Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorola202
    • CommentTimeNov 18th 2015 zmieniony
     permalink
    Cześć wam. Po pierwsze co myślicie, żeby facetowi na prezent na święta kupić jakiś ładny zegarek ? Po drugie czy macie może sprawdzone sklepy, gdzie mogę ładny i w rozsądnej cenie taki zegarek zamówić ? Fajnie by było żebym mogła coś jeszcze tam wygrawerować :)
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 18th 2015
     permalink
    Stoję dokładnie przed tym samym problemem.
    Mój mąż marzy o fajnym zegarku na bransolecie
    obecnie ma Casio,ale na plastikowym pasku.osobiście też nosze casio i zadowolona jestem.
    jednak może niektórym odpowiadać inny przedział cenowy.ja szukam zegarka w okolicach 100zł
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeNov 18th 2015
     permalink
    Polecam Timex - piękne, klasyczne zegarki. Mój Tata ma hopla i kolekcjonuje :wink:
    --
  1.  permalink
    Dziewczyny, tylko zwracajcie uwagę na bransolete. Chodzi o to, żeby można było zmniejszyć. Moja koleżanka kupiła bratu i się okazało ze ta niby bransoleta nie ma rozlacznych "oczek", wiec zmniejszyć się nie dało a ze zwrotem miała problem, bo był do 30dni, a ona kupiła sporo wcześniej i termin przepadł.
    •  
      CommentAuthor
    • CommentTimeNov 18th 2015
     permalink
    Livia: Polecam Timex
    ooo i całkiem niemały wybór w moim przedziale cenowym :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorbea86
    • CommentTimeNov 25th 2015
     permalink
    Jeśli któraś z Was może przeznaczyć na taki prezent ok 1 tys zł, to ja mogę polecić marke Tissot. Sprawdzone w mojej rodzinie od lat. Mojemu mężowi na urodziny też taki kupiłam dobre kilka lat temu, jak jeszcze był niemężem. Do tej pory zegarek jest używany i ma się świetnie.
    Ale wiem, że ceny tej marki mogą odstraszyć.
    •  
      CommentAuthorA_ga
    • CommentTimeNov 25th 2015 zmieniony
     permalink
    A ja polecam Fosila;) mój mąz ostatnio sobie sprawił o taki:
    Co prawda cena też nie zachęca, ale w internecie są dużo tańsze niż w sklepie. No i doszliśmy do wniosku, że to wydatek raz na x lat:) Jest bardzo zadowolony. Mnie podobają się zegarki TRIWY, sama mam tej firmy i też jestem bardzo zadowolona.

    Treść doklejona: 25.11.15 16:20
    sorki za rozmiar zdjęcia, nie umiem go zmniejszyć;)
    •  
      CommentAuthorFlowka
    • CommentTimeDec 2nd 2015 zmieniony
     permalink
    Ostatnio tez kupowalismy Fossila w prezencie i bardzo fajne sa te zegarki.

    Dostalam od meza i synka na rocznice slubu i pierwszy dzien matki ( bralismy slub 26.05), zegarek Albert Rile i jest niesamowicie elegancki i bardzo dobrze wykonany. Upuscilam go nawet na kafle i zupelnie nic sie nie stalo. Niestety podobnie jak Tissot, cena wysoka. Jest mozliwosc graweru, ale czeka sie dwa tygodnie ( kupiony w Apart)
    --
    • CommentAuthorKaMarta
    • CommentTimeAug 5th 2016
     permalink
    hej, moj maz zazyczyl sobie zegarek na urodziny.. ja kompletnie sie nie znam na markach, na trendach itd.. moj brat ma fajny casio g-shok (czy jakos tak), ale maz mowi ze chce zegarek elegancki, a nie sportowy.. elegancki to znaczy na branzoletce tak? poleccie cos, pokierujcie gdzie szukac, plis!
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTimeAug 5th 2016
     permalink
    Nie musi byc bransoleta, moze tez byc na skórzanym pasku wiec lepiej podpytaj go o preferencje w tym względzie. Moim zdaniem lepiej chociaż raz przejść sie z małżem i przy jakiejś wystawie obadac temat pod katem jego gustu a potem spróbować samej cos wybrać i zamówić np przez internet.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.