Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 7th 2015
     permalink
    Kandy poszukujesz jeszcze spiworka?
    Mam ale musiala bym podac Ci wymiary bo rozmiar niewiadomojaki
    mam nowy

    a z ciekawosci, skoro dziecko mialo tak silna alergie i problemy do dlaczego nie dostalas recept?
    --
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeDec 7th 2015
     permalink
    Napisała przecież że dostala jedna receptę a później nie mogła sie dostać do alergologa. Przestańcie to rozgrzebywac bo temat dotyczy czegos innego niż dyskusji na temat mleka.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthormaxiulka
    • CommentTimeDec 7th 2015
     permalink
    My byliśmy na Bebilonie Pepti i niestety bywały takie sytuacje, że nie udało się zdobyć recepty na wymagany czas - ale zazwyczaj wtedy apteka szła nam na rękę i po doniesieniu recepty zwracali nam pieniądze za kupione wcześniej pełnopłatnie mleko.
    --
    • CommentAuthorskapula
    • CommentTimeDec 7th 2015
     permalink
    Ja też potwierdzam, że z receptą na "specjalne" mleko" nie zawsze jest tak prosto.
    Synek miał straszne zmiany skórne, ale pediatra upierała się, że to nie jest alergia na mleko i recepty wypisać nie chciała (dodam, że wizyty u niej wyłącznie prywatne). Wymyślała jeszcze, że pierwsze opakowanie musi być na 100%. Oczywiście bzdury. Dopiero jak mąż ją "przycisną", to z łaska wypisała. Nie wykorzystaliśmy jednak tych recept, bo odstawiliśmy zupełnie mleko..
    Byłabym daleka od nazywania tej mieszanki "cudowną", wystarczy wczytać się w skład tego preparatu a niby dla alergików
    Przykre jest to, że lekarze tak to "sprzedaja" roztrzęsionym mamom, każą odstawiać od piersi…bo niby ta cudowna mieszanka przemysłowa rozwiąże wszystkie problemy
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthormontever
    • CommentTimeDec 8th 2015 zmieniony
     permalink
    Grzecznościowo, w imieniu koleżanki:
    wszystkie rzeczy po jednym dziecku, kupowała nowe
    1. Kozaczki ECCO rozm. 24 (cena 50zł)


    2. Kurtka 5.10.15 rozm. 92 - po praniu wyszły łaty widoczne na ostatnim zdjęciu (cena 30zł)




    3. Kozaki Disney Planes rozm. 26 (cena 30zł)


    4. Dresy LONDSDALE rozm. 104 (cena 40zł)


    + wybrane przez Ciebie koszty przesyłki

    Możliwość negocjacji - zaproponuj swoją cenę...
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeDec 8th 2015 zmieniony
     permalink
    Sprzedam piękny pojemnik na pieczywo Living Nostalgia, firmy Kitchen Craft kremowy, nowy, nieużywany, taki jak na zdjęciu. Cena w sklepie ponad 200 zł, sprzedam za 160 plus przesyłka. Opis: http://www.ceneo.pl/36327730#tab=spec />
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeDec 9th 2015
     permalink
    Dziewczyny, szukam malej trampoliny dla 1,5 rocznego chlopca, zeby mogl skakac w domu. Ma moze ktoras z Was na sprzedaz?
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 9th 2015
     permalink
    Sprzedam książkę "Mądrzy rodzice" Margot Sunderland - stan bardzo dobry 28zl
    --
    •  
      CommentAuthorkrewetka82
    • CommentTimeDec 10th 2015 zmieniony
     permalink
    Sprzedam sliczny polarkowy kombinezon Marks&Spencer rozm 3-6msc, stan idealny 25zl, info na priv
    Image and video hosting by TinyPic
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 13th 2015 zmieniony
     permalink
    Sprzedam książkę "Mądrzy rodzice" Margot Sunderland - stan bardzo dobry 28zł

    http://28dni.pl/pictures/2546348.JPG
    --
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeDec 13th 2015
     permalink
    Sprzedam Huśtawkę owieczka FP 450zł
    Matę edukacyjną Rainforest FP 130zł
    Karuzelę Misie FP z projektorem 80zł
    Wszystkie rzeczy w bdb stanie

