Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 9th 2008
     permalink
    u nas wsrod znajomych i na osiedlu kroluja takie
    s

    a mi w sklepie podobal sie taki ale i tak nie mam miejsca zeby kupic i trzymac chociaz pewnie do sklepu bvyloby mi wygodniej z takim sprzetem niz z wozkiem leciec :P
    ds
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 9th 2008
     permalink
    Podnóżek jest bardzo OK - Magg o to chodzi, że chłopcy ciągle włączają te melodyjki i piszczawki - w końcu to dzieciaki niech się cieszą - mnie jednak po 10 min jest już nie dobrze jak słyszę te melodyjki - można zawsze wyciągnąć bateryjkę hehehe - ale radość maluchom ograniczyłabym bardzo :P

    Takie wystrojone i przesadne jak dla mnie mdłe ...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 9th 2008
     permalink
    AniaM hihihih właśnie ten sobie upatrzyłam heheheheh nieźle :bigsmile: a powiedz mi jaka była jakośc tego plastiku i wogóle jak się wizualnie i w dotyku prezentuje?

    Izunia ja właśnie też nie lubię takich przesłodzonych :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 9th 2008
     permalink
    Magg u nas ten z baby design byl jedynym wg mnie NORMALNYM rowerkiem. inne to takie jak ten "osiedlowy", taki baldachimowy co ty wkleilas i jakies ufa... dla mnie pozostale byly nie do przyjecia i jakbym miala juz kase wydawac to z pewnoscia bym wizela taki. moze podjedz do hurtowni i zobacz bo widze ze ceny za przesylke teraz kosmiczne, jak sie nie myle to ten rowerek kosztowal 169zl
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 9th 2008
     permalink
    aaa w tym rowerku z design tez sa jakeis dzwieki ale ze Krzysko spal to nie odpalalam :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 9th 2008
     permalink
    matko dziewczyny spojrzcie na to....INTERAKTYWNE STEROWANE ROWERKI TRUSKAWKI+BALDACHIM

    ds

    normalnie odpadlam
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 9th 2008
     permalink
    Ania a w Kołobrzegu jeździły takie fury :P

    Ludzie mają swoje gusta hihihiii :D
  1.  permalink
    No a ja mam wątpliwości co do jego podnózków- bo są strasznie małe. No ale to moze tylko moje dziecko usilnie próbuje dosięgnac do pedałów... W tym rowerze na bank miałaby poharatane stopy
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeJul 9th 2008
     permalink
    Aga moi chłopcy to samo - troszkę się denerwują, że nie mogą dosięgnąć jeszcze :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeJul 9th 2008
     permalink
    No właśnie dlatego nie kupię dopuki nie zobacze i Tośki ni wsadzę :)
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeJul 14th 2008
     permalink
    Ojej, ale mam nadzrabiania:)) lecę poczytać:)) żeby poraz kolejny nie pytać o to samo:))
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeSep 2nd 2008
     permalink
    kupowałyście ostatnio jakieś stoliki edu?
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 2nd 2008
     permalink
    Magg ja nie zamierzam rozumiesz :D
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeSep 2nd 2008
     permalink
    ja mam stoliczek edu :d stoi w koncie szafka rtv a na niej mnostwo zabawek :D chcego chciec wiecej :D
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 2nd 2008
     permalink
    Ja zrezygnowałam z kupna, bo moja Oliwka to juz raczej będzie się bawić garkami, niż takim stolikiem, raczej na kawkę będzie nas zapraszać do stolika! Hihihihihihihi
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 2nd 2008
     permalink
    a to do tematu ROWEREK
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 2nd 2008
     permalink
    ale mi się kolorystycznie podoba i super się prezentuje!
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 3rd 2008
     permalink
    A koszt Lady????
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 3rd 2008
     permalink
    IWA jest link więc zerknij na niego ale nie wystrasz się hi hi hi ROWEREK
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 3rd 2008
     permalink
    Lady - daj spokój kobieto!!!!!!!!
    Ta cena to nawet mnie wystraszyła!!!!!:shocked::confused:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 3rd 2008
     permalink
    IWA ale nie powiesz, że nie jest fajny ten rowerek i gdybyśmy miały kasę pewnie byłaby w niego zainwestowana :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 3rd 2008
     permalink
    Lady ja mam ksakę, ale tego rowerka bym nie zakupiła!
    Może jak Oliwka bedzie większa to kupię jej droższy rowerek , ale tak żebym wiedziała że bedzie go miała na kilka sezonów, a nie na jeden. Już za chwilkę ten byłby na Oliwkę za mały, ona tak szybciutko rośnie!
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 4th 2008
     permalink
    O rany - jaki odjazdowy rower - jak dla mnie tylko cieszący oko :D
    Ja bym takiego nie kupiła - nawet jak bym miała górę pieniędzy a może kto wie ... ? :P
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeSep 4th 2008
     permalink
    a mnie sie ten starsznie podoba :D kombinuje jakby tu kase uzbierac na niego bo ten co mamy to totalna porazka :( fakt jezdzi ale ile srubek juz pogubilismy ile czesci odpadło to juz nie licze:P ten nie ma obreczy i podnozka ale ma przysuwane siedzenie do przodu a Kacperek tylko by chcial na pedałach nogi trzymac wiec bylby odpowiendni dla niego :P no ale jak zwykle problem kasy :P

    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeSep 4th 2008
     permalink
    albo ten :

