Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    Sprobowalam zrobic cotton ballsy. Nie bylo mi po drodze do pasmanterii, mialam tylko biale i kremowe motki, wiec uzylam farbek plakatowych. Klej wikolowy znalazlam tylko w obi - chyba z 13 zl za malą tubkę, ktora wystarczyla mi na poltorej kulki - i koniec robienia kul, bo nie mam kleju. Jesli dokupie ten klej to nie wiem ile wyniosa mnie te cotton ballsy - to jest szalenstwo, ceny w wielkim miescie, czyli nie opłaca się.
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    Azja ale jak Ci tego wikolu tak dużo poszło :shocked: jak ja kiedyś robiłam żyrandol, taką kulę sporych rozmiarów do pokoju dziewczyn, to mi tyle nie poszło... Może to od firmy zależy ?
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    nie wiem czy do cotton balls'ow sie nadaje ale ja do filcowych ozdob uzywalam teraz kleju MAGIC
    dla mnie klej na 6+

    fds
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeDec 18th 2015 zmieniony
     permalink
    Moze dlatego, ze moczylam duzy kawal sznurka w kleju. Ale ta jedna kulka wyszla fajnie, farbki plakatowe tez mogą byc.
    --
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeDec 18th 2015 zmieniony
     permalink
    Azja bo powinnaś połączyć klej z wodą i wtedy tego kleju nawet by Ci zostało. Zajrzyj na ytb i tam jest wszystko fajnie pokazane:) Ja używam kleju magic (5 zł) i w sumie na 10 kul zeszło mi może z połowa tubki.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 18th 2015 zmieniony
     permalink
    Azja klej spokojnie mieszasz z wodą. Ja tez uzywalam akurat magica ale mi na 10 kul ze 2 tubki poszly...

    Takie robilam do Ninki pokoju, niestety niektore jajowate :P ale i tak robota własna oko cieszy
    a świąteczne też mam czerwono granatowe, jeszcze się susza

    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    Ladne wam wyszly, ja juz kupilam balony na wode, dzis dokupie bandaze i startuje.ja bede barwic temperami mam nadzieje ze sie nadadza.
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    Goszka a co to za bandaże kupujesz, zwykłe ? Dziewczyny a gdzie kupujecie światełka do tych kulek ;) ?
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTimeDec 18th 2015 zmieniony
     permalink
    Ja akurat kupiłam w ikei 12 lampek za 10 zł i są na baterie. Ale jest taki czas przedświąteczny i myślę że wszędzie będą dostępne:)
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    Zwykle nieelastyczne jak najwezsze kupie. Ja lampki mam z all bo chcialam 20 lampek, bo 12 wydawalo mi sie malo.
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    Ja na allegro lampki kupilam.

    moje cottonsy z kordonka, jednak te z bandaże nie do końca mi sie podobają...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    ja w tym roku pozostaje przy zeszlorocznych tiulowych pomponach na schody, zrobilam na stol troche dupereli (m.in. ale juz znowu popakowane w kartoniku na swieta czekaja
    musze przyozdobic girlande nad wejscie ale na raize to mam zagwozdke jak ja uczepic nie dziurawiac elewacji wiec ozdob nie doczepiam bo boje sie zmiany koncepcji
    wlasciwie to juz tylko stroik mi zostalo zrobic ale to tez jak kupie choinke i "resztki" wykorzystam



    a propos chinki - jak u was cenowo w tym roku? u nas jak na razie najtaniej znalazlam 1.8m kaukaska za 139zl a swierk syberyjski kosztuje 199 :/ zdurnieli :devil:
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    Ja sie zastanawiam czy jest sens ozdabiac schody, czy moj szczeniak i tak wszystko zniszczy, o choince juz nie wspominam, w zeszlym roku wszystkie pierniki zjadla moja labradorka w tym pewnie borys skusi sie na cokolwiek ;(
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeDec 18th 2015 zmieniony
     permalink
    W tym roku (u tego samego sprzedawcy co rok temu) kupiłam za 110zł (dał rabat 10zł) jodłę kaukaską 2m. Piękna, czeka na balkonie. Dodam, że w zeszłym dałam 150zł.
    --
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeDec 18th 2015 zmieniony
     permalink
    Penny, znalazlam gdzies przykurzone lampki na baterie w Auchanie. 11 zl za 10 swiatelek z tym, ze mialy oprawki w ksztalcie jakichs kiczowatych różyczek, które wyrzucilam. No i znalazlam wikol w butelce, za pol litra dalam 14 zl
    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    u mnie jest magiczny sklep "wszystko od 4zł" i tam kupiłam 20 lampek led z białym kablem za ok 5zł

    kleju wystarczy mi jeszcze na 2 kolejne komplety cottonów (rozrabiam z wodą)

    a plakatówki jak połączyłaś Azja z klejem?dużo tych farbek poszło?bo kolor intensywny widzę
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    Us a bezpieczne te lampki?

