Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    myszorko to pierwsze jest śmieszne :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    :wink::bigsmile:
    Rowerek full wypas ;D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    Lady cytrynka mnie się bardzo podoba ale M powiedział ze z takim pojazdem nie wyjdzie :sad:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    myszorka - pozatym lepiej będzie kupić rowerek taki, żeby Mati mógł za jakiś czas sam pedałowaś, a nie przyzwyczajać się do wygody, że tylko go pchają, a on sobie siedzi. Niech ćwiczy od małego ....!:wink::wink::wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    MYSZKO ach Ci faceci :)) trzeba im ustępować ale tylko czasami :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    A my wczoraj zamontowaliśmy Oliwce huśtawkę w drzwiach. Jak ją wsadziłam to chwilkę się huśtała i było OK, ale zaraz chciała na rączki i zaczęła buczeć więc ją wyciągnęliśmy, bo nie chcemy, żeby się zniechęciła! :bigsmile:
    Wkońcu zakupiliśmy taką, stwierdziliśmy z M, że nie będziemy wydawać tak dużo kaski na huśtawkę skoro i tak nie wiemy czy będzie się chciała dużo huśtać, czy tylko tak z doskoku!

    http://www.allegro.pl/item335494286_bezpieczna_hustawka_plastikowa_dla_dziecka_bujak.html

    mamy zieloną - oczywiście! :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    IWA to świetnie

    Ja nie będę kupowała chyba huśtawki gdyż mamy na placu zabaw takie dziecięce i Julcię w nich bujak i mała się bardzo ale to bardzo cieszy :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 1st 2008 zmieniony
     permalink
    Lady to nie duży wydatek, więc jak się tak Julci podoba to może zakup jej! Będzie taka zadowolona za 30 zl - kupiłam u siebie w sklepie, a M przywiercił haki i gotowa zabawa. Wkładam Oliwce poduszeczkę pod plecki coby było jej mięciutko i się bujamy. Wczoraj troszkę i dzisiaj tez troszkę spróbuję - zobaczymy! :cheer::clap::crazy::swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    IWA tę huśtawkę od dłuższego czasu mam zapisaną w ulubionych... kiedyś szukałam i znalazłam ale czy zakupię jeszcze nie wiem!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    Dziewczyny nie mogę Julci bucików kupić :(( wszystkie takie sztywne i drogie :(( nic dziewczęcego nie widzę w sklepach :((
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    Lady - ja idę w najbliższą sobotę kupić buciki Oliwce. Zdecydowaliśmy z M, że kupimy jej 2 pary, narazie pełne na chłody, a później sandałki na lato. Ja kupuję już takie do chodzenia, bo moja Oliwka chodzi i to całą parą. Nie chce już siedzieć, raczkuje do najbliższej podpory i wstaje, boczkiem idzie sama do mamy, taty, babci lub kogokolwiek, bierze cię za raczki i chce chodzić! Kręgosłupy nam wysiądą w najbliższym czasie!:wink::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    IWA owszem Ty możesz sobie pozwolić niestety Julcia moja chociaż wstanie sama przy łóżku czy w innych miejscach jeszcze nie ma na tyle ukształtowanej stopki aby kupować jej buciki do chodzenia! Poczekam jeszcze z miesiąc może dwa i zainwestuję w buty już te normalne a nie przejściówki
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    Myszorko i ktory w koncu kupiliscie ten jezdzik? kuzynka kupila synkowi cos w stylu drugiego i dopoki go popychali bylo ok ale jak chcial sam jezdzic to cos tam z pedalami nie tak bylo i nie dostawal siedzac na siodelku... przypatrz sie uwaznie jeszcze
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    Iwa a co do butow - poczytaj to zobaczysz ze buciki do chodzenia powinno kupowac sie dopiero dziecku ktory juz pewnie chodzi... pierwszy miesiac a nawet dwa powinny byc na bosaka..
  1.  permalink
    Ta cytrynka strasznie śmiesznie wygląda- jednak miałabym obawy czy te druciki przy przednich kołkach wytrzymaja przy ciężarze rocznego dziecka :confused:
    Rowerek nr 2 jest zupełnie nie w moim stylu. Chyba wolałabym takie cos

    a
  2.  permalink
    albo taki :

    ad
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    Taki jak pokazałaś Aguś jako 1-wszy marzył mi się już dla Gabi ... no i dalej mi się marzy :wink: no ale nie przewiduję by do następnego roku Weronika zasiadła na rower, a za rok powinien być na nią dobry ten co teraz ma Gabi
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    O ja właśnie chcę dla Oliwki ten drugi! Chrzestna powiedziała że zakupi! :bigsmile::wink:

