Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    And gratuluje opanowania....ja to pewnie bym spanikowala...
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny mam pytanie - czy Wasze pociechy też już reagują na reklamy w tv ?? Moje jakby były w hipnozie - nic nie oderwie ich wzroku jak lecą reklamy - upodobały sobie "MONTE" - tam też są dzieciaki - normalnie muszę sobie ją nagrać i puszczać ciągle to dziecków w ogóle nie będę miała w domku hehehe :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Izunia mój maluszek już zwraca uwage na telewizor, jak tylko go włączymy skręca głowę w ta stronę. cwaniaczek czasami jak dorwie pilota próbuje przyciskać łapkami guziczki i patrzy w stronę telewizora - zastanawiam się czy wie do czego ten pilot służy czy tylkio tak się bawi
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Mój Mat uwielbia teletubisie, i jak widzi niebieski ekran jak się wlacza dvd to szaleje, i uwielbia teledyski na mini mini.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Moje maluchy nie oglądają tv - sporadycznie kukną w jego stronę, ale dobranocki pozwalam oglądać i tak fajnie wyglądają - siedzą i patrzą na bajeczkę :wink:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Moja Oliwka jak tylko zaczynają się reklamy, jest jakaś głośna muzyczka itd. to od razu odwraca glowę. A oglada tylko Domisie, dobranockę w czwartek - bo ja lubi i Jaka to melodia, bo uwielbia jak ktoś śpiewa!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Skarbel termin miałam na 1 list a urodziłam 30 października. Mnie też włosy garściami wyłażą więc odzywki + tabletki doustnie. Bardzo dobra jest kuracja z Vichi ale droga.
    Mój Jakub kiedyś zjadł grosza i włożył kulkę , takiego groszka do nosa, ale był na tyle duży że umiał dmuchać, więc najpierw dmuchaliśmy a moneta to oliwa do dzioba a potem matka musiała każdą kupę rozgrzebywać.
    Hubert nielubi reklam za to teledysk ten o najpiękniejszej poopie na świecie to matko, murymogą runąć a jego nie ruszy taki wpatrzony:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Reklamy to ulubiony serial Weroniki :D

    patrycja219: And gratuluje opanowania....ja to pewnie bym spanikowala...
    Patrycjo chyba byś nie spanikowała ;) jak zaczna się pojawiać koraliki w nosie, kulki w uszach czy połknięte monety to nauczysz się sobie z tym radzić :wink: A na poważnie to teraz już sie z tego śmieję ale rano nie było mi do śmiechu wcale. W przypadku Gabi sprawdza sie jedno - jak jej nie widać i jest cisza to coś broi i musimy ją mocniej pilnować choć wydawało się że 4-ro latek jest mądry:devil: wystraszyła się dzisiaj więc może na jakiś czas zapamięta to zdażenie
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    u mnie Gabio włożyła koralika do nosa a że wlazł głęboko nie mogła wydmuchać, diurka koralika była widoczna to wyjęłam szydełkiem.
    Kuba połknął pieniążka bo chciał być skarbonką - tak powiedział... Gabio nie powiedziała dlaczego
    --
    •  
      CommentAuthorHogatka
    • CommentTimeMar 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Kuba nieźle wymyślił :bigsmile: znam to jak cicho znaczy że zaraz coś się wydarzy :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    And niezle rozrabiaki masz w domu!!!!
    u nas Gabrycha nie miala jeszcze takich pomyslow i licze ze miala juz nie bedzie... jej najwieksze "przestepstwo" to napisanie na scianie GABA (w wakacje) bo chciala zaznaczyc ze ten pokoj gdzie teraz spimy jest jej i ze na zawsze nam go nie odda :P
    •  
      CommentAuthorAgnieszkaC
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    A my wróciliśmy właśnie z przychodni od szczepienia i Zuzia zasnęła u tatusia na rękach. Prawie się popłakałam razem z Zuźką podczas tego szczepienia. Następne za 6 tygodni i nie chcę narazie o nim myśleć
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Agnieszko może zainwestuj w te plastry znieczulające?
