Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 5th 2007 zmieniony
     permalink
    tak sobie pomyślałam że takie informacje mogą się wam przydać:) teraz lato w pełni (ciii ten deszcz za oknem to zmyłka tylko) zaczynają się promocje i wyprzedaże.
    W Gdańsku jeśli ktoś potrzebuje sukienki na codzień, na wesele, na wieczór półoficjalny zachęcam do wizyty w promod. tam nie ma 5-10 sukienek. nawet 20tu tez nie ma. tam są ich tabuny:) wybór krojów, fasonów kolorów jak rzadko.
    wysoka jakość w parze z już bardziej przystępną ceną bo przeceny dochodzą do 60%. przeciętna cena sukienki to 79-99zł w promocji. kupiłam sobie dwie a co:wink:
    anglojezyczna strona z ubraniami promod i całą ich ofertą, co prawda ceny w funtach, ale łatwo mozna pomnożyc razy ~5,5zł:wink:
    polecam.:bigsmile:
    lista sklepów promod w całej Polsce

    WYPRZEDAZE W INNYCH SKLEPACH:
    inne wyprzedaże cz.3 ale nie sprawdzałam osobiście:)

    wyprzedaże cz.2

    wyprzedaże cz.1
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 5th 2007 zmieniony
     permalink
    Sprawdzałam na stronie - 170modeli sukienek:shocked:
    ja np. kupiłam taką i noszę poki zimno jako tunike:


    a drugą taką w kroju, ale wzór różnego rodzaju kółeczka czarne, czerwone i białe
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeJul 5th 2007
     permalink
    Vikuś, ten pierwszy link mi nie działa...
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 5th 2007 zmieniony
     permalink
    ze strony cogdziezaile.pl świetne Złote zasady udanego polowania:

    * Kupuj rzeczy, które już wcześniej wpadły Ci w oko, tylko były zbyt drogie, a teraz kosztują mniej. Nie kupuj impulsywnie, bo taka metoda rzadko się sprawdza.

    * Nie kupuj bez przymierzania. Wiadomo, podczas wyprzedaży w sklepach jest mnóstwo ludzi, kolejki do przymierzalni ciągną się kilometrami i jest pokusa, by kupić coś "na oko" (często ciuszki są przebrane i nie ma naszego rozmiaru M, więc same siebie przekonujemy, że S albo L też będzie dobre), ale zastanów się, czy warto ryzykować choćby te kilkadziesiąt złotych.

    * Uważnie oglądaj to, co chcesz kupić - może być uszkodzone.

    * Zastanów się, czy ta supertania i świetna rzecz będzie pasować do tego, co już masz w szafie, bo może się okazać, że będziesz musiała do niej coś dokupić, a wtedy co to za okazja?

    * Nie ulegaj euforii i porządnie się zastanów, czy aby na pewno te fantastyczne legginsy, które właśnie sprzątnęłaś sprzed nosa innym chętnym są w Twoim guście i będziesz je nosić. Nie kupuj na zasadzie "tanie, modne, to kupię, w końcu może się odważę założyć". Może się odważysz, a może nie.

    * Nie kupuj zbyt wielu wyprzedawanych jednosezonówek, czyli hitów jednego lata. Jesienią już ich nie założysz, a za rok być może nie będą modne. Lepiej kupować rzeczy uniwersalne, które zawsze się przydadzą.

