Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 24th 2008 zmieniony
     permalink
    No Aniu, my też tak do ok 60zł..bo inaczej z torbami bym poszła:(( za dużo tego mamy, od listopada do stycznia..mamy 6-8 imienin u rodzinki, mnóóóóstwo prezentów na święta, 4 dzieci prezenty na urodziny, pewnie jeszcze coś ominełam, ale jest tego duuuużo, a na wszystki urodziny, imieniny jesteśmy zapraszani-to i głupia iść bez prezentu-a pomysły NIESTETY się kończą;(..heh..
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 24th 2008 zmieniony
     permalink
    A ma któraś z Was, to krzesełko- uczydełko z fisher price??

    Moja mama zamówiła Hani na gwiazdkę, mi sie podobało jak oglądała mw tesco, tylko ciekawa jestem czy dziecią też się podoba;))heheh
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 25th 2008
     permalink
    my z chrzesniakami nie obchodzimi imienin, mikolajek czy zajaczka. dostaja prezenty 3 razy w roku - urodziny, dzien dziecka i gwiazdka. tak samo ustalilismy dla naszych dzieciakow. imieninowe prezenty tylko od nas i ewentualnie moich rodzicow. poza tym u nas w rodiznie na urodziny zaprasza sie dziadkow i chrzestnych a jak dziec wchodzi w wiek ciut starszawy (6-10) to z reguly z tego co widze organizuje sie urodziny w centrum zabaw.

    uczydelko tez widzialam w sklepie, dosc fajne i mysle ze pewnie dziewczynkom bardziej sie bedzie podobalo niz chlopcom.
    a powiedz dlaczego az tak na przod wybiegacie z prezentami?? przeciez to dopiero za kilka miesiecy bedzie w uzywaniu
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 25th 2008 zmieniony
     permalink
    Aniu, co do imienin, nie chodziło mi o imieniny dzieci tylko rodzinki-osób dorosłych..co do dzieci robimy prezenty tak samo jak i wy 3 razy w roku:)) ale i tak tego wychodzi,duuuużo

    a co do krzesełka, powiem ci szczerze że nie wiem..miała je dostać na roczek-my jej chcieliśmy kupić..ale mojej mamie tak się spodobało, że stwierdziła, że kupią jej teraz na gwiazdkę:)no to kłócić się nie będę;))hehe.. a przydać przyda się na pewno:)))

    nocnik też jej teraz zamówiłam, powoli będą ją sadzać, skoro i tak już sama siedzi, to od czasu do czasu ją posadze na nocniczku:)) ale to dopiero od gwiazdki, to już będzie miała 7 miesięćy:)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 25th 2008
     permalink
    Takie cos kupilam w czasie wakacji
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 25th 2008
     permalink
    A to wczoraj dokupiłam ale juz dostal
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 25th 2008
     permalink
    To była najlepsza zabawka w sklepie i chyba mu to kupie
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 25th 2008
     permalink
    A to dostanie na Mikołaja
    --
  1.  permalink
    jej- Myszorka- gdzie Ty to wszystko mieścisz? Chyba masz spore mieszkanie- na moich 66 m jest ciasno jak diabli - chociaż nie mamy az tak wielkich gabarytowo zabawek a te co są to upchnięte do pojemników.......
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeNov 25th 2008
     permalink
    Myszorka, fajny ten garaż, a przyczepa też mi się podoba. Dzieciaki uwielbiają wozić różne rzeczy, a wózka mu nie kupisz przecież :))

    a ja mam prośbę o poradę, chciałam Kamilowi kupić sanki, ale nie wiem które byłyby lepsze. Wkleję zdjęcia i linki do aukcji i jakbyście miały moment, to zerknijcie i przekażcie swoją opinię

    pierwsze sanki

    drugie sanki
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 25th 2008
     permalink
    wowwwwwww - myszorka, ale fajne zabawki zakupiłaś!:bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 25th 2008
     permalink
    Harpijko moja szwagierka kupiła te drugie sanki, mówiła ze są super, ale niestety sprawdziły się dopiero jak ej córka skończyła 2 latka..do dwóch latek miała dla niej takei zwykłe drewniane takei z ogranicznikami jak się siedzi..ale czemu te jej nie służyły to nie wiem:( ale poleca je, mówiła,że są fajne
  2.  permalink
    Harpi- a czemu wózka nie? :( Mój syn miał wózek dla lalek i uwielbiał się nim bawić....


