Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 8th 2008
     permalink
    a co mozna kupic 5-cio latce na urodziny??:) normalnie nie mam pomysłu :D chciałam jakies ubranko kupic ale tez nie mam pojecia co :D
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Lady tego misia to już noie zakupię, bo szczeniaczek-uczniaczek podobny i Oliwka go ma, ale ta tablica mi sie podoba. Ile coś takiego kosztuje, daj linka!:wink::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    kfiatuszku moja Gabrysia uwielbia pieska rozowy pysio ale ona ogolnie lubi psy... no i wszelkie gry edukacyjne i puzzle. z ubran to najlepiej sama by wybrala bo takie panienki juz maja swoj gust ;) chociaz mysle ze plazowa sukienka zawsze sie przyda :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    IWA - TABLICA
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    wg mnie prezenty powinny być w postaci zabawek bo dzieci mniej cieszą się z ciuszków!!! moja Ada zawsze była ciutkę zawiedziona jak nie dostała zabawki tylko ciuchy!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    chyba zalezy od dziecka... moja Gabrysia lubi ubrania a zabawek ma mnostwo wiec bez sensu jest zagracanie pokoju.. jak dostaje pieniazki np od dziadkow to sama mowi ze pojdziemy po sukienke/ spodniczke czy jakies klapki :) zabawkowo nie ma wymagan bo i tym co ma sie dzieli z innymi dzieciakami oddajac np do przedszkola czy domu dziecka.. na jedne urodziny zostala obdarowana 3 kuchniami... wziawszy pod uwage ze jedna pozadna juz miala pozostale zostaly rozdane :cool:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ania to tylko możesz się cieszyć bo u mnie zabawek ciągle mało i mało dla dzieci... więc ubranka odpadały!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ania przy zakupie pchacza brałaś taki pod uwagę ??

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    no i powiedz mi czy Krzysiaczek korzysta z tego co Ty kupiłaś z chicco..... czy warto inwestować...

    Julcia nie mam ostatnio poza garnuszkiem i mulą żadnych zabawek i nie wiem co jej kupić... muszę się poradzić dziewczyn - może coś podpowiedzą!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Lady ja nie chcialam juz jezdzika bo taki mam po Gabrysi. dokonujac ostatecznego wyboru bralam pod uwage chicco i little tikes (taki niby mini poczta) bo tylko te dwa mialy blokade kolek. u nas sie s[rawdza bo Krzysko lubi przy nim chodzic no i sie bawic wrzucajac pileczki... jak juz zacznie sam chodzic to odsprzedam dalej a tak to jestesmy zadowoleni...
    jest na tyle stabilny ze mlody sie z nim nie przewraca i na tyle zwrotny ze sam juz go sobie przestawia jak natrafi na przeszkode . ja polecam
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    no właśnie Ania wy macie jeździk a u mnie nie ma więc nie wiem co mam robić... chicco lubię jeśli chodzi o wygląd i rozwiązania więc nie wiem co wybrać :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ania czy mówisz o tym
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    ten też biorę pod uwagę ale nie wiem jak te kółka czy nie będzie bardziej podatny na wywracanie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Lady kolezanka ma taki i jest zadowolona tyle ze on ma znacznie mniej funkcji... ten jezdzik playskool na moje oko jest dosc maly no i nie ma barierki do oparcia na pozniej a moim zdaniem to sie przydaje...
    chicco ma fajne funkcje i mimo ze jestem anty melodyjkowa to do tej sie juz jakos przyzwyczailam.na allegro idzie czasami po okazyjnej cenie kupic a tej zabawki serio nie idzie zniszczyc bo faktycznie jest na 2-3miesiace tylko
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    no właśnie Ania u mnie z zabawkami dla Julci takie braki , że sama nie wiem co mam jej kupić... jestem zła bo ciutkę jestem w kropce... przeglądam różne zabawki i nie mam pomysłu :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    PLAYSKOOL zobacz sobie Ania tutaj się z aukcji zdjęcia... dość spory wygląda
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    a przy okazji sobie w licytacji wzięłam udział hi hi hi
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Lady a moze nie kupuj nic na sile? moze pewnego dnia w sklepie zobaczysz cos co uznasz ze to jest wlasnie TO
    Gabrysia tez nie miala za wielu zabawek (oprocz pluszakow) i jak sie pozniej rozkrecilo to rozdawac zaczelam :P
    myslalas moze o zabawkach z serii LITTLE PEOPLE?? ja polecam polecam i jeszcze raz polecam
    mozna fajnie rozbudowywac pozniej zestawy no a dzieci maja radoche przez wiele lat.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ania mało chodzę po sklepach z zabawkami bo te ceny mnie porażają!!! poza tym jest ich tyle, że szkoda gadać :((
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ania fajne ale to chyba jeszcze czas jak na Julkę na takie zabawki!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008 zmieniony
     permalink
    farme dostalam dla Gabrysi i do tej pory potrafi powracac jak obiekt porzadania zabawowego... Krzys tez mial radoche jak sobie wrota otwieral i slyszal koniki czy krowki...
    ds

