Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMar 3rd 2009
     permalink
    fakt Iwa, Oliwka jest boska;)))hehe

    zamawiam w końcu taką huśtawkę

    http://www.allegro.pl/item564353208_e_bobik_hustawka_dla_dziecka_hustawki_atesty.html


    mąż nie da się przekonać do tej wiszącej, uparł się jak wół..może mu przejdzie:)) a póki co będzie taka:)
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMar 3rd 2009
     permalink
    Dzięki dziewczyny za komplementy w imieniu Oliwki :wink:
    Beatko - jak masz miejsce na taka no to troszke wam posłuży - tylko mnie mała się wydaje. Oliwce na długo by chyba nie starczyła biorąc pod uwage jej wymiary. Pozatym ta w drzewiach mniej miejsca zajmuje i będzie się na niej jeszcze troszke huśtać spokojnie!
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMar 4th 2009
     permalink
    Iwa..no ja mam nadzieję,że mój mąż DA się wkońcu przekonać do tej wiszącej:))

    a ta będzie u moich rodziców na tarasie:) ewentualnie na zimę zabierzemy ją do siebie:)

    oglądałam je w sklepie i mierzyłam do nich Hanie (też nie należy do małych dzieci:)) to wydawała się oki:) myślę, że jeszcze trochę posłuży:)), ale tej w drzwiach i tak małżowi nie odpuszczę;)) hehe, ale jeszcze poczekam:) niech myśli że skapitulowałam:))hehe
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMar 5th 2009
     permalink
    Kupowało może któraś z Was coś takiego??

    standartowo nie umiem wkleić linka heh..ale w wolnej chwili się wkońcu "naumiem:)"


    http://www.allegro.pl/item572604449_nowy_super_konik_na_biegunach_bujak_little_tikes.html
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 5th 2009
     permalink
    Beatko nie kupowałam ale swojego czasu była to ulubiona zabawka w przedszkolu moich dzieci a Weroni wpada do grupy na "kika"
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMar 5th 2009
     permalink
    To chyba kupię Hani:))

    Dostała pieniądze, od prababci "na czekoloadkę" a że czekoladek nie jada, to kiedyś mi się właśnie ten niby konik spodobał:))

    a cena jest że tak powiem baaardzo okazyjna, bo ostatnio w sklepie widziałam za neicałe 100zł
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 5th 2009
     permalink
    Wiesz Beatko ja myślę ze cena zależy od certyfikatów i producentów - wiadomo Fisher będzie droższy niż no name :) a oba wyprodukowane "made in china" :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 5th 2009
     permalink
    Krzysko tez uwielbia takiego konika i zawsze jak jestem u znajomych to go ujezdza... w domu niestety miejsca brak na takie atrakcje
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMar 6th 2009
     permalink
    No ja większe gabarytowa atrakcje zwalam do rodziców czy teściów;)) hehe my póki co w kawalerce, jeden pokój-to już nic by nie weszło:)a i tak Hania ma tu całkiem sporo swoich rzeczy:)

    AND..ja widziałam w sklepie tego konika tej samej firmy co na allegro (co linka dałam) jest za te 36 zł..aż się zdziwiłam..bo jak go oglądałam w kilku sklepach to cena wachała się od ok 70 do 100zł..rozrzut jak nie wiem:((
  1.  permalink
    Piotrus dostał konia na biegunach takiego standardowego i oprócz tego ze naciska mu cały czas na ucho zeby rżał to poza tym go nie interesuje
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMar 21st 2009 zmieniony
     permalink
    Wiem, że był to wątek o rowerkach-znalazłam i czytaam ALE nie otwiera się żadne zdjęcie;((((( a chciałąm pooglądać:(

    MAm do Was wielką prośbę, jeśli możecie wrzućcie zdjecie rowerków jakei wasze szkraby mają;(

    Teściowie zamierzają na dniach kupić Hani rowerek..mi się podobał taki zwykły w miarę prosty (taki kupili swojej drugiej wnuczce w zeszłym roku)



    ale takich już nie znaleźliśmy..wszystki mają baldachimki, truskawki i inne takie;(heh..