    A co do sanek- fajne wizualnie - ale wg mnie napewno dla starszego dziecka. Przekonałam się,że najlepiej sprawdzają się te tradycyjne- drewniane. W tych po prostu dziecku jest zimno w pupę - nawet w kombinezonie. Bardzo podobne do nr drugiego miał Michał w wieku ok 4-5 lat ale tez tzreba bylo podkleić karimatę. Sanki nr 1 sa typowe do zjeżdzania z górki - wymuszają pozycję z nogami pod brodą.
    Wczesniej któraś z dziewczyn wklejała tu fajowe sanki takie ze śpiworem- cofnij sę - pewnie znajdziesz.
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 25th 2008
     permalink
    Aga mam małe mieszkanie 37 m2
    A sanki mam drewniane z oparciem, byly w biedronce
    --
  3.  permalink
    Wow- no to chyba Matuś opanował je całe :)
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 25th 2008 zmieniony
     permalink
    Myszorka:)) heheheh..wystarczy dobre zorganizowanie, co nie:))hihi my też mamy małe mieszknie 35m2 i jak Hania nadostaje zabawek na święta:))hihi to my chyba się wyprowadzimy bo już dla nas miejsca nie będzie, a już trochę tego jest (duuużych rzeczy małej)..hihihihihi..ale wszystko da się zoorganizować z poukładaniem zabwek i jest miejsce na wszystko i porządek co najważniejsze:));))hihi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 25th 2008
     permalink
    wiecie co Ja w tych sankach najbardziej miałabym obawy przed tym jak dziecko fiknie na boczek a zapięte jest pasami ... wolałabym bez uwiązania :) też na te plastikowe spoglądałam ale moja Adriana stwierdziła, że na wysoki śnieg się tąpią a na asfalcie znowu się przecierają ( nie mam pojęcia na jakiej podstawie to powiedziała - kiedyś miała jakieś dupoloty )
  4.  permalink
    To ja chyba jestem dziwna- nie lubię nadmiaru przedmiotów :(

    Aaa- przypomniał mi się jeszcze jeden minus niskich sanek. Dziecko łapie rękoma snieg i ładuje do buzi. Kazde.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 25th 2008
     permalink
    Fajnie wyglądają ale drogie ok 250
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 25th 2008 zmieniony
     permalink
    te mają wzięcie jak nie wiem co ale do tanich się też nie zaliczają SANKI - link


    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 25th 2008
     permalink
    nie ukrywam, że te ostatni są the best ale kurcze ta saka wrrr jednak są suuuper
  5.  permalink
    Lady- własnie te drugie pokazywała któraś z dziewczyn. Niegłupi panent z tą rączką do pchania
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 25th 2008
     permalink
    a dla starszych dzieci
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 25th 2008
     permalink
    tak my tu o sankach a może wcale tyle śniegu nie będzie
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeNov 25th 2008
     permalink
    Myszorka - będzie będzie :)))
    Co do tych sanek to z tych co wkleiłam, to te drugie wydaje mi się, że dla starszego dziecka,małe może się zsuwać na boki, za to te pierwsze posłużą tylko jeden sezon raczej, bo małe. Pierwsze wyższe, wiec odpada jedzenie śenigu. A może lepiej faktycznie zwykłe drewniane z oparciem i do tego szelki?? Nie dopuszczam wożenia dziecka bez szelek - Kamil by wyłaził raczej, albo bym się bała, że sie zsunie i wypadnie. On jeszcze nieporadny, szczególnie w kombinezonie
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 26th 2008
     permalink
    ja mam zwykle drewniane z metalowym oparciem. dla Krzysia przewiduje wersje ewentualnego upiecia w szelki bo jego trudno okielznac :wink: Gabrysia miala ok 1.5 roku i siadala na sankach jak krolowa i nawet nie drgnela dopoki sanki jechaly :)

