chłopca(ma 10 mieisęcy ale jest duży i ubranka potrzebne na ok rok) które mogłaby podarować to proszę o kontakt na mail tola9@vp.pl
    Chodzi głównie o jakiś kombinezon kurtkę rozm 86 na wiosnę i czapeczkę wiązaną(obwód główki 48).
    Ja sama wybieram to czego nie nosi moja córka i oddaję ale wiadomo ile dzieci potrzebują i jak szybko wyrastają.Może ktoś ma w szafie zalegające niepotrzebne rzeczy.Napiszę że jeśli taka osoba by się znalazła to trzeba byłoby doliczyć te parę złotych na przesyłkę.Mama otrzebuje jakiejś kurtki na wiosnę 36,38 i butów pantofli rozm 40.Może znajdzie się ktoś kto może oddać tekie rzeczy.
    Będę wdzięczna za każdą pomoc.
    Pozrdawiam
    --
    •  
      CommentAuthorcoma
    • CommentTimeMar 16th 2012
     permalink
    TEORKA: montenia: A ja Ci powiem, ze my tego palaka prawie w ogole nie uzywalismy, moja mala go nie lubila za bardzo


    No to może nie ma co się napalać bo niewiele tracę:wink:
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMar 18th 2012
     permalink
    ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE
    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=13437812
    Mozliwosc zakupu poza allegro i negocjacja ceny:)
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeMar 18th 2012 zmieniony
     permalink
    ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE ROZPOCZĘLIŚMY WIOSENNE WIETRZENIE SZAFY

    żeby zrobić miejsce na ubranka w większych rozmiarach. Aż samej mi trudno uwierzyć, że aż tyle ubranek leży nadal zachomikowanych :devil: na razie wystawiłam tylko niewielką część, więc jeśli coś Wam się spodoba, ale szukacie czegoś jeszcze, dajcie znać na prv (albo przez allegro) bo niewykluczone, że się znajdzie. Mam ubranka zarówno dziewczęce (po swojej Wiktorii), jak i dla chłopców (po jej kuzynie).
    Przy większych zakupach możemy negocjować cenę za cały zestaw :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLenciaD84
    • CommentTimeMar 19th 2012
     permalink
    Sprzedam:
    rozm80
    rozm74/80
    rozm74
    rozm74
    rozm74
    NEXT płaszczyk rozm 80 :smile:

    Treść doklejona: 19.03.12 20:33
    iJeszcze czółenka rozm 40, nowe (tzn kupione w zeszłym roku ale nie chodzone ;) )
    :wink:
    --
    •  
      CommentAuthormysiek
    • CommentTimeMar 20th 2012
     permalink
    zapraszam na aukcje allegro
    użytkownik: ela_p_
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeMar 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Lencia ta bluzeczka na 74cm z pieskiem, ta sukienka bombka na 74cm i ta kurteczka next to za ile?
    •  
      CommentAuthorLenciaD84
    • CommentTimeMar 20th 2012 zmieniony
     permalink
    Montenia sukieneczka 10zł, bluzeczka 7zł, płaszczyk 15zł :smile:
    --
    • CommentAuthorCrayzollka88
    • CommentTimeMar 21st 2012 zmieniony
     permalink
    Hej dziewczynki. Mam do sprzedania nową Xperie X8, koloru czarnego. Mam ją od grudnia,ale mało co z niej korzystam bo jest niewygodna dla mnie :/ Zero zarysowań, trzymam ją w etui. Pudełko + słuchawki + karta gwarancyjna + ładowarka i karta 2G Pamięci.

    Cena : 350 zł.

    Rzadko korzystam z neta, więc dla zainteresowanych zostawiam numer telefonu : 662 - 892 - 648 :)
    -- , ,
  4.  permalink
    Czarny, jest na każdą sieć.

    Treść doklejona: 21.03.12 12:14
    Cały czas mam go w etui, i tylko go uzywam jak ktoś dzwoni, a normalnie korzystam z drugiego telefonu. Mąż mi go kupił na Mikołaja, ale mi się on nie podoba :(
    -- , ,
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMar 21st 2012 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMar 22nd 2012
     permalink
    U-W-A-G-A-! Mam sporo ubranek po Gosi - od rozmiarów na ok. pół roczku (wiosna-lato) po ubranka na wiek około 2 lata. Bluzeczki, spodenki, sukienki, spódniczki, kapcie, buciki i inne. Nie mam już tego gdzie trzymać, więc chętnie oddam za symboliczne kwoty! Ponieważ nie mam czasu by to wszystko fotografować, wyceniać, chętnie spotkam się w ŁODZI i pokażę co mam - do pogrzebania i wybrania. ZAPRASZAM, bo szkoda mi wyrzucić ładne ciuszki. Przekażcie proszę zainteresowanym rodzicom:) kontakt karolkol@gmail.com
    __
    Jeśli któraś z Was jest zainteresowana konkretnym rodzajem ubranek ( np. spodenki) i rozmiarem, to pytajcie - wyrywkowo może dam rade pstryknąć foto. Ale ogrom tego mnie przerasta ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLenciaD84
    • CommentTimeMar 22nd 2012 zmieniony
     permalink
    dziewczynki zaraz pomierzę te ciuszki bo dopiero teraz zobaczylam wiadomosci od Was :shamed:

    Treść doklejona: 22.03.12 20:36
    wysłałam na priv
    SPRZEDAM: ROZM 80 Stan IDEALNY.
    Wymiary
    Obwód pasa 44,5 cm,
    Długość nogawki OD kroku: 27 cm

    Treść doklejona: 22.03.12 21:09
    SUKIENECZKA ROZM 74/80
    A moze ma ktoś i większego kawalera w rozm 128?:wink:
    Kurteczka rozm 80

    No dziewczynki ale wyprzedaż :wink: Zapraszam do kupna bo to i na allegro wystawiłam,zeby ktoś tam nie ubiegł
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeMar 23rd 2012 zmieniony
     permalink
    sukieneczka piękna, uniwersalna, bardzo nam szkoda ale już ciut ciasna na Gosię. POLECAM. firma GEORGE. koszt 25 zł + 7 wysyłka
    długośc mierzona z tyłu 54cm, między paszkami 29. zapinana z tyłu na ekspres

    nie wiem czemu takie male zdjęcie się wstawia. zainteresowanym wyślę mailem
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.