Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeMay 7th 2009
     permalink
    klocki sensoryczne fishera, a najlepiej te kule okrągłe :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMay 7th 2009
     permalink
    taaa swietnie sie nimi turla, oglada a i w domownikow rzuca (tzn ja w meza bo Krzysiowi na szczescie do glowy to nie przyszlo ....aa ano i Izunia tez cos o tym wie :wink:)
  1.  permalink
    Iwa- kuchnia z foty nie jest nasza- zdjęcie jest goscinne :) Ale jest naprawde superowa- mysle,że kupię ja w prezencie dniudzieckowo- urodzinowym. Tu mozesz ją dobaczyć dokładniej
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 8th 2009
     permalink
    Miseczki polecane przez Anetusię sa świetne. Oliwka do tej pory się nimi bawi, a dostała na Mikołajki (zdaje się) jak miała pół roczku ;))))
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeMay 8th 2009
     permalink
    aga - boska ta kuchnia, ale ta cena............:shocked::shocked::shocked:
    chyba sie nie zdecyduję - pozatym nie miałabym gdzie jej postawić niestety - bynajmniej narazie:sad:
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeMay 11th 2009
     permalink
    Oj Ania wiem wiem ... :P
    Ale kule sensoryczne do dziś dnia mają wzięcie :D
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeMay 19th 2009
     permalink
    Dziewczyny mogłbyście coś polecić na prezent na roczek:bigsmile:

    Nie mam pojęcia co mogę małej kupić :confused: dodam, że szczeniaczka ucznaiczka już ma..nie mam kompletnie pomysłu:(
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJun 16th 2009
     permalink
    o to może i tu zapytam - jaki pchacz, jeżdzik polecacie?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 16th 2009
     permalink
    odp. na wyprawce :)
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJun 24th 2009
     permalink
    dziewczyny, co dla dzieciaczka po 6 miesiacu życia? Co wciagało wasze dzieci bez reszty?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJun 24th 2009
     permalink
    Kako - poczytaj watek, bylo MNOSTWO pomyslow, szczerze mowiac nie chce mi sie tego samego pisac po raz eNty
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJun 24th 2009
     permalink
    ech, żeby tylko czas był na przegladnięcie..no nic - będę szukać
    --
  2.  permalink
    a my na imieniny kupilismy małemu taki namiot który bedzie stał sobie w jego pokoju albo salonie jeszcze nie wiem-czekam na przesyłke

    Image Hosted by ImageShack.us

    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 6th 2009
     permalink
    Krzys dostal w ramach spoznionego prezentu na urodziny ARKE NOEGO z serii Little People z Fisher Price
    jak najbardziej polecam, mlody od kilku dni bawi sie glownie tym (wiadomo samochody dalej niesmiertelne) a nawet ostatnio spal w towarzystwie zwierzakow
    aha nowa seria to zwierzaki z miekkimi wlosami, bardzo przyjemne w dotyku :)

    xc
  3.  permalink
    Piotrus juz teraz moze dostac najbardziej swiecace i grajace"cos" a i tak rzuci to na rzecz samochodzika za 3 zł
    --
    •  
      CommentAuthorPoli
    • CommentTimeJul 7th 2009
     permalink
    Kako - Szymon lubi garnuszek na klocuszek, skoczka to ubóstwia, ale najbardziej lubi otwierać szafkę z bielizną i wyciągać wszystko co się w niej znajduje :)
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 1st 2009 zmieniony
     permalink
    Miała może któraś z Was, albo widziała "na żywo" coś takiego:)

    bardzo dużo jeździmy z małą i zaczyna jej się porządnie nudzić w samochodzie i muszę ją czymś zająć

    a może możecie polecić jakieś inne zabawki do samochodu??


  4.  permalink
    Beatka- 4u- kuchnia Hani
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeAug 1st 2009
     permalink
    Dziękuję bardzo:kissing:
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeAug 4th 2009 zmieniony
     permalink

    czy któraś z Was widziała taki talerzyk (food face) ??>
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeAug 5th 2009
     permalink
    ja nie widzialam
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeAug 8th 2009
     permalink
    AniuM a czy jest z tej serii z little people cos z pojazdami jezdzacymy?? nie wiem jakies autka traktory i tym podobne?? bo Kacperek ostatnio znalazł sobie takie małe zabaweczki z jajka niespodzianki otwierał im drzwi i wkładał je do samochodzika i jezdził sobie po stole tak fajnie :P wiec myslałam czy by mu cos takiego nie kupic zeby sie bawił:) tylko własnie nie wiem co :P
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    Dziewczyny POMÓŻCIE:(

    muszę kupić coś na 4 urodziny, dla dziewczynki (córka szwagierki) coś niedrogiego, i coś co wejdzie w duużą kopertę i będę mogła wysłaś za granicę;(..może macie jakiś pomysł..bo mi nic nie przychodzi do głowy;( a nie chcę znowu kupować jakiegoś ciucha;((
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    Beata ksiazeczke albo np zamow puzzle z jej zdjeciem :)
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    o puzzle z jej zdjęciem to nie jest głupi pomysł..Ani, a gdzie można zamówić, na allegro jest cośtakiego-zaraz luknę..

