Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    moze... sama nie wiem
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    albo czujnik sie schrzanil. to dziala chyba na jakas podczerwien bo na zasadzie ruchu przeciez odpala
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    no właśnie a oba się wtedy świecą ?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    jak reke wsadzilam to tylko nos sie swieci
  1.  permalink
    dziewczyny ja chciałabym kupic albo szczeniaczka albo garnuszek-nie wiem co wybrac:/ale garnuszek wydaje mi sie byc bardziej interesujacy...
    tylko nie sprawdzałam jak cenowo u nas
    te samochodziki z Wadera sa w Biedronce??? ładne rzeczy nigdy nie widziałam!tez kupuje na sztuki w dzieciecym za 4,50
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    Ciacho to zalezy czy Piotrus lubi pluszaki. Krzysko za miskami nie przepada wiec taki uczniaczek by odpadl. Garnuszek lubil i lubi. musze poszukac tylko klockow bo oczywiscie nog dostaly i pewnie beda w zabawkach Gabrysinych :)

    samochodziki wadera byly w biedronce juz z miesiac temu ale mnostwo kartonow z nimi u nas stalo i ciagle jak jestem to widze ze maja w sprzedazy jeszcze - trzeba w kosze zajrzec :)
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    Dziewczyny doradżcie z doświadczenia co do zabawy warto kupić dziecku 4 miesięcznemu...? takie pierwsze zabawki bo gryzaki i grzechotki ma ale zaraz zacznie siadać więc co by się przydało a co odradzacie?
    --
  2.  permalink
    zaraz zacznie siadac???? 4 miesiace ma dopiero spokojnie zanim zacznie sie bawic na siedzaco,mój Pietruszek najbardziej lubił pałak do wózka z zabawkami na tym etapie i grzechotki kolorowe chwaszczace oczywiscie równiez-wszystko co do buzi mógł wziąsc
    --
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    myślę już o gwiazdce będzie miał 5 miesięcy wię już się przydadzą takie dla siedzącego dziecka...
    --
    •  
      CommentAuthormarta50000
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    A ja mysle dla Bartka kupic taki stolik
    http://www.allegro.pl/item472692695_wielofunkcyjny_stoliczek_edukacyjny_dzwiek_super.html
    lub garnuszek własnie!!!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    Agness siedzace dziecko to z reguly nie wczesniej niz 7 miesieczne, przynajmniej wsrod tych dzieci ktore ja znam...

    przejzyj poczatkowe strony tego watku - pojawiaja sie rozne propozycje zabawek
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    Mnie tez wlasnie szfankuje cos ten czujnik ruchu przy wkladaniu :)jak wlozysz reke i chcesz zeby zagrał to za cholere ci nie zagra a jak w ciemna cicha noc idziesz i przypadkiem go lekko kopniesz to odrazu cała arie wygrywa :D moj se spiewa kiedy chce :D taki inywidualista a co !! :D
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    VEVE ,TE powyzej nudza,nie bawi sie...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    a te lubi ,plus ksiazki i teraz ,wòzek...ogòlnie ma malo zabawek...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    i konika bujanego uwirelbia przytulac...bo duzy...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    Ewa ale Veve sie blodnyna zrobiła, urocza jest
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 7th 2008
     permalink
    Agness, dziewczyny mają rację Gabrysiowi jeszcze daleko do siadania, Hania rwała się już jak miala niecałe 4 miesiące, ale absolutnie jej nie pozwalałam:(..teraz siedzi ale i tak staram się nie przesadzać z tym jej siedzeniem, chociaż zaczyna się podnosic za szczebelki i siadać już sama..
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeNov 8th 2008 zmieniony
     permalink
    przeceny zabawek na stronce quelle