    i zastanawiam się czy ealne jest jeszcze dostanie w miarę prostego rowerka:(
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMar 21st 2009
     permalink
    aa, teściu coś przebąkiwał,że taki znalazł..jaiś skuter..tylko też zielono-zółty

    http://nygus.sote.pl/go/_info/index.php?user_id=900&lang=pl

    parasolkę się ponoć wyciąga, są dwie muzyczki i klakson i ponoć na żywo wygląda fajnie

    heh sama nie wiem
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2009 zmieniony
     permalink
    Krzys ma taki
    fd

    tyle ze on go dostal teraz i trzyma dzielnie nogi na pedalach chociaz i tak w 95% woli sie odpychac. dla takiego malucha jednak koniecznie trzeba by kupic z podstawka na stopy

    sasiadka miala taki z fukcnja kolyski nawet z firmy ARTI ale koszmarnie skrzeczal jak spacerowali i ostatecznie go odsprzedala
    ds
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMar 21st 2009 zmieniony
     permalink
    Ania Krzyś ma rower? Kidy kupiłaś :P

    Twinsy mają takie :D
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMar 21st 2009
     permalink
    Dziękuję :kissing:

    te Wasze rowerki fajne są;)) nie mają jakiś takich udziwnień:)

    dzisiaj jeszcze byliśmy z M i moją siostrą na mieście i kurcze wszędzie takie meeega ufoludkowate:( heh kicha..

    chyba jednak zostanie ten pseudo skuter, co teściu u siebie znalazł..bo naprawdę jeszcze w miarę normalnie wygląda..ma podnóżek, parasolkę można odczepić..funkcja kołyski też jest-heh nie wiem po co no ale jest:(

    a mi się tak podoba ten co Hania na nim siedzi na zdjęciu..jest duży (szwagierki córka ma ponad 3 latka i śmiga spokojnie na nim)..no i ma jedną muzyczkę:) i w sumie więcej udziwniń chyba nie..

    no nic to pewnie będzie ten skuter:( bo chyba nic innego nie upoluję;(
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 21st 2009
     permalink
    Iza w tym tygodniu. mielismy i tak kupic na wiosne cos co bedzie na 2 sezony bo ten ktory jest po Gabie na 4kolkach to doipero tak dla 4latka sie nadaje (po przymiarce dziecka znajomych) wiec teraz sie sprezalismy nim ceny pojda w gore bo w nowych dostawach co raz drozej. to juz jego urodzinowo-dniudzieckowy prezent

    Beata z tego co mowila pani w sklepie to sezon rowerowy jeszcze przed nami. ja nie chcialam zadnych ufokow tylko jakas proscizne i cos z regulowana odlegloscia siodelka zeby bylo i dla 2 i 3 latka wiec stad szybka decyzja
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMar 21st 2009
     permalink
    Aniu, no właśni mi babki w sklepach mówiły, że waśnie dostału już ten właściwy wiosenny towar i z rowerków nic nie planująwięcej..no i w tym sklepie gdzie teściu upatrzył, też to już jest dostawa wiosenna, przywieźli ze 20 tych rowerków, ale większoś typowe ufoludki:( dlatego teście stwierdzili,ze chcą jej kupić, tylko żebyśmy my powiedzieli mniej więcej jaki,zeby potem nie było, że nam sie nie baaardzo nie podoba;(
    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeApr 22nd 2009
     permalink
    oto pojazd Huberta [URL=http://img407.imageshack.us/my.php?image=mjrowerekpadziernik2008.jpg][/URL]
    --
    •  
      CommentAuthorsylwunia
    • CommentTimeApr 22nd 2009
     permalink
    zaglądam po raz pierwszy. od czerwca, będę tu zaglądac częściej. Mam nadzieję, że uda mi sie nadrobić zaległości
    :bigsmile:
    --
  2.  permalink
    Wczoraj za 30 zł kupiłam Piotrusiowi takia taczke ,w srodku była piłka i kilka zabawek do piasku-30 zł
    chyba nie wpadłam nigdy na nic lepszego bo dziecko moje sie w tym zakochało

    Image Hosted by ImageShack.us

    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 23rd 2009
     permalink
    Wczoraj zakupiłam chłopakom na 2-gie urodziny kolorowe drewniane pociągi :P
    Coś tego typu ...




