Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    a to siodelko fajniutkie...
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    a ja nawet jednego pomysłu na prezent nie mam :P
    --
  1.  permalink
    Kfiatuszku - to tak jak ja :)
    Powiem Ci więcej... W ogóle sobie tym głowy nie zawracam :) Może Hania dostanie kolejną butelke po keczupie? :)A może piaskownicę? Zobaczymy :)

    Magg- krzesełko - uczydełko fajnie wygląda- maja takie dzieciaki i u znajomych i w rodzinie. Tylko... ono takie trochę mało twórcze jest... i nudne... Tak na pół godziny... No ale wszystko zalezy od dziecka- moze Tosi przypadnie do gustu.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Ja też bez koncepcji na prezent dla Julci i nawet nie zastanawiam się nad nim bo ze strony rodzinki na nic nie liczę!
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    no tak tez bym chciała ;) tyle ze tesciowa moja ukochana sie pyta co malemu kupic .. a moj kochany maz jej odpowiedział "nie wiem mamo jej sie spytaj " jej czyli mnie :D no i znajac zycie bedzie mnie meczyc w sobote :P czasami mam ochote dowalic jej zeby kupiła to i to konkretnie i nie wazne ze to kosztuje powiedzmy 200 zł ;) moze sama cos wymysli :D

    widziałam cos takiego :



    podoba mi sie to ale na ile to by sie sprawdziło to nie wiem :confused:
    --
  2.  permalink
    Kfiatuszku- to skoro podoba ci się jedna droga rzecz to zaproponuj tesciowej,ze kkupicie wspólnie... Ja nie lubię góry prezentów, bo później tylko się dom zagraca...
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    no ale mi wlasnie o to chodzi zeby ja zmoblizowac do myslenia :) ze niby potrzeba mi tylko drogiej rzeczy i nic innego nie jestem w stanie zalatwic to albo kupi to ( w co watpie ;) ) albo sama wymysli cos tanszego :) a ta koszykowka to droga nie jest ;) 100 tylko :)
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 22nd 2008 zmieniony
     permalink
    A my z M kupiliśmy maluchom po samochodziku - tak symbolicznie na urodzinki :D Zauważyliśmy, że zaczynają interesować ich kółka - bo się kręcą :wink::bigsmile: Na gwiazdkę dostały dużo edukacyjnych zabawek więc wystarczy ...
    Aga mam takie samo zdanie - tym bardziej, że mam 2 razy więcej zabawek hihi :P




    No i zaoszczędziłam na zabawce 7 zł :swingin:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    jakie fajne :) u nas tez teraz samochodziki są na topie :) wieksze i mniejsze kazdym szura po podłodze albo bawi sie kołkami :)

    my nie mamy duzo zoabawek edukacyjnych bo 2 tylko i wlasnie widze ze bardziej interesuja go inne zabawki te prostsze co sie da wymamlac czy czyms pokrecic :) dlatego mam dylemat :D a moze jakis ładny basenik bedzie na lato jak znalazł :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Izunia samochodziki mi się podobają! :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Te kuleczki w środku są fajowe - jak kręci się kółkami to podkasują i przykuwają uwagę ;D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    O roczku Iśki jeszcze nie myślałam bo to jeszcze "tak daleko" :D
    Autka są super Izuniu :)
    Weronika też lubi (ku protestowi Kuby) auta i wszystko co da sie ściągnąć z półki :D ale butelka o jupiku z makaronem jest również ciekawa :D no fakt nie tak jak gazety, pilot i telefon ale zająć się nią można na chwilkę
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Izunia bardzo fajne te samochodziki. Ja juz powiedzialam chrzestnym ze jak cos to autka na urodziny moga sprezentowac bo Krzysko nie ma zadnego :) a reszta rodzinki raczej da kase bo na chwile obecna na gwalt nic dla mlodego nie potrzebuje...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Ania to tak jak ja - nie pogardzę kasą :D
    Wiem, że chłopaki dostaną rowerki od chrzestnej Filipa, a reszta rodzinki to chyba da kasę ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    a ja znowu zapowiedzialam ze nie chce rowerka ale nie pogardzilabym piaskownica do rodzicow na dzialke :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 22nd 2008
     permalink
    Ania j również nie chciałam - no ale nie pytano mnie o zdanie ... Zobaczymy ...
  3.  permalink
    my chrzesnicy na roczek kupilismy włanie taka zamykana piaskownice,ale standardowo-rowerek tez ktos tam zakupił,wózek dla lalek (na później oczywiscie)taki jeździk i mnóstwo zabawek
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Cześć dziewczyny!
    Ja wczoraj z siostrą (chrzestną Oliwki) wybrałam się do naszego sklepiku dla dzieci poogladać rowerki. Jeden wybrałyśmy i oczywiście chciałyśmy wsadzić do niego Oliwkę, żeby zobaczyć jak to bedzie w praktyce z podpurkami, pedałami, oparciem itd. No i.....................................!