    Bo to jednak w kordonek czy inny bandaz sie wklada... wiadomo jak swieca luzem to mozna i najtansze , ale ja sie wlasnie bałam zeby sie cottonsy nie zjaraly...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    mkd: Ja sie zastanawiam czy jest sens ozdabiac schody, czy moj szczeniak i tak wszystko zniszczy, o choince juz nie wspominam

    no ja tez jestem ciekawa jak ze schodami bedzie i czy wstazki nie beda Milki zachecaly do skubania ale sprobuje, najwyzej sciagne i schowam

    a co do choinki to na zwierzakach pisalam juz ze sie boje bo blondyna namietnie choinki podzera; na szcescie bombki sie jej nie podobaly wiec moze ja to zniecheci
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeDec 18th 2015 zmieniony
     permalink
    eveke: Us a bezpieczne te lampki?
    Moje nic a nic się nie nagrzewają

    Treść doklejona: 18.12.15 21:38
    Natknęłam się na cudny swiecznik :bigsmile:
    Powiedzcie mi tylko skąd sztuczny sypki snieg?
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 18th 2015
     permalink
    uś: Powiedzcie mi tylko skąd sztuczny sypki snieg?

    np z allegro tu i tu oraz tu a także na innych aukcjach. Możesz także użyć wiórek koksowych.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 18th 2015 zmieniony
     permalink
    u nas bez problemu mozna kupic, chyba nawet w tesco byl a w niektorych sklepach to nawet takie olrzbymie torby byly (wielkosci reklamowki z biedry)
    ja kupowalam mniejsza bo mi do swiecznikow potrzebny byl; takie kieliszki ale z choinka w srodku chcialam zrobic ale mi sie choinki nie spodobaly i nie wiem czy koncepcji nie zmienie zwlaszza ze szkoda mi klejem uwalic moje fajne duze kieliszki
    w kazdym razie takie mini swieczniki beda dostawali nasi wigilijni goscie, tez jeszcze w trakcie roboty

    sda
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeDec 19th 2015
     permalink
    A ja właśnie nie mam czasu na allegro.
    A w Tesco pracuje i nie mamy...:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2015 zmieniony
     permalink
    wyslalam meza po choinke, drugi raz w zyciu kupowal sam i oczywiscie sie "szarpnal" i kupil jodle (jodla pospolita, zadne tam kaukaskie)
    moze nie tak piekna jak pokazywalyscie w latach ubieglych ale w sumie jak u nas to najladniejsza od wielu lat; aaaa, no i zlamali tradycje, zawsze odkad pamietam ubieralismy dzien przed wigilia, i w moim domu rodzinnym i pozniej jako malzenstwo ale w tym roku dzieciaki wygraly, a skoro jodla a nie swierk to niech im bedzie
    ubierali we trojke wiec widze dziury ale nie jest zle, cichaczem poprzewieszam za jakis czas


    dsa
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeDec 20th 2015
     permalink
    Piekna.
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 20th 2015
     permalink
    Piękna!
    My też złamaliśmy tradycję i dzisiaj ubraliśmy :) Głównie Martynka,,,,,
    także może jutro wrzuce dzieło mojej córci :)
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeDec 20th 2015
     permalink
    Ja też zmieniłam tradycję nie z własnej woli :/ zawsze ubierałam tydzien przed Wigilią w weekend, a teraz mąż wyjechał w delegacje, wróci dopiero w środę, a ma klucze do piwnicy gdzie jest schowana choinka i inne dekoracje. Jestem zła:confused:

    Piękna choinka:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeDec 20th 2015
     permalink
    Piekna. U nas tez dzis byla wyprawa po choinke - pojechalismy we 3 ( i tez jodle mamy, ale tylko takie byly w sprzedazy).
    Juz stoi ubrana, uwielbiam ten klimat Swiateczny :)
    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeDec 21st 2015 zmieniony
     permalink
    mało udzielam sie na forum ,ale moze i ja dam komus natchnienie
    null
    null
    null
    null
    •  
      CommentAuthormazda__
    • CommentTimeDec 21st 2015
     permalink
    Bonim jaki świetny pomysł z orzechami i cytryną!
    Super!
    Tyle mam tych orzechów, że na pewno skopiuję taki stroik od Ciebie ;-)))
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeDec 21st 2015
     permalink
    A to moja choineczka.
    http://28dni.pl/pictures/2549313.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeDec 21st 2015 zmieniony
     permalink
    i moja :)

    --
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeDec 21st 2015
     permalink
    Każda w innym kolorze i każda piękna.

