Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 8th 2009
     permalink
    Widziałam tylko jeden wykres, interesowało mnie po prostu, który to dzień lutealnej. Mierz, mierz.
    --
  1.  permalink
    Bo chciałaś bym pokazała Ci wykres a nie wykresy :-) No mierze, bo po śluzie to bym nigdy nie doszła i wydaje mi się że zawsze jest taki sam :-) mój M bardziej rozróżnia śluz ode mnie :d
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeJul 8th 2009
     permalink
    A sprawdzasz tylko śluz zewnętrzny czy przyszyjkowy też? U mnie ta druga metoda się sprawdza.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 8th 2009
     permalink
    Zapisujesz też odczucia - sucho, wilgotno, mokro, ślisko? One także są pomocne w rozpoznawaniu płodności.
    Lepiej nie rób dziur.
    --
  2.  permalink
    Tylko śluz zewnętrzny, no i czasem wewnętrzny. Szyjki też nie określam :) a odczucia mi się zdarzy :-))) a dziury wychodzą z lenistwa hehe
    --
  3.  permalink
    Wreszcie nareszcie dzis zaczęłam nowy cykl. Zakupiłam już i łyknęłam castagnusa i tak się zastanawiam czy mogłabym dołozyć do tego magnez? Biore przy tym zestawie jeszcze kwas foliowy :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJul 16th 2009
     permalink
    Ile dni trwał cykl? Jaka lutealna?
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJul 17th 2009
     permalink
    cosmo_politanka: czy mogłabym dołozyć do tego magnez?

    a pewnie :)
    --
  4.  permalink
    Trwał 50 dni a fl 13 dni :)
    --
  5.  permalink
    już 8 dni łykam castagnusa, ciekawe jaki będzie ten cykl ... oby krótszy ... kurcze, hormowy w normie, wiec czego to jest sprawka, tych długich cykli ???
    --
    •  
      CommentAuthormarqotka
    • CommentTimeJul 24th 2009
     permalink
    Może taka Twoja uroda...:>
  6.  permalink
    Moze tak ... choć i są pozytywne tego strony, bo paczka tamponów czy podpasek starcza na dłużej hehe i mąż nie musi zbyt często znosić moich okresowych humorków hihi
    --
  7.  permalink
    Za 2 dni (piątek) kończe pierwsze opakowanie castagnusa i się tak zastanawiam czy kolejne opakowania zacząć zaraz w sobotę czy poczekać do kolejnego cyklu, który o dziwo tym razem szybko nastąpi (dziś jest 28 dc i 10dzien fl) ???
    --
  8.  permalink
    Z tego co wiem to nie robi się żadnych przerw, przynajmniej ja nie robiłam, jak kończyło mi się jedno opakowanie zaczynałam następne. Chyba że będziesz w ciąży to wtedy trzeba przerwać.
    Mi trochę wydłużyło fl więc zobaczymy co będzie jak go odstawię?
    :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 12th 2009
     permalink
    pewnie, że nie robić przerwy. łyka się ciągle do wykończenia tabletek w 90 dniu :)
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 13th 2009
     permalink
    Castagnus to nie anty i nie kombinuje się z przerwami.
    --
  9.  permalink
    Oki, oki, to łykam dalej bez przerwy :))) mi akurat nie chodzi o wydłużenie fl (trwa 13-15dni) a o większą regularność i skrócenie cykli.
    --
    •  
      CommentAuthortinkerbell
    • CommentTimeOct 25th 2009
     permalink
    A ja mam pytanko czy mozna laczyc castagnusa z ziolami ojca klimuszki nr 1 i wiesiolkiem oraz brac luteine w 2giej fazie? bo mam taki medyczny "plan" ale zastanawiam sie czy mozna to tak zmixowac??
