Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Fajnie ci - ja mam daleko i tylko czasami zaglądam! ;))
    Ale teraz BRW mam pod nosem i tamtejsze pojemniki tez są super!:bigsmile:
    --
  1.  permalink
    Mam te same kosze co Ty Iwa i jeszcze taki wiszacy z sufitu.jak wróce do domu to zrobie selekcje-wszystkie grzechotki i inne do kartonu i do garazu bo teraz na topie wiadomo-AUTA.piotrus dostał bardzo fajne auto na roczek z Fisher Price o takie

    Image Hosted by ImageShack.us


    bawi sie nim super to z tej serii little people-polecam w kazdym razie
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    ciacho super samochodzik i to z inwentarzem! Hihihihi! ;))))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Ciacho jesli Piotrus lubi to autko to mozesz pojsc za ciosem i z czasem rozbudowac mu zestaw dokupujac farme z tejze samej serii. wczesneij wkelajalm foty naszej. jedna z ulubionych zabawek Gabrysi a teraz i Krzysia no i jednak rozwija malucha bo przeciez z czasem moze przyjmowac rozne role. pisalas ze w Norwegii Fisher nie jest drogi to moze warto zainwestowac i nawet paczka do PL wyslac :)
  2.  permalink
    no własnie Fisher jest w miare w normalnych cenach ,nie sa to najdrozsze zabawki,chyba kupie mu jeszcze z tej serii cos tutaj bo naprawde widze ze go zajmuje ta zabawka no i przede wszystkim -muzyczka nie jest jakas wnerwiajaca tylko fajnie sie jej słucha i nie jest głosna
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    farme mozesz kompletowac malymi partiami bo zestawow jest sporo ale wiekszosc to juz beda zwierzaki.
    jesli Piotrus ma faze na samochody to polecam cos takiego

    ds

    gra bardzo fajna piosenke i wydaje rozne samochodowe odglosy co najwzniejsze przyjemne dla ucha!
  3.  permalink
    A ja polecam dla Piotrusia CIASTECZKA:)
  4.  permalink
    hihihihihih fajne pomysły dziewczyny:bigsmile:
    --
  5.  permalink
    Moj najfajniejszy, co nie? ;) Co bedziesz sie wysilala i zastanawiała...
    Poza tym wg mnie ta wywrotka, ktora pokazala Ania tez jakies ciacho wiezie
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    Aga wg mnie to pączek :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    to bryla piachu :P
  6.  permalink
    fajne pomysły takie ciasteczkowe hihih
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    jakie ciacho to lody czekoladowe albo ferrero roche czy jak się to tam pisze :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 19th 2008
     permalink
    IWA Ja mam jeszcze bliżej BRW - dość potężne aż 5 minut jazdy bo do IKEA 10 :))
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Haha, Lady ja też skojarzyłam z ferrero :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Moja teściowa sama od siebie kupiła już prezent na gwiazdkę dla Lusi i nawet nie pytała wrrr nie lubię takiego czegoś buuuu


  7.  permalink
    fajna ta gasienica widziałam w sklepie-Lady a moze Julka bedziie zachwycona? czy miałas w planie co innego?
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    coś innego ciacho buuu
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Lady, ale fajna ta gawędziarka - może córze się spodoba. No to Julia będzie miała więcej prezentów :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Ja za IKE'ą nie przepadam, może dlatego, że u mnie jej nie ma ...
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Oooooo dziewczyny! Może samochód haha :D
    UWAGA -> od 2 do 4 lat!








    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Lady Ty jesteś rajdowiec, możesz wszczepić zapał Julce do kierownicy już od małego - przyznasz, że pomysł super :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Tu link Nowe BEATLE
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Nawet dziecko można przyuczać do zawodu - jesssuuu :D
    KOPARKA ORAZ SPYCHACZ




    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Coś dla moich chłopców :tooth:
    Muszę szepnąć monszowi :P



    Tylko nie wiem gdzie by ten drugi siedział :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Eee tam nie ma problemu, są też dwuosobowe :D


    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 20th 2008
     permalink
    Iza rozumiem ze chlopcy beda parkowali pod blokiem :wink:
    kurcze dobry alarm bedzie wam potrzebny :)))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 21st 2008
     permalink
    i płachta przeciwdeszczowa :)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 21st 2008
     permalink
    Ehh co tam, Astrę wystawimy z garażu i po kłopocie :tooth:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2008
     permalink
    Gabrysia wczoraj mi powiedziala ze w liscie do Mikolaja napsiala ze Krzys chce jeepa argumentujac ze "przeciez Krzys nie do konca wie co chce" no to ja zagaduje ze moze niech cos innego dostanie np smieciarke (ciekawe czemu akurat to co? hehehe) albo chociaz kolejke na co mloda stwierdzila ze MUSI byc jeep i koniec. nie znalazlam nic co by mi sie podobalo a w przystepnej cenie bylo. nie pamietacie po ile mialy byc te terenowki w biedronce???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 21st 2008
     permalink
    kurcze wszystkie fajne modele to albo do skladania albo powyzej 3lat.

