Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorolcia_81
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    o emkaf mi masakra.ciagle zdrapywalam tapete, malowalam i tak w kolko:) o dziwo mam duzo energi, sama wymalowalam caly pokoj no moze z odrobina pomocy meza :) w przyszlym tygodniu sypialnia:) nie mam pomyslu jaki kolor i jak ja urzadzic. dajcie jakies=gos pomysla :) please... czuje sie tak wiosennie.dobrze ze jest juz cieplej i kwiatki kwitna :)
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 2nd 2008
     permalink
    ja ostatnio stawiam na brudne ale jasne fiolety i kawe z mlekiem + biel - jezeli chodzi o sciany;)
    --
  1.  permalink
    Życze wszystkim Staraczka i nie tylko miłego dnia :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorKarmelka
    • CommentTimeMar 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    i ja również zycze udanego dnia!! lece zaraz na zakupki, jakos mam dzisiaj duuuuzo energii od rana!:)
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    witam wszystkie staraczki w ten lepszy poniedzialkowy dzionek po wietrznym weekendzie
    mój pies to juz dzis w basenie plywał:bigsmile: ale z niego agent
    zycze wszystkim udanego dnia no i czas do pracy sie zbierac.....
    --
  2.  permalink
    Czesc Dziewczyny, ale was tu dużo. Fajnie, ze forum takie żywe, ja na razie dopiero startuję ze staraniami z npr, ale od razu na wspomaganiu, bo poprzednie cykle bez wspomagania dochodziły nawet do 80 dni. Dziś piękna pogoda wreszcie... Słoneczne pozdrówka dla wszystkich.
    •  
      CommentAuthorAgatQa
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Witam
    Wszytskie mamusie starajace sie o dzidzię...i zycze Powodzonka :)
    -- 24.10.2009 Maciuś skończy 3 latka :)
    •  
      CommentAuthorIvona81
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Witam serdecznie wszystkie staraczki, wkońu ładna pogoda, robi się zielono... życze, aby wszystkim sie wykresiki zazieleniły
    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorpostrzalka
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Witam w dniu dzisiejszym. Ja dzisiaj kiepski dzionek zaliczam. Lzy mi ie cisna do oczu i je w gardle sciskam i w ogole ogolna niechec mnie ogarnia do tego chyba nie umiem siebie obserwowac. Chyba musze tu przysiasc i poczytac dokladniej bo nie umiem sama. Do tego mnie maz wkurza bo mnie do lekarza wypychal (nigdy ze mna nie poszedl tylko przez telefon w ciaglym kontakcie, ale to nie to samo co ramie do podtrzymania) a teraz jak ma sam isc na badanie to mówi ze sie nie spieszy :(
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    Spokojnie, pytaj, pomożemy. Każda z nas kiedyś zaczynała :) Najlepiej będzie, jak udostępnisz wykres, to będzie można komentować pod nim.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Ja też nie umiałam się obserwować na początku, ale musiałam się nauczyć sama. Nie każdy ma taką pomoc, jak 28dni.
    --
    •  
      CommentAuthorpostrzalka
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    To chyba przez ta niemoc. Jeszcze sie wczoraj poklocilam z moim M i wszystko mi tak dzisiaj zle wyglada i jestem na NIE:sad::cry::sad::cry:
    •  
      CommentAuthorpostrzalka
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    wykres udostepnilam, ale nie dzieje sie w nim za wiele.
    •  
      CommentAuthoremkaf
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Fiufiu a Maja jest BOSKA!:)
    --
    •  
      CommentAuthorkelly1981
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    hej wam staraczki dawno mnie tu nie było.Wiecie co?! Mam sprawę do was. Jestem w 23 dc od dwóch dni boli mnie brzuch jak na @ i jakoś piersi mam dziwne.A sutki jakby zmieniły kolor na jaśniejszy.Może przewrażliwiona jestem ale czy może to oznaczać że zafasolkowałam????????? Okres prawidłowo powinnam dostać 11 marca.Może to moja psychika działa bo bardzo już chcę dzidzię!!!!!!:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    Musisz wyluzowac Kelly. Nie ma innej rady. Do 11 marca to jeszcze daleko a nic sie przed terminem spodziewanej miesiaczki nie wyjasni. To se ne da. :bigsmile:
    •  
      CommentAuthoranula_83
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    dziewczyny wiem że z mojego wykresu średniop cokolwiek widać bo co pamiętałam to zapisałam, ale powiem szczerze że jakoś dziwnie się czuję... mam nadzieję że może coś się dzieje :P swoją drogą robiłam dwa testy i nic... spójrzcie na wykres mój i może spróbujcie mi pomóc zinterpretować bo ja już zgłupiałam :shocked:
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeMar 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    Witam nowe, pozdrawiam TE "stare" WALECZNE I NIEBEZPIECZNE:devil:
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeMar 3rd 2008 zmieniony
     permalink
    Anulka ja tam nic nie widzę tylko tempkę z 4 dni, jak się @ nie pojawi za parę dni to maszeruj do gina i już.
    •  
      CommentAuthoranula_83
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    ZosiaK nie wiem tylko czy mam robić test? czy sobie darować a iść do gina??
  3.  permalink
    dziewczyny spójżcie na mój wykres i powiedzcie czy jest jakas szansa zebym była zafasolkowana??
  4.  permalink
    wiem ze to za wczenie ale ja juz taka strasznie niecierpliwa jestem
    :cry:
    •  
      CommentAuthorKonwalijka
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    zdrowa para wspolzyjaca w dni plodne ma 40% szans.