    --
  2.  permalink
    Kubusiowy maniaku- w tym roku juz sobie daruj :) Na przyszłe lato kup kacperkowi rowerek na 3 kółkach- ale nie z pedałami w przednim kole, tylko z łancuchem. Takie są o niebo wygodniejsze dla dzieciaków. Tym pewnie byś oczy pocieszyła, ale nie wydaje mi się,zeby rzeczywiście był praktyczny
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeSep 4th 2008
     permalink
    a czy ja wiem :P mam takiego starego grata z łancuchem i jakos Kacperka nie rajcuje ze tak sie wyraze :D no ale nie bede miała innego wyjscia jak poczekac do nastepnej wiosny:D ale one som taaaaaakie pienkne :D
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeSep 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Hahahaaa Kfiatuszku no to ciesz chociaż oko swoje :D
  3.  permalink
    eee- no stary grat to stary grat;) Nowe sa fajne- a młody tez musi dojrzec do powazniejszego rowerka
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeSep 4th 2008
     permalink
    Izunia ciesze ciesze :D i tym rowerkiem i tymi cudenkami co mozna kupic :D

    aga moze i fajne ale nie wie czy znajde taki na łancuch z kubusiem :D albo wogole :D na allegro mało tego :D ide sobie pokopac :D
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeSep 4th 2008
     permalink
    Dajcie jakieś pomysły na prezent na roczek, coś co Wam się sprawdziło
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeSep 4th 2008
     permalink
    U mnie sprawdzil sie szczeniaczek uczniaczek Dusia dostala i jest zadowolona z niego zreszta chyba kilka dziewczyn tez tu go ma :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeSep 5th 2008
     permalink
    Zgadza się, ja też polecam szczeniaczka uczniaczka.
    Moja Oliwka uwielbia też bernardyna na biegunach (bieguny narazie odpięłam), ściska go, sama na niego wchodzi i jeździ jak na koniku - super zabawa!
    No i rowerek też trafiony!
    Huśtawka do powieszenia w drzwiach - to już rytuał, codziennie rano musi się troszke pohuśtać, ostatnio to nawet po 15-20 min tam siedzi ze swoimi pluszakami!
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeSep 5th 2008
     permalink
    Iwa a mój Mati tak za huśtawka nie przepada jak za hustaniem w kocyku. Normalnie byscie padły jak widzi ze ktos ma kocyk, siada na podlodze i spiewa już lala.Koniec musisz go pohustac bo jak nie to jest ryk
    --
    •  
      CommentAuthor100krocia
    • CommentTimeSep 5th 2008
     permalink
    rowerek juz jest, huśtawka też. Podsune pomysł o szczeniaczku i koniku na biegunach
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Szczeniaczek uczniaczek do dzisiaj bawi Julkę i tak samo go polecam :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    do tego wszystkiego Julcia bardzo lubi z IKEA za 5 złotych... za każdym razem kiedy jej to ułożę ona to burzy
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    w rurolandi bardzo jej do gustu przypadł taki bujak do kupienia też oczywiście w IKEA
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Słoń jest uroczy :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Hipek też hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 6th 2008
     permalink
    Julce do gustu ten misiek przypadł!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    u nas teraz Weroni jest na etapie baloników i piłeczek, klocków i pudełeczek. Nic więcej jej do szczęścia nie trzeba
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 7th 2008
     permalink
    Musiałabym małej jakieś klocki kupić do układania bo ostatnio takie ma ciągoty!
  4.  permalink
    moje dziecko bawi sie róznymi rzeczami które nie sa zabawka hiihih
    ale ale...szczeniaczka sie boi mimo ze taki chojrak
    ja rowerek tez odpuszczam narazie ,na wiosne cos wymyslimy fajnego.Dzisiaj w Pepco byłam i kupiłam mu dresik za 19.90 i spodie za 4.99
    czy w waszych Pepco tez dla dziewczynek maja super kolorowe i pełno a dla chłopców tylko szarosci i granaty i nieiwelki wybór
    co za dyskryminacja

    Lady rowerek fajny tez mi sie podoba
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    Ciacho mi się też podoba a w szczególności ta kolorystyka :))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    ciasteczko1984: czy w waszych Pepco tez dla dziewczynek maja super kolorowe i pełno a dla chłopców tylko szarosci i granaty i nieiwelki wybór
    co za dyskryminacja

    Niestety u nas też tak jest i jak przychodzi mi coś kupować Kubie to masakra. Ale lubię w Pepco bo tam jest sporo rzeczy na tego mojego patyczaka (w pasie spodnie na 98-110są dobre ale na długość 116 rozmiar a ostatnio i 122
    --
  5.  permalink
    And ja tez bardzo czesto tam kupuje poprostu szkoda mi kasy na spodnie ktorymi on wyciera podłogi i szura po dywanie .Mam ze dwie pary wyjsciówek a reszta jest do wynoszenia za grosze z Pepco.Ja kupuje na 74 ale po bokach musze wszywac bo 68 w pasie moze i dobre ale za krótkie
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 8th 2008
     permalink
    a Ja nigdy nie słyszałam o pepco!!!
  6.  permalink
    Lady Pepco jest zazwyczaj w małych miejscowosciach ja mam np przy POLO ,fajny sklep taki ze kupisz i zabawki i szklanki i nici i ciuszki.ja tam juz tyle "skarbów" znalazła i za niewielkie pieniadze
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.