Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    to dobrze, że Ja mam pod nosem sklepy z takimi zabawkiami :))
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    A ja nie wiem co kupic Matusiowi na 1 urodzinki:neutral:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    z tymi cenami zabawek to faktycznie jest tak ze w okolicach mikolajek i dnia dziecka drozeja na allegro ale w hipermarketach jest wtedy wiecej promocji :)

    ja na razie mysle o dniu dziecka i pewnie to beda pierdolki rzedu 40zl nie drozej bo dla naszych dzieci i dla chrzesniakow cos kupic trzeba... a na 1 urodziny Krzysia tez jakis drobiazg pewnie bedzie bo na drewniane klocki jest za maly a samochdziki cos sis mowila ze mu jakies przywiezie...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    zajrzalam wlasnie do sklepu inetrnetowego SMYKa i szok... szczeniaczek uczniaczek 199,90... ale maja przebitke...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 17th 2008 zmieniony
     permalink
    a sklepie we Wrocławiu SMYK i ASKOT też cena tego pieska ok. 200 zł - szok przeżyłam i dlatego kupiłam na allegro!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    O matko jakie przebicie cenowe - :shocked: - Ania dokładnie można trafić na fajne promocje ;D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Ja w mojej mieścinie nie mam żadnych sklepów z dziecięcą odzieżą markową i zabawkami - z reguły kupuję na allegro lub jak jestem na Śląsku [albo wyręczam się siostrą ;p]. Jednak teraz uderzymy do Łodzi do MANUFAKTURY - lubię tą galerię ;D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    wiecie co znalazłam taka zabawke i mysle ze ladniejsza niz mula
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Myszorka fajna - tylko ja już mam Mula i maluchy lubią - dwie to już za dużo ;D
    Ładne kolory - takie żywe ;p
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    fajne te zabawki,ale wiekszosc to zbetny wydatek...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 17th 2008 zmieniony
     permalink
    Ewa kwestia gustu i upodobań - ja kupuję już takie na wyrost aby posłużyły na dłużej no i dzieciaki bawią się więc raczej widzę zadowolenie no i mam pewność z udanych zakupów ;p
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    ja natomiast ,nie kupuje ,mala ma malo zabawk, M juz chce domek do ogròdka u tesciòw kupic a ja na to ,ze bardzie wesolo jest zrobic namiot z kocòw ,jak to kiedys sie robilo...domek ,dla lalek ,tez lepiej z kartonu zrobic..oczywiscie ,bez przesady jak dziecko ,bedzie cos b chcialo,to mikolaj przyniesie...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    Myszorko poza tym ze ta zabawka jest mocno kolorowa to nie ma dla mnie w niej nic odkrywczego... mula jest duzo bardziej skomplikowana i moze dostarczyc dziecku wiecej doznan, moim zdaniem jest bardziej odkrywcza...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    ewa74: fajne te zabawki,ale wiekszosc to zbetny wydatek...



    Ewa - czemu uwazasz ze zabawki sa zbedne?? czym sie bawi lub bedzie bawila Veve??? zabawki z kartonu czy z kocy tez zaistnieja zobaczysz... na wszystko przychodzi wlasciwa pora... owszem nie mozna przestymulowac malca zbyt duza iloscia bodzcow (a tym samym duza iloscia zabawek) ale ja uwazam ze zabawki (nie tylko te kupowane ale tez przez rodzicow robione) odgrywaja istotna role w edukacji maluchow... dzieci odkrywaja swiat, wcielaja sie w nowe role, poznaja rozne faktury materialow i dzwieki...
    nie wiem jak ty ale ja w dziecinstwie mialam zabawki i moje dzieci z umiarem ale tez sa nimi obdarowywane...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    ANIA ja nie mialam ,zabawek,ale to nie znaczy ,ze nie kupie VEVE ...na pewno ,jej kupie ,ale z umiarem..
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    a my tych edukacyjnych takich mamy dwie :) muzyczny ocean i garnuszka :) a tak to ma jakies klocki klocuszki pare miskow i jakies inne pierdoły plastikowe :) wszytsko to lezy w pudełku a Kacper woli butelki kartonowe pudełka i miotełke :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    pamietacie jabluszka skarbonki???

    fd

    kurcze kiedys mialy ladniejsze miny bo te troche takie straszne sa... producent chyba nie pomyslal ze to bedzie odrzucalo malych dusigroszy :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 17th 2008
     permalink
    znalazlam tez fajne wiatraczki - szkoda ze takich nie ma w sprzedazy u nas tylko same odpustowe bo na balkon bym chetnie kupila a nie znowu jakims srebrny w doniczke przyjdzie mi wetknac

    dsfd


    i cos dla Lady
    ds
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Aniu ja pokazałam przykład że są kolorowe zabawki typu mula a na allegro jest ich pełno i różne stopnie trudności, a w tesco widziałam taką kwadratową zabawkę za 50zeta i bardziej nbogata niż mula ale juz miałam mula.
    Co do skarbonek ja mam tradycyjna swinkę z porcelany czy z glinki i jest wesoła, tylko kiedy się jej brzuszek napełni??:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Ania ha ha ha od paru dni szukam takich wiatraczków bo facet na ulicy miał i mnie zaraził kolorami :))