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    czesc laski. ja mam czekac czy sie pojawi okres. jestem po inseminacji(28.02) i mam 90 % na zajście ale mam dziewne wrażenie że sie nie udało. piersi bolą mnie jak zawsze i ogólnie jakoś nic nie czuje. pomóżcie mi to przeżyc. mąż mówi bym miała nadzieje ale ja sie poddałam.
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    ogólnie staram sie zajśc już prawie 3 lata.już brak mi sił:cry:
  5.  permalink
    Natka nie poddawaj sie wiem łatwo powiedziec trudniej wykonac ja tez sie staram nie załamywac ale tez jest ciezko ja krócej staram sie o dzidziusia ale jestem strasznie niecierpliwa mam nadzieje ze wkrótce będziemy mogły pochwalić sie zafasolkowaniem trzymam kciuki uszka do góry
    ja dzis miałam fatalny dzień i jeszcze pragne juz dzidziusia a tu nic dzis nawet kupiłam test ciazowy ale tylko po to żeby miec w domu schowałam zeby maz nie widział bo miałby nadzieje
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    a wogóle wytłumaczcie mi z tymi jajeczkami,bo ja miałam 3 a pierwszego dnia owulacji już było tylko 2 i lekarz powiedział że go po rpostu nie ma. to co sie dzieje jak peka jajeczko bo ja sie pogubiłam. a i jeszcze jedno krwawiłam dosc mocno po pierwszym zabiegu.po drugim wcale.opiszcie mi dokładnie jak wygląda jajecvzkowanie i co sie dzieje z tym jajeczkiem później.
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    a tak wogóle to dzieki agnies za wsparcie potrzebuje tego jak nigdy
    :wink:
  6.  permalink
    rozumiem bo ja tez złapałam doła mój M wczoraj zabrał mnie na basen żeby sie troche zrelaksowac i chociaz przez chwile nie myślec
    :sad:
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    mojego M nie ma pojechał w delegacje jestem sama przez 2 tyg chyba oszaleje. jestem w tym czekaniu sama
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    a możesz mi wytłumaczyc z tym jajeczkowaniem
  7.  permalink
    mój M powtarza mi ze wszystko bedzie dobrze wiec musze w to uwierzyc i ty tez sie nie poddawaj bedzie dobrze musi byc
    ja musze wrzucic na luz tylko troche mi to nie idzie:sad:
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    a i ja dostałam metrofine i teraz przestałam ją pic bo czytałam na ulotce ze to jesr groźne dla płodu nie wiem czy dobrze zrobiłam
  8.  permalink
    napisałam ci wiadomość
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    ja myśle że na każdą z nas przyjdzie pora tylko pytanie kiedy. najgorsze jest czekac
  9.  permalink
    jak cos daj znac moze nie wszystko wiem ale jesli bede mogła pomóc to pomogę
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    ja już sama nie wiem. jestem jakaś tempa
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    ide już spac dobranoc kobietki. ostatnio jestem jakaś zmeczona. buziaczki:kissing:
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    :kissing::kiss:
    •  
      CommentAuthorKarmelka
    • CommentTimeMar 3rd 2008
     permalink
    dobranoc natka24:) a mnie dzsiaj taka zlosc nosi, ze chyba tez powinnam isc spac, zanim komus zrobie krzywde;):devil:
    •  
      CommentAuthorKarmelka
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Dzien dobry Dziewczny! A co to, ja ostatnia ide spac i pierwsza wstaje??;) Ale to chyba z wrazenia nie moglam dzisiaj spac, bo tempka ponad 37,2 !!;):bigsmile: milutkiego dnia wszystkim Wam zycze!!
  10.  permalink
    Taka tempka jest obiecująca, 3mamy kciuki
    •  
      CommentAuthortruthwoman
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    jestem tu "nowa", wobec czego chciałabym szepnąć słowko na powitanie ....witam wszystkich bardzo serdecznie i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona starających się.

    jestem mamą 7,5 letniej królewny i staram się o siostrzyczkę(hihihihih) 3 cykl.

    truth
    -- <a href="http://28dni.pl/truthwoman/wykresy/2008-03-02">truthwoman - wykres na 28dni.pl</a>
    •  
      CommentAuthorZosiaK
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Witamy truth:) Do gorna oczywiście przyjmujemy.
    •  
      CommentAuthorKarmelka
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    no to 3mamy kciuki za "nową staraczkę" !:smile:
    •  
      CommentAuthorsusi
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Witam wszystkie nowe staraczki :swingin:
    Karmelka, Super wykresik i tempka pnaca sie do gory, no no... :clap:
    --
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Witajcie DZIEWCZYNY !
    widze,że mamy wszystkie podobne problemy z zajściem.. i te czekanie w niepewności ze może sie udało,ja tez juz staram sie 8 miesiecy
    a 2 tyg temu poroniłam 3 tyg. ciąze..:sad: teraz biore duphaston i mam nadzieje ze bedzie dobrze
    •  
      CommentAuthorKarmelka
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Susi, ja juz zaczyna miec spoooore nadzieje, ze sie udalo, nigdy sie tak nie czułam jak w ostatnich dniach, no i ta tempka....:-)
    •  
      CommentAuthornatalka20
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    Dziewczyny jak to jest w końcu z tą TEMPERATURKĄ ??? bo sie pogubiłam
    •  
      CommentAuthornatka24
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    czesc dziewczynki miłego dnia wam życze:smile:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.