    Sprzedam nowy kombinezon zimowy, chłopięcy NEXT r. 68 100zł z kw
    -- [/url][/url]
  1.  permalink
    Ewelajna jaki koszt wysyłki tej karuzeli?
    Wszystko sprawne?
    -- [/url[/url]
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 13th 2015
     permalink
    A taką huśtawke ktoś może chce odsprzedac ?
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeDec 13th 2015
     permalink
    Na olx ktoś chce sprzedać taka huśtawkę ale za 150 zeta...
    --
    •  
      CommentAuthormarylove
    • CommentTimeDec 14th 2015
     permalink
    Komu elegancki zestaw z Zary dla chłopca na święta? :) koszula 74, spodenki 68 (mogę podać dokładne wymiary). Spodnie 10 zł, koszula 5 zł (ma mikro plamki na kieszonce, prawie niewidoczne, poza tym oba ciuszki w super stanie).



    --
    •  
      CommentAuthorramatha
    • CommentTimeDec 14th 2015 zmieniony
     permalink
    mam do sprzednia dwie kurtki męskie – cienkie softshelle, takie wiatrówki firmy HiTec, ładne, czarne:
    nie chce ktoras z Was dla Męża?
    Fajne, duzo tańsze ponad polowe ceny producenta (u producenta i w skepach sa po 349 i 249 zł) i o co najmniej 30 zł mniej niz najtansza na allegro :)
    Kurtki fajne , wiec warto :)
    Chetnie sprzedam poza allegro :P
    cena 159zł i 119 zł
    http://allegro.pl/kurtka-hi-tec-stan-5000-softshell-z-kapturem-r-m-i5859593790.html
    http://allegro.pl/kurtka-hi-tec-nils-softshell-wypinany-kaptur-r-m-i5859560915.html

    Kurtka HiTec NILS za 159zł
    Kurtka HiTec STAN za 119zł
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeDec 15th 2015
     permalink
    A czy ma ktoras z was moze do sprzedania nosidlo ergonomiczne Mei-Tei? Z wkladka dla niemowlaka
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 15th 2015
     permalink
    Nosidła są dla dzieci siedzących, dla mniejszych tylko chusta.
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeDec 15th 2015
     permalink
    te nosidło jest dla dzieci od 7kg, a gdy się ma specjalną wkładkę dla dzieci to już można nosić niemowlaka od 3,5kg
    --
  2.  permalink
    http://olx.pl/oferta/spodnie-ciazowe-h-m-42-CID87-IDd7bSn.html Spodnie ciążowe r 42 stan idealny cena 50 zł
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 15th 2015
     permalink
    Wkladka to raczej wymysl producenta. Ona robi tylko podwyzszenie jakby aby glowa wystawala.
    Wkladka nie polepsza ułożenia dziecka czy czegokolwiek więc tak czy siak nosidlo najlepiej u dziecka siedzącego.
    --
  3.  permalink
    Dziewczyny , ma któraś jakieś damskie fajne przebranie? Chętnie odkupie
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 16th 2015
     permalink
    bede potrzebowala na luty kombinezon dla dziewczynki, jeden grubszy, drugi polarowy. Dla newborna. jak ktoras cos to chetnie odkupie. Interesuje mnie cos w cenie ok 20 zl + przesylka.
    -- ;
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeDec 16th 2015
     permalink
    daga310: te nosidło jest dla dzieci od 7kg, a gdy się ma specjalną wkładkę dla dzieci to już można nosić niemowlaka od 3,5kg