    •  
      CommentAuthorelli
    • CommentTimeApr 24th 2009
     permalink
    pociągi fajniutkie - wiedziałam że coś wymyślisz :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 24th 2009
     permalink
    my jutro organizujemy roczek, wrr 13 osób , którys dzień w garach
    od chrzestnej dostanie mniej więcej taki rowerek jak na pierwszym zdjeciu, ten drugi poczatkowo chciała kupic ale jest za drogi



    --
  3.  permalink
    zuza ten pierwszy to Piotrus ma identyczny:)
    ostrzegam-głosne muzyczki
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 24th 2009
     permalink
    Iza ska ja znam ten pierwszy pociąg hihihihihihi :wink::bigsmile: czyżby z pokoju Oliwki - hmmmmmmmm

    Ja polecam ta zabawkę :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 27th 2009
     permalink
    IWA :D
    Zuza moje dzieciaki też mają takie rowerki jak na foto1:P
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 28th 2009
     permalink
    no MIchał dostał DWA ! :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeApr 28th 2009
     permalink
    Zuza i dwa takie same ... :confused:
    Sprzedaż na Allegro.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 28th 2009
     permalink
    hihihihihihi - bywa i tak :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 28th 2009
     permalink
    he a brakowąło a miałabym TRZY ! kupiła chrzestna, chrzestny, i tescie chcieli, no musze bo na co mi dwa za kase kupię coś innego MIśkowi
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 29th 2009
     permalink
    A ja nie wiem \co kupic Matusiowi na urodzinki
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 29th 2009
     permalink
    a my chyba bedziemy okropnymi rodzicami bo nic nie planuje na 2 urodziny Krzysia kupowac. w sumie nie mam miejsca na zabawki a nic takiego neizbednego tez nie potrzeba...
    mysle o zrobieniu piaskownicy na dzialce ale to wiadomo pare dech i gotowe... moze ewentualnie jakis basen ale to nie wiem czy jest sens jak na tej dzialce jest sie raz kiedys...
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 29th 2009 zmieniony
     permalink
    Hmmmmm - my też dopiero sie zastanawiamy.............

    Chyba jakiś bobas - może jakaś Agatka; kucyk pony, bo Oliwce podobaja sie ostatnio koniki i jakiś zestaw Duplo do tego co już ma.
    Musimy pomysleć i zrealizować, bo przed Dniem Dziecka wszystkie ceny zabawek szaleją, a Oliwka z 4 czerwca przecież:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeApr 29th 2009
     permalink
    Iwa Matusiowi też się kucyki podobają :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 29th 2009
     permalink
    u nas robi furrorę barbi w ciąży, która ma baby w brzuchu
    --
  4.  permalink
    baby w brzuchu??? :shocked:

    U nas furorę robi psia zabawka( jeż) do którego przywiązany jest sznurek :)
    •  
      CommentAuthorsylwunia
    • CommentTimeApr 29th 2009
     permalink
    Moja chrześnica kończy teraz 4 lata. U niej królują barbi-postaci z bajek. Ode mnie dostanie księcia ze Śpiącej królewny i księcia z Kopciusza. Na gwiazdkę były Agatki.

    Dla naszego maleństwa kupiliśmy kilka grzechotek, w planach jest mata edukacyjna ;)
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeApr 30th 2009
     permalink
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 30th 2009
     permalink
    Oliwka jeszcze mało zainteresowana Barbie, chyba bardziej dzidziusaimi do lulania i wożenia w wózku i takiego musze nabyć - to chyba bedzie prezent od nas (czyli rodziców), moja siostra chce jej kupić kucyka i zastanawia się nad czymś takim:


    Zdaje się , że juz jakieś z dzieci 28-dniowych ma tego kucyka, czy możecie mi powiedziec jak sie sprawuje tzn. czy fajna ta zabawka, czy dziecko zainteresowane i zadowolone????
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeApr 30th 2009 zmieniony
     permalink
    Albo takiego, bo Oliwka ostatnio lubi sie bawić w lekarza i bada mnie, podaje syropek itd. hihihihihihihi
    spodobało jej się, zestaw lekarz by sie nam przydał, bo kombinujemy z czego zrobić stetoskop itd. ;)))))

