Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    kupilam w biedronce te smieciare Wadera, wyladowala na przechowaniu u rodzicow.
    ds

    mialam dylemat miedzy laweta a smieciarka no ale ze w smieciarce wiecej opcji pokombinowania to stanelo ze jednak smieciowanie bo na 2 szt nie mamy miejsca "na salonach"
    ds


    cena 39.99 czyli taniej niz w hipermarketach czy na allegro (najtaniej 52zl+przesylka znalazlam)
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Aniu też uważam że ta śmieciarka bardziej ciekawa :wink:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Skarbel my mamy krzesełko Tosia go uwielbia bawi się nie codziennie i chyba od niego nauczyla się liczyć jeden, dwa, tsy :) ma je już chyba 5 miesięcy...
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Magg czym bawi sie Franek? szukam pomyslu dla trzecioklasisty
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    My mamy te cymbałki Fisher-a ale to mało pasjonująca zabawka dla Maksia. Pierwszy miesiąc był jeszcze zainteresowany teraz na nie zlewa bo w głowie mu tylko samochody :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Weronika liczy "tsi tsi sieść" zawsze jak idę po schodach czy sypię kaszkę - mleko do butelki liczę na głos obecnie jak tego nie robię to krzyczy na mnie.
    Ogólnie nie mam pomysłów na prezenty dla zadnego dziecia i pewnie w ostatniej chwili bedę czegoś szukać :/
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Ania fajne to auto - śmieciara ... Nie mam jak wyjść z domu cholera wrr ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    Iza to moze niech ci ktos znajomy (jakas zona innego wojaka, sasiadka, baaa nawet mama tam u nich) kupi. moim zdaniem bardzo sie oplaca bo i cena fajna i firma dobra no a co najwazniejsze ladnie wykonana i akuratna na prezent gwiazdkowy :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    AniaM: baaa nawet mama tam u nich

    Kto Aniu? :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    twoja mama niech kupi tam u nich na miejscu i wam przechowa
    taki skrot myslowy mi wyszedl :D
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 17th 2008
     permalink
    a ja ogladalam dzisiaj te auta dmuchane sterowane :D fajnie wygladały ale cena 99 to troche przesada ;) mnie sie podobaja te auta i chyba te zakupie ;)

    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Kfiatuszku tez ten samochód chce kupić, bo tescie mi zabrali sanki, które miał od nas dostać, tylko nie wiem który
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    A i czy ktoś ma lego duplo, bo ja mam zoo a czy ktoś ma coś innego o albo np. farmę z wadera?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    ja mam lego duplo ale takie jeszcze po mnie wiec po diable wiekowe :P
    co do klockow to polecam wadera. moze tanie nie sa ale wytrzymale. u nas sluza juz ok 5lat i dzieciaki na nich siadaja staja a nawet skacza w zaleznosci czy robia tron czy konika czy moze podium dla zwyciezcow :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    myszorka, a to zoo z Duplo frajne jest, bo my kupiliśmy taki zestaw podstawowy w plastikowym zielonym pudle, ale tam jest tylko huśtawka z ludzikiem i taki jakby plac zabaw, a przydałyby sie zwierzątka!???
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Ania aaaaaa :DDD
    No powiem jej, choć w jej pobliżu to nie wiem gdzie jest Biedronka ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    A te dmuchane auta to nie przebiją się tak szybko? Ciekawe ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Iwa zoo duplo mamy takie większe opakowanie, Mati dostał na roczek i cena na pudełku 99zl w smyku, fajnie się Matuś tym bawi, takze polecam.
    Aniu z wadera mam garaż z ulicami i jest super, takze zastanawiam się nad farmą bo widziałam w sklepie real, musze na allegro ceny posprawdzac.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008 zmieniony
     permalink
    myszorka macie takie:


    czy takie:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Mnie sie takie podoba, ale cena mniej ok. 350 zł!!!!:shocked::shocked::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    A w szfie mam juz taki zestaw:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Myszorko porownywalam ceny w REALu i na allegro no i praktycznie wsyzstko na allegro bylo drozsze.
    nam sie bardzo podobala kolejka z wadera ale sobie odpuscilismy bo Krzys dostanie i tak 2 na gwiazdke - jedna jakas no name od tesciow (ktorej w rzeczywistosci nie dostanie bo jest powyzej 3lat) i od sis z serii Tomek i Przyjaciele
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Dziewczyny widzę, że chwalicie WADERA. Oliwka jeszcze nic nie ma z tej firmy i nie mam doświadczenia z nią. Czy taki zestaw garnków będzie dobry dla małej, jak myślicie??



