Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    kiedyś coś podobnego oglądałam ale było dość drogie
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    trdno mi powiedziec ile teraz moze kosztowac. kupilismy to jak sie nie myle w auchan ale jakis czas temu widzialam u nas w zabawkarskim tez
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    takie mi się podoba pudełko

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 3rd 2008
     permalink
    albno coś takiego ale jakoś boję się tak w ciemno kupować jak wcześniej nie widziałam
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    czy zastanawiacie się już nad zabawkami dla swoich pociech na święta czy też na mikołaja???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    dla mam chłopczykowych autko do rozkręcania
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Lady ja sie zastanawialam i chcialabym kupic Krzysiowi kierownice ale ta co mi sie podoba kosztuje ok 100zl

    ds

    pomySLE nad czyms tego typu (o polowe tansza)
    sa

    tak zeby Krzysko nie nudzil sie w drodze
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Ania fajna ta kierownica.

    Dzisiaj przyszło pianinko dla Julci - ma fajne melodyjki :) i dość dużo możliwych dźwięków łącznie ze zwierzątkami
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    ja VEVE ,kupie wòzek,komputer z muzyka,albo gitare elektryczna,bo còra muzyke uwielbia,sama usiluje wlaczyc swòj magnetofon i tanczyc...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    albo kuchnie duza z garami,bo dobiera ciagle sie do moich...
  1.  permalink
    na roczek planujemy mu tu kupic autko jakies i cos grajacego ale nie duze cos jak to pianinko

    http://www.allegro.pl/item467986799_teletubisiwe_pianinko.html


    a na mikołaja i gwiazdke to nie mam pojecia-ale cos niewielkiego bo jak wracac bede z tymi zabawkami do Polski? wole mu kupic cos u nas-myslałam o rowerku jakims-byłby na wiosne w sam raz
    --
  2.  permalink
    w kazdym razie moje dziecko by sie najlepiej zabawiło taka własnie kierownica albo tym samochodzikiem co Lady wkleiła-no zobaczymy co tu znajdziemy fajnego
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Tą kierownicą co pokazała Ania Kuba bawił sie bardzo długo bo gdzieś do 4 roku życia i widać było że ją lubi. Teraz służy kolejnemu bobasowi :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    ciacho Twój link nie działa
  3.  permalink
    no wiem ale nie moge naprawic cos no w kazdym razie to takie małe pianinko -teletubisiowe:)))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    ANd ktora kierownica - ta smiki czy taka jak ta zolta??
    ja na bank wiem ze kierownica tylko kwestia ceny jeszcze zostaje :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    dziewczyny a co proponujecie dla dziewczynek już sprawdzonego ?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Ta Aniu
    http://photos01.allegro.pl/photos/oryginal/473/98/45/473984536
    tyle że my mieliśmy taką najtańszą "made in tesco" bo kupowaliśmy z myślą że szybko się jemu znudzi :shocked:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    to ja tez ,moze kupie kierownic,przeciez VEVE tez autem bedzie jezdzic...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    gary fajne ,bo blaszane i tluka sie,w sam raz dla VEVE...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady wszelkiego rodziaju gary to jest zakup ponadczasowy. u nas Gabrysia zaczela od malego kompletu garnczki filizanki i talerzyki i przy kazdej okazji zestaw byl powiekszany - o kolejne garnki, sztuczne zarelko (atrapa kotletow pizzy ciast lodow etc), warzywa, owoce, po sprzet na baterie - mikser, ekspres do kawy, odkurzacz zelazko i pralke az po kase "fiskalna" zeby mogla bys restauwacja badz sklep :)
    Krzys uwielbia razem z nia gotowac i zameczaja nas czasami wycieczkami do "kuchni" i co raz to nwoymi potrawami do konsumpcji :P

    gdybym miala miejsce to na pewno Gabrycha by miala taka kuchnie stojaca ze stolikiem ale z braku laku musiala zadowolic sie zwykla kuchenka 4palnikowa :P aha i my te kuchniowe ustrojstwa kupowalismy w auchan. duze zestawy w bardzo dobrych cenach no i jak sie z czasem okazalo bardzo wytrzymale :)


    EDIT

    znalazlam...

    mamy cos takiego

    fd

    ZESTAW DLA MAŁEJ KUCHARECZKI albo mega zestaw (moim zdaniem zdzierstwo i male oplacaja sie bardziej heheh)
    ds
    ds

    zestaw obiadowy

    fd


    moze nie jakies tam full wypas ale moje dzieciaki lubia a mi w razie gdyby sie poniszczyly czy dostaly nog na podworko nie bedzie szkoda :) :) :) sprzety na baterie zajmuja pol szafki a drobnica caly kosz zabawkowy
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Ja też już myślałam nad zabawkami na święta
    na pewną chcę jakiś stoli i krzesełko kupć Tosi bo uwielbia malować a co dalej nie wiem....
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Ja tez juz myslalam nad prezentami!!!!ja dla Bartka mysle o stoliczku edukacyjnym lub o tej kierownicy co wyzej!!!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    A mi się ten stoliczek z tablicą podoba ale sama jeszcze nie wiem....
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Tosia kierownicę też lubi...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    w biedrocne w ofercie siwatecznej bedzie tablica magnetyczna _ tablica suchoscierna plus jakies tam adodatkowe znaczki pieczatki markery za 129zl. nie weim czy to duzo czy nie za takie cus ale jakby co moze warto zerknac.