    Tak twierdzi producent. Zapytaj lepiej fizjoterapeuty. Każdy odradzi stosowanie takich wkładek.
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeDec 16th 2015
     permalink
    mam trochę rzeczy do sprzedania po Monice.
    sukienka Next 0-3 msc - NOWA - prana - 10 zł
    f

    kurteczka F&F - 0-3 msc + czapeczka H&M - 15 zł
    f

    spodenki i bluzeczka 0-3 msc Disney po 7 zł
    d

    spiochy 56-62 po 5 zł NOWE - prane
    j
    k
    l

    kaftaniki 62 - po 5 zł NOWE-prane
    k
    spodenki dresowe 68 - jak dla mnie 62 - smyk po 7 zł
    d
    d
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 16th 2015 zmieniony
     permalink
    Sprzedam czerwoną sukienkę. Nowa
    R86/92
    wymiary: długość 53cm, szerokosc pod paszkami 26cm
    Cena 59zl

    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeDec 17th 2015
     permalink
    Eweke moim zdaniem wkladka polepsza ulozenie tak malego dziecka.my mielismy wkladke do tuli w sytuacjach kryzysowych korzystalismy z niej.

    Polowa fizjoterapeutow powie ze chusta jest zla. Nie dajmy sie zwariowac.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    Mkd i szczerze wlozyla bys w tule noworodka? Takiego co sie urodzil 3,5kg?
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    Mam do ODDANIA troszkę ciuchów od 56 do 110 - głównie chłopięce, a te najmniejsze też dziewczęce. Plus jeszcze kilka par butów 24-25 i krzesełko do karmienia Baby Design Pepe w dobrym stanie (troszkę przetarta tapicerka, ale jeszcze posłuży jakiemuś dziecku).
    Może któraś z Was zna jakąś rodzinę, raczej z Warszawy i okolic, której się nie przelewa?
    Priv lub szept :wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    mkd: Polowa fizjoterapeutow powie ze chusta jest zla. Nie dajmy sie zwariowac.


    Mnie tak naprawdę nie była potrzebna żadna fachowa opinia - w tuli z wkładką moje miesięczne wtedy dziecię prężyło się, wierciło i popłakiwało, w chuście zasypiało natychmiast kamiennym snem. Dlatego całkowicie przekonują mnie negatywne opinie o tego typu wkładkach - przetestowaliśmy osobiście i po paru próbach poszła w odstawkę.
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    Wiesz co na pewno bym nikomu nie polecila w sesnie by koniecznie noscic, ale dla chwili spokoju tak wlozylabym. Gutek absolutnie nie mial zadnych problemow z zasnieciem w tuli. Nie zgadzam sie tez z panujaca opinia ze wkladka nie zmniejsza rozstawu nozek, bo to akurat robi.

    Ja generalnie nie jestem fanka chust i nosidel u bardzo malych dzieci, z reszta u zadnych. Moim zdaniem dziecko powinno lezec na plaskiej powierzchni by moc sie swobodnie ruszac.
    Pewnie dla uspokojenia jak najbardziej , ale juz wielogodzinne spanie w chuscie uwazam za slaba sprawe zarowno dla matki jak i dla dziecka.
    --
    •  
      CommentAuthorW_P_Gosia
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    Kobietki,
    szukam fotelika 15-36kg. :) Mam też do sprzedania (jak zakupię poszukiwany) 0-18kg Britax First Class Plus.
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    widze, ze dyskusja się zrobiła po moim wpisie hehe
    chuste mam, mała w niej lubi siedzieć
    ale nosidło potrzebuję na czas lotu do PL, czeka mnie lot 2 samolotami z przesiadką do tego to samodzielna wyprawa z 2 dzieci
    młodsza będzie miała wtedy 4 miesiące..
    jakoś nie wyobrażam sobie miotania w chustę w samolocie gdzie jest mało miejsca i tłoczno, minus też taki ze jak będę wyjeżdżać to u mnie wtedy jest ostra zima(północ Norwegii) a znowu w Oslo i PL to już ciepło będzie, także jeszcze ubiór dziecka dochodzi..
    a tak w nosidło wsadze raz dwa i wiadomo ze nie będę w tym trzymać małej nie wiadomo ile godz, ale na te przejścia między lotami musze mieć wolne ręce na bagaże i pilnowanie starszej
    --
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeDec 19th 2015
     permalink
    Sprzedam spacerówkę Peg Perego Si Completo w kolorze czerwonym, stan bdb 600zł+kw
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeDec 19th 2015
     permalink
    a może któraś z Was ma do odsprzedania bluzki/sukienki do karmienia?
    albo ma do polecenia jakieś fajnie stronki?
    --
    •  
      CommentAuthordaga310
    • CommentTimeDec 19th 2015
     permalink
    o super, to czekam na fotki ;-)
    --
    •  
      CommentAuthorAnka80
    • CommentTimeDec 19th 2015
     permalink
    daga310: a może któraś z Was ma do odsprzedania bluzki/sukienki do karmienia?
    albo ma do polecenia jakieś fajnie stronki?