    na razie w planach biedronka mushabelly
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Julka lubi pluszaki i nieźle z nimi wariuje a ona jest bardzo duża i bardzo miękka :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Wpajasz dziecku manie biedronek ;D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    Izunia tak robię to uparcie hi hi hi ale Julcia się nie sprzeciwia :) wybieram jednak te ładniejsze hi hi hi nie ma że wszystkie :))
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    ale fajna biedrona :) Kacper tez uwielbia pluszaki :) az sie trzesie na ich wido :) a im bardziej kudłate tym lepiej :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 18th 2008
     permalink
    kfiatuszku u mnie Julcia się wtula w pluszaki!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 20th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady Tosia też uwielbia pluszaki ma takiego swojego kota i go zamęcza hihi
    Co myslicie o czymś takim na długą podróż ze szkrabem ?

    http://images33.fotosik.pl/211/25e25a677242f620.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Magg mysle ze to dla ciut starszych dzieci niz roczniaki ale moze sie myle... my planujemy trase pokonac noca tak zeby dzieci spaly. czeka nas ok 6godzin jazdy wiec ok 2rano bysmy wyjezdzali
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    No ja właśnie się zastanawiam jak jechać ale my chyba w dzień się zdecydujemy a to jest od 12 miesiąca ...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Magg Ja też gdybym jechała nawet sama to tylko nocą... mnie czeka 8 albo i 10 godzin jazdy :(
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 20th 2008
     permalink
    Nas też .... dylemat mam jeszcze nie wiem .... pożyjemy zobaczymy :))
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    A ja chyba kupie Matowi na 1 urodzinki odkurzacz, normalnie dziecka nie ma, jak widzi odkurzacz
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Magg fajne to urządzenie - tylko czy ja znowu musiałabym kupować razy dwa hehhe ;P
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Iza chyba tak ....
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    No to ja dziękujem ;D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Magg a widzialas to cos w realu? bo ja rozumiem ze tam mozna niby tym samochodem jezdzic tak? no to jesli jedna droga (plansza) jest to dziecku to sie po 10min znudzi.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 21st 2008 zmieniony
     permalink
    fajne - takie kolorowe - wiosenne! Trzeba cos pomyśleć ...!
    Ale ja to narazie musze pomyśleć czym osłonić barierki na balkonie , żeby Oliwka nie wyrzucała zabawek i nie wkładała główki pomiedzy szczebelki...???:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    cena przystepna bo u nas jak ladniejsze to jeden kosztuje 8zl :P ciekawe czy mozna wybrac 10szt jednego koloru :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    IWA - mozna kupic taka fajna siatke plastikowa delikatna w dotyku. otwory ma cos 1,5x1,5 no i sa rozne kolory. przynajmniej u nas.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    IWA Ja miałam siatkę plastikową kupioną w ogrodniku z takimi małymi oczkami.. Wcześniej służyła przed wylatywaniem kota z balkomu, potem jak pies był mały a teraz wymieniamy na nową właśnie aby Julcia zabawek nie wyrzucała... Jest świetna i super się sprawdza.. znajdę zdjęcie psa na balkonie jak jest ta siatka to wyślę Ci!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Ania cena fajna i jeśli wiatraczki są takie jak na aukcji to warto zainwestować
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    No i jest moja kolorystyka hihihi ;D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Izunia u Ciebie z kolorystyką jak u mnie z biedronkami hi hi hi
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    A ja chyba chciałabym w te kolorowe paseczki - tylko żeby wszystkie sztuki były takie same!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 21st 2008
     permalink
    Lady coś w tym jest - chyba jestem zboczona na tle tej kolorystyki i chyba skuszę się na inne barwy :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Kurcze - dziewczyny - pomóżcie!
    Chrzestny Oliwki wypytuje juz co sprezentować małej na roczek i juz sama nie wiem.
    Moja siostra kupuje jej rowerek, moi rodzice maskotkę na biegunach, a my juz zakupiliśmy szczeniaczka-uczniaczka. Narazie więcej pomysłów nie mam, poza drewnianymi kockami, ale to chyba jeszcze za wcześnie. Co jeszcze można jej kupić, chcieli huśtawkę, ale Oliwka juz się huśta, bo juz kupiliśmy! I co teraz ...??? :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    IWA kasę niech dadzą kupisz ciuszki albo buciki!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    Iwa mi ostatnio sie coś takiego podoba i myślę czy Tosi na roczek nie kupić... to się nazywa KRZESEłKO UCZYDEłKO FISHER PRICE

    http://www.mwkpegasus.ovh.org/allegro/krzeselko/01.jpg
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    IWA jesli Mala ma wszystko to nie widze sensu szukania prezentu na sile. powiedz zeby dali kase a ty kupisz jej za to buty czy jakis komplet na lato.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    ja jak ktos mnie pyta co kupic na prezent,to tez kase wole,bo VEVEV ma juz swoje konto w banku i tam wplacam wszystkie nawet najmniejsze kwoty...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.