    Oliwka tak strasznie się cieszyła i robiła takie śmieszne miny i jechała taka wyprostowana dumna po sklepie, że aż pan i pani sprzedajaca śmiali sie, że taki prezent to strzał w 10, bo podobno niektóre dzieci jak je się wsadza w sklepie do rowerka to zaczynają strasznie płakać. Pojeździła tak chwilkę z 5 min, bo ogladałyśmy jeszcze inne i potem niestety nie chciała wysiadać z tego rowerka, no ale mama jest nie ugięta i przesadziła do wózeczka (który tez się bardzo podoba Oliwce - nowa spacerówka). Oliwka i tak była bardzo zadowolona, bo .............. ciocia zakupiła rowerek i pojechał razem z nami w stronę domu. Czyli wszystko jest OK! :wink::bigsmile:

    O taki:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Fajny :)
    Wiesz Aga Tosia lubi siedzieć w jednym miejscu i oglądać różne rzeczy wyjmować , przekladać dlatego może jej się spodoba :) no ale mówisz że jest nudne.... no nie wiem jeszcze...
    --
  4.  permalink
    Iwa, rowerek śliczny:)), nie dziwie się ze sie Oliwce spodobał:)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    IWA przynajmniej wiesz jaki Oli będzie miała rowerek - my dalej czekamy cierpliwie ;D
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    To prawda - siostra powiedziała że to my mamy wybrać, a ona płaci. I tak jest super, bo my z M nie lubimy przepychu tylko proste rzeczy. Nie podobaja nam się takie rowerki z baldachimami, daszkami czy jak to się tam nazywa i z tymi wszystkimi pierdółkami na kierownicy- raczkach itd. Takich prostych rowerków było niewiele 2-3 sztuki spotkałam, pozostałe są, ale dla starszych dzieci bez możliwości prowadzenia-pchania i nadawania kierunku jazdy! Także ten podobał mi się najbardziej, pozatym ma dosyć wysoka rączkę, a wiecie że z tym mam problemy nie tylko przy wózku...!:wink::wink::wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    Tak samo jest z maskotką na biegunach, moi rodzice powiedzieli żebyśmy sobie z Oliwka wybrali a oni płacą. Więc wybraliśmy takiego pieska, bo Oliwka szaleje ostatnio na punkcie każdego spotkanego psiaka, nawet jak patrzy przez okni i zobaczy psa to szaleje! :crazy::crazy::crazy:

    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    a ja sie zaastanawiam czy taki bujany konik czy tam inny zwierz jest dobry dla roczniaka?? nie bedzie z tego spadac??
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    fajowe...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    A ja weszłam dziś do sklepu po jakieś spodenki dresowe dla Oliwki, a zakupiłam puzle piankowe z Baby Ono - 37 zł - 10 sztuk, o takie:

    [/url]
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    ladne te puzzle...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    IWA szalejesz...
    a swoja droga musisz miec duze mieszkanie skoro ci sie wszystkie te dzieckowe ustrojstwa mieszcza
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    a co z moim pytaniem?? czy taki roczniak nie zleci z tego konika ?? i wogole da rade sam sie bujac czy trzeba stac i trzymac??
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    w sumie z tymi wysokimi moze byc problem z takim dzieciaczkiem ... mnie sie podobaja te plastikowe z litte tikes :)

    ten np.
    d

    albo ten :
    d

    albo taki zwykły:

    d
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 23rd 2008 zmieniony
     permalink
    kfiatuszku ja sadzalam Krzysia w przedszkolu no takie:

    jh

    z tych sie zsuwal bo nie potrafil sie utrzymac za raczki a nie ma zadnego oparcia... mi sie podoba ten ostatni i jesli tesciowa bedzie nalegala na wymyslenie prezentu (oczywiscie egoistycznie wole kase) to powiem zeby kupila cos takiego - bedzie jak znalazl do ogrodka :)
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    kfiatuszku kosz jest ekstra; Maksiu musi go mieć, tatuś koszykarz-amator nie popuści :wink:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    jemma mnie tez sie podoba :)