  10.  permalink
    nie odpowiem Ci bo nie wiem ... ale skoro pijesz ziółka to może odpowiesz na moje pytanie bo wczoraj odwiedziłam zielarski i zakupiłam potrzebne "składniki" do mieszanki nr 3 Sroki na poprawę pracy jajników i się zastanawiam jak długo mam je pić ??? wiem że powinnam zacząć od 1 dc :-)
    --
    •  
      CommentAuthortinkerbell
    • CommentTimeNov 3rd 2009
     permalink
    Ja Ci w tym nie pomoge, bo ja pije(a raczej bede pic ziola o. Klimuszki) obecnie jestem na zoladexie, wiec picie wszelkich ziol pobudzajacych byloby bez sensu. Na razie gromadze bron do walki o ciaze ;)
  11.  permalink
    To w takim razie życzę Ci dużo tej broni :-) Ja czekam na @ i startuje z ziółkami, he.
    --
    •  
      CommentAuthorMajówka
    • CommentTimeNov 8th 2009
     permalink
    i ja zakupilam w weekend castagnus a raczej angus castus (bo w UK) mam nadzieje ze wyreguluje moje cykle, ciagna sie strasznie i plamienia sie zdarzaja.
    wzielam wczoraj 1 tabletke ale spotykam sie z roznymi wersjami stosowania.
    czy lepiej jest 2 tabletki?? aha i powinno sie brac 2 tabletki przez 90 dni?? czy 90 tabletek??
    pozdrowienia
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 9th 2009
     permalink
    Co masz napisane na ulotce? Na mojej wskazówki były precyzyjne.
    --
  12.  permalink
    Majówka - 1 tabletka dla kobiet do wagi 60kg, a 2 tabletki powyżej tej wagi :) nie wiem jak jest u Ciebie napisane ale castagnus bierze się przed 90 dni a nie 90 tabletek ... Pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorMajówka
    • CommentTimeNov 9th 2009
     permalink
    Pytam poniewaz w zaleceniach napisane jest 2x2, co dla mnie juz na oko to jest duzo :) ale jak juz pisalam mam angielski odpowiednik a angielki Duze wiec moze dlatego :D
    jedna kapsulka zawiera 400mg Angus Castus
  13.  permalink
    400mg to dużo, w polskiej ulotce jest napisane że 45mg ( http://www.doz.pl/apteka/p2376-Castagnus_tabletki_45_mg_30_szt ). Rozbawiłaś mnie z tymi dużymi angielkami hehe :)
    --
    •  
      CommentAuthorMajówka
    • CommentTimeNov 10th 2009
     permalink
    hmm no to jest dziwne bo według mojego opakowania dzienna dawka zalecana to 1600mg!!! chyba jednak pozostane przy jednej tabletce :)
    •  
      CommentAuthortinkerbell
    • CommentTimeNov 10th 2009
     permalink
    Ja tez mam Agnus Castus i u mnie jest ze jedna tabletka zawiera 100mg agnus castus +1000mg jakiegos suchego ekstraktu z tego owoca. Pisze zeby brac od 1 do 2 tabletek z jedzeniem. ja jeszcze nie probowalam
  14.  permalink
    Do Dziewczyn pijących ziółka - czy koniecznie trzeba je pić wieczorem przed snem? nie można ich pić w ciągu dnia bądź rano? pytam się bo nie ukrywam że przypominam sobie o nich jak już w łózko jestem :p aaa, tak w ogóle to piję mieszankę nr 3 Sroki :)
    --
  15.  permalink
    Ja mam takie pytanie odnośnie Castagnusa.
    W tym cyklu chcę zrobić monitorowanie. Słyszałam też o castagnusie, że może pomóc w staraniach, nawet moja ginekolog stwierdziła, że mogę brać, ale tylko do skoku. Teraz się zastanawiam, czy jeśli będę go brać, to czy nie zafałszuje się wynik monitoringu? Jak sądzicie?
  16.  permalink
    Dziewczynki, a ja mam pytanie co do ziolek. Bo kupilam sobie ziolka nr3 ojca Sroki na regulacje cyklu i owulacje. No i niby powinno sie pic od pierwszego dnia cyklu, tak tez zaczelam, moje pytanie dotyczy tego, czy powinnam zrobic przerwe jak @ przyjdzie, czy powinnam pic dalej?
  17.  permalink
    Hej GwiazdeczkaI , ja nie robiłam przerwy w piciu ziółek, z tego co mi koleżanka mówiła to nie powinno przerywać się kuracji :)
    --
  18.  permalink
    Ok, dzieki cosmo_politanka!