    Aniu, a co do bucików to ja też myślałam, że zakupię Oliwce za jakiś czas, niestety mała już dobrze chodzi (oczywiście trzymając się kogoś) więc muszę jej zakupić buciki na dwór, bo chce wychodzić z wózka i spacerować! :wink::bigsmile: W domku oczywiście pomyka w skarpetkach zABS-ami!:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 1st 2008
     permalink
    ten pierwszy mi się bardzo podoba - wizualnie :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Aniu chcemy mu kupić rowerek ale musi miec ten podnóżek teraz który się potem demontuje.
    Aga1976 rowerki fajne ale jak już dziecko umie jeździć bo nie widzę tych podnóżków.
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    A na naszych dzieciach jest zdjęcie Mata w rowerku, który oglądałam w sklepie
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 2nd 2008 zmieniony
     permalink
    Ja z rowerkiem się wstrzymam...
    A z tego co już przetestowałam na Franku to rowerki które mają pedały na przednich kołach są strasznie nie wygodne dla maluchów bo zazwyczaj są daleko i szkraby nie sięgają więc zazwyczaj kończy się na tym że służą tylko jako pchacz dlatego sprawdźcie to sobie przed zakupem ....
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Magg ja z tego samego powodu nie zamierzam kupowac takiego rowerka... na razie Krzysko ma jezdzik i to mu bedzie musialo wystarczyc :wink:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Magg - dzięki za podpowiedź, bo ja laik jestem i nie wiem na co popatrzeć przy zakupie takiego małego rowerka.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    a propos rowerkow - kwadrans temu zadzwonila tesciowa ze moze by Krzysiowi na roczek rowerek sprezentowali.... no ma szczescie ze sie zapytala to przynajmniej synowa focha nie strzeli :wink:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    hahahahaha - to fajnie Ania, że zapytali! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    u mnie pewnie się kasa posypie więc będę mogła sama wybierać co kupić a co nie ... czasami jednak bym chciała aby zadzwonili i zapytali co mają kupić :(
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    a ja sie zastanawiam nad takim pchaczem co kiedys AniaM pokazywała.. Kacperek od paru dni staje przy tym swoim samochodziku go sobie pcha i chodzi za nim albo ma ten muzyczny ocean i ma go postawiony jako stolik i staje przy nim i po sobie pcha i sie tak przemieszcza .. tylko szukam jakiegos uzywanego i taniego bo to wszytsko drogie :( jak myslicie opłaca sie czy nie ??
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    kfiatuszku Julka tak sobie pcha stolik "kawowy" bo jest na kółkach a tak to sama się przemieszcza przy łóżku więc jeśli chodzi o mnie to Ja z pewnością takiego cuda nie będę nabywała :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    ja nie wiem zobacze ;) ja uda mi sie nabyc za grosze to kupie a jak nie to nie ;) teraz mamy w planach rowerek ;) samochodzik ma juz swojego nowego nabywce wiec musz sie rozejrzec za rowerkami ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    Julka jak na razie nie korzysta z żadnych sprzętów jeżdżących poza wózkiem :)) chodzik jej sprzedałam!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    a my wzielismy ostatnio chodzik i poszlismy na boisko betonowe i wsadzilismy Kacperka do niego :) ale był zadowolony ze mogł sobie pobrykac na takiej otwartej przestrzeni :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    ha ha ha ale macie pomysły... :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    wiesz Ja kiedy naczytałam o chodzikach postanowiłam go sprzedać. Adriana moja jak była mała jeździła ciągle w chodziku i miała problem z koślawymi kolankami więc nie wiem czy to jego wina czy też nie! Wolę jednak aby to nie spotkało tez Julcię
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 2nd 2008
     permalink
    no ja tez nie chce by moje dziecie jezdziło w chodziku ale jak to sie mowi raz na ruski rok moze byc ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    kfiatuszku ja zrezygnowalam z tego pchacza po pogawedce z rehabilitantka... powiedziala ze wymusza na dziecku niewlasciwa pozycje i ulozenie plecow wiec nie ma co...
    musze sciagnac z szafy ten normalny jezdzik samochod i zobacze czy przy tym Krzysko bedzie chcial chodzic bo przy meblach to sobie niezle radzi :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    ja mam taki
    http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/335/18/20/335182078
    I jak Kuba z Gabi pozwolą (bo to jeszcze Kuby) to Weronika "będzie mogła nim się pobawić" ale to i tak dopiero jak zacznie w miarę pewniej chodzić. Teraz jak ją się postawi np przy sofie przejdzie jej długość ale ze wszelkimi "ułatwiaczami" czekam aż zacznię się sama wspinać i utrzymywać równowagę chociaż minutę. W chodziku jest po 10-15 minut dziennie ale większość czasu jednak spędza na kocu a właściwie naokoło niego
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    a mysmy swoj jezdzik sprzedali i chcemy kupic rowerek :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    And nie boisz się o to, że poprzez chodzi będzie np miała jakąś wadę postawy ???
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    Ledy liczę na to że tak samo jak Ani Kubie i Gabrysi nic nie będzie. Poza tym 10minut to nie cały dzień a ja spokojnie mogę coś zrobić bez obawy że jak zostawiam ją na podłodze odnajduję dziecko w misce psa :confused: (co się zdarzyło już kilka razy - jeszcze nie jadła psich chrupek)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    And u mnie pies na szczęście ma miskę w kuchni więc jak do niej człapie to bacznie obserwuję czy coś nie wkłada do buzi :))