    beda jeszcze klocki drewniane ale tu zadna rewelacja cenowa bo za 100szt - 50zl
    no i sporo innych rzeczy ale ceny tez jakos mnie nie powalily korzystnoscia :P
  4.  permalink
    Ja napewno kupię tablicę. Ale taka na 2 nogach- chce,żeby po 1 str mozna było pisac pisakiem.
    Stolik z krzesełkami kupiłam i Hania jest zachwycona. Nie chce złazic z krzesełka ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Aga no wlasnie ta tabliza biedronkowska taka jest ale ma 4 nogi bo sie tak rozstawia jak drabina :P skalda sie jak napisali z ponad 150 elementow....
    jak bedziesz w biedronce to w gazetce IDA SWIETA 1 jest pokazana. no i w gazetce wyglada w maire fajnie ciekawe jak w rzeczywistosci
    zerknelam jeszcze i w ofercie bedzie od 20 listopada.
  5.  permalink
    Widziałam w necie- jak nie zapomnę to pójde do biedronki i zobaczę. widziałam superową w smyku- ale za 3 stówy :shocked:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    a powstawiam wam troszkę zabawek bo tak latałam po allegro i sobie pozapisywałam z ciekawości






    to pędzelki chcę jej zamówić






    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    a to powyżej to fartuszek ochronny do malowania
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    ja mam fartuszki do malowania i moje dzieci jakos ich nie lubia. dostalismy od sis farby do malowania palcami no i fakt dzieci mialy frajde ale ja pozniej wymywalam Krzysiowi z uszu nosa a nawet z zebow bo lape wsadzil do buzi :P
    sis miala jeszcze przyslac farby czy mazaki do malowania w czasie kapieli ale odwiodlam ja od tego pomyslu :P


    Lady ten domek click click moze byc fajny. rozumiem ze jak przekreci sie kluczyk to wyskakuje cos zza drzwi?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 4th 2008
     permalink
    Ania nie ukrywam, że nie do końca przeczytałam ofertę gdyż na razie tylko wizualnie wyłapuję to co mi się podoba a jak co do czego przyjdzie to będę czytała!
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Fajnie że juz temat światecznych prezentów się pojawił.
    U nas może bedzie kierownica bo Matus to kierowca jak Kubica
    Aniu a widziałas te autka z wadera w biedronce te duże, albo te dmuchane na pilota ?bo ja się nad smieciarką zastanawiam
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Myszorko u nas jeszcze nie bylo tych zabawek z oferty poza zamkiem.
    dla mnie jednak dmuchany samochod nawet sterowany radiowo za 100zl to stanowczo za wiele. te wadera moga byc fajne i sa dosc duze, ja moze podpowiem chrzestnej zeby obejrzala lawete z betoniara bo to zawsze 2 w 1 :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    dziewczyny co proponujecie sprawdzonego dla małej kobietki.... nie mam już żadnej koncepcji... jest tego tyle, że szkoda gadać
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady wszystko zalezy od kasy jaka dysponujesz....
    niezmiennie polecam farme fisher price - u nas Gabrysia dalej lubi sie nia pobawic a Krzys ma od paru miesiecy radoche...
    tak w ogole to moim zdaniem warto juz wybrac zabawki przyszlosciowe takie z serii ponadczasowe ktore posluza kilka lat a bedziesz mogla rozbudowywac zestawy. garnki, zarciowe zestawy, lalki no i sprzet domowy - na poczatek polecam odkurzacz. Gabrysia uwielbiala a teraz Krzys sie nim bawi i ma radoche. mamy taki co to po wlaczeniu wydaje dzwiek buczacy i takie kuleczki w srodku w nim lataja.Mlody co rano bierze sprzecior i zasuwa po mieszkaniu no i ostatnio nawet noga probowal go wlaczac i wylaczac nasladujac mnie :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008 zmieniony
     permalink
    wczoraj w IKEA oglądałam taką tablicę i cenowo jest przystępna jeszcze i można uzupełnić rolka papieru do rysowania



    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Aniu u mnie tez jeszcze nie ma tych zabawek, chodziło mi o papierową ofertę. U nas taki odkurzacz na baterie się nie sprawdził, woli taki normalny i kręcić tym od siły ssania albo kabel zwijać a ostatnio to siadł na niego i chciał jechać.
    Lady a może jakaś lala co się ją karmi albo coś takiego
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    zastanawiam się czy nie za wcześnie na taką tablicę?
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Julka moja uwielbia pluszaki...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Lady jak chodzę z Matem do tego ala rura park jest tam tablica, z jednej strony kreda z drugiej pisaki. Radzi sobie nieźle, ale lepsza ta na mazaki, a w ogóle to polecam taką tablicę znikopis, wiesz o co chodzi. Ja taką mam w domu i jest super, do tego 3 pieczątki, nie ma brudu i popisanych rąk. Chociaż mam tez te zmywalne pisaki.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Lady my mamy tablice taka do rysowania kreda i Krzys czasami pobazgrze ale to raczej na zasadzie zeby Gabrysia po niej sama nie rysowala :P
    Krzys jednak woli rysowac przy stoliku
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    znikopis tez u nas byl hitem dopoki go nie polamalam 'niekcaco' stajac na sam srodek od tylnej strony :P
    w biedronce tez beda na promocji swiatecznej :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Inwestycja w takie coś - OFERTA IKEA?







    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    MYSZORKO o znikopisie myślałam... tzn o tablicy
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady a ta zastawa to nie szklane/gliniane jest?? ja bym jednak obstawiala plastik najbardziej. wg mnie najbezpieczniejszy

    no i ten zestaw szklanki kieliszki.. hmmm te kieliszki dla malucha jakos do mnie nie przemawiaja :confused:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.