Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Niezmiernie miło mi poinformować wszystkich zainteresowanych, że aplikacja ciążowa jest już gotowa, pozostały tylko testy wydajnościowe. :) Lada dzień ruszy o czym poinformuję, a w górnym menu pojawi się link. :)

    Wszystkie osoby zainteresowane proszę o zaopatrzenie się w przeglądarkę firefox. Tylko za jej pomocą będzie można korzystać, inne przeglądarki IE, Opera będą blokowane.

    Pierwszy zrzut ekranu przed oficjalnym startem. Zapraszam do dyskusji.
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Brawo! :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007 zmieniony
     permalink
    DAMAZY gdzie byłeś jak ja byłam w ciąży hmmm :wink:
    Aż mi żal :shamed:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Wkrótce aplikacja dla mamy i dzieciaczka :)
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Ooooooo mam nadzieję, że dla "podwójnych" też hihihi :tooth:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Damazy :kissing: i gratuluję pomysłów !!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Damazy :cheer::clap: zapowiada sie super

    Izunia wiesz... jeszcze nic straconego :tooth:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Aniu ciiiiiiii - na razie sobie daruję hihihi :wink:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Zrzut ekranu z wyszczególnieniem wszystkich formularzy.
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Damazy wszystko cacy :wink:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Ja na razie nie widzę ALE - zmień nam wątek NOWE DZIDZIE na NASZE DZIDZIE - please :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    superanckie :cheer::clap::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Damazy dzięki wieeeeeeeeeeeelkie :winkkiss:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Pamiętasz jeszcze o samoobserwacji po porodzie - sytuacji szczególnej?
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    TAk, rozdzielenie metod, interpretacja oddzielnie wg metody, cykle poporodowe. :)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007 zmieniony
     permalink
    Damazy ale to o czym teraz piszecie to bedzie w aplikacji dla mamy i dziecka a nie ciazowej, prawda?
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Aniu, ciążowa jest gotowa, zaraz po niej prace startują nad aplikacją dla mamy i dzieciaczka.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    czyli co te cykle poporodowe w aplikacji ciazowej sa??
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    A jaki koszt będzie tej aplikacji dla mamy i dzidzi ??
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Aplikacja dla mamy i dziecka w pierwszej odsłonie będzie darmowa. Jeśli utrzyma się z reklam, dalej będzie darmowa.
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Tak (wstępnie) będzie wyglądał proces tworzenia karty.
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    No ciekawie się zaczyna - zobaczymy co "wypłodzisz" hehehe :wink:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    hmmm a planowany start kiedy jest? bo nie ukrywam ze teraz mi płacić jest ciężko i pomimo że bardzo chcę no niestety nie dam rady, czy aby brać udział w aplikacji dla mamy i dzieciaczka będę musiała zakładać nowe konto czy mogłabym korzystać z tego samego loginu? no i jeszcze 1 pytanie - dla kogo będzie aplikacja "dla mamy i dzieciaczka" i do jakiego wieku Bobasa? Pisząc dla kogo mam na myśli czy dla wszystkich mam czy dla tych co urodziły bobasa będąc zalogowanym na 28dni
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    And222, jutro jeśli nic nie stanie na przeszkodzie planowany jest start ciążowej aplikacji.
    Konto, które założyłaś jest Twoje i dane w nim pozostaną do momentu gdy ich sama nie usuniesz. Aplikacja ciążowa oraz dla mamy i dziecka będzie zintegrowana tak, że wszystko będzie dostępne z jednego loginu.

