Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorKasiaTasia
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    widzę, że na czubku listy się usadowiłam :wink: ale na razie Muniek nie zamierza wychodzić, w środę mam wizytę u ginki, może dotrwam, a może nie .... bo z tymi mężczyznami to trudno się dogadać :wink: prosiłam, tłumaczyłam, że mi ciężko, że już najwyższy czas, że jak nie ma starszego brata to dla rodziców byłoby to ułatwieniem ... i nic, siedzi w najlepsze i tylko nogi pod żebra pcha :wink:
    -- 6.X.2012 Tadziulek 4.VIII.2014 Zygmuś
    • CommentAuthorasia04108
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    Gratulacje, Anka! :)

    Dziewczyny, mam pytanie, czy to normalne, że od kilku dni czuję ruchy Małej baaardzo nisko w podbrzuszu, niemal w pachwinach...? ;/ Wcześniej kopała w okolicy pępka, a teraz ciągle tak nisko...

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 27.07.14 20:21</span>
    a do tego nie są to kopniaki, tylko tak jakby mi w podbrzuszu burczało, albo przelewało się... nawet trochę nieprzyjemne to :(:cry:
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    Narobiłyście mi ochoty na leczo - nagotowałam cały gar i właśnie spałaszowaliśmy z mężem na kolację. Na jutro też zostanie :)
    --
    •  
      CommentAuthorHaniutka
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    Anka80 wielkie gratulacje :flowers::flowers::flowers:
    Witam nową ciężarówkę :smile:
    Długo chwaliłam się że wysokie temperatury mi nie przeszkadzają aż nadeszła ta chwila a właściwie ten dzień czyli wczoraj i spuchły mi po raz pierwszy palce u rąk tak że nie mogłam obrączki ściągnąć. Dobrze że polewanie zimna wodą przyniosło zamierzony skutek.
    Niestety drastycznie zmniejszyłam też tempo życia bo od kilku dni zmęczenie mnie nie opuszcza a w planach mam zaprawianie ogórków :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    asia04108: czy to normalne, że od kilku dni czuję ruchy Małej baaardzo nisko w podbrzuszu
    Teraz też tak mam, tzn. czuję ruchy tuż pod pępkiem i w pachwinach. Z USG wiem, że pod pępkiem mały ma nogi, a przy pip ręce :)
    --
    • CommentAuthorasia04108
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    U mnie po USG też wszystko ok, ale tak sobie myślę, czy wiercąc się tak nisko nie naciska na szyjkę, powodując jakieś rozwarcie czy coś...
    • CommentAuthorRoksana87
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    OIa: Teraz też tak mam, tzn. czuję ruchy tuż pod pępkiem i w pachwinach.

    Też tak mam :wink: więc chyba normalne
    OIa: Z USG wiem, że pod pępkiem mały ma nogi, a przy pip ręce :)