    czyli pije dalej :-)
  19.  permalink
    jest tu ktoś ??? jak długo powinno się pić ziółka? czy moźna zakończyć kuracje w trakcje cyklu???
    --
    •  
      CommentAuthorZefirka1985
    • CommentTimeJan 21st 2010 zmieniony
     permalink
    Hej my z M pijemy ziółka już 6 miesiąc i nie robiliśmy żadnej przerwy w trakcie tego czasu :wink:
    -- !http://mamo-tato.pl/phpbb3/images/smilies/tdo13.gif!
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 21st 2010
     permalink
    ja w tym cyklu zaczęłam 2 turę Castagnusa... na plamienia i PMS był niezastąpiony.
    --
    • CommentAuthorCameo24
    • CommentTimeJan 30th 2010
     permalink
    A jak z napięciami w piersiach, z ew. pobolewaniem czy swędzeniem sutków przy braniu Castagnusa? Z Waszego doświadczenia oczywiście.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 30th 2010
     permalink
    Pomaga b. dobrze.
    --
    • CommentAuthoranik79
    • CommentTimeFeb 7th 2010
     permalink
    wiem że mowa tutaj o castagnusie mam zamiar spróbować, ale prosze może napiszecie, a raczej podpowiecie o co chodzi z wiesiołkiem jak go stosować?
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeFeb 7th 2010
     permalink
    Anik, chyba więcej dowiesz się w wątku o wiesiołku.
    --
    • CommentAuthoranik79
    • CommentTimeFeb 10th 2010
     permalink
    ok. dzieki bardzo. wlasnie dzisiaj kupilam castagnus. wiec do dziela.
    :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAgania
    • CommentTimeFeb 21st 2010
     permalink
    Mam pytanie, ja piję zioła ks. Sroki, i słyszałam że pije się je od 1dc do owulki , a wy tutaj piszecie że nie robi się przerwy, czyli mam je pić cały czas?
    i jeśli piję te ziółka to czy mogę łykać jeszcze castagnus ? czy nie za duzo tego wszystkiego będzie? jak myślicie dziewczyny?
    -- Agania
    •  
      CommentAuthorAgania
    • CommentTimeFeb 21st 2010
     permalink
    A to wino czerwone to w czym pomaga ?
    -- Agania
    •  
      CommentAuthorAgania
    • CommentTimeFeb 21st 2010
     permalink
    Czy castagnus może mi rozregulować cykl ? tak mi napisała jedna z was pod wykresem .
    -- Agania
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeFeb 21st 2010
     permalink
    Mi trochę cykl zaszalał na Castagnusie, ale kolejne były już OK.
    --
  20.  permalink
    Hej, no ja ziółka Sroki piłam cały czas, ale drugi cykl pije tylko przez pierwsze 2-2,5tyg cyklu ...
    --
    •  
      CommentAuthorspontanka
    • CommentTimeApr 14th 2010 zmieniony
     permalink
    chetnym oddam jedno pelne opakowanie castagnusa - prosze o priva, bo baaaaaaaaardzo rzadko zagladam na forum :)
    Mam tez solinda porcje ziolek Ojca Sroki - tez oddam chetnie
    --
    •  
      CommentAuthorkamccia83
    • CommentTimeMay 3rd 2010
     permalink
    czesc dziewczyny mam pytanko otóż biore castagnus i wiesiołek juz od 2 cyklu i niewiem ale teraz sie strasznie czuje mam mdlosci zawroty glowy i wymioty.....czy to moze byc po tym? czy ktoras z Was maial podobnie
    --
    •  
      CommentAuthoralar
    • CommentTimeJun 5th 2010
     permalink
    Drogie Dziewczyny,

    czy któraś z Was bierze Castagnus cały czas (bo np. jej cykle były i są niereguralne, a Castagnus pomaga)? Zastanawiam się, czy jeśli jest to lek ziołowy, to czy mozna go brać cały czas. Na ulotce jest napisane pół roku. Ale z moją niereguralnością, to obawiam się, że bez niego ani rusz.

    pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJun 6th 2010
     permalink
    Zrobiłam tylko jedną kurację i pomógł tylko na PMS. Nieregularność pozostała.
    Może po zakończeniu kuracji nie będzie tak źle? Zakończyłaś ją już?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.