    Aplikacja dla mamy i dziecka będzie dostosowana dla każdego wieku dziecka, nie ważne czy będzie to bobas czy dziecko w wieku 10lat. Głównym celem aplikacji będzie gromadzenie danych na temat dziecka, a przyszłości ich przekazania. Czyli wszystkie informacje, które w przyszłości mogłyby się dorosłemu człowiekowi przydać. To tak po krótce.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Damazy brzmi rewelacyjnie. ciazowo juz sie nie zalapie ale na ta druga przyznam ze bede z wielka niecierpliwoscia czekala :)
    •  
      CommentAuthorhimeko
    • CommentTimeNov 6th 2007
     permalink
    Nooo muszę przyznać, że mi się podoba i pomysły i wykonanie :-) czekam z niecierpliwością na jutro :-)
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 8th 2007
     permalink
    Osoby zainteresowane dostępem do karty ciąży proszę o wiadomość wewnętrzną :)
    • CommentAuthorkarin77
    • CommentTimeNov 8th 2007
     permalink
    Damazy a czy to nie będzie ogólno dostępne, czyli jeśli się prowadzi normalny wykres będzie trzeba ponownie zakładać nowy ciążowy:) Ja jestem zainteresowana na przyszłość. Mam nadzieję ze niedaleką:)
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 8th 2007
     permalink
    Karin77, tymczasowy dostęp działa "prawie" jak zaproszenia. Docelowe rozwiązania dopiero się rodzą :)
    Jest już duża dyskusja na ten temat.
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    Zmuszona zdradziłam swoją operę: aplikacja bardzo fajna, aż chce się byc znowu w ciąży :wink: czy jest możliwość wklejania zdjęć USG w notatkach?
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeNov 9th 2007
     permalink
    ja własnie skończyłam uzupełnianie zaległości w karcie
    u harpijki widziałam, ze da się wklejać zdjęcia USG, ale mi jakoś nie wyszło:(
    no i dziwi mnie że wg tej aplikacji jestem w 6 miesiącu (20 tydzień). Wg moich obliczeń nijak nie wychodzi 6 miesiąc :shocked:
    --
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeNov 10th 2007
     permalink
    rozumiem ze ta aplikacja dostepna jest tylko dla uzytkowniczek majacych oplacone konto na 28 dni???
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 10th 2007
     permalink
    • CommentAuthorkaczka
    • CommentTimeNov 10th 2007
     permalink
    trudno :(
    --
    • CommentAuthorskarbie
    • CommentTimeNov 12th 2007 zmieniony
     permalink
    Damazy! Karta ciazy jest super. Skad wiedziales, ze wlasnie mi potrzebna bedzie ;)
    Jedno 'ale' - cosik nie dziala w 'liczeniu', bo tego samego dnia potrafi karta pokazywac rozny dzien czy miesiac ciazy. I o ile zauwazylam - ma to miejsce u kazdej dziewczyny. Ja np dzis jestem w 3 miesiacu ciazy, ale w 29 dniu :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 12th 2007
     permalink
    Tak, mamy problemy z liczeniem, ale wkrótce i one znikną. :)
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 12th 2007
     permalink
    Czy będzie możliwość wydruku karty ?
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 12th 2007
     permalink
    Będzie możliwość wydruku karty, będzie możliwość wydruku danych z określonego dnia, a na deser będzie mechanizm który wykona prezentację wszystkich zapisanych danych.
    Taką prezentacje będziecie mogły odtworzyć na każdym komputerze, aby pokazać znajomym.
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeNov 13th 2007
     permalink
    no no zapowiada się coraz ciekawiej:wink:
    u mnie już problemów z liczeniem nie ma, miesiąc ciązy się zgadza:thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeNov 26th 2007 zmieniony
     permalink
    mam uwagi co do karty ciążowej...nie wiem czy już się pojawiły ale razi mnie to "wybrałam imie" "moje pierwsze dziecko" uważam że takie informacje powinny byc jak od rodziców- wybralismy imie, nasze dziecko - bo dziecko ma zazwyczaj dwoje rodziców :wink:
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    A mam pytanko - czy to wszystko bedzie platne? Czy moze bedzie jakas promocja dla aktualnych ciezarowek :wink: ?
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    tak tylko na aplikacji mogą być tez przyszłe samotne matki , one pewnie nie chciałyby że by było : nasze dziecko
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    zuza - 28 dni jest o nprze - nie sądze aby npr stosowaly samotne matki - pamietajmy jaka jest grupa docelowa calej aplikacji bo gdzies to się zatraca :confused:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 26th 2007
     permalink
    lily tu jest mowa o aplikacji ciążowej a nie o tym całym npr, na aplikacji ciążowej nie gmerasz przy szyjce, nie badasz śluzu i nie mierzysz tempek, tylko rejestrujesz przebieg swojej ciąży: wizyty, badania, ruchy dziecka , koszty itd. Nie ma to nic wspólnego z npr
    gdybym zaszła w ciążę i facet by mnie zostawił i poszedł w cholerę to wtedy nie chciałabym pisać nasze dziecko, tylko moje
    --
    •  
      CommentAuthorpani_wonka
    • CommentTimeNov 27th 2007 zmieniony
     permalink
    Mnie to "wybrałam imię" zamiast "wybraliśmy" nie razi może o tyle, że kartę ciąży jednak mimo wszystko prowadzi kobieta zazwyczaj - tak mi się w każdym razie wydaje, więc to trochę taki jej pamiętnik, ale w sumie jak się zastanowić, to zgadzam się z Lily, że powinna być co najmniej możliwość wskazania, że to decyzja obojga rodziców.

    A inna sprawa, że jakby facet istotnie poszedł w cholerę :wink:, to dziecko nie stałoby się przez to tylko matki.
    Poza tym w ogóle nie podoba mi się idea, że dziecko miałoby być "czyjeś" i że aplikacja miałaby służyć do określania jakichś praw do niego.
    -- "bez pretensji do mądrości, której nie mam, bez odbijania jej na ksero i wpadania w schemat"
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeNov 27th 2007
     permalink
    Zuza , calkowita racja.
    Tak czy inaczej dane wpisuje kobieta i wystepuje tu na forum np jako tagusia a nie panstwo tagusiow... Dziewczyny nie przesadzajcie z tym "my", "nasze" :wink:

    Damazy , prosze odpowiedz na moje pytanie : czy ta aplikacja ciazowa bedzie platna?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.