    * No i nie kupuj rzeczy tylko dlatego, że są tanie. Przejrzyj dokładnie naszą stronę (dział TRENDY) i zobacz, co jest modne tego lata. Ponadto już wkrótce pojawią się zapowiedzi kolekcji jesiennych.
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 5th 2007
     permalink
    ashley
    działa działa wlasnie sprawdziłam tylko czasem strona się zacina, :confused: spróbuj 2gi raz wejść, albo odśwież stronę:smile:
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeJul 5th 2007
     permalink
    Mnie wskakuje http://www.promod.pl i komunikat: nie można wyświetlić strony, bla bla bla :(
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 5th 2007
     permalink
    jakie jaja....w IE też taki blad mam a w FF działa bez zarzutu!!!
    zaktualizowalam linka do strony na ktora promod.com przekierowuje pod FF/:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 5th 2007
     permalink
    a czy ktoras z was wie czy CUBUS w warszawskich galeriach ma juz wakacyjne przeceny??
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 5th 2007
     permalink
    AniaM sprawdz na stronach z wyprzedazami, ktore podałamw pierwszym poście:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 5th 2007
     permalink
    juz sprawdzilam i okazalo sie ze sa, 60% no to teraz tylko musze meza naciagnac zeby dal mi skoczyc po rzeczy dla Mlodego :)
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJul 5th 2007
     permalink
    nie wiem jak z terminami, warto znależć na stronie co gdzie za ile sklep i zadzwonić do niego i sie upewnić:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 5th 2007
     permalink
    vicky az tak napalona nie jestem :) a w wawce bedziemy za tydzien wiec moze akurat dzieciecych rzeczy mi nie wykupia :P
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 10th 2007 zmieniony
     permalink
    do 19.11 w leclerc-u jest promocja z okazji 10-lecia:
    - pampersy jumbo pack: 46,88 + chusteczki gratis
    - bella happy: 32.99 mega paczka
    - huggies jumbo 28.29
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2007 zmieniony
     permalink
    ja chce leclerca :cry:
    u mnie to nawet kauflanda nie ma ani lidla :(((
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 10th 2007
     permalink
    aja chce gwiazdkę z nieba:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 10th 2007
     permalink
    Vicky alez prosze Cie bardzo... dla Ciebie gwiazdy w hurtowej ilosci :)
    dsf
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 14th 2007
     permalink
    dzięki AniuM, doooobre:bigsmile:
    potrafisz dogodzić kobiecie:wink:
    • CommentAuthorgakal
    • CommentTimeNov 16th 2007
     permalink
    dziewczynki sprzedam kozaczki – 36 czarne, kupiłam na allegro, ale za wyskoki jak dla mnie obcas, są rewelacyjne, nie używane, tylko przymierzone w domu, dogadamy się co do ceny- myślę, że za ok 70 zł + koszty przesyłki, link do strony, na której je kupiłam http://www.allegro.pl/item254483937__wloskie_kozaczki_mega_hit_2007_06_14_r_36.html
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    W niedzielę pieluszki Dada w naszej biedronce kosztowały 15 zł. 4-ki mają 32 szt. (0,47/szt.) ; dla porównania: kupiłam tez pampersy w promocji za 46 zł. 72 szt. (0,64/szt.)
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 25th 2007
     permalink
    gakal a czemu nie oddałaś kozaczków? autor aukcji wyraznie pisze "WIELKĄ ZALETĄ zakupów przez INTERNET jest PRAWO kupującego do ZWROTU/ zamiany zakupionego towaru.
    Mają Państwo 10 dni na dokładne przyjrzenie się butom, bezstresowe przymierzenie ich w zaciszu domowym.
    Zamawiajcie bez obaw.
    Nieużywany towar można zwrócić w terminie 10 dni od daty zakupu .
    Jeżeli rozmiar jest nieodpowiedni- obuwie można wymienić na inny rozmiar."
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 2nd 2008
     permalink
    W Lidlu jest dostępna tania seria kosmetyków naturalnych z nieznanym certyfikatem. Czy rzeczywiście są naturalne?
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    w Lidlu to ja bym żadnych kosmetyków nie kupowała.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    Sprawdzałaś skład?
    --
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeDec 8th 2008
     permalink
    nie, nie sprawdzałam i wogóle tam już nie chodzę. Dla mnie w tym sklepie nic poza sztucznością i tandetą nie ma. No, może alkohole są ok, ale tego akuart teraz nie kupuję.
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    No to rzeczywiście twierdzenie o tandecie jest uzasadnione, skoro nie chodzisz ani nie czytasz składu. :-)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    ja w lidlu kupuje glownie pieluchy a czasami slodkosci i lody wiec odnosnie kremow sie nie wypowiem chociaz widzialam ze sporo ludzi to bierze.
    mysle ze jesli sklep jest dyskontem to nie mozna go do konca przekreskac ze tandeta i chlam, ja biedronkowski odplamiacz uwazam za rewelacyjny a moja sasiadka uzywa tylko i wylacznie biedronkowskie maslo do ciala twierdzac ze zadne drozyzny mu nie ustepuja
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    Mojej mamie pasuje np. śmietana z Biedronki.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    no u nas w biedronce sprzedaja taka sama smietane co w spozywczych z lokalnej mleczarni (piatnica lub wyprodukowane dla biedronki przez piatnica) lub z mlekovity a kazdy produkt conajmniej 50groszy taniej niz w normalnym sklepie
    jest wiele produktow ktore mi bardzo pasuja - ich kawa rozpuszczalna (podroka gold), dzem porzeczkowy (lepszy niz wlasnej roboty moim zdaniem), mix salat, herbata wieloowocowa az po dzieciece pieluszki i chusteczki i pewnie wiele wiecej innych produktow o ktorych teraz nie pamietam
    •  
      CommentAuthorHatsu
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    jest wiele produktów dość znanych firm wyprodukowanych dla biedronki :) np moje ulubione biszkopty kakaowe (cukiernia mistrza Jana) Są luzie którzy kupowanie nawet podstawowych produktów w biedronce uważają za obciach, dla mnie to dobra oszczędność poza tym mały wybór w moim wypadku ogranicza kupowanie głupot, jak to bywa w Auchan itp gdzie towar "wędruje" w biedronce zawsze jest na swoim miejscu :-)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    a ja LIDLA lubie i pieluchy ,sa dobre i tansze ,od innych...
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeDec 10th 2008
     permalink
    z tym produkowaniem dla biedronki przez markowe firmy nie oznacza, ze te produkty beda takie same. jak cos jest dla biedronki to ma byc za okreslona cene, a co za to np włożą do puszki to juz biedronke nie interesuje.
    --
    •  
      CommentAuthorkkurka
    • CommentTimeDec 11th 2008 zmieniony
     permalink
    po prostu nie dopłacasz za logo:-) (w które przecież trzeba zdrowo zainwestować). Koszt produkcji batonika BARDZO ZNANEJ FIRMY to w najlepszym razie 20% kosztów wytworzenia, reszta to wydatki na reklamę i marketing + marże.