    znacie firme SIKU?? produkuje autka dla dzieci, chyba powinni nocniki :tooth:
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 21st 2008
     permalink
    JA nie znam, ale nazwa firmy faktycznie nie kompatybilna z wyrobami :rolling:
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 21st 2008
     permalink
    Izunia autka super a nie wiesz czy mają kierunkowskazy przy kierownicy, bo moje dziecko te wszystkie wajchy chce urwac w naszym aucie, plus dmuchawa.
    --
  8.  permalink
    Decyzja zapadła- jednak kupujemy na gwiazdkę lalę-bobasa. Macie coś moż na oku? Myslałam o jakiejś Agatce- ale od nadmiaru tych lalek można zwariować... :/
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Myszorka ja nie wiem, nawet się nie przyglądałam hahaha :P
    Nie kupuję im takiej fury :D
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Gabrysia miala Agatke ale to ladnych pare lat temu nim sie tak rozkrecili :) niestety poprula sie na szwach od przebierania chociaz chrzesniaczka ma baby born i tez na szwach puscilo.

    z innych bobasow to mam doswiadczenie jedynie z chouchou ale widze ze Krzys wybiera jednak ciut mniejsze lalki (tez bobasy) bo sa lzejsze i krotsze jednak
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Co do lalek, szwagierki córka ma Agatkę to lalka niezniszczalna:) Boziu co ona z nią robi, nawet skacze po niej:))hihi a teraz ma min. chou chou której rozną zęby:))hehe czego to oni nie ywmyslą:))a ona z Angli to te lalki co mała ma-to szok co one robią;))

    moja siostra miała bodajże babyborn, to jeszcze napewno Hani posłuży:))


    Ale fakt lalek i akcesoriów do nich tyle teraz że zwariować można:(
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    A my musimy kupić na urodziny prezent chrześniakowi kończy 7 lat i POMYSŁU BRAK:(( ja mam wrażenie że to dziecko ma wszystko:(( a raczej za dużo kasy nie mamy, bo tych wydatków teraz imininowo-urodzinowo-światecznych mamy tyle że masakra:(((

    Może cos poradzicie??

    zastanawiałam się nad tymi samochodami za 39.90 co pisałyście co sia w bieronce, ale zastanawiam się czy nie za duży na nie:(( kurcze nie mam pomysłu co kupić 7-latkowi:(( nie mówiąc już o 12-latku:((heh
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2008 zmieniony
     permalink
    Beata zajrzyj TUTAJ moze akurat ci cos podpasuje. ten samochod z biedronki moim zdaniem jest gora dla 5latka ale to tylko moja opinia bo nie iwem co akurat ten chlopczyk lubi ale mysle ze raczej mniejszy kaliber. moze burago do skladania
    tez co roku mam problem z dziecmi wszystko-wrecz-majacymi :devil:

    ps. chrzesniaczka wczoraj powiedziala ze jej sie marzy lalka z serii "newborn nursery" cena bagatela $100
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Beata może coś z lego mój syn ma 9 lat i nadal je uwielbia...
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    No właśnie też się zastanawiałam nad lego..mój maż do tej pory uwielbia lego:)heheh duży mały chłopiec:)))hihi

    Aniu, też tak właśnie mysle,ze ten samóch to dla młodszych-kurcze koncepcji normalnie mi brak..a tyle jeszcze imperez prezentowych przed nami w listopadzie-grudniu-styczniu..koszmar:((
  9.  permalink
    taką baby-born co jej rosną zęby widziałam u nas w tesco:) Chyba z zabawkami nie odstajemy jakoś- tylko,że u nas droższe niz w anglii...
    A powiedzcie mi, bo ciekawosc mnie zżera: jak to jest z tymi lalkami co kupę robią? No bo ja rozumiem,że specjalne jedzenie jest dla nich- ale jak już wydalą je w postaci kupska to znów je się tym karmi???


    Beata- dla 12-latka może kierownica do kompa? Kurcze- sama mam kłopot z wyborem prezentu dla mojego syna:/
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    Aga no jak to jak... placisz fortune za zarelko w saszetkach, dokupujesz pieluchy i tak w kolko
    jesli idzie o lalki bobasy to rpzetestowalam ze tansze sa newborn kupowane na rynku takie no-name bo tam za 25zl jest ok 60pieluch a dla baby born 5szt kosztuje ok 15zl :devil:

    Beata wszystko zalezy ile chcesz przeznaczyc na prezent. tak w okolicy stowki jest juz jednak znacznie wiekszy wybor.
    my dla chrzesniakow kupujemy do 60zl
  10.  permalink
    rozumiem,że wydalone juz się nie nadaje do zjedzenia? Kurcze- jestem w tyle w temacie lalkowym ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    no jak najbardziej sie nie nadaje :P
    taka saszetka z kaszka to ok 1pln i tylko tym mozna lalke karmic bo inaczej troche smierdzi. chrzesniaczka sprawdzala i pozniej trzeba bylo niezle plukanie zoladka lalce robic :P
  11.  permalink
    a słuchaj... Wydalone wygląda jak kupa, czy jak to co w saszetce? Sorry,ze tak dogłębnie- alem ciekawa:P
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2008 zmieniony
     permalink
    biala packa i nie jest jakies takie masakrycznie nieapetyczne :P

    ale jak sis kazala mi wybierac czy ma kupic Gabrysi fajdajaca baby born czy chou chou mulatke to wybralam mieszanca w ramach tolerancji rasowej :))
  12.  permalink
    ja nie mam zamiaru kupowac wydalającej. Pytam tylko z ciekawości;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    w REALu widzialam Agatke gadajaca i bardzo mi sie podobala i nie tylko mi :) Ta Gabrysina po tylu latach uzytkowania gada po nacisnieciu na raczke "pobawmy sie razem", "jak mnie przytulisz dam ci buziaczka" "mozesz uczesac mi wloski, mozesz umyc mi buzke" i cos jeszcze czego nie pamietam
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 24th 2008
     permalink
    oj to rozkręca się temat prezentów :))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.