Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Ania byłam na zakupach w mieście (głównie miały to być rzeczy brakujące dla Tosi) no i co? i kupiłam tego mistrza - wiesz nogi same zaprowadziły mnie do składnicy harcerskiej, a tam leżał na samym wierchu no i w końcu kupiłam tą :
    http://miem.home.pl/zdjecia/mistrz2.jpg cena 39zł i dla Isi mam zwykły domek z klocuszkami, cyferkami ... Wiec "kawałek" prezentów mam z głowy a gdzie reszta ??
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    IWA pytalam bo napisalas scruble i myslalam ze to jakas polska odmiana :) jest scriba jakas to i scruble mogly by byc :tooth:

    ANd ja stwierdzilam ze za kawalek notesiku i woreczek sie nie oplaca 20zl wiecej wydac. woreczek mam z czarnego aksamitu a notesow tez w brud w domu.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Ale innych nie było - było to 1 pudełko. Na alegro też nie widziałam tych mniejszych - więc wzięłam to co było i nawet nie specjalnie szukałam tzn w ogóle nie szukałam - to był impuls
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    hehe a tu sanek nie ma w sklepach,bo zimy tez nie ma...na sanki ,veve do PL wysle...szkoooda,bo lubie zjezdzac...
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 28th 2008 zmieniony
     permalink
    a my wiemy co kupimy Kacperkowi na swieta :) postawilismy na Wadera szukalismy i w koncu M wybrał tor F1 :) o taki :


    a dla mikołajka to sie uparłam zeby mu kupic takiego pluszaczka :) choc w sumie bardziej dla mojego oka bo jest naprawde słodki :) nie mogłam sie opszec :) na zywo sto razy lepszy niz na tym zdjeciu :) bardziej pastelowy :)

    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    Kfiatuszku zajrzyj na stronę biedronki bo będą zabawki znowu i chyba coś takiego tam widziałam, a jak cos to polecam sklep firmowy wadera w sosnowcu, bo Ty przecież nie masz daleko.
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeNov 28th 2008
     permalink
    myszorko bedzie ale garaz kolejka albo autostrada :) i tylko 4m trasy ;) a to ma 6 :) a co do sosnowca to dla kogos bez auta jest daleko ;) kupimy w realu i tez bedzie dobrze:)
    --
  1.  permalink
    a wiecie co ja chyba tez kupie młodemu ta kierownice on strasznie lubi sie takimi rzeczami bawic ale kupie tu w Norwegii bo widziałam niezła wychodzi po 129 NOK czyli jakies 60 zł moze to byc prezent na mikołaja
    o rany jak ja sie z tymi zabawkami do PL zabiore??????
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    u mnie jeden prezent kupiony dla Julki czyli stolik i krzesełko z IKEA :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008 zmieniony
     permalink
    Izunia a może takie PIŁKI DO SKAKANIA im kupisz ???
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Lady ja nie wiem czy ten pomysł w ogóle jest dobry ... Chyba są jeszcze za mali.
  2.  permalink
    u nas w rodzinie maja taka piłke-porażka powiem WAm -dzieciaki maja po 3 lata i jak skacza to az sie włos na głowie jezy-to nie jest zabawka dla dzieci-mój M to sobie na niej moze skakac ale te dzieci to dosłownie z niej zjezdaja mimo tego siodełka poprostu leca do przodu bo nie umieja równowagi na niej złapac
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    lubicie tele tubisie ? Ja nie przepadam ale ten domek ciekawie wygląda :)


    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Izunia podrzuciłam bo wspomniałaś o piłkach wcześniej :))
  3.  permalink
    Nie znosze teletubisiów w przeciwienstwie do mojej córki :/ Ona uwielbia. Jakiegos napewno kupimy na gwiazdkę- może tego tanczącego? A domek jest fajny- oglądałam go gdzieś w sklepie. Oczywiście też koszmarnie drogi jak na taki bzdet.
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    aga jest aby duży i wydaje fajne dźwięki ???
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    dla mnie to tele - cwele :P
  4.  permalink
    Spory- ale nie jakiś ogromny.. tak ze 30cm... dzwięk typowy- teletubisiowa piosenka, jedyne co - to kolebie się na boki. Młoda była oczywiście zachwycona :/
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Lady wiem wiem ... Chłopcy lubią piłki, siadają na nich, ale te chyba są za duże ... muszą dorosnąć - ale dzięki :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    Miś wielka stopa - śmieszny gamoń - tak nazwany :))


    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008 zmieniony
     permalink
    ciekawa ta interaktywna bajkowa kolejka
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    ooo i TELE TUBIŚ LALA - aga ten tańczący hi hi bawiłam się z nim :P
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    IWA kaczuszka do kolekcji
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    poduszka przytulanka samochodowa


    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink
    jakie rescue pets mają żałosne minki buuu
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008 zmieniony
     permalink
    a to na wielkanoc bardziej :)

    null
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 30th 2008
     permalink