    skład faktycznie warto czytać
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    Bladykotku ale serek wiejski i ten z logiem i ten biedronkowski sa indentyczne w smaku i wygladzie, sprawdzalam kupujac 2 jednoczesnie :)
    wiem tylko ze galaretka produkowana dla biedrony nie pamietam przez ktora z firm jest znacznie slabnsza. trzeba dac polowe proponowanej wody zeby sie zsiadla takze skorka za wyprawke. jest jednak sporo produktow ktore mozna stosowac jako zastepcze a wcale nie gorsze

    Ewa - pieluchy z lidla faktycznie sa ok!
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeDec 11th 2008
     permalink
    AniaM, porównywałaś też skład serków? Niczym się nie różni, tylko ceną?
    --
    • CommentAuthors_biela
    • CommentTimeJan 5th 2009 zmieniony
     permalink
    A my z mężem nie kupujemy w Stonce bo kiedyś ochrona nie chciała go wpuścić tuż przed zamknięciem sklepu, A pobiegł po podpaski (akurat byłam w czsie przeprowadzki -nic nie miałam se sobą a byłam w nagłej potrzebie). Mąż prosił -zero reakcji. Mąż groził że nic więcej u nich nie kupimy -ochroniaz go wyśmiał.

    może to i głupi powód ale cóż, więcej nic tam nie kupiliśmy... Omijam ten sklep szerokim łukiem i nawet nie znam asortymentu :bigsmile:
    -- "kicham na to, czy mój sąsiad czyta o moich cyklach" ngl
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeFeb 23rd 2009
     permalink
    moja koleżanka pozbywa się ciuchów ciążowych i za małych ubranek dziecięcych, jak chcecie to
    zajrzyjcie :)
    -- mama dwóch łobuziaków :)
  1.  permalink
    ja tez Lidla lubie ale niestety nie mam w poblizu...mam za to tesco...i to jest moj "osiedlowy" sklep...i tez przekonalam sie juz nie raz ze produkty "tesco value" wcale nie ustepuja tym z logo jakiejs firmy...naprzyklad dzieckowy plyn do kapieli kupuje tylko taki za 35p... ma ladny, delikatny zapach i jest strasznie wydajny...j&j naprzyklad przy tym sie chowa...a ze ma mniej atrakcyjna butelke??? co mi po butelce??? :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 3rd 2011
     permalink
    8 lutego jest wysyłka gratis w Bon Prix po podaniu kodu promocyjnego.
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeFeb 3rd 2011
     permalink
    Amazonka: 8 lutego jest wysyłka gratis w Bon Prix po podaniu kodu promocyjnego.