    już poprawiłam i w końcu wiem gdzie robiłam błąd
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    bladykotku daj innego linka bo nie wiem jak inne dziewczyny ale Ja nie potrafię go otworzyć... jest tu taka opcja wklejania adresu obrazka aby on był widoczny
  3.  permalink
    Lady- mam do Ciebie pytanie. Mój maz właśnie dziś połamał Hani wózek dla lalek :confused: Mówiłas,że ostatnio kupiłas Julce- więc pewnie przeglądałas trochę tych bryk. Wpadło Ci coś w oko w miarę lekkiego i ciekawego? najchetniej ze skrętnymi kółkami... Nie mam weny na przeglądanie allegro, bo tyle tego jest że z pół dnia tzreba poświęcić...:confused:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    Aga ja mam 2 wózeczki takie parasolki - orginal Baby born i taki za grosze w tesco - Fakt że ten Baby Born jest z 2 ręki i Gabi go używa od ponad 3 lat ale ten made in tesco bardzo przypasował Weronice - jest lekki łatwo jej się nim jeżdzi i widzę że woli go bardziej niż inne wózki
    --
  4.  permalink
    And- no własnie jakoś nie mam do konca przekonania do parasolek.. Wydaje mi się,ze takiemu małemu dziecku łatwiej prowadzic wózek gdy ma pełną raczkę,,, Może się mylę- nie wiem :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    Aga Ja kupiłam Julci małą parasoleczkę i muszę przyznać, że jak na łączną kwotę 35 złotych i jak na pierwszy wózek jest fajna! Bardzo lekka tak, że mała może sobie ją sama przenosić... Poza tym wytrzymała bo Julka była w niej wożona niejednokrotnie :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    Taki jeszcze obserwowałam a pozostałe pokasowałam
  5.  permalink
    Własnie tez wrzuciłam sobie ten do obserwowanych.
    I taki jeszcze:
    gds
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    Gabrysia na poczatku miala spacerowke i dobrze sobie z nia radzila mimo 2 raczek. miala taki najzwyklejszy ale material niezle trzymal i ona w niego dupine tez pchala.
    dopiero pozniej doczlapala sie duzego wozka (waga o zgrozoo ok 6kg ale co sie dziwic - TAKO dla lalek :P)
  6.  permalink
    Dzięki - skoro 3 dziewczynki sobie radzą, to znaczy że nie mam racji. Jutro zabiorę ją do sklepu- niech się przymierzy do jakiegoś.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    ciekawe czy odziedziczyla gust po mamie i wybierze najdrozszy :fingersear:
  7.  permalink
    eee... Ja najdroższych nie wybieram. Nie stać mnie :fingersear:
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    Nie wiem czy to standardowe wsrod dieciakow ale moj młody jak dorwie na czyms metke to potrafi sie nia strasznie dlugo bawic a przy okazji tak do niej uroczo gada ze normalnie mozna oszalec ze smiechu...no i wlasnie wpadlam nba pomysl kupna, bo gdzoes tu wykukalam takiej maskostki co ma same metki... Ciekawe co moj młody zrobi jhak zobaczy tyle metek na raz ...:rolling::rolling::rolling::crazy:
    Jak zakupie to dam znac jaka byla reakcja ...
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    Aga chicco 79 na allegro
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    marka MAKUMBA
    •  
      CommentAuthorAGNESS23
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    bladykot ja też nie mogę otworzyć linka :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 8th 2008
     permalink
    Aga ten co pokazałaś tez brałam pod uwagę ale jak dla mnie za krzykliwy w kolorkach :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Gabrysia miala pocztkowo taki jak ten ostatni. sprawdzal sie przez ponad 2 lata dopoki nie dostala kolubryny. dalej stoi na dzialce jak sie nie myle, czas go przekazac w dobre rece :)
  8.  permalink
    Tagusia Pan Metka jest fajowy ale nam sie zgubił:cry::cry::cry::cry: tyle pieniedzy i nie ma go
    szukałam wszedzie i chyba mi mały go z wózka wyrzucił na spacerze bo innej opcji nie widze-a on tez lubi metki i on je jednym paluszkiem dotyka! jednak na czasie sa teraz autka ,ostatnio kupilismy mu takie

    Image Hosted by ImageShack.us

    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Ależ te wózeczki fajne :D
    Z drugiej strony toż to majątek można stracić na takie zabawki :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Ciacho moje chłopaki mają takie i jeszcze z tej serii dokupiłam ciuchcię :D
    Teraz jest frajda z tych pojazdów bo jak nimi rzucą to jest huk! A to im się najbardziej podoba :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    O taką :P

    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Ania byłam w tej Biedronce naszej i kurcze nie było tych autek Wadera, ale za to były takie zwierzątka z pozytywkami na kółkach za 9,90. Kupiłam chłopakom. Wydaje się być solidnie wykonane - zobaczymy :D
    A w iinym zabawkowym zapytałam o te autka i cena mniej już korzystna -> 7zł.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Na Allegro widziałam po 3,80 za sztukę + przesyłka 10,- ... jakbym już brała to z 4-6 sztuk bo fajne są tylko zastanawiam się czy chłopaki zainteresują się nimi ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    hahahahah doooobre... no xerowki sa rozbrajajacy :tooth:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Ania ja zobaczyłam te lalkowe wózki to sobie przypomniałam o tej fotce - bo dziś wspominałam wakacje, oglądałam zdjęcia i tak sobie dumałam jak fajnie ciepło było :D Ehh byle do wiosny i lata :P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    a ten jest ,bez marki,tani jak barszcz,na poczatek moze byc ,bo leciutki i VEVE ,PRZEWRACA I KòLKA odkreca...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Ewa a Veve bawi się już Barbie? Bo wyczaiłam ją na zdjęciu :P
    Oj swego czasu to bardo płakałyśmy z siostrą, aby mama na zakupiła Barbie - wtedy to były kupowane w Pewex'ie haha za Marki :tooth:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    Izunia79: Oj swego czasu to bardo płakałyśmy z siostrą, aby mama na zakupiła Barbie - wtedy to były kupowane w Pewex'ie haha za Marki
    Izuń ja wypłakałam :shamed: i Bacia mi kupiła ale nie za marki a za bony - dostałam w prezencie pod choinkę chyba z gumami donald i coca-colą jakieś słodycze czy coś też jeszcze były ale nie pamiętam co :shamed: Jejku co to za czasy były:shocked:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    NIE bawi sie,ja jej tych lalek nie kupilam,dostala od ciotek...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 9th 2008
     permalink
    ja nie mialam tych lalek,kumpela miala ciocie w A meryce i miala,alle jakos nie podobaly mi sie,wolalam ,bobasa...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.