    wielu znajomych zainwestowalo w te zabawke (ja mam starszy model) i jest bardzo bardzo zadowolonych... chociaz fakt to wiekowo patrzac i rozwojowo bardziej prezent na gwiazdke by byl niz na teraz..
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ja to już nie mam sił do prezentów np od teściowej mojej.... przyniosła na dzień dziecka ( bez urazy dla jej pomysłu ) tak wstrętną maskotkę, że szkoda gadać.... mogłaby się chociaż zapytać co kupić małej... Adrianie dała skarpety!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    ładnie te wierzątka z farmy wyglądają hi hi hi warto pomyśleć na przyszłość
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ania farmę, którą pokazałaś to jakiś zestaw cały bo z ciekawości patrzę na allegro i są małe ..
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Ania takie są
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008
     permalink
    Lady pozniej mozna dokupowac kolejne "przystawki"
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 9th 2008 zmieniony
     permalink
    mojedzieciaki maja dokladnie taka

    ds

    plus dokupione takie przystawki (t0 juz w PL kupowalam)
    fd
    dfs


    caly zestaw jest dosc duzy 0 jak sie zepnie zagrody to jeszcze 3latek w tym kole posiedzi :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    wideofon chicco dwujęzyczny - szkoda, że polskiego brak ale zabawka fajna
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    wóz drabiniasty :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    cymbałki
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    peryskop do kąpieli - fajna ta zabawka

    PERYSKOP - to pływająca łódeczka - peryskop, który pozwala dzieciom zajrzeć pod wodę. Umieszczone wewnątrz lusterko zmienia punkt widzenia tak,

    że dzieci mogą prowadzić podwodne poszukiwania.

    Zestaw zawiera dwa tonące elementy do poszukiwania ich pod wodą.

    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    a ja mam taka karetke albo jak wolisz woz drabinisaty ;) Kacperek siedział w niej i nie chciał wylezc z niej :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    u moich rodzicow sa takie zwykle cymbalki jeszcze po mnie i Krzys uwielbia w nie walic... u kuzynki byly takie drewniane kolorowe i tez w nie walil... oglupialabym zebym miala cos takiego w domu :P
    niestety podobnie jest z bebenkiem, tamburynem i organkami... ostatnio zakamuflowalam je gleboko w szafie z nadzieja ze Gabrysia sobie o ich istnieniu nie przypomni :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Lady i jak tam aukcja z pchaczem i jeździkeim w jednym :D
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    a co do zabawek wodnych to mi sie podoba Maszynka do robienia baniek mydlanych ;)

    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Ja kupiłam ostatnio chłopakom do kąpieli takiego krokodyla co po nakręceniu pływa w wodzie - super zabawa przednia :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    dla starszych dzieci

    ZABAWA W CZYTANIE
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    kfiatuszku takie coś przydałoby mi się na wieś jak pojadę do wożenia Julci - suuuper sprawa szkoda, że kasa już mniej przyjemna ale jest jeszcze jeden i jest suuuper poczekaj wkleję
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    to jest suuuuper i na wiosce Julcia by miała frajdę zamiast wózka do wozenia po piachu dość głębokim!!!

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Lady moze na miejscu jakis woz drabiniasty skombinujesz :P


    Krzysko na droge mial tylko 2 zabawki - takie stworki przypinane do pasow i konika Sassy i w sumie w drodze powrotnej sobie z nimi dyskutowal a na miejscu u cioci byly jakies rzeczy po jej wnuczce w tym oczywiscie przyjaciel baczek :P najfajniejsze jest jak Mlody sam baczka probuje nakrecic i za nim po pokoju gania :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Oj takie coś do baniek to by było super :) Bańki są u nas na tobie bo i Gabi i Kuba mają zalecone dmuchanie przez logopedę i baloniki, bańki, papierowe statki przedmuchiwane przez ławę czy piłeczki pingpongowe - ale bańki ponad wszystko :) Tylko aby to nie był automat ale dzieć musiał sam dmuchać
    My do wanny mamy kilka zabawek jednak są mało używane, ostatnio dzieciaki kapali sie w 3 (Gabi Kuba Iśka) i mieli z samego faktu chlapania i przelewania wody z kubka do kubka wielką frajdę - ale moje dzieci są mało wymagające
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    my mamy taka :



    starsznie stara jest ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    u mnie Krzysko nie interesuje sie zupelnie zabawkami do kapieli a swoja wodna zabke wrecz wyrzuca z wanny... dla niego wystarczajaca zabawa jest chlapanie a jak sie pluska z Gabrycha to juz w ogole swiata nie widzi :P


    And ostatnio kupilam 4pack baniek z tymi patyczkami do dmuchania roznej wielkosci za 5zl w sklepie zaawkowym. pani mowila ze jest szal bankowy i dlatego teraz tak tanio :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Ale zajefajnie Kacper w niej wygląda - i chyba powoli zacznie z niej wyrastać :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    kfiatuszek świetny ... zdradzisz cenę - ten co Ja ostatni wkleiłam to 220 :(
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    Izunia to bylo pare miesiecy temu wiec nie wiem jak teraz ;) nie uzywamy jej w sumie bo on i tak wyłazi z niej ;)

    Lady nie znam ceny bo jak pisałam to jest starsznie stara ;) nie jestem pewna ale to jeszcze chyba z czasow mojej mamy :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    ha ha ha no nieźle :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    kwiatek jak będziesz sprzedawała daj znać :)) bo na wsi same wielkie wozy drabiniaste a koni brak :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeJun 10th 2008
     permalink
    takim podobnym nad morze niemcy jak przyjeźdzali to brali całą wyprawkę plażową i jechali na plażę z dzieciakami - fajnie bo wszystko załadowali łącznie z dzieciakami hi hi hi
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.