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    My tez po szczepieniu!!!Bartuś płakał ale nie było az tak zle.Niestety przez caly dzien mial problem zeby usnac i spal tylko po 15 min masakra!!!:neutral:
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    biedak... pewnie źle znosi to szczepienie ...
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Jemma :swingin::crush:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Julka przy plastrach emla parę dni temu płakała ... nie wiem czy się wystraszyła czy co ---- ale zapewnie nie był to taki przeraźliwy jak za pierwszym razem bez nich :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Dronka ja tam żadnych plastrów nie stosowałam - może faktycznie Julka się wystraszyła ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    Lady bo im starsze dziecko tym wiecej rozumie... czasami sam widok strzykawy moze wywolac lzy... kolezanki dziecko na wejscie do przychodni urzadza krzyk a nie ma pol roku jeszcze
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 28th 2008
     permalink
    a moj łobuz zalotnie sie usmiecha do pielegniarki :wink:
    --
  2.  permalink
    a co to za plastry??? nastepne szczepienia za 4 tygodnie i juz sie boje...chetnie wyprobuje wszystkiego co moze pomoc...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    Patrycja mysle ze warto kupic ten krem znieczulajacy... nazywa sie EMLA - smarujesz miejsce potencjalnego wklucia na jakies 45min przed zastrzykiem i zaklejasz plastrem
  3.  permalink
    AniuM ale taj jest napisane zeby nie stosowac u dzieci ponizej 3 roku zycia...:(
    --
  4.  permalink
    No i mamy kolejny kwiatek w "encyklopedii leków: :) Az poszłam po ulotkę,zeby sprawdzic dokładnie. Emli nie powinno stosowac się bez wyrażnych wskazań lekarskich u dzieci poniżej 3 miesiąca- a nie roku- zycia.
    Ja uzywam zawsze- boli mne serce jak Hania płacze.
  5.  permalink
    agus dzieki wielkie:)) za 4 tygodnie dominiczek bedzie mial prawie 3 miesiace wiec mysle ze moge ten lek zakupic...:)
    --
  6.  permalink
    buuu a ten moj suwaczek to nie dosc ze myszka bardzo sie gdzies spieszy to jeszcze zle odlicza...dominiczek jutro bedzie mial rowne 2 miesiace a suwaczek pokazuje ze dopiero 1 miesiac i 29 dni:( to pewnie przez to ze rok przestepny mamy
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    Pati to tak przez ten rok jutro wskoczy 2 mies :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    Witam
    Moje szczęście dzisiaj maksymalnie umęczone. Wczoraj jak byłam w szkole, od 17 do 19.20 niemal non stop płakał. W końcu maż go zabrał na dwór, żeby zasnął i to było dobre posunięcie.
    A dzisiaj.. Obudził się dzisiaj o 5.30, ja z nim, bo i tak miałam o 6 wstawać. Parę min po 7 wsiedliśmy w autobus i odwiozłam go do teściów. W drodze spał pół godz. Jak przyszłam spowrotem o 19, to teściowa powiedziała, że to potwór, że przez ten cały czas spał tylko 2 razy po 15 min, nie spał nawet na spacerze, że generalnie nie zachowywał się aż tak tragicznie jak wczoraj, ale już pod koniec to tylko na rękach u babci, bo na dziadka WYŁ.
    Boję się, żeby nie był jakiś chory, bo wyglądał jak przyszłam tragicznie. Czerwone oczy, wymęczony, jak wstawał to się chybał jak pijaczek... :confused:
    Mam nadzieję, że za to przynajmniej dzisiaj w nocy będzie ładnie spał...
    --
  7.  permalink
    November- wspołczuję... wiem co przezywasz- ja też urodziłam młodego na studniach, więc bywał podrzucany babciom i ciociom.

    Nie wiem jak jest u Was- ale u nas po takim mega męczacym dniu noce tez sa kiepskie:confused:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    Pati u nas tak samo:) wczoraj było 9 i 28 dni a dzis juz 10 ;)
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    O, a mi gdzies suwaczek zginął i to akurat w dniu 8-miesięcznicy :wink:

    A Cyryl już miał pierwszą pobudkę po godzinie od kiedy go położyłam do łóżka.