    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeApr 30th 2009
     permalink
    Iwa takiego kucyka jak ten pierwszy ma Hania Agi1976
    Gabrysia ma podrobke polska (nie siada i nie mowi tak ladnie) i Krzys go niezle tarmosi :P

    co do stetoskopu to Gabrysia ma zestawTAKI prawie identyczny jak ten (jej zapakowany w walizke a nie kuferek i bez nozyczek) - polecam, sprawdza sie od 3lat a teraz Krzychu jest drugim dzieckiem ktory go uzywa

    ds
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeMay 4th 2009 zmieniony
     permalink
    Polecam zabawki firmy eichhorn, jeszcze mało znana i troche droga ale zabawki są super jakościowo. My mamy taką kostkę:
    http://www.czaszabawy.pl/photo/product_gallery/5/6/d/1_56da95d44a2e.jpg?2cf81867f210cedca30e4cedee928bbb
    i takie klocki z pudełkiem-sorterem:
    http://www.iten.pl/img/zabawki/se50_01.jpg

    Z oby dwóch zabawek jestem bardzo zadowolona.
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 5th 2009
     permalink
    To prawda - świetna firma, a przede wszystkim wykonanie, Oliwka ma kolejkę z tej firmy, którą zresztą wklejała już Iza, bo chłopcy tez dostali ;))))

    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMay 7th 2009
     permalink
    Mały dostanie taką kostkę na dzień dziecka, a Julka tą lalę w ciaży, radze kupowac wczesniej , bo ceny sztucznie zaraz wywindują , pani od kostki powiedziała ze od nastepnej aukcji będzie wyższa o 10 zł niby importer podnosi cenę :wink:

    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 7th 2009
     permalink
    Akurat importer - blebleble!:devil::devil:
    Z tymi cenami to prawdza spradzałam już przy okazji poprzednich świat.
    Ja Oliwce juz akupiłam prezenty na urodzinki, bo ma akurat 4 czerwca czyli tuż po Dniu Dziecka!
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 7th 2009 zmieniony
     permalink
    Swoja drogą zapomniałam oposać co mi sie przytrafiło - informacja dla tych które nie mają dostępu do mojego wykresu wklejam co tam opisałam:
    Po pracy miałam 30 min. do pociagu i zajrzałam do Tesco - jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłam tą laleczkę, o której myślałam i która mi się podobała na samym początku i cene pod nią 39,74 zł. Oczywiście pomyślałam, że to pomyłka z ceną co często zdarza się w tych dużych sklepach. Poszłam sprawdzić do czytnika i okazało się że taka właśnie jest cena tej lali. Poszłam doo kasy upenić się, że ona na pewno kosztuje 39,74 i pani potwierdziła. Oczywiście to mi nie wystarczyło i poszłam do informacji zapytałam o możliwość zwrotu i gwarancję. Pani powiedziała, że jak coś będzie nie tak to mogę zwrócić w ciągu 5 dni, a zachowując paragon mam 2 lata gwarancji jak zawsze. A cena lali jest taka, bo te 3 które zostały już długo leżą co widac po zakurzonym pudełku i padła opcja drastycznego obniżenia ceny coby je sprzedać. I tak trafiłam na lalę która kosztuje najtaniej ok. 100 zł (u mnie w sklepie 155zł), za cenę 39,74 zł - same rozumiecie, nie mogłam wybrzydzać, zwłaszcza że ta bardzo mi sie podobała tylko uważałam, że niekoniecznie musze Oliwce kupować teraz taką wypasioną lalę, ale jak trafiła sie taka okazja........ :)))))))
    W domku oczywiście sprawdziłam wszystkie funkcje i akcesoria - wszystko jest ok.
    Oto ona:

    --
    • CommentAuthorVei
    • CommentTimeMay 7th 2009
     permalink
    Iwa, to kup dwie pozostałe i my odkupimy :)
    -- Jestem zwyczajną mamą niezwyczajnych bliźniaków
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMay 7th 2009
     permalink
    No tak Dzien Dziecka za pasem :) do tej pory to ja czekałam na prezenty w tym dniu a teraz już muszę się przestwic - czekać na najukochanszy uśmiech 26 maja a prezentem obdarowac swoje Dziecie 1 czerwca -i co tutaj by kupic pół rocznej dziewczynce???????
    --
    •  
      CommentAuthorAnetusia
    • CommentTimeMay 7th 2009 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 7th 2009
     permalink
    Aga klocki sensoryczne, konika sassy, jakas odkrywcza kostke czy kule, ogolnie fisher price, sassy i bright starts maja swietna oferte dla takich szkrabow
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.