    u nas kiedyś można było u fotografa, a teraz to nawet nie wiem..muszę podjechać się spytać;))
  5.  permalink
    ja 3 latce coprawda kupiłam na imieniny kiedys tam i teraz
    mały plecak z Kubusiem puchatkiem
    sweterek na zime
    ksiązki
    puzzle
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeOct 21st 2009
     permalink
    plecak to też niegłupi pomysł:) no i nie będzie przesyłka dużo kosztować..muszę jutro meża wyciągnąć do sklepu, może coś upolujemy:)
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 4th 2009 zmieniony
     permalink
    kupiłam plecaczek:)...podobały mi się bardzo puzzle ze zdjęciem-super są..ale za długo musiałbym czekać;( ale będę miała już prezent na nastepną okazję-pewnie na Gwiazdkę;)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 6th 2009
     permalink
    Dziewczyny małymi krokami zbliżają się święta BN no a wcześniej Mikołajki. Podzielcie się pomysłami, co zamierzacie kupić pociechom. Ja nie mam jak na razie żadnych propozycji ... :shamed:
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 6th 2009
     permalink
    Święta - za 2 tyg mam roczek , Mikołajki - sama zastanawiam się nad prezentem a jeszcze babcie mnie męczą i rodzinka ha ha - chyba zrobie liste.

    Dzisiaj teściowa przyniosła mi gazetkę z Auchana z zabawkami - bo jest duży wybór i niższe ceny - no i stwierdziła kto to widział takie drogie zabawki :) troche się uśmiałam - bo wolę aby moje dziecko miało mniej zabawek a za to mądrzejsze i lepiej wykonane - jak dotąd z zabawek typu fisher price nie zepsuło się nic i nie zrobiła sobie krzywdy żadną - a jakaś bazarowa chińszczyzna to wala się już w częściach po podłodze i tylko zbieram aby mała nie połknęła. Poza tym babcia jej kupuje co tydz jakąś zabawkę a mnie aż krew zalewa - bo dając ją Julci mówi" tylko nie dawaj jej zabawki aby sobie krzywdy nie zrobiła" - to po jaką ch.... ją jej kupujesz???? Czy tak trudno zrozumieć, że lepiej kupić jedną na 2 - 3 mce a lepszą niż 10 badziewiastych. Rączkę już rozcięła, śniaka nabiła - ech przecież ja jej nie upilnuję - chyba pochowam wszystko !!!!!!!!!!!!

    Izunia widziałam kuzynka kupiła swojemu 2 -3 latkowi kolejkę tj pociąg jeżdzący po torach z przeszkodami w postaci góry, mostu - mały się super bawił - jak znajde link to Ci prześle
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 6th 2009
     permalink
    my robimy dla małej rodzinną zrzutę, coś większego bedzie można kupić..bo tak jak aga pisze, te małe pierdoły zabawki mnie wkurzają, chociaż Hania ma ich trochę np telefony które po jednym upadku idą do kosza..heh..

    w zeszłym roku też się zrzucaliśmy i kupiliśmy Hani to co chcieliśmy (garnuszek na klocuszek, grający-uczący, krzesełko-uczydełko, nocik fisher, i organki), dostała jeszcze jakieś drobiazki od rodziny, no ale przynajmniej nie masę zabawek..

    a co do tego roku..

    na Mikołaja chcemy jej kupić odkurzacz, i pralkę lub żelazko..co dostanie od teściów i prababć nie wiem
    na gwiazdkę kupujemy jej kuchnię tefala do zabawy, i coś do kąpieli przyczepianego do wanny, od teściów dostanie dużego konia na biegunach (jak dojadą te konie do sklepu)
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 6th 2009
     permalink
    Ja tam nie chcę zabawek dużych gabarytowo bo po prostu nie mam na to wszystko miejsca w mieszkaniu.
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 6th 2009
     permalink
    Hmm ... może by taką zdalną kolejką bliźniaki się zainteresowały :D
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 6th 2009
     permalink
    IZa, ja myślę,że taka kolejka to zainteresowałaby i twojego M:)hihi..

    mój też ciagle gada o kolejce dla małej, no ale to może w przyszłym roku;)
  6.  permalink
    ja na urodziny kupie mu kolejke ta co w biedronce bedzie
    na mikołaja bede wredna i nie dostanie nic ,zabiore go do centrum zabaw niech sie wyskacze na trampolinie-poprostu nie widze sensu kupowania kolejnego pierdołu
    na gwaizdke bardzo chce zeby dostał ta gasienice gawędziarke albo inna edukacyjna zabawke

    a reszcie powiedziałam(zapytali sie) co maja kupic wiec powiedziałam ze brakuja nam: spiochy,piżama,rajstopki,nie obraże sie równieź jak dostanie nowe papcie czy głupie pieluchy
    Poprostu ja to i tak musze kupic a nie chce naciagac mamy ani chrzestnych zeby czuli sie ze musza mu cos kupic,wiec powiedziałam ze te rzeczy przydadza sie mu najbardziej

    moje dziecko ma tyle zabawek ze podejrzewam ze w zadnym przedszkolu tyle nie ma.
    --
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 6th 2009
     permalink
    ciacho, no ja też tak robię, dlatego Hania żadno dostaje zabawki (nie ma ich dużo) dostaje je głównie na święta.