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 29th 2008
     permalink
    Rany zapomniałam ze Cyrylek swietuje razem z Kacperkiem :wink:

    Wszystkiego naj Cyrylku :)
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    Dziewczyny mam pytanie!!Kiedy powinno sie dostac okres po porodzie??Bo nie wiem czy juz powinnam miec czy jak??:neutral:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    Marta Ja urodziłam swoje dziecię 24.07 a pierwszy raz okres dostałam 08.10 ale dodam, że karmiłam tylko miesiąc moją Julkę!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    Marta u mnie to trwało 7miesięcy przy mieszanym karmieniu - nie ma reguły
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    a ja ciagle nie mam @ i jakos nie narzekam :D
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeMar 30th 2008 zmieniony
     permalink
    pewnie dlatego ze Krzysiolinek to cycuch ;) Kacperek w nocy ciagnie czesto ale w dzien juz nie tak bardzo:) on wogole w dzien jakos mało je a biega szczesliwy wiec hcyba głodny nie jest :) w nocy za to nadrabia ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 30th 2008
     permalink
    Kfiatuszku tez tak mysle... w sumie w nocy Krzysko juz nie jada i przerwa jest ok 8-9godzin ale za to w dzien przychodzi do mnie i lapki wyciaga albo sie pod bluzke dziobem wpycha na cycka... w sumie nawet jak zje kanapke czy zupe to i tak zapijanie cyckiem jest wiec w dzien to nawet i co 2godz jest cycek
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Posadziłam dzisiaj Weronikę na wadze i wychodzi że Niunia waży około 7kg więc nie jest aż tak źle i w 2 miesiące przybrała ponad 1300. Może popołudniu podejdę do przychodni ja zważyć
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    mamunie czy będziecie chodzić z maluszkami na basen, bo jak będę na wczasach to mam blisko do aqua parku.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Nie zastanawiaj się myszorka - jak tylko Matiemu będzie odpowiadać to jest to niezła zabawa!
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Myszorka, mój małżonek co jakiś czas sobie przypomina i płacze, że już za późno na basen dla Cyryla, że powinien zacząć chodzić jak miał 3 miesiące... Ale myślę, że i starszy może zacząć, tylko pewnie już bez tych naturalnych odruchów :smile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Mnie juz chodzi o taki typowy basen dla dzieci i zajecia tylko dla niemowlakow, ale taki zwykły tzn aqua park, bo Mati lubi wodę, a łazienke mam zalana jak się kąpie bo tak mocno chlapie.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 31st 2008 zmieniony
     permalink
    marta50000, o powrocie płodności po porodzie masz info po lewej stronie swojego wykresu:
    Jak rozpoznać powrót płodności po porodzie
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    dziewczyny chce kupić Matowi kurtke na wiosne i cena mnie powaliła 70-100zł :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    no niestety - jak coś fajnego i dobrego to taka jest cena!
    Ja zakupiłam 2 na allegro, jedna taka jeszcze na teraz sztruksowa na krótkim i cieńkim futerku z ADAMS-a, a druga z NEXT-a cieńka tylko na bawelnianej podszewce i za dwie dałam 50 zł!:bigsmile::wink: Są w świetnym stanie, nie widać, że używane!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    super a te ceny takie bo to chyba cocodrilo, musze pomyslec gdzie jeszcze cos jest u mnie w miescie, a jak nie to katowice bo w smyku sama czapka 50zl
    --
  8.  permalink
    myszorka jak chcesz to mozesz spojrzec na www.ebay.co.uk i jesli cos cie zainteresuje to moge dla ciebie licytowac i za tydzien jak bede w polsce to ci podrzuce...:)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    Myszorko ale chyba same firowki ogladalas i stad takie ceny... u nas w tych firmowych sklepach tez ceny powalajace ale w dziecinnym takim nie z najwyzszej polki spokojnie 40-60zl cos ladnego mozna znalezc... no i od czego jest allegro i second hand'y... zakladam ze nie bedziesz brala kurtki super na wyrost wiec tylko na wiosne ci starczy bo na jesien bedzie juz za mala
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeMar 31st 2008
     permalink
    dzięki Pati jak bede miec chwilke to wejde a teraz uciekam do domku do Matusia
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.