    wczoraj Zibi (mam nadzieje ze sie nei pogniewa) wklejala sanki pod wykresem a ze juz wyprobowala to pisala ze te podnozki sa super rozwiazaniem przy rocznej z hakiem Oliwce, ciekawe jak bedzie ze starszym dzieciem. no ale moze mozna bedzie te drewienko odkrecic (koszt z przesylka podala ze 77zl wiec tanio)

    fd
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 26th 2008
     permalink
    Myszorko a Mati ci tych samochodzikow po domu nie roznosi?? my mamy 44m i codziennie laze i zbieram zabawki po calym domu (doslownie po calym bo nawet w lazience sa!!). Farme fishera tez wyjmuje tylko co jakis czas bo robi sie niesamowity balagan od razu. z mezem sie zastanawialismy czy dobrze zrobilismy kupujac smieciare wadera bo przeciez to duze gabaryty i full miejsca zajmie
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 26th 2008
     permalink
    Ania nie poddajcie wątpliwości czy warto jeśli mały ma frajdę :))
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 27th 2008
     permalink
    Aniu Mati się bawi w jednym pokoju, chyba że pranie zbieram ze suszarki to rzuca nim wszędzie. A co do śmieciary to myśle ze Krzyś się bardzo ucieszy.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 27th 2008
     permalink
    Myszorko to zazdraszczam okielznanego dziecia. u nas niestety zabawki wedruja miedzy pokojami. tlumacze sobie tm ze w duzym pokoju jest najwiecej miejsca do buszowania no i jest najwidniejszy w calym domu. w pozostalych pokoikach jest sredni 1x2m wolnego
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 27th 2008
     permalink
    AniaM: u nas niestety zabawki wedruja miedzy pokojami. tlumacze sobie tm ze w duzym pokoju jest najwiecej miejsca do buszowania no i jest najwidniejszy w calym domu
    Ehh to tak samo jak u nas. Dzieci najczęściej bawią się u nas w pokoju i wiecznie są zabawki na podłodze :/
    --
  6.  permalink
    eee- no Lady - nikt nie poddaje wątpliwości... Mi się bardzo podobają duże zabawki- ale uważam,że mam na nie za mało miejsca. Jak się obstwię w okół to żle się czuję.
  7.  permalink
    a ja postanowiłam ze na gwiazdke kupimy garnuszek bo nic innego mi do głowy nie przyszło a ze bedziemyw styczniu robic jeszcze roczek to juz całkiem zasypia go prezentami mysle ze starczy i tak nie bedzie napewno spal w nocy tylko przezywał
    chrzesnicy kupie fajny kubek ze słomka tutaj widziałam w zabawkowym i jakis ciuszek ale to juz na przecenach
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 27th 2008
     permalink
    jeju a Ja mam w końcu dylemat co Julci ma moja teściowa kupić i matka chrzestna... nie mam koncepcji a raczej mam jej brak... mama moja kupi jej stół i krzesełko w IKEA ale co dalej nie wiem :((
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 27th 2008
     permalink
    Wiecie mnie jak mnie męczy zastanawianie i wybieranie dzieckom moim prezentów ...
    Ja to dopiero mam klitkę z mieszkania, więc takie gabarytowo duże zabawki odpadają - trudno. Zabawki z dużą ilością szczęści również nie przechodzą - częściej ich szukam niż maluchy się nimi bawią - zrobiłam przesiew i zbyteczne pochowałam, popsute wywaliłam i dalej wydaje mi się, że jest tych klamorów nie ubyło! :shamed:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 27th 2008
     permalink
    prezenty dla moich dzieciow kupione, okazalo sie ze wlascicielka hurtowni jest znajoma i dostalismy dzisiaj jeszcze 10% rabatu od cen hurtowych wiec zakupy tam byly wyjatkowo oplacalne

    od nas dzieciaki dostana
    na mikolajki
    Gabrysia - budzik z kubusiem puchatkiem (z biedronki)
    Krzys - jeep sterowany na radio (byl tylko 3zl drozszy od zwyklego)

    na gwiazdke
    Gabrysia - teatrzyk (z biedronki) i mikroskop (maja dowiezc do hurtowni w srode)
    Krzys - smieciare z Wadera i kierownice samochodowa (inna zupelnie niz te z fot ale wesola i sobie mlody sam ja wybral dzisaij z 3 roznych)

    od moich rodzicow bedzie kasa, a od rodzicow meza dla Krzysia kolejka a dla Gabrysi kucyk - podrobka my little pony

    dla chrzesniakow zakupy tez mamy zrobione i dla najswiezszego czlonka rodziny tez.