    a tak jak teście czy ktoś się pyta, to mówię tak jak ty, pajace do spania, rajstopy, body no i te głupie pieluchy:)


    ależ się uparła na tą gawędziarkę;))hihi
  7.  permalink
    noooo uparłam sie :) musze zapytac M ile kosztuje w NO to moze by on przywlókł
    tam takie zabawki sa tańsze niz u nas o dziwo
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 6th 2009
     permalink
    Tiaa, mąż też byłby zainteresowany :P
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 6th 2009
     permalink
    Ciacho pomysł z centrum zabaw jest fajny, ale w mojej mieścinie nie ma ... chyba - muszę sprawdzić :P
  8.  permalink
    u nas tez długo nie było a teraz sa dwa i super jest .Pit oczywiscie najbardziej sobie upodobał trampoline i samolot taki jak na kase ale tam działa bez pienidzy
    naprawde fajna sprawa i gdzie by nie upadł to sobie nic ni epowinien zrobic tak wszystko jest przygotowane ze nawet jak jest jakis filar to jest obłozony taka gąbką
    --
    •  
      CommentAuthorizza
    • CommentTimeNov 6th 2009
     permalink
    Ciacho Juniorzy w Kołobrzegu szaleli w Figloandzie, wiesz te piłeczki i różne zjeżdżalnie itp. Super mieli zabawę ;D
    1h szaleństwo uwieńczone było 2h wspaniałej drzemki :P Padały chłopaki jak mopsy :bigsmile:
  9.  permalink
    dokłądnie takie same objawy występuja u Pita
    dlatego zazwyczaj ide w takich późno popołudniowych godzinach zeby sie wyskakał ta godzine(kosztuje to 6 zł)
    a potem do domu kąpanie i spanie
    --
  10.  permalink
    Ja chyba kupię piaskolinę.
    Ciastolina mnie zawiodła- ale z kilku zródeł słyszałam ,że piaskolina jest o wiele lepsza. Hania uwielbia lepić.
  11.  permalink
    Fajne sa zabawy ciastolina ,nie wiem co tojest ta piaskolina
    --
  12.  permalink
    wpisz w allegro- jest sporo zestawów
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 7th 2009
     permalink
    a co dla roczniaka??? co myslicie o krzsełku fishera, czy garnuszku pełnego nispodzianek albo misiaczek uczniaczek z fishera hmm??
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 7th 2009
     permalink
    Aga967 garnuszkiem Krzysko bawi sie do tej pory, a uczniaczka ma kilka dziewyczn i chwali. mysle ze dla dziewcyznki jak znalazl

    Aga1976 a mialas ciastoline playdoh? ja mialam taka kupiona u nas i szybko wysychala ale jak sis przyslala ze stanow to byla idealna nawet jak sie jej nie schowalo do pudelka

    Iza u nas Krzysko ma 2 kolejki a wlasciwie mial 3, dwie no name z czego jedna po 2 razach sie rozpadla (prezent od tesciow brrr) a druga smiga no i ma jeszcze Tomka. bardzo bym chciala mu ten tomkowy zestaw rozszerzyc ale ceny porazaja. nie wydam na tory 200zl zwlasszcza ze dokupienie wagonu czy innej lokomotywy z tej serii to 35-40zl... w tym roku na prezenty mikolajkowo-gwiazdkowe dla moich dzieci i 2chrzesniakow nie chce (i nie bardzo moge) wydac wiecej niz 300zl
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeNov 7th 2009
     permalink
    dziekuje za podpowiedzi
    --
  13.  permalink
    Aniu- tak- hania miała zestaw playdoh taki z maszynką do robienbia lodów. Dno. Praktycznie się nic nie kleiło, ciastolina się kruszyła a "lodziarnia" była badziewna :/
    •  
      CommentAuthorBeata_
    • CommentTimeNov 8th 2009
     permalink
    aga..krzesełko jest SUPER:) Hania bawi się nim od 7 miesiąca i je uwbielbia i podejrzewam,że jeszcze dłuuugo będzie się nim bawić i uczyć z niego, garnuszkiem też się bawi, ale bez większego entuzjazmu, owszem raz dwa powrzuca wszystko do odpowiedzich dziurek, potańczy przy piosenkach i odkłada..

    SZCZENIACZKA, też bardzo polecam, jest naprawdę super;) i do zabawy i do nauki, moje koleżanki mają synków i ich synowie też uwiebiają szczeniaczki


    Tak piszecie od tych ciastolinach, pisakolinach, że zastanawiam się czy Hania już by się nimi nie bawiła..muszę sprawdzić jak będę u kogoś, jak jej ta zabawa/lepienie z nimi wychdzi
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.