Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2007
     permalink
    Aga to jest mysl... przynajmniej nie bede musiala przez jakis czas kupowac tych specjalnie do tego przeznaczonych, nie ma jak to dostac 2 opakowania czegos co zupelnie nam nie odpowiada :wink:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 29th 2007
     permalink
    AniuM tak bywa, ja również dostałam te chusteczki - okropne jak dla mnie i również przeznaczyłam je do sprzątania łazienki :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 29th 2007
     permalink
    oj kobietki - takie chusteczki są super do: łazienki, kuchni, plam po kubkach na stole, kurzu na szafie, plam po napoju na podłodze, zakurzonego od góry monitora i do tych wszystkich rzeczy które wyciera sie z kurzu baaardzo rzadko. Ponad to polecam je do mycia stelaża wózka - zarówno i smar i błoto i kurz rewelacyjnie po nich schodzą :d
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2007
     permalink
    And :rolling: a nie kleja sie rzeczy po nich?? bo ja kiedys przetarlam parapet johnosnem i koszmar byl pozniej

    a propos chusteczek nie polecam
    DZIUDZIUSIA
    JOHNSONA
    BAMBINO
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 29th 2007
     permalink
    a ja pampers lawendowych
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2007
     permalink
    oj tak tak... smaa dla Krzysia nie mialam ale "poniuchalam" je u znajomej - normalnie odrzucajace sa
    :devil:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 29th 2007
     permalink
    w;asnie na innym forum przeczytalam ze dziewczynie urwala sie raczka od fotelika w ktorym niosla swoja coreczke. foteik ma pol roku - dziecko wazy 8kg a fotelik jest do 13kg. zdazyli zlapac mala w ostatniej chwili. fotelik to baby dreams- dumbo.
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 29th 2007
     permalink
    :shocked::shocked::shocked::shocked:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 29th 2007
     permalink
    co do chusteczek to u mnie sie ich jeszcze urzywało do przecierania butow skorzanych ;) nie wiem jak po tych zwyklych ale po nivea buty swieciły sie jak swiezo wypastowane ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    porazka wg mnie jest kombinezon z dopinanymi rekawiczkami i butkami. nie wiem czy tylko ja mam pecha czy tak jest zawsze - przy kazdym ruchy namietnie odpinaja sie konczynowe ochraniacze a zapiecie ich przy bardzo ruchliwym brzdacu to nie lada wyczyn :confused:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2007
     permalink
    Ania mam taki i jak dla mnie bez zastrzeżeń :)) rękawiczki i botki na guziczki!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2007 zmieniony
     permalink
    no to widac moj Krzynio jest zbyt ruchliwy bo tak sie kreci ze ciagle sobie odpina
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 19th 2007 zmieniony
     permalink
    Największy bubel jaki mam w szafce Weroniki - czapeczki z szwem z tyłu ! Nawet 3 godziny po spacerze w 3 czapkach różnych jakościowo gatunkowo i producentowo mała ma odciśnięty szew z tyłu główki wrrr
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    az polecialam posprawdzalam czapki no i mam jedna taka co ma szew w poprzek glowki na laczeniu materialu ale jakis taki delikatny ze go nie wyczuwa sie i maly nie ma odgniecen. ogolnie ja skreslam rzeczy zapinane z tylu i z grubymi szwami.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Ja nawet nie zwróciłam uwagi na te szwy :( tylko że jak jej zdjęłam czapę po spacerze byłam załamana. Założyłam inną w której szew wydawał mi się delikatniejszy i to samo :( I na dzień dzisiejszy mała ma cienką czapę i kaptur na główce, ale w piątek pobuszuję u znajomej na stoisku na ryneczku bo przywozi w czwartek towar
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    a u nas sie w czapie szew odbijał ale na czole a czapka wcale nie była mocno upieta ;) teraz Kacperek ma taką ;) troche mu za duza ale zima jeszcze sie nie zaczeła ;) wrosnie napewno ;)

    http://images30.fotosik.pl/116/e8f5261935edf47bmed.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    Kacper rośnie w oczach normalnie co zdjęcie to większy :) A czapa fajna
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 20th 2007
     permalink
    a dziekuje ;) rzeczywiscie wielkoludek z niego ;) 29 idziemy na szczepienie to sie dowiem jaki ciezarek mam do noszenia ;)
    --
  1.  permalink
    jak dla mnie wogóle sie nie sprawdziły czapeczki wiazane pod szyjką.Mały ma normalne naciagane na uszka , śpi w nich i mu sie nie zsuwaja.
    dla takiego małego noworodka faktycznie najlepsze sa ciuszki rozpinane na całej długosci.Smoczki z chicco -porażka,te 0+ oczywiscie,naszczescie spokonie mozna donich zamontowac smoczki z Baby Ono.Butelki z aventu maja za twardy smoczek-mały na poczatku nie umiał z nich pić-teraz juz powoli sie uczy ale dostaje z nich tylko wode bo mleko pije ze smoczka najzwyklejszego na swiecie i po tym nie ma czkawki.