    a skąd ten kod trzeba wziąć, Ama?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2011 zmieniony
     permalink
    z mailingu HOME & YOU
    Zrób zakupy w home&you i odbierz katalog świąteczny z bonami o wartości 10, 25 i 50 zł na cały asortyment!
    Katalogi świąteczne z bonami będą dostępne także w czasopismach Gala (nr 31/2011), Show (nr 23/2011) oraz Wysokie Obcasy (dodatek do Gazety Wyborczej w dniu 12.11.2011). Bony rabatowe można realizować od 12 do 30 listopada 2011 roku
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeFeb 19th 2013
     permalink
    Ja może nie o promocjach i wyprzedażach, ale mam pytanie - czy któraś z Was ma może jakiś sprawdzony link do sklepu czy sprzedawcę na Allegro z fajnymi sukienkami albo bluzkami? Cholera mnie trafia, bo w sklepach nie mogę znaleźć nic fajnego i chyba zaryzykuję i coś kupię przez net...
    --
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeFeb 19th 2013 zmieniony
     permalink
    Ja lubię Tutaj kupować.Markowe rzeczy ale trzeba uważać by nie brac drugiego gatunku który ten sklep tez sprzedaje.
    W pierwszym jak najbardziej ok wszystko.
    Tutaj można trafić coś fajnegoi rzeczy o wiele tańsze niż w sklepach
    .
    --
  2.  permalink
    Znalazlam fajny wzor plaszczyka. Chcialam nawet go kupic, ale opinie sa negatywne. Gdzie moge znalesc podobne fasony? Przeszukuje juz z dwudziesta strone i nic....
    http://www.bonprix.pl/produkt/plaszcz-957371?category=1202
    Moze polecicie jakies strony? :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeNov 13th 2013
     permalink
    odswiezam watek- chetnie poslucham roznych opinii i inspiracji modowych
    rowniez dotyczacych dzieci, macie tak fajnie ubrane maluchy na watku dzieciowym :)

    zachorowalam na takie portki
    (to nie reklama bo aukcja nie istnieje juz), do tej pory to nie moj styl, ale teraz mi sie spodobalo...po ciazy, przy malym dziecku, powinny byc wygodne, duzo ciuchow teraz jest z takiego niby dresowego i szarego materiału.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 2nd 2016
     permalink
    chce kupic szlafrok damski, taki fajny miesisty i cieply dlugosc do kolana co najniej (nie pogardze dlugim); tak conowo ok 100zl (widzialam fajne ale po 180-200)
    wiem ze fajne maja w lidlu alte te sie 'rozchodza' jak otwieraja sklep wiec szukam czegos online, moze cos polecicie?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 15th 2016
     permalink
    Może to nie wyprzedaż, ale temat ciuchowy.
    Czy komuś się zdarzyło zamówić kurtkę zimową szytą na miarę?
    --
    •  
      CommentAuthoriris30
    • CommentTimeMar 23rd 2017 zmieniony
     permalink
    Wiecie może, czy przy okazji likwidacji sklepów Mark &Spencer w Polsce planują oni jakieś wyprzedaże? A jesli tak to kiedy można się ich spodziewać?
    --
    • CommentAuthorSmuga
    • CommentTimeJan 2nd 2020
     permalink
    Ja ostatnio odkryłam showroom szukając ciuchów firmy Bialcon. Fajne rzeczy, dużo jest też polskiej produkcji o dobrej jakości. Nie za często pozwalam sobie na ciuchowe zakupy, ale zamówiłam stamtąd dwie rzeczy i jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus taki, że jeśli od różnych producentów, to ciuchy nie idą w jednej paczce.

    https://www.showroom.pl/marki/
    • CommentAuthorulasalog
    • CommentTimeJan 15th 2020
     permalink
    Dziewczyny, czy macie może jakieś sprawdzone sklepy stacjonarnie w Warszawie lub online, gdzie kupiłabym najprostsze, z prostą nogawką jeansy ciążowe w dużym rozmiarze? Bo jak już coś znalazłam, to kończy się na rozmiarze 42 albo skinny, albo "modne". A ja chcę po prostu zwykłe...
    -- 9ewnskjogd2py4uh.png[/img]
    • CommentAuthorAnesta
    • CommentTimeDec 22nd 2020 zmieniony
     permalink
    Znam te firmę, bardzo często kupuję w niej buty dla dzieci. O ile ubrania mogę kupować używane to raczej nie wyobrażam sobie kupowania używanych butów dla swoich dzieci. Staram się dbać o jakość oraz wybieram buty nowe. Szczególnie, ze odpowiednie buty mają duży wpływ na kształtowanie stopy malucha.
    Jeśli chodzi o mnie to wybieram różne firmy, ale staram się decydować na polskie marki. Jak i na buty wykonane z prawdziwej skóry.
    <a href="https://suzana.pl/category/buty-damskie-polbuty-skorzane">https://suzana.pl/category/buty-damskie-polbuty-skorzane</a>
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.