    KRÓLICZEK UCZNIACZEK he he he
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 1st 2008
     permalink
    eee szczeniaczek fajniejszy :)
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 1st 2008
     permalink
    A moje dziecko dorwało sie ostatnio do metrowej zaby i bardzo mu sie spodobała
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 1st 2008
     permalink
    No, no szał zabawkowy!!!!!!! :crazy::crazy::crazy:
    --
  5.  permalink
    LADY ten Misio ma na koszulce "kocham Ewelinke?" ojejkiu KOCHA MNIE??????? ale superowy!!!
    domek teletubisiowy fajny -my lubimy tzn Pietruszka lubi baaardzo
    a ten tanczacy teletubis tez fajny nie widziaałam takiego nigdzie!
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 1st 2008
     permalink
    Krzysio od mikolaja chrzestnej wzbogaci sie o garaz z Wadera, ciekawe gdzie ja to wszystko bede trzymac :confused:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 2nd 2008
     permalink
    No łatwo nie będzie Aniu, ale może jak to mu sie spodoba to coś innego schowasz, czy gdzieś wyniesiesz!
    Ja to jak zobaczyłam coś takiego to pomyślałam sobie : "tylko trzeba mieć pałać na tyle rzeczy"
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeDec 2nd 2008
     permalink
    IWA sporo tego muszę przyznać :) u mnie odpada mam już gratowisko w mieszkaniu i to w dużym pokoju bo w sypialni Julcia nie chce siedzieć
  6.  permalink
    mata edukacyjna dla lalki to już chyba lekkie przegięcie :/
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    Niejedna rzecz jest tutaj przegięciem: i krzesełko, i huśtawka, i leżaczek - za dużo tego! :/
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    Gabrysia miala lalke z hustawka ktora zamieniala sie w krzeselko a jak sie ja rozmonotowywalo to byla lezaczkiem-bujaczkiem. kosztowala wcale nie tak duzo i mimo ze "dostawka" sie rozleciala to bobas dalej jest jej "najulubienszym"
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    O własnie takie 3 w 1 jest super i pewnie kiedyś pomyślę o czymś takim, a nie takiej ilości zbędnego sprzętu jak powyżej!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 3rd 2008
     permalink
    nasz zestaw to byl taki no-name kupowany z Makro ale sluzyl 3lata mimo ze plastikowy.


    mam jeszcze pytanie od mojej kolezanki - chce kupic chrzesniakowi 2.5letniemu potrojna zjezdzalnie z playskool, czy ktoras z was ja ma lub ja ogladala na zywo? u nas w miesice kosztuje ponad 100 zl wiec stad prosba o info, no i pytanie zasadnicze - czy 2.5latek bedzie sie tego typu autami jeszcze interesowal? (mi wydaje sie ze samochody TONKA sa raczej dla mniejszych)

    ds
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Myszorko jesli idzie o puzzle to ja mam drewniane po Gabrysi ale Krzys nie przejawia jeszcze nimi zaintereswowania - moze dlatego ze to nie kwestia wlozenia paru obrazkow tylko ulozenia calosci. szukalam takich o ktorych pisaly dziewczyny ze jak sie naciska to dzwiek wydaja ale u nas o takich nie slyszeli.

    jak bede kupowala po nowym roku to moze cos w tym stylu

    ds

    sd

    te nie sa glupie jesli idzie o wzory ale niesteyt zbyt nadziubdziane jak na puzzle poczatkowe (moim zdaniem)
    ds


    no i cos takiego jak dorwe u nas to na pewno kupie
    ds
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    o takie jak te nizej Krzys uklada z Gabrysia. raz podajac jej a raz ona jemu

    gf
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Aniu no super, Matuś nie ma żadnych na razie,tylko ma takie coś z gazety z tomkiem (ten pociag) i sobie to układa.Wiem ze w rosmanie są drewniane bo kolezanka kupuje dla córki ale na żywo ich nie widziałam
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    myszorka - my też mamy już takie puzle.
    Oliwka super się nimi bawi - ma 4 rodzaje.
    Ja polecam, dzieco uczy sie i bawi jednocześnie.
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Ja się zastanawiam nad puzzlami, ale nie wiem czy to "weźmie" moich chłopaków ...
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Iwa ale które ma Oliwka?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Izunia ja nie wiem czy tak z kazdym chlopcem jest ale patrzac na to co lubila moja Gabrysia a co Krzys to jednak w duzej mierze sie roznia. Mloda chetnie malowala farbami i ukladala on chetniej brumbra autami i rysuje kartkami. a najchetniej to by w kompie mi demolke robil. ostatnio probowal skasowac moje dokumenty - dorbze ze mam zahaslowane :D
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Ania o tak komp też działa na moje kidsy jak wabik - ostatnio mi myszkę wymemłali - dobrze, że działa :D
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    Oj to ja gonie Matusia od laptopa, dziękuje za robienie takiej demolki, jak ostatnio grał na bębnach czytaj miski takie metalowe kilka sztuk, to tak walił drewnianą dużą łyżką że połamał.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 9th 2008
     permalink
    ja mam tylko komp stacjonarny wiec tutaj nie idzie zbytnio odgonic bo przeciez nie schowam :)

    u nas teraz hitem jednak sa samochody i ... lalki :) jak Gaba jest w przedszkolu to maly leci do pokoiku i karmi lalki wyimaginowanym czyms z miseczki (podaje im lyzka) albo butelke aplikuje :) nie mam jak go zajsc zeby nagrac film ale normlanie az ujmujace jest jak on przytula te lale
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.