    Oooo już się odwrócił?? tak szybko?? chyba, że zmieni jeszcze pozycję. Ja mam w czwartek, zobaczymy jak mój skarb leży :smile:
    •  
      CommentAuthorP_Madzia
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    Dziewczyny na odpowiednim wątku wstawiłam opis porodu jakby któraś miała ochotę :)
    • CommentAuthorjustyna883
    • CommentTimeJul 27th 2014
     permalink
    Dziekuje za mile przyjecie na forum :-) narazie na liste nie chce sie dopisywac, wole po wizycie gdy dokladnie okresli termin. A znajac tutejszych lekarzy to pierwsza wizyta bedzie nie predzej niz 9 tyg. Ehhh
    -- . [url=http://www.suwaczki.com/][/u
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    Witam z rana, niestety bez głosu :( z zainfekowanymi migdałami. Czuje się fatalnie. Idę dziś do lekarza wiec mam nadzieje ze na jakieś leki mi pomoże.
    --
    •  
      CommentAuthorwyder
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    Dagus Masz boskie zdjęcie przy suwaczku w 3d zakochalam się :-) trzymaj się ciepło i do lekarza leć :-*
    Justyna rozumiem tą niecierpliwe czekanie na usg też tak mam :-)
    Asiu dużo dziewczyn czuje tak nisko ruchy na twoim etapie pamiętam że artek tak się potem wyspecializowal że za każdym razem jak tylko siku mi się zachciało on naciskał na pęcherz a ja gnalam do toalety ;-)
    Dziś o 12 usg po zdam relacje :-)
    --
  1.  permalink
    Witam się w nowym dniu mam nadzieję, że w lepszym. Wczorajszy dzień skonczył się na IP, jak o godzinie 19 zobaczyłam na termometrze 38,25 a biegunka nadal nie dawała mi spokoju. Przebadali mnie wzdłuż i wszerz, dostałam dwie kroplowki i paracetamol. Nie obeszło się bez dwukrotnego wkłuwania wenflonu, chyba za bardzo się zestresowałam, bo nienawidzę igieł. Na całe szczęście była moja Pani dr na dyżurze:)zbadała mnie, z Małym było wszystko ok nawet zdjęcie pamiątkowe dostałam i mnie wypuścili. Niby mam zatrucie pokarmowe i w Poznaniu jest bardzo dużo przypadków na izbie z biegunką. Mam tylko nadzieję, że przejdzie mi to cholerstwo jak najszybciej. A dzisiaj o 17 wizyta:))
    •  
      CommentAuthorOsinek
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    Ja melduje sie po obchodzie... glowny profesor zarządził jeszcze kilka dni obserwacji :( Lekarz, który opiekuje sie naszym pokojem mowi, ze może już we środę powtórzymy usg i zobaczymy. Jeżeli będzie jakikolwiek przyrost wagi małego to mnie puszczą. Ale nastawiam sie, ze jak juz to w piatek dopiero wyjde. Dzisiaj mi trochę nerwy puściły i sie popłakałam :cry:
    --
    •  
      CommentAuthordagus84
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    Osinek trzymaj się, robisz wszystko co można aby małemu było dobrze.
    Marzenka - oby biegunka szybko przeszła.
    A ja oprócz choroby to jeszcze mam brązowy śluz ;) dobrze że dziś mam gina, bo lekarz ogólny nic mi nie przepisał na gardło.
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    Marzenka czyli też zaliczyłas dożylny posilek na IP...:/ witaj w klubie :/
    •  
      CommentAuthorCaris
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    Osinek: Dzisiaj mi trochę nerwy puściły i sie popłakałam
    Osinek, jesteśw dobrych rękach. Jeszcze chwila i będziecie na bezpiecznym etapie :) Zobaczysz, Mały przybierze :)
    A ja dzisiaj po wizycie. Chciałam się tylko pochwalić, że szyjkę mam taaaaką długą (4,65cm), co po poprzedniej ciąży jest dla mnie szokiem :))) Malutki waży już 540g... Jestem mega szczęśliwa :)
    --
    • CommentAuthorRoksana87
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    Osinek: Ja melduje sie po obchodzie... glowny profesor zarządził jeszcze kilka dni obserwacji :( Lekarz, który opiekuje sie naszym pokojem mowi, ze może już we środę powtórzymy usg i zobaczymy. Jeżeli będzie jakikolwiek przyrost wagi małego to mnie puszczą. Ale nastawiam sie, ze jak juz to w piatek dopiero wyjde. Dzisiaj mi trochę nerwy puściły i sie popłakałam

    Wiem co czujesz, jak leżałam w szpitalu to po 2 dobie myślałam o powrocie do domu a po 3 dobie miałam doła totalnego!! trzymaj się!!!!! bądź silna :grouphug:
    Ew3ame czekam na wieści :winkkiss:
    dagus84: A ja oprócz choroby to jeszcze mam brązowy śluz

    Może coś się ruszyło :updown:
    marzenka1303: A dzisiaj o 17 wizyta:))

    Daj znać co i jak!!! :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorwyder
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    Nie ma zarodka chwilowo
    --
    •  
      CommentAuthorYvoonne
    • CommentTimeJul 28th 2014 zmieniony
     permalink
    ew3ame: ...chwilowo