    http://almacollection.pl - przyzwoite ceny, może wybór niewielki, ale bluzki/sukienki można dopasować do siebie, do własnej figury

    do karmienia na co dzień, używam do kp / używałam zwykłych rzeczy (nie dedykowanych karmiącym, czy w ciąży), które były elastyczne, odcinane pod biustem, a teraz np rozpinane bluzki, dekolty na zakładkę, gdzie łatwo podać dziecku pierś
    --
    • CommentAuthorskorpionka27
    • CommentTimeDec 22nd 2015 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorHussy
    • CommentTimeDec 28th 2015
     permalink
    Sprzedam ubranka dla dziewczynki 92/98/104 +
    Ubranka do wyjścia w stanie bardzo dobrym jak i również do biegania po domu i na podwórko

    Zdjęcia mogę wysłać na meila :wink:
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeDec 28th 2015
     permalink
    Oddam torbę ciuchów różnych, raczej dziewczęcych na 1,5-3 lata. Są tam i dresy i jeansy i sukienki. Koniecznie z odbiorem własnym w Warszawie, chętnie komuś, kto naprawdę tego potrzebuje. Może znacie kogoś, kogo mogłabym tym uszczęśliwić? O nawet kombinezon tam jeden mam.
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeDec 28th 2015
     permalink
    A dom samotnej matki po prostu?
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeDec 28th 2015
     permalink
    Ostatnio dzwoniłam do Lasek, to mi bardzo "miła" pani odburknęła, że nie potrzebują. hmm też o tym pomyślałam. Muszę do innego zadzwonić. Kiedyś do takiego domu naczynia zawoziłam po remoncie.
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeDec 29th 2015
     permalink
    Na Białołęcę jest mocno potrzebujący dom samotnej matki Wspólnymi Siłami. Często pomagamy im w ramach wolontariatu firmowego.
    --
    •  
      CommentAuthordoti_p
    • CommentTimeDec 29th 2015
     permalink
    Dzięki za namiar. Po nowym roku przekażę im trochę rzeczy
  4.  permalink
    Hussy proszę o duże 98 i 104 . Maila masz :)
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeDec 29th 2015 zmieniony
     permalink
    Doti, ja bym zadzwoniła do Opieki Społecznej i tam poprosiła o namiar do potrzebującej rodziny z małymi dziećmi - są czasem na prawdę ubogie, potrzebujące domy bez nałogów. Albo zaproponowała, że podwiozę do Opieki Społecznej a oni niech już dostarczają, gdzie trzeba ;) Domy samotnej matki raczej mają sporo takich rzeczy (pracowałam w takim).
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 29th 2015
     permalink
    katka_81: Domy samotnej matki raczej mają sporo takich rzeczy (pracowałam w takim).

    maja sporo bo i ja dzownilam do kilku to nie chcieli.
    najlepiej to sasiadow i rodziny popytac, zawsze ktos gdzies kogos takiego biedniejszego ma...
    -- ;
    •  
      CommentAuthorkkasia4
    • CommentTimeDec 30th 2015
     permalink
    MEGA PAKA 134-140 zima jak Nowe !!!okazja MODNE http://e-fotek.pl/images/69378557591631786994.jpg
    •  
      CommentAuthorŚroda
    • CommentTimeDec 30th 2015
     permalink
    Kupie kombiezon zimowy, rozmiar 80, ktoś coś? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeDec 31st 2015
     permalink
    Ja poszukuję sweterki na 92. ktoś coś?:)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.