    Potrzebuję jakiegoś tańszego prezenciku, a to koszt 39 zł.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Iwa nie znam tego zestawu. pare stron temu linkowalysmy rozne zestawy z allegro. cofnij sie i zobacz czy nie bylo nic w dobrej cenie skoro to ma byc cos tanszego
  1.  permalink
    Wader ma dobry plastik , więc i zestaw zły nie będzie. Dla mnie ma podstawową wadę - jest w kartonie a nie w plastikowym pojemniku. Ja lubię jak po zabawie zabawki są schowane- nie znosze "wystawy" na wierzchu.Wiem,że można dokupić pojemnik osobno, ale wtedy zestaw naczyń to nie 39 zł- ale już pewnie z 70
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Aga słuszna uwaga - ja mam dość kartonów ...
    IWA sama znasz córę najlepiej, ja nie doradzę, bo mam dwóch łobuzów - może by im się spodobał taki zestaw przez godzinę :P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    u Harpijki widzialam swietny pojemnik na zabawki. duzo lepsze roziwazanie niz skrzynki ktore my mamy i chyba jak bedzie przyplyw gotowki to zbiore sie na zakupy w ikea
  2.  permalink
    pokaż jaki
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    No właśnie pokazuj Ania ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Iwa mam zestaw z tym krokodylem, ten duży za 350 to już mega wypas.
    A i fajne te klocki które masz w szafie,tez je ogladałam :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    no szukalam ich na stronie IKEA ale nie znalazlam. moze Harpi dotrze z foto :P
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Aniu - ja mam pojemniki z IKEI, mówisz o tych plastikowych, czy takich z materiału???
    No własnie z tym zestawem WADERA to sie nie martwie bo kupuje pojemniki różnej maści w IKEI, albo ostatnio w BLAC RED WHITE i są super na różne zabawki, książeczki itd. Mam tez kilka kolorowych kartoników, ale to raczej na jakież rzeczy z których rzadko korzystamy i stoją np. na szafie!
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Iwa taki komplet "żyje" u nas od 9 lat i służy już kolejnemu dziecku - kupiłam go na 2 urodzinki Ani i nie spodziewałam sie że będzie taki super.
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    Dzięki and za infofmację! :wink:
    Zdecyduję się na jeden z nich albo 27 części, albo 51 - zobaczymy!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 18th 2008
     permalink
    IWA plastikowe tyle ze ja ich w IKEA nie widzialam ani na stronie znalezc nie moglam. jest to dosc wysoki kosz z przykrywa taka na dwa boki otwierana. Harpi ma poszukac to mze tu zlinkuje
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 18th 2008 zmieniony
     permalink
    Aniu - takie są też teraz w BRW - oni wprowadzili teraz takie rzeczy do wystroju pomieszczeń w domu m.in. różne kosze, pojemniki do pokoi dziecięcych i nie tylko. Warto zobaczyć. Są i wysokie i niskie takie do włożenia pod łóżko - z dzieloną pokrywką odwieraną z dwóch stron! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    a widzialyscie MISIA BAJECZKE??

    Wybierz jedną z 16 bajek, którą opowie Ci Miś Bajeczka.Czytaj ją razem z nim śledząc tekst zawarty w pięknie ilustrowanych książeczkach.Każda bajka rozpoczyna się od zabawnej rymowanki dotyczącej treści bajki i kończy rymowanym morałem.




    troche niezbyt twarzowy ale rozwiazanie bajkowe nieglupie

    ds
  3.  permalink
    Widziałam go w sklepie ale nie bawiłam się nim. Mi się wydaje fajny
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeNov 19th 2008 zmieniony
     permalink
    to ja pokazuję ten osławiony już kubeł :))
    ciężko znaleźć na stronie Ikei, bo nazywa się nie wiedzieć czemu Sortera - naklejki nie zerałam, bo bym sama nie wpadła na to nigdy

    a tu link do Ikei na stronie otwiera się mniejszy kosz, trzeba w paseczku zmienić na większy, koszt 59,99
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    AniM Franek najczęściej bawi się lego budują różne domy auta itd, hot weels albo gry komputerowe:devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Magg no to kurcze podobnie jak chrzesniak meza tyle ze i lego i hot wheels cenowo sie nie lapia :(
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008 zmieniony
     permalink
    na ten pojemnik poluję od dłuższego czasu ale na inne cele bo są dość fajne... są też w różnych rozmiarach... ok 2 tygodni temu byłam i znowu patrzałam na niego! u mnie super by się sprawdziła w szafie na przechowywanie róznych rzeczy aby sie nie kurzyły ... na zabawki mam te na kółkach dla dzieci też z pokrywką co można ustawiać piętrowo i są super!

    mamy taki i chcę dokupić jeszcze jeden





    POJEMNIK
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008 zmieniony
     permalink
    poza tym te pudełka też się super sprawdzają bo wszystko w nich ładnie widać a jednocześnie jest poukładane



    IKEA oczywiście
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    aaa i w planach mam takie coś na obrazki czy też zdjęcia albo jakieś gazetki
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    a moja VEVE ma pusty pokòj,wiec tez do ikei wybieramy sie ,bo powoli bedziemy urzadzac..ma duzy pokòj,wiec lòzko bedzie prawie matrymonialne i te pojemniki ,tez zakupie...
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    IKEA ,ma fajowe rzeczy...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 19th 2008 zmieniony
     permalink
    Lady te kolorowe pojemniki tez mi sie podobaja!
    Ja mam teraz takie i bardzo sobie chwalę, bo Oliwka nie może się w nie uderzyć - są miękkie i dodatkowo zdobią pokój!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    ja an takie pojemniki nie bardzo mam miejsce ale nasza skrzynka zabawkowa zbyt czesto dostaje nog nim dokoncze zbierac zabawki wiec zastanawiam sie nad czyms zamykanym. w pepco byly po ok 20zl takie skrzynie na kolkach i z przykrywa ale kasy akurat niet.


    Buszujac w poszukiwaniu mikroskopu dla Gaby znalazlam dla starszych dzieciow SKLEP DLA MŁODYCH ODKRYWCÓW
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    IWA widziałam ale jakoś pozostanę przy tych plastikowych bo mogę je ustawiać jeden na drugim i mniej miejsca zajmują! IKEowski asortyment jest mi znany bo mam ją pod nosem
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.