    niby 10 - 15 minut ale codziennie to już coś!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    kfiatuszku a ty nie kupowalas tego jezdzika na gwiazdke malemu?? czemu sprzedaliscie??
    napisz co bylo nie tak to dziewczyny beda mialy przestroge


    And - ja mimo ze centurm edukacyjne zagraca nam pol pokoju to nie daje Krzysiowi w nim czesto siedziec... nie ma szans zeby w nim chodzic ale i tak sie boje... poduchy podkladalam mu pod zadek ale pieknie je wykopywac sie nauczyl wiec zabawy w exersaucer sa ograniczone do minimum a dokladnie do momentu jak wieszam pranie na balkonie lub odlewam ziemniaki.. najczesciej sluzyl do tarasowania przejscia do innego pokoju ale teraz zboj nauczyl sie pokonywac i ta przeszkode - przechodzi miedzy poziomami :confused:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    AniuM jedyna wada tego samochodzika nie tkwi w samochodziku tylko w moim synku :) choc moze to i troszku wina samochodzika :) Kacperek ma za długie nogi i jak bylismy na spacerku to nam ciagle zdejmowal nozki z tych podstawek i hamował :( nawet przywiazanie sznurowkami nie pomogło:rolling: tak wiec chcemy kupic mu teraz rowerek podobny troche do tego co myszorka pokazywała bo ma inaczej zbudowany podnozek no i sa takie z regulowanymi siedzeniami wiec nie bedzie dotykał nozkami ziemi :)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 3rd 2008
     permalink
    jeszcze zapomniałam dodac ze Synek kolezanki ma taki sam i nozek nie sciaga :) a i jeszcze starsznie chałasuje ;) ale to da sie przezyc ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008 zmieniony
     permalink
    widzialyscie wczoraj w TV reklame samochodzikow TONKA z PLAYSKOOL??
    straaasznie mi sie spodobaly i chyba mam pomysl na Krzysiowy prezent na dzien dziecka / urodziny / imieniny

    ds
    gg
    fd
    fd
    fd
    sa
    ds

    na allegro zestawy 2szt - 26-30zl, 1szt - 16-18zl, ten zlozony z 5samochodzikow - 47-50zl
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Ania ja widziałam ten zestaw u nas w jednym zabawkowym no i przyznam, że przykuł moją uwagę - ja również rozważam jego zakup - podobne gusta hihi ;D Nie pamiętam jednak ceny ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Izunia ja jeszcze napad na zabawkowy zrobic musze :)
    a na allegro z tego co patrzylam najwiekszy wybor ma sprzedawca GUCIO771...
    wlasnie doczytalam ze autka w zestawie 5samochodzikow maja ok 5cm a te kupowane po 2 juz po 10cm
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Ania zawsze jak jestem w smyku na zabawkach to mam je w ręce :)) są takie fajne gumowate a nie typowy sztywny plastik :) i są tez w wersji pojedyńczej na sztuki
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 7th 2008
     permalink
    Ldy dokładnie - mnie się podobają te buzie - takie wesołe te autka :wink:
    Dlaczego nie idziesz na dział z lalkami hihi ;p
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.