    i pierwszy raz ciesze sie ze mam juz to z glowy!!!
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeNov 27th 2008
     permalink
    AniaM no podziwiam Cię !! Jesteś niesamowita z tymi zakupami ja nie mam jeszcze nic :cry: i pomysłów też brak...
    --
    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeNov 27th 2008
     permalink
    Aco myslicie o tym kucyku Pony Różyczka czy jakoś tak :cool: do dl bratanicy i nie wiem czy warto...ja bede miała chłopca wiec dziewczęce zabawki mnie nie interesują :bigsmile:
    a propo prezentów kupiłam mojemu bakowi na święta prezencik już Elmo interaktywny ten smiejący :bigsmile:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 27th 2008 zmieniony
     permalink
    Magg postanowilam sie ostatnim listopadowym rzutem obkupic bo niestety ceny ida w gore. w sobote ogladalam podrobke tego pony za 50zl dzisaij juz 54.50 byl ale na szczescie wlascicielka sklepu byla i jak zobaczyla moje rozczarowanie przbita cena powiedziala ze po kosztach odda. zreszta w grudniu wcale nie bede miala wiecej kasy zwlaszcza ze chcemy swinke wziac i czekaja nas prawdopodobnie chrzciny siostrzenicy :confused:

    Maja rozyczka totalnie mi sie nie podoba, inne my little pony nawet te tansze sa duzo ladniejsze wg mnie
    moja corka tez chciala my little pony ale nie stac nas na zabawke za prawie 200zl (ona chciala sloneczko ) od dziadkow dostanie podrobke mzoe nie tak ladny i nie gada ani nie siada ale grunt ze kucyk (Gabrysia pogodzila sie z mysla ze nie bedzie kucyka i chciala teatrzyk ktory dostanie)
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Masz rację Aniu, wszystko idzie w gorę straaaaaaaaaasznie:(( jeszcze kilka dni temu oglądałam w sklepach zabawki i byłu dużo tańsze a teraz są takie przebitki że szok:((

    Ja mam zrobiony prezent dla Hani..od nas, rodziców i teściów..a gdzie reszta..o matko:confused:..i pomysłów brak..nie mówiąć o tym ze chrześniak za tydzień 6.12 ma urodziny i co tu kupić:(..heh..musze intensywnie pobuszować przez weekend..
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    AniuM pokaż tą kierownice bo ja chciałam kupic w auchan za 60zl z noddym
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Ja pomysłów też nie mam :/ Wczoraj troszkę pochodziłam po sklepach ale nic mi nie podpasowało :/ a to co już mi wpadło w oko po zobaczeniu ceny przestało sie podobać :/
    Na Mikołaja to będą symboliczne prezenty czy paczuszki z kilku powodów a główny to kasa :/ Wiadomo inaczej kupuje się 1 dziecku a inaczej 5 u Kuby w szkole składka na Mikołaja 25zł Ania robi 2 prezenty (oni już się losowali) bo jeden w szkole a 2 w drużynie harcerskiej. Poza tym zabawek pluszaków i tego "śmietnika" w domu jest od zarąbania :/ i co zrobimy jakiś porządek to skądś zjawiają sie nowe zabawki :/
    Dla Kuby chyba wezmę jakieś klocki typu lego (polską tańszą wersję)
    Ania - chyba jakieś kosmetyki "fajne" - pomadka ochronna, kulkowiec, dezodorant i do tego albo jakiś gadżet do telefonu czy też do kluczy...
    Gabio - nie mam pomysłu ona ma ich za wiele :/ może jakaś "lalka barbi" albo nie wiem co :/
    Weronika - coś w stylu tego domku co pokazywała kiedyś Ania lub inne klocki kształty wkładane w otworki
    Tosia - tu najmniejszy problem :P bo zabawek nie będę kupować tylko jakiś ciepluteńki kocyk i pampersy np :P no może małą przywieszkę jakąś czy do wózka czy łóżeczka
    Do tego dla starszych jakiś słodycz i tyle... i tak nie wyjdzie to tanio :/ Moje dzieci nie dostają prezentów od dziadków czy cioć, są 2 osoby które pamiętają o swoich chrześniakach i ich rodzeństwie - chrzestna Kuby i chrzestny Weroniki. Pod choinkę dzieci dostaną może coś droższego czy też coś bardziej wymarzonego a teraz niestety nie da się tak jak by się chciało :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Myszorko to kierownica tego typu.
    fd