    PS. To pomarańcze :wink:
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeDec 21st 2015 zmieniony
     permalink
    I moja :)
    --
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeDec 22nd 2015
     permalink
    i moja choineczka plus dekoracje.
    s
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeDec 22nd 2015
     permalink
    Moya! Ale super rozłożysta ta choina ;)... I taka foremna ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 22nd 2015
     permalink
    Karoolka co masz nad kominkiem?
    •  
      CommentAuthorKaroolka
    • CommentTimeDec 22nd 2015
     permalink
    Nad kominkiem są lampki kupione w pepco - taka girlanda i kupione w Kik skarpety na łyżwach :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 22nd 2015 zmieniony
     permalink
    mezu ogarnal obejscie; smieje sie ze Swieta u Grizwaldow jak nic :wink:
    ciocia z hameryki przyslala nowe cudaki (tylko Snoopy z zeszlego roku) i dzieci maja radoche co niemiara, a wiadomo szczescie dziecka nade wszystko wiec przez te 2-3tyg roku zniese i te dmuchance i wycieczki z okolicy :P

    1

    asd

    asd
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeDec 22nd 2015
     permalink
    Hydzia, świetnie to się prezentuje :)
    --
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeDec 23rd 2015
     permalink
    Jak nic atrakcja okolicy :wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 23rd 2015
     permalink
    tjaaa kino bambino za free :/
    na naszym osiedlu jest jeszcze tylko 1 dom z dmuchancami ale na szczescie w miescie jest kilka jeszcze bardziej paczesnie odstrojonych ;)
    •  
      CommentAuthorbonim
    • CommentTimeDec 23rd 2015
     permalink
    Slicznie przystrojony dom.
  1.  permalink
    MrsHyde - ma to swój urok, bo macie dzieci. Bajkowo, kolorowo, tylko śniegu brakuje.:devil: Jeden dom na całą okolicę wygląda fajnie, inaczej, ale mimo wszystko cieszę się, że do nas to jeszcze nie zawitało w ilości hurtowej. Zdecydowanie wolę delikatne lampki, czy też postacie ze światełek.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 23rd 2015
     permalink
    to jeszcze wrzuce moj stroik i sie odmeldowuje
    cudownych Swiat dziewczyny!!!

    sad
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 25th 2015
     permalink
    w tym roku nie udalo nam sie porobic fot, mam tylko to co mmsem psiapsiolce wysylalam

    skarpetki na stale u nas zagoszcza, ostatecznie nie oddalam gosciom jak mialam zamiar ;)
    das

    sad


    a ze uwazam ze jedzenie tez stol zdobi to wrzuce mimo zze mezu nie zrobil fot zeby bylo pogladowo-calosciowo
    torcik sledziowy
    sda

    szczupak (wykonanie i polmisek - mama)
    dsa

    takie kieliszki byly przygotowane dla kazdego goscia, tyle ze losos byl bardziej nastroszony, tu juz wyjmowane z lodowki
    sda
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeDec 25th 2015
     permalink
    Mrs... Napisz w "przepisach" jak ten torcik sledziowy robiłaś... na Sylwestra mi sie przyda.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 26th 2015 zmieniony
     permalink
    Hydzia, te skarpety na sztucće - rewelka! No i tort śledziowy przepięknie Ci wyszedł! To ja poproszę o przepis na to coś z łososiem, ukradnę :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 26th 2015
     permalink
    gdzies na pinterescie wpadly mi w oko takie skarpety na sztucce tyle ze ... dziergane
    poniewaz ja i szydelko/druty to porazka to postanowilam zrobic z filcu, nagorsze bylo wycinanie ale warto bylo :)
    przepis wrzucilam na mniam mniam
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeDec 29th 2015
     permalink
    Moje pierwsze cottony.

    --
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeDec 29th 2015
     permalink
    mkd z czego robiłas?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.