    to ten smoczek który nam "pasuje"

    !darmowy hosting obrazków!

    a to butelka chicco z beznadziejnym smoczkiem(ale butelka jest ok)

    !darmowy hosting obrazków!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 29th 2007 zmieniony
     permalink
    ciacho a wlasnie ten wg Ciebie beznadziejny smoczek jest jedynym smokiem z ktorego Krzys w ogole raczy pociagnac :)
    jednak co dziecko to inne upodobania :wink:
  2.  permalink
    masz racje Aniu ale moze dlatego ze ksztat tego smoczka przzpomina troche sutka i dlatego Twoj Krzys go akceptuje.a moj juz w szpitalu ciagnal z takiego zwzkego tyle ze z duzo wiekszego


    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 29th 2007
     permalink
    Ciacho niby avent jest najbardziej do piersi podobny a Krzys nie chcial z niego ciagnac. w centrum mieli dla dzieci takie smoczki wrecz starodawne gumowe duuuze tylko ze z malenka dziurka. w domu wyprobowalam silikonowe i kauczukowe roznych firm (i te butelkowe i uspokajacze) i jedynie przez ten wypija moje mleko. na wszelki wyapdek raz w tygodniu odciagal zeby nie zapomnial jak sie je z butli ;)
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeNov 29th 2007
     permalink
    no właśnie, z tymi smoczkami to nigdy nie wiadomo co dziecku podpasuje, mojej koleżanki córa żadnego nie chciała, nic kompletnie, a musiała dojadać sztucznie i jak trafiła do szpitala to dali jej taki starego typu na butelce szklanej i mała pociągnęła. Koleżanka ukradła ze szpitala smoczek z butelką ;))

    a co do czapeczek, jak Piotruś zacznie się kręcić i wiercić i podziwiać świat to czapeczka nie wiązana może się przestać sprawdzać ;)) no ale wtedy i tobie będzie już sprawniej wiązać czapę :))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 29th 2007
     permalink
    harpijko wstyd sie przyznac bo ja tez zwinelam smoczek sztuk jeden z CZD :shamed: szklana butelka jeszcze po mnie jest u rodzicow :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 29th 2007
     permalink
    jak dla mnie na razie żadna czapeczka się nie sprawdziła! Julka ta się wierci, że każda ląduje gdzieś na boku albo zawsze jakoś jej się poukłada tak jak nie powinna wrr ! nie ma znaczenia czy wiązana czy też nie....
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 29th 2007
     permalink
    Ciacho my po tym smoku co Twoje dziecię akceptuje mieliśmy kolki - AVENT był i jest do dziś - i uspokajające i do butelek od 1po 2, 3 i trój przepływowy przy kaszkach - ale tak jak Ania pisze nie ma reguły na dzieci - co jedne to inne upodobania :bigsmile:
  3.  permalink
    dokładnie-każde dziecko ma swoje widzimisię.


    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 9th 2007 zmieniony
     permalink
    lyzeczka silikonowa z canpol - mam inna z babyono i po karmieniu zupka marchwiowa nie zmienila koloru a ta z canpolu niestety tak... dodam ze marchew dzialkowa a nie jakas sypana :devil:

    ds

    no i jeszcze ma jedna wade - jest dosc gleboka i maluchowi ciezko sie z niej je.
  4.  permalink
    ja nie lubie chusteczek pampers naturals bo sa kiepsko nawilzone.



    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    odswieze ten temat ku przestrodze swiezym i przyszlym mamom :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    dorzucam

    bawelniane urbanka z 5-10-15 - nie dosc ze maja lewa rozmiarowke (ich 62 jest ledow w innych 56) to jeszcze po kilku praniach robia sie szmatowate.
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    super topik!