    -DUŻA KIEROWNICA Z DŻWIĘKIEM KIERUJĄCA SAMOCHODEM ZNAJDUJĄCYM SIE NA GÓRZE SYMULATORA
    -PODŚWIETLAN KIERUNKOWSKAZY.
    -DŻWIGNIA DO URUCHAMIANIA SILNIKA Z DŻWIĘKIEM- DZWIĘK ODGŁOSU SAMOCHODU I URUCHAMIANEGO SILNIKA
    -RÓŻNE PRZYCISKI Z MUZYKĄ ( 3 MELODIE)
    -LUDZIK W SAMOCHODZIE WYDAJE BARDZO WESOŁE DZWIĘKI , JEDZIE W SWOIM SAMOCHODZIKU TWORZĄC SZYBKIE WIBRACJE , W PARWO I W LEWO
    -PRZYCISK Z RYTMICZNĄ MUZYKĄ, KTÓREJ TOWARZYSZY SALWA ŚWIATEŁEK


    Krzys wybieral miedzy 2 kierownicami samochodowymi i jednym symulatorem lotow. tym samolotowym totalnie nie byl zainteresowany (ps . na allegro sa po 80zl plus przesylka u nas w hurtowni po niecale 60)
    ds
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    And no ale ja pisze wlasnie o prezentach pod choinke! u nas na mikolajki kupuje sie do 30zl max!
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Aneczko ja za max liczyłam 25zł ale nie wiem czy to mi się uda :/ Tosiaczka nie liczę bo i tak muszę jej kupić kocyk i tak, tak samo jak pampersy, ale podejrzewam że w 100zł się nie zmieszczę, to tego te prezenty co robią w szkole i "losowo" :/ Ponad 200zł muszę na to wszystko liczyć :/
    Są powodu dla których nie lubię grudnia :/ Za chwilkę święta, urodziny Kuby i nie wiem jeszcze czy nie chrzest Tosi... Wiec też ful wydatków :(
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    mi doszly zakupy urodzinowe bo Gabrysia dopstala 2 zaproszenia na urodziny. chlopiec dostanie puzzle hot wheels 3d a dziewczynka ukladanke MODA.

    wlasnemu dzieciu na imieniny wzielam gre MISTRZ SŁOWA. koszt wersji mini to niecale 17zl a my bedziemy mogli pograc rodzinnie :)


    MISTRZ SŁOWA to pasjonująca gra słowna. W trakcie swojej kolejki każdy z graczy stara się jak najszybciej ułożyć słowo z literek znajdujących się na wyrzuconych z kubka kostkach. Czas układania odmierzany jest zawsze przez klepsydrę. Po ułożeniu słowa określa się jego wartość punktową (wg podanej w instrukcji skali) i wpisuje do rubryki gracza w załączonym do gry notesie. Zwycięzcą zostaje ten kto zdobędzie najszybciej ustaloną wcześniej ilość punktów.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Aniu to mi się podoba :P
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Ania - super ta gra! Mojemu M by sie bardzo podobała, on uwielbia grać w takie gry. My mamy Scruble i często sobie pogrywamy!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    ale macie SCRABBLE czy jaks inna polska odmiane? ja ciagle przymierzam sie do kupna bo lubie grac w literaki ale na razie musze sie zadowolic wersja scrabble po angielsku w ktora pogrywam z przyjaciolka :)

    And - mysle ze dla Kuby bylby to juz dobry prezent. fajny i dosc tani :))
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 28th 2008 zmieniony
     permalink
    Ania - mamy dokładnie tą:

    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.