    Co to znaczy? Nie widać jeszcze? Jest za wcześnie? Czy podejrzenie pustego jaja?
    --
    •  
      CommentAuthormangaa
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    Mam nadzieję ew3ame, że po prostu jest za wcześnie. Trzymam kciuki za okruszka.
    --
    • CommentAuthorRoksana87
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    ew3ame: Nie ma zarodka chwilowo

    Wiem co to znaczy :sad: ale trzymam kciuki aby maleństwo się pokazało !!
    •  
      CommentAuthorwyder
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    Powiedziała że jest szansa ze zarodek jeszcze się pojawi Ale podejrzewa też ze może być to puste jajo lub ciąża obumarla na wczesnym etapie. Więc mam mieć nadzieję przez następne dwa tygodnie ze tę dwie opcje są błędne. To będą bardzo długie dwa tygodnie!
    --
    •  
      CommentAuthorwyder
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    Ale mam coraz mocniejsze objawy ciążowe dziś nawet wymiotowalam więc może jest tylko za wcześnie
    --
  2.  permalink
    Ew3ame mój się pokazał jakoś w 50 dc, także jest jeszcze trochę czasu. My jesteśmy po wizycie i wszystko gra i buczy:) Mały trochę przykoksował i waży 384 gr:)))
    • CommentAuthorRoksana87
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    ew3ame: Ale mam coraz mocniejsze objawy ciążowe dziś nawet wymiotowalam więc może jest tylko za wcześnie
    --

    Trzymam mocno kciuki!!!!!
    marzenka1303: My jesteśmy po wizycie i wszystko gra i buczy:) Mały trochę przykoksował i waży 384 gr:)))

    To super :smile: jestem o tydzień do przodu, ciekawe ile mój przybrał :bigsmile:
    • CommentAuthorasia04108
    • CommentTimeJul 28th 2014
     permalink
    ew3ame trzymam kciuki. Maluszek na pewno sie pokaze :)

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 28.07.14 23:03</span>
    Marzenka, super ;) ja jestem chyba ze 4 tyg do pprzodu i tez ciekawi mnie ile moja pannica wazy :) ostatnio bylo 415 g, a brzus wiekszy z tygodnia na tydzien ;) ale moze niech Mala tam za bardzo nie szaleje, 3 kilo podczas porodu nam wystarczy ;p
    •  
      CommentAuthorOsinek
    • CommentTimeJul 29th 2014
     permalink
    ew3ame, trzymam mocno kciuki za maluszka!
    --
  3.  permalink
    ew3ame współczucia w oczekiwaniu. Może w przyszłym tygodniu lepiej idź do innego lekarza. Po co masz się, aż tyle stresować. Miałaś monitoring owulacji, może znacznie później miałaś owulkę i wszystko by było jasne. U mnie też zamiast ok 14 dnia miałam chyba 21 i to daje cały tydzień w tył. Ja tez bodajże w 5 tyg. panikowałam, że jest czarna dziura i nic w środku, a mój doktor się śmiał, że już bym chciała, aby machało.



    Wczoraj byłam na dodatkowym USG, bo się zaczęłam się denerwować. W poprzedniej ciąży serduszko w 8 tyg. biło w 12 już nie. Więc stwierdziłam co mam się stresować. Jakie, to jest zadziwiające maluch ma 3,3 cm i jestem pewna, że widziałam jak klaskał/ła :) wydaje mi się, że już powoli z górki. :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJul 29th 2014
     permalink
    Roksana87 a ciebie nie ma na liście?
    Czy ja coś źle widzę?
    Bo chciałam zobaczyć na kiedy masz termin...
    .
    monaliza666: Jakie, to jest zadziwiające maluch ma 3,3 cm i jestem pewna, że widziałam jak klaskał/ła :)

