Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Aniu bo mała Julcia już sylwka dla forumowych znajomków robi :rasta:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Ania a soków nie pijasz z kielichów dużych??? one nie są malutkie!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    a ja kupilam dzis wòzek dla VEVE ,ale kòlko jest zepsute i ide wymienic òpopoludniu...kosztowal tylko 7 euro ,to wzielam...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Lady a no nie pijam sokow z kieliszkow :P
    u nas do sokow uzywa sie co najwyzej wyzszych szklanek ale nigdy niczego na nzokach. jakos kieliszek kojarzy mi sie jednoznacznie :D
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Aga albo Lady wiecie może w jakiej cenie są te plastikowe stoliki w Ikei? i krzesełka?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    Magg kolezanka kupowala chrzesniaczce na roczek z serii MAMUT stol i 2 krzesla dala ok 150 czy 160zl

    sprawdz na stronie IKEA jeszcze
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    dzięki
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    kierownice smiki kupilam dla siostrzenca na gwiazdke juz we wrzesniu, powinna mu sie spodobac, bo poza samaochodami swiata nie widzi.
    --
  1.  permalink
    lady- ja oglądałam te naczynia w ikea , ale w koncu ich nie kupiłam. Dla mnie te kieliszki tez wyglądaja jak od wódy :/ Garnki sa supr- ale dośc drogie. Ja najbardzuej chciałabym w jakims kuferku,zeby nie przewalały mi się wszedzie.
    Magg- ja mam stół i krzesełka mammuta. Stół chyba 79 zł a krzesełko trzydzieści coś. Ale są super- nawet ja moge posadzić swoje dupsko i spokojnie wytrzymuje :)
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    to ja tez kupie ,te mamuta...
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    aga te krzesła co napisałaś są świetne... wiele razy na nie spoglądałam i też już przymiarkę robiłam no i cenowo są przystępne!
  2.  permalink
    Lady- ja tylko swietne rzeczy kupuję :tooth:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    aga łeee no coś Ty.... hi hi hi
  3.  permalink
    Powaga- no PRAWIE zawsze ;D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    :tongue::tongue::tongue:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    aga ale proszę Cię nie mów, że kupujesz tę tablicę z IKEA.... bo mam ją w planach dla jednej z babć jako prezent na święta
  4.  permalink
    Że tak powiem- rozpatruję ją :D
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 5th 2008
     permalink
    aga to dobrze!
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    LADY wklekaj zabawki,bo lubie ogladac,ja wczoraj bylam w zabawkowym,sale taki wybòr ze zglupialam,dodam ze VEVE popatrzyla,zrobila ooooo i glowe odwròcila,tylko tam gdzie cos zagralo popatrzyla dluzej,mysle ,ze jest jeszcze za mala...
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    bardyo dziękuję dziewczyny zakup w planach
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    Tosia wlaśnie zobaczyła te kubeczki co Lady wkleiła stoi i -mama hebatkę - takim słodkim głosikiem :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    coś takiego mi się podoba
    http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/470/21/33/470213369
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    w środku jest jeszcze schowek na kredki
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    a myślicie o zakupie laluni dla swoich pociech typu chu chu albo baby born?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady moja Gabrysia dostala chouchou od chrzestnej jak miala 3 a mzoe i 4latka. bawi sie nia do tej pory

    wez pod uwage ze ta lalka jest dosc ciezka - tak z 2kg wazy
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    ale grybsami walicie a co to za lalki?????
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    Tak Lady ja się zastanawiam buahahahaaaa :rolling:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    ewa wbij te nazwy na allegro będizesz wiedziała babo:)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2008 zmieniony
     permalink
    Ewa od czego masz google :P
    chou chou sa to lalki interaktywne, w zaleznosci od modelu, placza, siusiaja, jedza, gadaja a nawet moga chorowac :P


    chou chou
    fd

    baby born
    fd


    cenowo od ok 150zl w gore a pozniej dokupuje sie wozki przewijaki pieluszki ubranka... zbankrutowac mozna :D ale na szczescie mzna w ciucholandzie dorwac ubranka na wczesniaka i idealnie pasuja bo akurat lalka ma 48cm :P
    Gabrysina chou chou donasza Krzysiowe pajacyki :)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 6th 2008 zmieniony
     permalink
    Aniu czy ty pisałaś kiedyś o takim domku:

    mówiłaś, że twoje dzieci z niego zadowolone i bawia się nim.
    Bo chciałabym Oliwce na Mikołaja, czy Gwiazdke taki zakupić i nie moge sie zdecydować, bo jeszcze taki znalazłam na allegro (już lady go pokazywała) i nie mogę się zdecydować:


    A co do lalki takiej jak wyżej to ja na pewno zakupię ale na kolejne święta może pomyśle, uważam, że narazie to za wsześnie na takie lale, moja ma szmacianke i czasami sie nia pobawi, czy powozi w wózeczku i tyle. Garki może na 2 urodzinki, bo pomału wykazuje zainteresowanie i bawi sie plastokowymi - prawdziwymi naszymi talerzami, kubkami itd. na piknik!
    I te tablice co wklejałyście tez mi sie bardzo podobają, zwłaszczate na kredę i z drugiej strony na markery - super! Tylko chyba na 2 latka się zdecyduję, teraz Oliwce wystarcza krzesełko i stolik który ma , do tego zestaw kredek świecowych które ostatnio nabyłam i papier! ;))):wink::wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    no tak w sumie moglabym sama poszperac...teraz juz wiem,ale jestem zacofana.,.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2008 zmieniony
     permalink


    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    IWA mi się osobiście podoba ten co Ania wkleiła
  5.  permalink
    Iwa - a zadowolona jesteś z tego krzesełka? Mała chyba sama nie usiądzie , prawda?Trzeba j ą wsadzac i wyjmowac?

    Ja lalki-bobasa nie kupuję. Tych domków tez nie- bo Hania chyba nie bedzie jescze umiała wkładac tak skomplikowanych kształtów.
    A wiecie,że tablica jest bardzo polecana dla dzieci, które miały kiedykolwiek jakies problemy neurologiczne? Ponoć tzrymanie łapek w górze jest b wskazane dla tych z nieprawidłowymi napięciami, asymetriami itp
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    aga Julka ma wskazania do sięgania wszystkiego co jest wysoko umieszczone - wznoszenie się na paluszki... ze względu nie na neurologie ale z powodu żeberek od niej i nóżek...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    Ale te lalki nie są idealne, bo nie robią kup :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    Aga u nas Krzys sam siada na krzeslo ktore powstalo po rozlozeniu tego drewnianego krzeselka do karmienia. przesuwa sobie i siada a pozniej stol przyciaga zeby miec blisko :) a co do siegania to u nas i bez tablicy mlody ciagle po cos siega - szczegolnie upodobal sciaganie sobie wszystkiego z szafek kuchennych :devil:

    Iwa - to ten domek ktory pokazalas jako pierwszy. od prawie 6 lat sluzy u nas i Krzys jest trzecim dzieckiem ktore z niego korzysta. ostatnio klocki z niego dzieciaki wyjely i sluzy jako domek krolika :D ale fakt tak jak pisze Aga - wkaldanie literek czy cyferek nie jest jeszcze na topie ;-)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 6th 2008 zmieniony
     permalink
    No cóż dziewczyny ja jednak myślę, że Oliwka wkładałaby własnie te literki i cyferki (są dosyć duże). Ona tak dopasowuje różne kształty w drewnianych puzzlach, czy piankowych, garnuszku itd. tak kręci na różne strony aż w końcu dopasuje, że i z tym sobie poradzi - tak myślę! Ostatnio juz nawet klucz do szafy dopasowała i otworzyła u babci! Hihihihihi!
    aga - no coś ty Oliwka sama na nim siada, super to robi - przodem do krzesełka, kładzie jedno kolanko, trzymając sie za boki, obraca się i siada - super to wygląda, musze nakręcic to wam pokarzę.
    A zadowolona jestem bardzo, bo jest lekkie, Oliwka sama sobie je przesuwa po panelach (nie robi hałasu), pozatym jest wgłębienie na stoliku na kredki (nie spadają), krzesełko wygodne, wyścielane, z odkręcanym "czymś" :wink: (już odkręcone od dłuższego czasu) między nogami. Dla Oliwki super.:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    to geniusz ,rosnie z OLIWKI...
  6.  permalink
    Jezu - Iwa- jacy Wy idealni jesteście :shocked:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    aga nie rozumiem o co ci chodzi kobieto.
    O to że Oliwka na krzesełko sama siada, przecież ono nie jest wysokie, Oliwka już dawno chodzi więc nie jest dla niej problemem wdrapać się na krzesło, fotel, łóżko itd. , czy o to że układa puzle, czy dopasowuje kształty, przecież ma już prawie półtorej roczku, a rozwija się wyjątkowo dobrze, babcia cału dzień bawi się z nią i uczy ją nowych rzeczy!
    Idealni???????????? :shocked::shocked::shocked::confused::confused::confused:
    O czym ty piszesz kochana!???
    --
  7.  permalink
    Hmm
    Nie gniewaj sie Iwa- przy większości Twoim wypowiedzi przychodzi mi na myśl wierszyk" samochwała w kącie stała...."



    wiem- pewnie za chwilę znów na mnie spadną gromy za to,że głośno mówię co myslę...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    jeju a ja kupilam wòzek,dla lalek ,dla VEVE a ona zrzucila lalke ,wpakowala sie do niego i dawaj,mamo woz mnie...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    ale dlaczego???
    Nie zamierzam rzucać gromami zwłaszcza jeśli mówisz to co myślisz - lubię takich ludzi, oby tylko wiecznie nie narzekali! Hihihihihi!

    Faktycznie możesz odnosić często takie wrażenie, bo z reguły opisuję osiągnięcia swojego dziecka które bardzo mnie cieszą, a do tego rzadko narzekam, chociaż ostatnio troszke sobie w tej kwestii pofolgowałam! ;)))))
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    ewa - to normalne, chyba każde dziecko siedziało kiedyś w wózku swojej lali, a ty nie siedziałaś ....???????????? :wink::wink::wink:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    IWA ,nie mialam wòzka,nikt mi nie kupil...
  8.  permalink
    Yyyy- no Iwa to nie tak. Kazda z nas cieszą osiągnięcia dzieci - wszystkie forumowe rozwijają się swietnie, prawda? Wszystnie mamy, babcie, opiekunki starają się aby ich dzieciaki były jak najszczęsliwsze. Wszystkie sie czasem chwalimy i porównujemy osiągnięcia naszych pociech- bo w koncu od tego jest forum.

    Mi nie chodzi o to,że nie narzekasz. Wręcz przeciwnie- bardzo mnie to cieszy. Na forum jest miła atmosfera- jezeli ktos narzeka to na daną sytuację w której się znalazł- a nie na całokształt. I takie narzekanie jest jak najbardziej normalne- zwyczajne, ludzkie. Ciazowe PIELUSZKOWE ZAPALENIE MÓZGU chyba większości z nas mineło. Uff

    Tylko... Kurcze- Ty chwalisz się w bardzo specyficzny sposób :confused: Chyba nawet nie umiem go opisac...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 6th 2008
     permalink
    No to ja tez nie rozumiem?????? nie wiem co masz na myśli, ale faktycznie już dawno zauważyłam, że (jakby to delikatnie napisać) czepiasz sie moich wypowiedzi, mojego podejścia do życia, mojej pogody ducha - nie wiem jak to napisać!
    No cóż już pewnie tak zostanie, bo chyba niebardzo potrafie zmienić swoje wypowiedzi, one sa takie zwyczaję, poprostu , wypływające ze mnie w danej chwili! :neutral::neutral::neutral:
    --
  9.  permalink
    NIe czepiam się. Odpowaidam tak, jak czuję w danej chwili. Dokładnie jak Ty Iwa.
    Po prostu jesteśmy inne.
    Inaczej patrzymy na świat.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.