    ja sadzalam w fiku miku na krowe i siedział ale nie wiem jak to na dluzsza mete wyglada ;p
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    jemma wiecej foto :
    d

    d

    d
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    Aniu mieszkanie mam takie sobie coś ok. 60m2! A takie rzeczy jak rowerek, wózek itp. mogę trzymać w pomieszczeniu na półpiętrze lub w piwnicy - narazie nie jest źle, ale już śmieję się do M mówiąc, żeby szybko zaczął budować dom, bo my "damy" niedługo przestaniemy się mieścić w tym mieszkaniu!:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    IWA no to jak dla mnie wcale nie takie sobie tylko bardzo duze bo my mamy 3pokoje na 44m2 i nie mamy mozliwosci korzystania z zadnych dodatkowych schodkow a w piwnicy takich rzeczy po rpostu nie mialabym przekonania trzymac
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    no a ja mam 3 pokoje i 38 m2 wiec tez nie mam duzo miejsca :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    No tak to faktycznie moje duże - też 3 pokoje. A piwnicę mamy super, całkiem spora murowana i obtynkowana, także nie ma gryzoni itd. Trzymam tam różne rzeczy np. stare ubrania itp.:bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    dzięki kfiatuszku za dodatkowe foto, teraz widze, że jest nawet "tablica" z punktami :wink:
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    my sie raczej takich duzych gryzoni na dwoch nogach obawiamy ;)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    jemma i spora publicznosc ;)
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    ale wynalazki ,tez cos VEVE musze zakupic...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    kfiatuszku wrzuc linka do tego kosza.. .fajna rzecz
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeApr 23rd 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Fajne te bujane zabawki ale u mnie się to nie sprawdza, lepsza zwykła huśtawka
    Mnie się to podoba a M zartuje ze mu kupi zwykly na jakies wyprzedazy
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    Kfiatuszku co do tych maskotek na biegunach to w naszym przypadku maluchy spadają są za małe, trzeba je podtrzymywać - wiadomo. Jednak lubią się przytulać do nich bardzo. Na metce pisało, że to powyżej 3 lat :neutral:
    Teście kupili to jest - powiem tylko, że graci mi to mieszkanie [mam 2 te bujaki jeden jest u nas drugi u teściów] a maluchy aż takiej frajdy nie mają - na razie może kiedyś - a może się łudzę ... Huśtawka faktycznie była by lepsza.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 24th 2008
     permalink
    z niektorymi zabawkami to jest troche dziwnie z wiekiem. ogladalam jezdziki pchacze (w akcie desperacji) i jeden mi sie nawet podobal ALE.... jest +18

    sa

    ostatnio babka w sklepie dzieckowym mowi ze pytali dystrybutora czemu tak dziwnie a on odpowiedzial ze to przez bardzo drogie licencje dla dzieci ponizej roku. ze to zbyt duzo kasy kosztuje a rodzice jak zechca to i tak kupia mimo ze bedzie napisane +18 bo faktycznie jest do stosowania dla +9
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    w MAMO TO JA (tvn style) polecali PIRAMIDE KOLOROW dla dzieciakow... szkoda ze cena mniej godna polecenia (110zl)

    ds

    Piramidka składa się z klocków, które można układać w najrozmaitsze sposoby – maluszek może układać klocki jedne na drugie bądź wkładać jedne w drugie, powrzucać do nich drobiazgi oraz tworzyć z nich różne budowle. 10 kolorowych kostek uczy dziecko rozpoznawać kolory, cyfry, zwierzęta, przedmioty i wyrazy. Zabawa nimi ułatwia naukę liczenia: od 1 do 10. Każdy klocek jest innej barwy, a obrazki tematycznie związane z danym kolorem. Na poszczególnych ściankach znajdziemy: cyfrę, przedmioty lub zwierzątka do policzenia, zabawnego zwierzaczka.


    Zestaw zawiera: 10 sześciennych kolorowych drewnianych kostek
    Wymiary: najmniejsza kostka 5 cm (dł.), 5 cm (szer.), 5 cm (wys.), a największa kostka 16 cm (dł.), 16 cm (szer.), 16 cm (wys.).
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    fajne ...tylko cena nie....
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeApr 28th 2008
     permalink
    aaaaaaa na tej piramidzie jest biedronka :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.