    No i super!
    Teraz to dopiero będzie tempo wzrostu a maluszek z wizyty na wizytę będzie większy :bigsmile:
    Który to tydzień?
    --
  4.  permalink
    jestem w 10 tyg. i 3 dc
    •  
      CommentAuthorMatylda1982
    • CommentTimeJul 29th 2014 zmieniony
     permalink
    Dzien Dobry wszystkim. Witamy sie w terminie wedlug OM.
    Tak jak wspominalam wczesniej do terminu wedlug USG mamy jeszcze tydzien i widac ze corcia poslusznie czeka na przyjzad dziadkow i na chwile obecna nie widze zeby zanosilo sie na porod. Jedyne co zauwazylam to masakryczna ilosc uwadniajacego sie sluzu (pamietam ze w ciazy z Heniem pojechalam do szpitala sprawidzic czy to nie wody sie sacza, tez tyle tego mialam). Teraz nie panikuje, wiem ze to jeszcze nie to.

    I kurcze, musze powiedziec, ze nie wiem z czego to wynika ale jakos tak mi wcale nie ciezko na tej koncowce. refluks i zgaga odpuscily. Nawet moj wyhodowany hemoroid przestal dokuczac. Mocno wiec wierze w to ze Mela zechce posiedziec w brzuchu do czwartku aby nam wszytskim ulatwic bardzo zycie.
    Jedyne co jest na minus to to ze obudzilam sie dzis z katarem :/
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 29th 2014
     permalink
    Matylda może się powtórzę, ale powiem: Cisza przed burzą! Sprawdza się :) Ten śluz to faktycznie jest większy, u mnie tak w maksymalnych ilościach był 4 dni przed porodem :)
    I współczuję kataru - jeszcze w taką pogodę...
    --
  5.  permalink
    No wlasnie tak sobie mysle ze ta cisza dwudniowa to by mi nawet odpowiadala. Jeszcze dzis i jutro a w czwartek okolo 9-10 bede miec juz rodzicow w domu. Takze nawet jakby zaczelo sie dzis/ jutro to i tak bedzie juz bedzo dobrze. Moje czarne wizje odeszly w zapomnienie ze urodze na 2 tyg przed przyjazdem rodzicow i bede musiala ogarnac wszystko sama. Wiadomo ze maz moze/musialby zostac z Heniem w domu, ale ja rodzilabym wtedy sama :(
    Stety i niestety (w tym przypadku) mamy wlasna firme i nie mam takiego luksusu jak mialam gdy rodzil sie Henio, ze maz byl z nami bite 3 tyg po porodzie w dom (wtedy jeszcze na etacie).
    --
    • CommentAuthorRoksana87
    • CommentTimeJul 29th 2014
     permalink
    bilia: Roksana87 a ciebie nie ma na liście?
    Czy ja coś źle widzę?
    Bo chciałam zobaczyć na kiedy masz termin...

    Hihihi byłam na 100% :bigsmile: byłam na 27 pozycji chyba wraz z Olą. Termin mam na 1 grudnia 2014.
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJul 29th 2014
     permalink
    monaliza666: jestem w 10 tyg. i 3 dc

    To już raczej spokojnie :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    .
    Dii: Ten śluz to faktycznie jest większy, u mnie tak w maksymalnych ilościach był 4 dni przed porodem :)

    No weźcie...
    U mnie od kilku dni wyraźnie więcej śluzu... :neutral:
    Na dodatek nad pipką, kawałek od prawej pachwiny mam takie palące ataki bólu że ryczeć się chce...
    Dzwoniłam w tej sprawie do ginki i jej zdaniem to kanał rodny się otwiera także ten... Noga na nogę i leżymy.
    Muszę zaciskać nogi do 8-go sierpnia...
    .
    Roksana87: byłam na 27 pozycji chyba wraz z Olą. Termin mam na 1 grudnia 2014.