    uzywacie przewijakow?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    Emkaf odpowiedzialam ci na KOMPLETUJEMY WYPRAWKE tak zeby tutaj miszmasz nie powstal :)
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeJul 16th 2008
     permalink
    ok
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 12th 2008
     permalink
    Krzys dostal ostatnio w prezencie bidon z NUBY ze slomka no i dla mnie to calkowita porazka. za kazdym razem jak otwieram to z niego wystrzeliwuje plyn. wlewam wiec w niego tylko wode bo juz wystrzelilo mi i na twarz i na ubranie :devil:

    ds
    • CommentAuthorlechala
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    Dziewczyny, czy ktoras z Was uzywala wielorazowe wkladki laktacyjne firmy Avent? Przymiezam sie do ich zamowienia, ale nie chcialabym,aby okazaly sie bublem...
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    Nie polecam ochraniaczy na rogi mebli baby one. W ogóle się nie trzymają i odpadają.
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    Podpisuje sie pod 100 krocia tez mi odpadaja wrrrrrrrrrrrrr:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 10th 2008
     permalink
    ja kupilam blokady na szafki ale niestety nie kojarze z jakiej firmy (2szt kosztowaly o zgrozo 19zl!) i niestety PORAZKA - Krzysko w ciagu 2 dni rozkminil co i jak zrobic zeby ominac blokade :| duzo lepiej sprawdzaja sie z wykle gumki recepturki
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeMar 6th 2009 zmieniony
     permalink
    BODY z mother care, rozciaga się dekolt aż do pępka :angry:
  5.  permalink
    Pieluchy z Intermarche Label-straszne badziewie
    rozwarstwiaja sie fuj
    --
  6.  permalink
    nastepny bubel wg mnie i mojej szwagierki która uzytkuje a takze innych znajomych którzy pokusili sie na ten wózek

    wózek leviroo

    mała gondola ,ciężki ,materiał popruł sie przy pierwszym praniu,budka"opada"
    koła podwójne przednie gdy odblokowane utrudniaja jazde,ogólnie za te pieniadze nie polecamy,reklamowany juz dwa razy w ciagu 2 mcy!

    nie polecamy

    EDIT okazuje sie ze spacerówka nie rozkłada sie na płasko a do pozycji którą trudno nawet nazwać półleżącą.porażka
    Image Hosted by ImageShack.us

    --
    •  
      CommentAuthorLete
    • CommentTimeDec 20th 2009
     permalink
    To i ja dopiszę swoje produkty - póki co ciążowe. Akurat nie buble, bo jestem z nich strasznie zadowolona.
    Pierwsza rzecz to poduszka do karmienia rogal - taka długa 1.70cm. Dzieki niej mogę w ciąży spokojnie w nocy spać.
    I drugą rzeczą dla mnie nie niesamowitą po stracie jednego Aniołka, to detektor tętna płodu. Taki z wyświetlaczem tętna. Dzięki niemu nie panikuje kiedy dzidziuś jest mniej ruchliwy (no i polecam odkupienie go od kogoś, bo to droga sprawa).
    --
  7.  permalink
    jeśli nie buble to pisz na wyprawce
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeMar 25th 2010
     permalink
    Dla mnie potwornym bublem wyprawkowym okazały się wszelkie kaftaniki. Użyłam ich może raz. Podwija się toto, co przy wyłącznie leżącym dziecku jest nieporozumieniem.
    --
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeMay 16th 2011
     permalink
    Dziewczyny, może odświeżymy ten temat? Już ponad rok nie było żadnych wpisów a nie wierzę, żeby temat był nieaktualny. Ja póki co jestem jeszcze w ciąży ale to początek 7 miesiąca, więc zaczynam kompletować to i owo. Chętnie NIE wydam pieniędzy na rzeczy, które sprawdzone przez innych okazały się niewypałem :)
    --
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeMay 30th 2011
     permalink
    Halo, naprawdę nikt nie ma nic do powiedzenia w tym temacie?
    --
  8.  permalink
    Też jestem za żeby watek odświeżyć, z tego co juz na pocżatku przeczytałam okazuje sie ze firma CANOPOL ma same niezbyt ciekawe produkty..
    Przynajmniej bede juz na to uważać :smile:
    -- // //
    •  
      CommentAuthorkate1
    • CommentTimeMay 30th 2011
     permalink
    To tak, jak ja. Czytałam nie tylko tutaj, że niezbyt są ich rzeczy trwałe i dobrze wykonane.
    --
    •  
      CommentAuthorslonced
    • CommentTimeAug 23rd 2011
     permalink
    Chciałam napisać o wszelkich kaftanikach dla niemowlaków że porażka, ale właśnie doczytałam wyżej o nich wpis. Więc dodam tylko, że podobnie ma się sparawa z wszelkimi pajacykami, które mają zapinanie na pleckach. Dla maluszków które przede wszystkim leżą to i złość podczas ubierania, bo nielubią wszelkich akrobacji na przewijaku a po drugie to leżeć tak przez cały dzień na guziczkach czy zatrzaskach to totalna pomyłka.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.