    To coś nie wypatrzyłam...
    .
    .
    .
    Dziewczynki...
    Nie bardzo wiem czy to dobry wątek ale może wiecie / słyszałyście / macie doświadczenia... jak się rodzi z gazem?
    Daje coś to cholerstwo?
    Bo mnie jakoś nie przekonuje i jestem raczej sceptycznie nastawiona.
    --
  6.  permalink
    W UK gaz to standard. Kazda go dostaje na dzien dobry, jesli oczywiscie chce. Ja sprobowalam, nie mialo to smaku zadnego i sprawialo ze czulam sie troche jak pijana. Po paru wdechach odpuscilam, nie dlatego ze mi nie pomagalo ( bo nawet nie wiem cZy pomagalo) ale dlatego ze ja nie lubie uczucia krecenia w glowie i takiego przytlumienia a tak sie czulam po tym. Maz moj za to sie zaciagnal pare razy i uhahany byl ze hej. No ale on nie rodzil to jemu moglo byc do smiechu :)

    W kazdym razie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Niektore po tym wymiotuja inne maja super humor a na inne nie dziala wcale.
    --
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJul 29th 2014
     permalink
    No właśnie dla mnie to trochę takie placebo a na pewno nie środek znieczulający.
    I gadałam nawet o gazie ze swoją ginką ale ona też jakoś specjalnie przekonana do gazu nie jest.
    A pytam - bo u nas w szpitalu od niedawna gaz wprowadzili i na razie to taka "nowość" :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMatylda1982
    • CommentTimeJul 29th 2014 zmieniony
     permalink
    Jak masz mozliwosc sprobowac to czemu nie, chyba ze w PL trzeba za to placic (nie znam sie, ale nie byloby to dla mnie zaskoczeniem). Dobre jest to ze dzialanie ma wrecz natychmiastowe i juz po paru wdechach bedziesz wiedziec czy to dla ciebie czy nie. Jak Ci sie nie spodoba bo np tak jak ja poczujesz sie "dizzy" to mozesz odstawic i caly efekt zniknie bardzo szybko.

    W sumie gaz sam w sobie nie dziala przeciwbolowo tylko jakby wycisza ciebie, "narkotyzuje" i przez to bol jest latwiejszy do zniesienia.
    --
    •  
      CommentAuthormarianna27
    • CommentTimeJul 29th 2014 zmieniony
     permalink
    Mam doswiadczenie z gazem.
    Przede wszystkim wazne jest dobre i pozytywne nastawienie do wszelkich metod usniezania bolu.
    Mnie pomoglo, tylko tez troche zemdlilo.
    Stosowanie gazu wymusza oddychanie w kluczowym momencie skurczu wiec i to pomaga. Mowia, ze dobre oddychanie to klucz do sukcesu i przy gazie to sie udaje (musisz wziac kilka glebokich wdechow przy narastajacym skurczu/bolu).
    Jak bedziecie pozytywnie nastawione to i wit. C wam pomoze :wink:
    Niektore dziewczyny bardzo sobie gaz chwala a i ja, jak mi sie uda ponownie byc w ciazy, bede sie na ta metode pisala :)
    /dodan tylko ,ze mam baaaaardzo niski prog bolu/
    Powodzenia!!!!
    Ps. Gaz nie 'narkotyzuje'! Owszem przymula troche i moze krecic ci sie w glowie ( troche jak po kilku glebszych). Stosije sie mieszanke tlenu i gazu rozweselajacego. Mi wesolo bylo :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorpetunia509
    • CommentTimeJul 29th 2014
     permalink
    Nam anestezjolog na szkole rodzenia powiedział wprost że gaz nie ma ŻADNEGO działania przeciwbólowego , lekko otumania i to tyle niestety :) Prawidłowym oddychaniem można więcej zdziałać i to bez skutków ubocznych typu przymulenie :wink:
    Ale poród dopiero przede mną własnej opinii nie mam wyrobionej :smile:
    --
  7.  permalink
    Marianno dlatego moje "narkotyzuje" bylo w cudzyslowie.
    Chodzi o to ze stricte nie odejmuje bolu, nie blokuje go, tylko sprawia ze inaczej go odczuwasz/postrzegasz. Troche tak jak po pijaku. Jak sie żulik pod sklepem pijany wywali to go nie boli, a na trzezwo pewnie by bolalo :)
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeJul 29th 2014
     permalink
    Ja byłam na gazie i bylam pijana przez chwilę przez co na trochę zapomnialam o bólu. A ze u nas gaz daja przy mega regularnych skurczach żeby nie cofnąć akcji porodowej to gazowalam trochę. Trochę "zmiękcza" odczucia bólu. U nas to i zewnatrzoponowe refundowane ale na igle w plecy nikt mnie nie mógł namówić.
    A jedna laska rodzila chyba z 2dni bo jak trochę bolalo to kazała sobie zo dostrzykiwac i akcja się cofala i tak prawie 2dni.
    Dużo daje skupienie na oddechu i wyciszenie
    •  
      CommentAuthorbilia
    • CommentTimeJul 29th 2014
     permalink
    No właśnie... czyli to takie trochę placebo.
    I ja raczej z takich osób sceptycznych co to ciężko "nastawić" także ten - nie wiem czy nawet spróbuję :tongue:
    Prędzej - będę błagać o ZZO :bigsmile::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeJul 29th 2014
     permalink
    Az chce mi się do was dołączyć:cool:
    •  
      CommentAuthorMatylda1982
    • CommentTimeJul 29th 2014 zmieniony
     permalink
    To ja tylko napisze ze rano pisalam ze nic sie nie dzieje a tu brunatny czop sie ukazal. Narazie skromnie i raczej w postaci glugich nitek podbarwionych krwia niz gluta ale nie da sie ukryc ze juz blisko.
    Skurczy nadal zero do tego mloda ulozyla sie jakos tak ze brzuch od godziny mam kwadratowy :)
    --
    •  
      CommentAuthorDii
    • CommentTimeJul 29th 2014
     permalink
    Matylda mówiłam?:tongue: To już tuż tuż!!!
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeJul 29th 2014
     permalink
    Matyldo, kciuki!!!
    --
    •  
      CommentAuthorannie128
    • CommentTimeJul 29th 2014 zmieniony
     permalink
    Matylda, ja pamiętam dobrze, że ty Henia w terminie urodziłaś? Dzień się jeszcze nie skończył:cool:

    Ja po krzywej cukrowej- masakra, jak mi ta glukoza rozwaliła dzień. Ciągle bym spała. Ale za to wynik cieszy :)

    Tylko morfologia jak zwykle lipa. Hemoglobina sobie stoi w miejscu w granicach 11g/dl, ale za to hematokryt konsekwentnie spada. Lekarz w sumie się nigdy do tego nie przyczepił, ale już się trochę zaczynam martwić.

    Co do znieczuleń wszelkiej maści, z Lulkiem miałam dożylne i nigdy więcej. A po ilości wkłuć w kręgosłup przy zakładaniu szwu modlę się, żebym nie musiała błagać o ZZO i żeby wystarczyły prysznice, masaże i inne.
    --
    •  
      CommentAuthorMatylda1982
    • CommentTimeJul 29th 2014 zmieniony
     permalink
    No w termin sie wstrzelil idealnie tyle ze wtedy oba sie pokrywały:) wiec nie wiadomo w który celować :D
    Najzabawnuejsze ze i Meli termin z usg sie z tymi Heniowymi pokrywa wiec zobaczymy. Ale tak samo jak nie sadze ze to dzis tak samo nie wierze ze posiedzi jeszcze tydzien.
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeJul 29th 2014
     permalink
    Witam sie po dlugiej nieobecnosci w pisaniu.Czytalam ale nie pisalam bo na tel to ciezko.Bylismy na urlopiku wiec wypoczeta i grubsza przez te pysznosci,
    Wczoraj bylam na wizycie,mozecie dopisac mi chlopca ale dla pewnosci za 3 tyg potwierdze.Ma juz 9,5 cm wiec kawal chlopa.
    A jak u was na tym etapie bylo?I ile mniej wiecej moze wynosic waga bo mi lekarz nie powiedzial.
    Teorka jak u ciebie z kopniakami?
    Gratki dla rozpakowanych i trzymam mocno kciuki za te co na koncowce
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.